نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 2,561 به 2,568 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    92
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

فقط يه پيشنهاد بدم . به نظرم به جاي رول نون و پنير ،*ناپلئوني پنير بذاريد شيك تره
    ***خداوند بهترينهاي خود را به آنهايي مي بخشد كه حق انتخاب خود را به او مي سپارند ***

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام ما شب 21 رمضان احیا داریم حدود 120-150 نفر مهمون داریم قبلا سفره سحر مینداختیم ولی حالا بسته بندی شده میدیم میبرن حالا در مورد پذیرایی سوال داشتم ما با
    شیر-چای -زولبیا بامیه- نقل و بادام سوخته و آبنبات پسته ای و شکلات - دست پیچ خرما و رولت خرما - فرنی - نان پنیر سبزی - میوه بسته بندی 3 نوع - پذیرایی میکنیم
    اما یک چیز میخوام که یک کم حالت سیر کنندگی داشته باشه و راحت باشه و راحت بشه سرو کرد مثلا نان پنیر و فرنی خوبن و راحت سرو میشن یک چیز دیگه لطفا پیشنهاد بدید

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shermine
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghoo
    سلام به همه
    میشه منو هم کمک کنید؟؟؟
    جمعه 10 نفر مهمون دارم (خانواده خودمو شوهرم) یه منوی شیک و ساده می خوام اینم بگم که اصلا و ابدا مثل شماها هنرمند و کدبانو نیستم
    حتما می خوام ته چین مرغ درست کنم حالا به نظرتون کنارش چی درست کنم دیگه؟اگه یه چیزی بگید که با گوشت چرخی باشه که دیگه خیلی خوبه
    واسه پیش غذا و دسر هم موندم گریهههههههههههههههه
    ژله رنگین کمان تا حالا درست نکردم به نظرتون واسه بار اول خوب میشه ؟؟
    هر چی سریعتر نیازمند یاری سبزتان هستمممم
    سلام قو عزیزمن مثل دوستای دیگه هنرمند نیستم ولی خوب منوی خودمو که میخوام برا مامانم اینا درست کنم ان شاالله که به دردت بخوره . برا پیش غذا سوپ سفیدبا قارچ میزارم برا غذاش اصلی ته چین مرغ و شما اگه با گوشت چرخ کرده میخوای فسنجون با گوشت قلقلی یا لازانیا ... برا دسر هم دسر پان اسپانیا ...ژله رنگین کمونم که خیلی قشنگه اگه تو جام تک نفره درست کنی . با مخلفات افطار توپک خرمایی و حلوا و نون و پنیر سبزی میزارم..

مرسی عزیزم که جوابمو دادی و خیلی از پیشنهاداتت خوشم اومد فقط یه سوال دیگه به نظرت کنار ته چین که خودش یه غذای پلویی هست فسنجون خورده میشه؟؟ اخه اونم پلویی هست یه وقت رو دستم نمونه همش ههههه
    اگه کنار ته چین مرغ بخوام یک یا دوجور غذای بدون پلو بذارم به نظرت بد میشه؟؟(مثل موساکا یا همچین چیزی که با گوشت چرخی هم باشه)
    پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام ما شب 21 رمضان احیا داریم حدود 120-150 نفر مهمون داریم قبلا سفره سحر مینداختیم ولی حالا بسته بندی شده میدیم میبرن حالا در مورد پذیرایی سوال داشتم ما با
    شیر-چای -زولبیا بامیه- نقل و بادام سوخته و آبنبات پسته ای و شکلات - دست پیچ خرما و رولت خرما - فرنی - نان پنیر سبزی - میوه بسته بندی 3 نوع - پذیرایی میکنیم
    اما یک چیز میخوام که یک کم حالت سیر کنندگی داشته باشه و راحت باشه و راحت بشه سرو کرد مثلا نان پنیر و فرنی خوبن و راحت سرو میشن یک چیز دیگه لطفا پیشنهاد بدید

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهزاده خانم
    سلام به همه
    میشه منو هم کمک کنید؟؟؟
    جمعه 10 نفر مهمون دارم (خانواده خودمو شوهرم) یه منوی شیک و ساده می خوام اینم بگم که اصلا و ابدا مثل شماها هنرمند و کدبانو نیستم
    حتما می خوام ته چین مرغ درست کنم حالا به نظرتون کنارش چی درست کنم دیگه؟اگه یه چیزی بگید که با گوشت چرخی باشه که دیگه خیلی خوبه
    عزيزم به نظر من سوپ جو سفيد خوبه .با گوشت چرخي يك جور كيك غذايي درست كن . مثلا كيك گوشت ،*لازانيا هم خوبه
    ژله رنگين كمان براي بار اول ممكنه استرس برات داشته باشه يه بار براي خودتون و يا خانواده خودتون درست كنيد تا قلق كار دستتون بياد.
    ،*دسر پارفي يا ترايفل درست كن . تو جامهاي يك نفره چون خودشو بيشتر نشون مي ده با ويفر و خامه اسپري تزيين كن . خيلي راحته و كلي به چشم مياد
    يه ظرف حلواي آرد برنج يا ارد گندم هر كدوم برات راحتتره هم بذار وسط سفره . اگه مهمونيت براي افطار باشه كه خرما يا رنگينك و ... هم بذاري عاليه .
    مي توني پنير طعم دار شده قالبي هم بذاري كه سفره خوجل بشه

عزیزم ممنون از ایده های قشنگت فقط میشه بگی کیک گوشت چه جوری هست؟؟؟در مورد این دسرهایی هم که گفتی هیچ پیش زمینه ای ندارم میشه لینکشو برام بذاری؟؟ آخه تو سایت هر چی رو سرچ می کنم ارور میده

من تو این تاپیک مشورت کردم برا منوی افطارم ، برای تشکر از دوستان عزیز منویی که تصویب شد و پزیدم رو براتون میزارم

افطار : رولت نان پنیر سبزی گردو ، گاتا ، شله زرد ، سوپ
    پیش غذا : حلقه ی گوشت و قارچ ، پاستا تک نفره (میخواستم ته چین تک نفره درست کنم وسط کار نظرم عوض شد)
    غذا : زرشک پلو با مرغ
    دسر : تیرامیسو ، ژله
    اینم عکساش :
    http://mamisite.com/forum/viewtopic....43458#p1243458

تجربیاتم :
    سوپ رو همه خوردن و تموم شد (آخیشششششش)
    رولت خیلی استقبال شد و تقریبا تموم شد
    شله زرد در حد دو قاشق خورده شد
    حلقه هم که طبق معمول مقبول اقتاد
    با اینکه فکر میکردم تیرامیسو بعد از افطار سنگینه ولی همه تا ته خوردن ولی ژله خیلی کم خورده شد
    برنج هم برای 6 نفر 6 تا پیمونه خیس کرده بودم که کلی اضافه اومد ، ولی خب نمیشه کم درست کرد و یه دیس کوچیک گذاشت (از غذای برنجی برا همین بدم میاد ایشششششش)

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

زهرا سادات جونم رولتهای نون و پنیرت خیلی خوشگل شدن میشه به منم یاد بدی؟؟؟یا اگه جای دیگه گفتی لینکشو بدی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    92
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهزاده خانم
    سلام به همه
    میشه منو هم کمک کنید؟؟؟
    عزيزم به نظر من سوپ جو سفيد خوبه .با گوشت چرخي يك جور كيك غذايي درست كن . مثلا كيك گوشت ،*لازانيا هم خوبه
    ژله رنگين كمان براي بار اول ممكنه استرس برات داشته باشه يه بار براي خودتون و يا خانواده خودتون درست كنيد تا قلق كار دستتون بياد.
    ،*دسر پارفي يا ترايفل درست كن . تو جامهاي يك نفره چون خودشو بيشتر نشون مي ده با ويفر و خامه اسپري تزيين كن . خيلي راحته و كلي به چشم مياد
    يه ظرف حلواي آرد برنج يا ارد گندم هر كدوم برات راحتتره هم بذار وسط سفره . اگه مهمونيت براي افطار باشه كه خرما يا رنگينك و ... هم بذاري عاليه .
    مي توني پنير طعم دار شده قالبي هم بذاري كه سفره خوجل بشه

عزیزم ممنون از ایده های قشنگت فقط میشه بگی کیک گوشت چه جوری هست؟؟؟در مورد این دسرهایی هم که گفتی هیچ پیش زمینه ای ندارم میشه لینکشو برام بذاری؟؟ آخه تو سایت هر چی رو سرچ می کنم ارور میده
    حتما عزیزم :
    این لینک ترایفل http://www.mamisite.com/forum/viewtopic.php?f=34&t=1089
    این لینک هم دسرهای ماه رمضون هست http://mamisite.com/forum/posting.ph...f=91&p=1243596
    حلوای گندم http://www.mamisite.com/forum/viewtopic.php?f=37&t=283
    حلوای برنج http://www.mamisite.com/forum/viewtopic.php?f=37&t=969
    لینک کیک گوشت http://www.mamisite.com/forum/viewto...=182&start=470
    ***خداوند بهترينهاي خود را به آنهايي مي بخشد كه حق انتخاب خود را به او مي سپارند ***