نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 2,641 به 2,648 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نفیسه جون عزیزم به نظر من خورش خلال اگه بتونی خوب درستش کنید خیلی خوب هست آلبالو پلو رو به نظر من حذف کنید و ته چین قارچ و بادمجان رو جایگزین بفرمایید به جای یک مدل از ژلهاتون هم میتونید تارت میوه مثل تارت هلو و خامه درست کنید
    در نظر آنان که پرواز را نمی فهمند هر چه دورتر شوی، کوچکتر خواهی شد...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

محبوبه جون قرمه سبزی بنا به نظر دوستمون خیلی رسمی نیست به نظر من لازانیا رو به مقدار یک پیرکس به همراه خورشت خلال بادام درست کنید که برای هر ذائقه ای غذا باشه و مقداری کشک و بادمجان با مخلفات و ژله و پان و سالاد و سبزی و نوشیدنی
    در نظر آنان که پرواز را نمی فهمند هر چه دورتر شوی، کوچکتر خواهی شد...

romina joon آواتار ها
    میزان امتیاز
    82
    پسند شده
    6311
    پسند کرده
    6050

بین خورش خلال و قرمه سبزی.خورش خلال خیلی رسمی و مجلسی تره به نظر من.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0

دوستان گل یک رهنمایی:

24 شهریور تولد همسری هستش و منم بی خبر از خودش دوستان دوران دبیرستانش را به همراه همکارانش و همسرهاشون به صرف عصرانه و تولد دعوتیدم خانه مان!! ! به همه شان هم گفتم که راس ساعت 6 عصر خانه مان باشن تا همسری که 6:30 میرسه سورپریز شه! در کل هم 30 نفرند. فقط 2تا مشکل بزرگ دارم:
    یکی اینکه چون همسری خبر نداره پس نمی تونم از چندروز قبل غذاها را آماده کنم که شک می کنه این همه غذا و ما دوتا؟؟ !!! همان روز صبح هم خودم امتحان دارم تا ساعت 2 ظهر!! ! رسیدم خانه باید مثل فشفشه کارهامو بکنم!
    مشکل دومم هم اینکه یک منوی قشنگ عصرانه برای تولدش می خواستم. که اگر تکراری نباشن خیلی بهتره.
    ممنون میشم از دوستان اگه کسی راهنمایی ام کنه
    نبودنت را دارم با ساعت شنی اندازه می گیرم .............. یک صحرا گذشته است!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

سلام به همه عزيزان..
    جمعه شام مهمون دارم خانواده شوهري و خانواده خودم.
    پيشنهاد بديد لطفن!!
    پيشنهاد خودم: تارتلت پيتزا ، خورشت كرفس يا قيمه ، حليم بادمجان ، چيكن استروگانف ، بوراني اسفناج هست.
    اما يه مشكلي كه دارم اينه كه غذاهام توي مهموني هام به نظرم تكراري شده!!تورو خدا نظر بديد ، غذاي آسون و شيك

مدیر انجمن

میزان امتیاز
    18
    پسند شده
    1803
    پسند کرده
    292

marish جان کارت یکم سخته ... اینکه خودت از صبح خونه نباشی و اینکه از قبل هم نتونی برنامه ریزی کنی ... باید یه خونه یه نفر دیگه مثل خواهری ... دوستی ... همسایه ای کسی ... کار و بارات رو بکنی
    یعنی کلا" شما 4 ساعت بیشتر وقت نداری برای مهمونداری !!!! یکم خسته کننده به نظر میاد ...
    غذاهای مناسب عصرونه :
    سمبوسه
    پیراشکی
    یا انواع غذاهای خمیری
    کشک بادمجون ..
    .انواع سوسیس و کالباس ...
    سالاد الویه یا سالاد های سرد ....

ضمنا" یه چیز بامزه ..تولد همسر شما و همسر من یک روزه !!!اونم 24 شهریوره :)!!!!!
    خدای من ! گلهای آفتابگردان در روزهای ابری بلاتکلیفند مثل من و روزهای بی تو بودن

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5301

نقل قول نوشته اصلی توسط laya.sd
    سلام به همه عزيزان..
    جمعه شام مهمون دارم خانواده شوهري و خانواده خودم.
    پيشنهاد بديد لطفن!!
    پيشنهاد خودم: تارتلت پيتزا ، خورشت كرفس يا قيمه ، حليم بادمجان ، چيكن استروگانف ، بوراني اسفناج هست.
    اما يه مشكلي كه دارم اينه كه غذاهام توي مهموني هام به نظرم تكراري شده!!تورو خدا نظر بديد ، غذاي آسون و شيك
    سلام عزیز .

به نظر من همیشه تو هر مهمونی بهترین چیز نحوه ی برخورد وروی باز صاحب خونه است که آرامش رو برای مهمون میاره وبعد از اون نحوه ی پذیرایی ...نوع وطعم غذا وچیدمان اون هستش .

برنج به هر شکلی همیشه پای ثابت سفره های سنتی ما ایرانی هاست واگر نباشه انگار که چیزی نیست. لااقل برای من که اینطوره .

الان فصل بامیه هستش میتونی خورشت بامیه درست کنی وکنارش از بادمجون سرخ کرده هم استفاده کنی. زعفرون تو این جور خورشتها طعم خیلی خوبی به غذا میده .چند حبه سیر تازه وریز خرد شده هم طعم خوبی بهش میده .(سرخش نمیکنیم)
    در علم جدید خوردن بورانی ماست واسفناج به شدت منع شده به دلیل این که کلسیم موجود در ماست آهن موجود در اسفناج رو از بین میبره وعملا ارزش غذایی نداره .ضمن این که توصیه میشه که ماست رو با غذاهای گوشتی هم نخورین. چون آهن موجود در گوشت رو هم میگیره.

نظر من :

خورشت بامیه وبادمجون.

مرغ سرخ کرده به صورت کنتاکی تو خونه .

برنج ساده با تزئینات زعفرون وزرشک .

رولت گوشت .

سالاد فصل +سبزی خوردن + زیتون پرورده

نوشیدنی هم شربت پرتقال +شربت آبلیمو واز همه مهمتر آآآآآآآآآآآآآب
    سالادوسبزیجات

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5301

نقل قول نوشته اصلی توسط marish
    دوستان گل یک رهنمایی:

24 شهریور تولد همسری هستش و منم بی خبر از خودش دوستان دوران دبیرستانش را به همراه همکارانش و همسرهاشون به صرف عصرانه و تولد دعوتیدم خانه مان!! ! به همه شان هم گفتم که راس ساعت 6 عصر خانه مان باشن تا همسری که 6:30 میرسه سورپریز شه! در کل هم 30 نفرند. فقط 2تا مشکل بزرگ دارم:
    یکی اینکه چون همسری خبر نداره پس نمی تونم از چندروز قبل غذاها را آماده کنم که شک می کنه این همه غذا و ما دوتا؟؟ !!! همان روز صبح هم خودم امتحان دارم تا ساعت 2 ظهر!! ! رسیدم خانه باید مثل فشفشه کارهامو بکنم!
    مشکل دومم هم اینکه یک منوی قشنگ عصرانه برای تولدش می خواستم. که اگر تکراری نباشن خیلی بهتره.
    ممنون میشم از دوستان اگه کسی راهنمایی ام کنه
    به قول مریم جون اینطوری که شما میگین براتون خیلی سخت میشه .یا از کسی کمک بگیرین تا زمانی که شما در منزل نیستین بیان وغذاهاتون رو درست کنند یا اینکه تهیه همه چی رو به بیرون خونه اختصاص بدین. برای اجرای مراسم هم میتونین از کترینگ ها کمک بگیرین. اینطوری برای خودت هم وقت داری تا به لباس وآرایش خودت هم برسی ضمن این که خسته ی کار هم نیستی....
    سالادوسبزیجات

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

• بانک بند ناف