نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 2,649 به 2,656 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    leylii آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    118
    پسند کرده
    11

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط marish
    دوستان گل یک رهنمایی:

24 شهریور تولد همسری هستش و منم بی خبر از خودش دوستان دوران دبیرستانش را به همراه همکارانش و همسرهاشون به صرف عصرانه و تولد دعوتیدم خانه مان!! ! به همه شان هم گفتم که راس ساعت 6 عصر خانه مان باشن تا همسری که 6:30 میرسه سورپریز شه! در کل هم 30 نفرند. فقط 2تا مشکل بزرگ دارم:
    یکی اینکه چون همسری خبر نداره پس نمی تونم از چندروز قبل غذاها را آماده کنم که شک می کنه این همه غذا و ما دوتا؟؟ !!! همان روز صبح هم خودم امتحان دارم تا ساعت 2 ظهر!! ! رسیدم خانه باید مثل فشفشه کارهامو بکنم!
    مشکل دومم هم اینکه یک منوی قشنگ عصرانه برای تولدش می خواستم. که اگر تکراری نباشن خیلی بهتره.
    ممنون میشم از دوستان اگه کسی راهنمایی ام کنه
    خوب چون خانوم معلم خوشگل خودمی قضیه فرق میکنه
    30 نفر تعدادکمی نیست که 3_4ساعته دست به کار شی .اگه بتونی غذا اصلی رو از بیرون سفارش بدی و دسر ها رو خودت درست کنی
    منم چند سال قبل این کلک رو زدم ولی از دو روز قبل بهش گفتم خونوادم مهمونی دارن چند نوع غذاشونو من میدرستم این بود که به راحتی دست به کار شدم...

ولی در کل پیشنهاد من که میشه انتخاب کرد: میتونی به یه قنادی سفارش نون خامه ای بدون خامه بدی بعد از امتحانت تحویل بگیری و با سالاد الویه پر کنی
    یا از این نان باگت کوچیکا وبا وردنه پرس و رول سالاد الویه یا رول مرغ و گردو و جعفری_من درست کردم خیلی عالی شد_
    ..فیله مرغ سر سیخ چوبی..لازانیا لقمه ای یا قیفی ....حتی کوکو سبزی توی نون باگت...رول کالباس و قارچ و خیار شور...تست فرانسوی دو لایه با ژامبون یا سوسیس یا هر چی دیگه...کاناپ
    دسر هم پان ... یا پلمبر... شارلوت ...ژله خورده شیشه ..موز شکلاتی سر چوب بستنی
    ...تا حالا به این فکر کردین که برا مهمونی ها دوستان مامی سایتی ساکن یک شهر به هم کمک کنن؟ وای که چه خوب میشه
    با فنجانی چای هم میتوان مست شد
    اگر
    کسی که باید باشد "باشد"

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam53

ضمنا" یه چیز بامزه ..تولد همسر شما و همسر من یک روزه !!!اونم 24 شهریوره :)!!!!!
    مریم جان ممنون از راهنمایی ات.
    در ضمن تولد همسرتان را هم پیشاپیش تبریک میگم. چقدر این مردهای متولد 24 شهریور خوبن!!!
    نبودنت را دارم با ساعت شنی اندازه می گیرم .............. یک صحرا گذشته است!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0

[quote="leilli"][quote="marish"]:
    لیلی عزیزم
    ممنون از راهنمایی ات خانمی. ماشاءالله هم کدبانویی هم زبان آموز خوب!!! فقط یک سئوال حرفه ای: طرز تهیه لازانیای قیفی و تست فرانسوی را از کجا می توانم پیدا کنم؟ ممنون میشم اگر آدرس تاپیکش را اگر در مامی سایت باشه برایم بگذاری.
    بازم مرسی بابت همه چیز
    نبودنت را دارم با ساعت شنی اندازه می گیرم .............. یک صحرا گذشته است!!

مامی مهدیار جون آواتار ها
    فهیمه
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    464
    پسند کرده
    765

سلام به همه دوستهاي گلم و همچنين خانم معلم عزيز م مريم جون تولد همسرتون هم پيشاپيش مبارك .
    بچه هااگه ميشه به من هم يك كمكي بكنيد من قراره واسه ي مجلس كه تعدادشون 500 تا 600 نفر هستش فقط دسر درست كنم البته احتمالا" ححدود 16 تا 17 تا دسر درست ميكنم حالا ميخوام لطف كنيد و فقط بهم دسر پيشنهاد بديد . البته چون تعداد زياده و من هم دست تنها هستم اگه ميشه چند تا دسر شيك و خوشمزه هم بگيد كه داخل همون ظرف سرو بشه و احتياج به برگردوندن نداشته باشه . مخصوصا" دسرهايي كه خودتون امتحان كرديدو خوشمزه هستش رو حتما" بگيد . مخصوصا" چند تا دسر باشه كه وقت كمتري بگيره .
    چند تا از دسرهايي كه خودم در نظر دارم اينها هستش : پان اسپانيا. كرم موز . كرم شكلاتي . لاوانتين. خرده شيشه معمولي و خرده شيشه قهوه نسكافه. رنگين كمان شايد. بچه ها من 17 تا دسر ميخوام بقيش رو شما نظر بديد. ممنون . راستي خيلي دوست دارم اون ژله گلدار رو هم درست كنم ولي تا حالا امتحانش نكردم كساني كه درست كردند آسونه يا نه؟

"اندکی آن سوتر دوستی دارم
    همرنگ بهار.هر کجا هست به هر حال. به هر کار. به هر فکر .عزیز است
    خدایا تو خودت غرق سعادت دارش"

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    54
    پسند کرده
    5

مامی مهدیار جون اگه بتونی توی خربزه یا طالبی هم ژله درست کنی راحته فقط تعداد مورد نظرت افزایش پیدا میکنه.توی قسمت ژله کاساندان عزیز 1 ژله از فضای سبز توی صفحه آخر یا یکی به آخر مونده گذاشته آنرا ببین.
    کلا تو قسمت ژله ها خیلی ایده میتونی بگیری. اینکه قسمتهایی از ژله را دربیاری و توش میوه بریزی یا ژله تخم مرغ یا ژله با گل رز سیب
    اللهم عجل لولیک الفرج

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    54
    پسند کرده
    5

دوستان
    به من هم کمک کنید برای تولد پسرم حدود 30 نفر مهمون دارم بزرگ و کوچک لطفا اگه پیشنهادی دارید برای منوی غذا بذارید فعلا خیلی گیجم وهول کردم
    اللهم عجل لولیک الفرج

کالاهای من
    7
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    81
    پسند کرده
    23

سلام سلام دوست جونا کمک میخوام کمک کمک
    این هفته میخوام تولد دخملیو بگیرم یه سالگی البته چون جام کوچیکه طی دومرحله ی دوستانه و خانوادگی دارم میگیرم الان موندم چی درست کنم امکاناتمم محدوده محدوده کیک تولدو هم میخوام برا هردو خودم درست کنم بیشتر به دلم میشینه
    منوهای مدنظرمم ایناس
    یه نوع سالاد (جدید باشه و خوشمزه مثلا سالاد مکزیکی ، اسنک،کاپ کیک سیب زمینی یا پیتزا لقمه ای برای تولد دوستانه)
    برای تولد خانوادگی(دلمه برگ انگور که از قبل آماده میکنم که فقط مشکل پختش باشه،اسنک ،بایهمدل اردو و همون سالاد مکزیکی) اگه کمی کسری داره بفرمایید لطفا یا پیشنهاد و انتقادیم دارید بفرمایید باز
    ان روز که لحظه ی وداع من و توست
    آن شومترین لحظه ی پایان من است

کالاهای من
    7
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    81
    پسند کرده
    23

دسرم یادم رفت بگم دسرمم ژله ساده داخلش تیکه یمیوه میاندازم به صورت لیوانی توی رنگای مختلف چون تم تولد رنگین کمانه و دسر شکلاتی دکتر اوکترم میگیرم آمادس راحته
    ان روز که لحظه ی وداع من و توست
    آن شومترین لحظه ی پایان من است