نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 2,665 به 2,672 از 5484
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8137
    پسند کرده
    7504

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط sany_h
    سلام
    هفته آینده حدود 25-30 نفر مهمون دارم . مهمونیم دوره دوستانه است . کمک میخواهم ازتون برای منوی روز مهمونیم . خیلی حیاتی هست و باید به نحوه احسنت و کاملا شیک و با کلاس برگزار بشه . همین مسئله کلی استرس برام ایجاد کرده.مهمونام خودشون خیلی در زمینه غذا و دسر واردن منم میخوام کم نیارم ولی دقیقا نمیدونم چی بزارم.یه چیزایی به ذهنم رسیده لطفا نظر بدید و راهنماییم کنید .

به نظرخودم غذاها همه حالت اردور و ریزه داره . باید با یه چیز بهتر جایگزین بشه

ممنون از زاهنماییتون.

سانی جون اینجور که من متوجه شدم می خوای یه چیزایی از تو اینا انتخاب کنی درسته؟ خوب به نظر من:
    پذیرایی برای ورورد : به نظرم فالوده طالبی بدی بهتره چون اشتهاشون گرفته نمی شه
    میوه و شیرینی و شکلات و شاید آجیل و گز یا سوهان هم بزارم ... خیلی زیاده میوه و گز یا شیرینی کافیه
    برای عصرونه هم 5-6 تاشونو انتخاب کن مادر اصلا وقت نمی کنن همه اینا رو بخورن!
    به نظر من
    تست کاپ با سوسیس،کاناپ ژامبون، رولت اسفناج،،اردور بادمجون(ورقه های بادمجون دلمه ای پر شده با گوشت و پنیر پیتزا)،کیک مرغ،
    ،خوراک زبان ، سوپ
    دسر : شارلوت بستنی، ژله سورپرایز
    پان اسپانیا قالبی
    سالاد : یه سالادی هست که با کاهو ، ذرت،ژامبون،نخودفرنگی و سس ماست (اسمش رونمیدونم)، سالاد فصل بایه تزیین شیک
    دیگه ترشی مربا هم هست
    شاید ماست خیار یا ماست و بادمجونم بزارم

یه رحمی به خودت بکن!!!
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    662
    پسند کرده
    562

سانی جان منم با نظر بالایی که گفت موافقم.نه وقت میکنی این همه رو درست کنی و نه اینکه همه وقت میکنن بخورنش.اما با سلیقه ای.از انتخاب غذاهات معلومه
    ماکارونی

زندگی رسم خوشایندی ست...............

sany_h آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    595
    پسند کرده
    131

خوب عزیزان منم پرسیدم که کمکم کنید دیگه.همه رو که نمیخوام بزارم.این پست گذاشتم که بهم بگید کدومشون خوبه و کدوم غذاها باهم سرو بشه بهتره یا اصلا اگه اینا خوب نیستن با چیز دیگه ای جایگزین کنم.برا دسر پیشنهاد میخوام. یه چیز عالی و خوشمزه
    شارلوت رو با کیک درنا و دسر میوه ای دزستیدم زیاد جالب نشد نه ظاهرش رو دوست داشتم و نه مزه اش رو . برای درست کردن هم ، نیروی کمکی گرفتم تا بتونم چیزایی که مد نظرمه درست کنم مامان ، خواهر، خاله و دخترخاله ام رو گفتم بیان کمکم.مهمونا هم نا 9 - 9:30 هستن میرسن بخورن
    تورو خدا راهنماییم کنید دیگه.هرشب خواب مهمونی رو میبینم . هی خواب میبینم در حال پخت و پزم

sany_h آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    595
    پسند کرده
    131

خوب عزیزان منم پرسیدم که کمکم کنید دیگه.همه رو که نمیخوام بزارم.این پست گذاشتم که بهم بگید کدومشون خوبه و کدوم غذاها باهم سرو بشه بهتره یا اصلا اگه اینا خوب نیستن با چیز دیگه ای جایگزین کنم.برا دسر پیشنهاد میخوام. یه چیز عالی و خوشمزه
    شارلوت رو با کیک درنا و دسر میوه ای دزستیدم زیاد جالب نشد نه ظاهرش رو دوست داشتم و نه مزه اش رو . برای درست کردن هم ، نیروی کمکی گرفتم تا بتونم چیزایی که مد نظرمه درست کنم مامان ، خواهر، خاله و دخترخاله ام رو گفتم بیان کمکم.مهمونا هم نا 9 - 9:30 هستن میرسن بخورن
    تورو خدا راهنماییم کنید دیگه.هرشب خواب مهمونی رو میبینم . هی خواب میبینم در حال پخت و پزم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    95
    پسند کرده
    0

سلام خانما
    ...می خوام همسری رو سورپرایز کنم....شما ایده ای دارین؟من فعلا روشن کردن خونه با شمع فراووووووووووون مد نظرمه با کیک که عکس خودشو با پودر قند یا خامه یا کاکائو در بیارم...نمی دونم چطور باید این کارو کنم...فقط تاپیکشو دیدم...شایدم عکس دوتاییمون...برای غذا و کیک و دسر هر کس هرچی به ذهنش می رسه می گه بهم؟آخه من نمی دونم چی با چی خوبهیا محیط...که چیز فانتزی و تکی باشه؟و خودتون ذوق کنید وقتی میشنوید یکی این کارو کرده...قوووووووووووووووول شرف می دم عکسم بذارم دونفری هم هستیم...اگه کسی نظری داره که چطور از خونه بیرون نگهش دارم تااااااااااااااا شب بگه پلیز...زشته به دوستش که هم رشته مه و دیدیم همو بگم؟مجرده...و جزو معدود کساییه که همسری بهش اعتماد داره ...تو دوستاش بقیه یا متاهلن یا دورن از ما...ناراحت میشن؟همسری و دوستش؟

parisa jon آواتار ها
    میزان امتیاز
    69
    پسند شده
    1578
    پسند کرده
    245

نقل قول نوشته اصلی توسط DIAMOND89
    سلام خانما
    ما یه ماه دیگه اولین سالگرد عقدمونه...می خوام همسری رو سورپرایز کنم....شما ایده ای دارین؟من فعلا روشن کردن خونه با شمع فراووووووووووون مد نظرمه با کیک که عکس خودشو با پودر قند یا خامه یا کاکائو در بیارم...نمی دونم چطور باید این کارو کنم...فقط تاپیکشو دیدم...شایدم عکس دوتاییمون...برای غذا و کیک و دسر هر کس هرچی به ذهنش می رسه می گه بهم؟آخه من نمی دونم چی با چی خوبهیا محیط...که چیز فانتزی و تکی باشه؟و خودتون ذوق کنید وقتی میشنوید یکی این کارو کرده...قوووووووووووووووول شرف می دم عکسم بذارم دونفری هم هستیم...اگه کسی نظری داره که چطور از خونه بیرون نگهش دارم تااااااااااااااا شب بگه پلیز...زشته به دوستش که هم رشته مه و دیدیم همو بگم؟مجرده...و جزو معدود کساییه که همسری بهش اعتماد داره ...تو دوستاش بقیه یا متاهلن یا دورن از ما...ناراحت میشن؟همسری و دوستش؟
    ایشالا مبارک باشه.بنظرم غذای مورد علاقه همسرت رو درست کن.ژله سورپرایز درست کن و توش قلبهای قرمز ژله ای بزار که وقتی برشش میده قلب از توش بزنه بیرون.از آبمیوه یا نوشیدنی قرمز هم استفاده کن.گل هم حتما روی میزت بزار
    knowledge is power (دانش قدرت است)

میزان امتیاز
    11
    پسند شده
    162
    پسند کرده
    1912

نقل قول نوشته اصلی توسط zizi63
    بچه ها یه منوی خیلی ناز و عشقولانه برای یه مهمونی پاگشا می خوام می شه لطفا کمکم کنید؟
    سلام دوستان
    منم مثل سوال zizi63 عزيز و داشتم
    البته عشقولانه بودنش زياد مطرح نيست براي من اما اگر باشه هم چه بهتر
    ممنون
    " يک خانواده خوشحال چيزي جز يک بهشت زود رس نيست" . برنارد شاو

leylii آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    118
    پسند کرده
    11

خب به منم کمک کنین لطفا
    اوایل مهر تولد 3 سالگی پسرم رو قرار بود توی خونه با 15 نفر مهمونای خودمونی خانواده ی شوشو داشته باشیم
    تصمیم داشتم خوراک کدو و قارچ ...کیک مرغ...سالاد توپی..._شاید حلیم بادمجون_..لازانیالقمه ای ...ژله خورده شیشه...پان...ترایفل
    درست کنم.
    حالا برنامه تغییر کرد با تعداد نفرات 20_25 نفره توی باغ شخصی
    حالا نمیدونم همینا رو درست کنم و ببرم یا اونجا بساط جوجه کباب راه بندازیم و فقط دسر درست کنم.
    کلا به قول نجما جون _پیشنهاد های جاری کشون
    را میپذیریم
    با فنجانی چای هم میتوان مست شد
    اگر
    کسی که باید باشد "باشد"