نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 2,673 به 2,680 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    lady of shalott آواتار ها
    میزان امتیاز
    101
    پسند شده
    7299
    پسند کرده
    4775

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط maryami_5
    نقل قول نوشته اصلی توسط zizi63
    بچه ها یه منوی خیلی ناز و عشقولانه برای یه مهمونی پاگشا می خوام می شه لطفا کمکم کنید؟
    سلام دوستان
    منم مثل سوال zizi63 عزيز و داشتم
    البته عشقولانه بودنش زياد مطرح نيست براي من اما اگر باشه هم چه بهتر
    ممنون
    اینجا هیچکس جواب مارو نمیده مریم جون
    [url=http://lilypie.com]

leylii آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    118
    پسند کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط DIAMOND89
    سلام خانما
    ما یه ماه دیگه اولین سالگرد عقدمونه...می خوام همسری رو سورپرایز کنم....شما ایده ای دارین؟من فعلا روشن کردن خونه با شمع فراووووووووووون مد نظرمه با کیک که عکس خودشو با پودر قند یا خامه یا کاکائو در بیارم...نمی دونم چطور باید این کارو کنم...فقط تاپیکشو دیدم...شایدم عکس دوتاییمون...برای غذا و کیک و دسر هر کس هرچی به ذهنش می رسه می گه بهم؟آخه من نمی دونم چی با چی خوبهیا محیط...که چیز فانتزی و تکی باشه؟و خودتون ذوق کنید وقتی میشنوید یکی این کارو کرده...قوووووووووووووووول شرف می دم عکسم بذارم دونفری هم هستیم...اگه کسی نظری داره که چطور از خونه بیرون نگهش دارم تااااااااااااااا شب بگه پلیز...زشته به دوستش که هم رشته مه و دیدیم همو بگم؟مجرده...و جزو معدود کساییه که همسری بهش اعتماد داره ...تو دوستاش بقیه یا متاهلن یا دورن از ما...ناراحت میشن؟همسری و دوستش؟
    عزیزم
    منو پست بالا رو ببین +ژله سوپرایز قلبی +شارلوت یا ترایفل ...سالاد فصل تکنفره توی لیوان هم خیلی شیک میشه...یا سالاد قالبی
    پیشاپیش هم بهتون تبریک میگم به امید خدا عشقتون همیشگی بمونه
    با فنجانی چای هم میتوان مست شد
    اگر
    کسی که باید باشد "باشد"

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

دوستان سلام
    من دیشب یه مهمونی کوچولو داشتم. یعنی به جز خودم و همسرم ، خانم برادرم بود با یک دختر یک سال و نیمه و یک دختر نه ساله (برادرم ایران نیست). راستش طبق توصیه همه گفتم منو رو سبک بگیرم که غذا زیاد نیاد آخه مگه سه تا آدم بزرگ و یم بچه 9 ساله چقدر می خورن؟
    خلاصه من یه پیرکس گراتن مرغ و قارچ و یک دیس میرزا قاسمی درست کردم و مخلفات سفره هم سبزی خوردن و سالاد فصل بود. آقا نشون به اون نشون که هر دو ظرف غذا تا ته خورده شد. حتی بچه یک سال و نیمه هم یه عالمه گراتن خورد. خلاصه من یه کم ضایع شدم و احساس کردم غذام کم بوده و درست حساب نکردم. البته دسرم چیز کیک بود و سنگین بود و بد نشد چون جا داشتن بخورنش اما می خواستم نظر شما رو بدونم. به نظرتون کم گذاشتم؟ آخه پس فردا دو تا مهمون هم سن خودم دارم و می خواستم همین غذا رو بذارم ولی الان شک دارم. چیزی اضافه کنم؟ البته مهونی پس فردا رو به جای میرزا قاسمی می خوام دو جور کاناپه بذارم.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

دوستانی که برای پاگشا ایده می خواین. تعداد مهمونا سنشون سلیقه غذاییشون نسبتشون باشما؟
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

leylii آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    118
    پسند کرده
    11

نگارای عزیزم منوت خیلی خوب بود ومیدونم چرا کم اومده چون پشت تمام این قضایا دستپخت نگاراست
    کاناپ هم خوبه ...ولی من با همون میرزا قاسمی ترجیح میدم
    اگر
    کسی که باید باشد "باشد"

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    95
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط leilli
    نقل قول نوشته اصلی توسط DIAMOND89
    سلام خانما
    ما سالگرد ه...می خوام همسری رو سورپرایز کنم....شما ایده ای دارین؟من فعلا روشن کردن خونه با شمع فراووووووووووون مد نظرمه با کیک که عکس خودشو با پودر قند یا خامه یا کاکائو در بیارم...نمی دونم چطور باید این کارو کنم...فقط تاپیکشو دیدم...شایدم عکس دوتاییمون...برای غذا و کیک و دسر هر کس هرچی به ذهنش می رسه می گه بهم؟آخه من نمی دونم چی با چی خوبهیا محیط...که چیز فانتزی و تکی باشه؟و خودتون ذوق کنید وقتی میشنوید یکی این کارو کرده...قوووووووووووووووول شرف می دم عکسم بذارم دونفری هم هستیم...اگه کسی نظری داره که چطور از خونه بیرون نگهش دارم تااااااااااااااا شب بگه پلیز...زشته به دوستش که هم رشته مه و دیدیم همو بگم؟مجرده...و جزو معدود کساییه که همسری بهش اعتماد داره ...تو دوستاش بقیه یا متاهلن یا دورن از ما...ناراحت میشن؟همسری و دوستش؟
    عزیزم اگه خصوصی تر باشه بهتره_البته از نظر من_ هم میتونی لباس خاص تری بپوشی و هم عشقولانه تر
    اون دوست رو مثلا برا تولدی چیزی هم میشه دعوت کرد.
    منو هم پست بالا رو ببین +ژله سوپرایز قلبی +شارلوت یا ترایفل ...سالاد فصل تکنفره توی لیوان هم خیلی شیک میشه...یا سالاد قالبی
    پیشاپیش هم بهتون تبریک میگم به امید خدا عشقتون همیشگی بمونه
    سلام لیلی جان ممنون از راهنماییتونمرسی امیدوارم شما هم خوشبخت و شاد زندگی کنید با همسر عزیزتون
    منظورمن دعوت از دوستش نبود کهبلا به دورسالگرد...اگه همسری تا 9 شب که بیرون نیست من کیکمو بپزم و دسر و شمعا رو هم روشن کنم...چون میخوام خیلی غافلگیری باشه...می خوام سرشو بیرون گرم کنم...بفرستم خونه فامیلاش که تابلوئه دیگهبخاطر این با دوستش هماهنگ کنم ببردش بیرونالبته بچه ها یه نظر دیگه ای دادن اونم اینکه بگم دوست(ا)م میخواد بیاد خونمون...که بفرستم بره و راحت کارمو کنم....
    آره این ژله سورپرایز خیلی تعریف شده...احتمالا ژله همین خواهد بود...یه نوشیدنی و یه نوع کیکم لازم دارم...شارلوت و ترایفل هم تا حالا درست نکردمو احتمالا شام درست نکنم و برای ناهار غذای موردعلاقشو درست کنم(همین دیروز از زیر زبونش کشیدم و گفت درست کن دیگه...منم گفتم باااااااشهمی خوام بذارم یه ماه دیگه درست کنم که کاملا غافلگیر بشه...با یه سالاد...)با یه صبحونه مفصل...
    احتمالا یه نوشیدنی دیگه هم برای عصرونه باید تدارک ببینم...
    مثلا بچه ها پیشنهاد دادن چیز میزای باحال تو ماشین جاسازی کنم و راهنماییش کنم پیداشون کنه...و کل روز تو سورپرایز باشیم برا خودمون...
    یا مثلا با تور و ساتن میزو تزئین کنم...و وسایلو بذارم روش و اگه شمعام کم بود فقط اتاق خواب...بعد با برگ گل قلب درست کنم رو تخت و روی سفره هم بریزم...
    ببینم چه شود...خودم احساس مس کنم شرشره و نمی دونم برف شادی و اینا مناسب این مراسمات نیست...و باید سنگین باشه...

میزان امتیاز
    11
    پسند شده
    162
    پسند کرده
    1912

نقل قول نوشته اصلی توسط Negara
    دوستانی که برای پاگشا ایده می خواین. تعداد مهمونا سنشون سلیقه غذاییشون نسبتشون باشما؟
    سلام
    خب خدوستان مهموناي من براي پاگشا 17 نفر هستند (خانواده همسر و خانواده جاري كه عروس ايشون هستند)
    سن افراد مسن هم بين 59 تا 65
    افراد جوان 25 تا 33
    بچه هم 3 تا 7 تا 11

حالا لطفا" راهنمايي
    گفتم كه عروس جاريم هست و بايد
    ممنون
    " يک خانواده خوشحال چيزي جز يک بهشت زود رس نيست" . برنارد شاو

leylii آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    118
    پسند کرده
    11

شارلوت و ترایفل آسونه در عین اینکه ظاهر شیکی داره...یه سر به مبحث مسابقه ترایفل بزن...و مسابقه ی شارلوت
    اگر
    کسی که باید باشد "باشد"

• بانک بند ناف