نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 249 به 256 از 5484
صفحه 32 از 686 نخستنخست ... 222930313233343542 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10414
    پسند کرده
    11787

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط p_plusplus
    سلام دوستای خوبم.
    پنج شنبه تولد شوشو هست و من میخوام جوری برنامه ریزی کنم که مثل مهمونیای گذشته ام تا دقیقه 90 در رفت و آمد و استرس نباشم. دو تا مهمونی داریم، خونواده شوشو با خودمون 12 نفر هستن و فرداش خونواده خودمون که حدود 13 نفر
    منویی که در نظر دارم اینه:
    دلمه برگ مو و فلفل رنگی
    کیک مرغ و گردو
    کباب نگینی ساران خوش سلیقه
    سالاد توپی
    ژله رولتی ؟
    خورش ؟
    سوپ ؟
    توی این سه تای آخر موندم. نمیدونم چی بزارم که هم مجلسی باشه هم تکراری نباشه هم همه پسند باشه. میشه کمکم کنین؟ (یه نوع خورش باید حتما" سر سفره باشه)
    بعدشم میخوام دلمه ها رو از روز قبل درست کنم و روز حادثه! فقط دمشون بزارم. توی این موردم میشه راهنمائیم کنین؟ برنجشو باید دمکش کنم یا با برنج خام تفت داده شده هم میشه؟
    میخوام اگه بشه از بعضی موارد سفره زیادتر درست کنم تا برای مهمونی روز بعدشم بتونم ازش استفاده کنم. به نظرتون چیا اگه تو یخچال بمونن خراب نمیشن؟

منوي خوبيه

به نظرم سوپ تو اين هواي گرم اصلا نميچسبه و به درد مهموني تولدم نميخوره به جاش بوراني اسفناج بزاري بهتره
    خورش قرمز خوشگل تره برا اين منو حالا يا خورش خلال يا قيمه يا فسنجان
    ژله خورده شيشه مجلسي و شيكه
    (ziba) این نوشته را پسندیده.

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    145
    پسند کرده
    0

آها راستی من قبلا" برای سس روی دلمه ها سکنجبینو با سرکه سفید درست کردم که به نظرم طعمش یه خورده "تیز" بود. به نظرتون از سرکه قرمز استفاده کنم بهتر نیست؟
    عزیزم می تونی به سرکت 1 قاشق غذاخوری شکر بزنی هم تیزیشو از بین میبره هم خوشمزه تر میشه .سرکه قرمز هم خوب میشه
    در مورد دلمه ها هم بهتره که برنج رو یه کم زنده برداری تا موقع پختن برنج داخل دلمه شفته نشه .اگه ژله خرده شیشه هم زیاد درست کردی ژله رنگین کمون هم برای تولد قشنگه .
    پاکترین هوای دنیا متعلق به لحظه ای است که دلمان هوای هم را میکند.

کاربر میهمان

نقل قول نوشته اصلی توسط nafisehkh
    آها راستی من قبلا" برای سس روی دلمه ها سکنجبینو با سرکه سفید درست کردم که به نظرم طعمش یه خورده "تیز" بود. به نظرتون از سرکه قرمز استفاده کنم بهتر نیست؟
    عزیزم می تونی به سرکت 1 قاشق غذاخوری شکر بزنی هم تیزیشو از بین میبره هم خوشمزه تر میشه .سرکه قرمز هم خوب میشه
    در مورد دلمه ها هم بهتره که برنج رو یه کم زنده برداری تا موقع پختن برنج داخل دلمه شفته نشه .اگه ژله خرده شیشه هم زیاد درست کردی ژله رنگین کمون هم برای تولد قشنگه .
    من معمولا" برای یک لیوان سرکه نصف لیوان شکر می زنم اما باز تیزه! فکر کنم قرمز بهتر باشه، باید امتحان کنم.
    برای ژله هم متاسفانه رنگین کمونم دو بار درست کردم، ژله گل (هم تزریقی هم با سیب) هم درست کردم.اکواریوم هم که خیلی وقت پیشا هم ساده هم قالبیشو درست کردم.
    ژله سورپرایزم به نظرم برای سالگرد ازدواج یا ******* مناسبتره نه تولد. هر چی فکر می کنم ژله جدیدی که درست نکرده باشم نیست...
    برای دلمه یعنی نمیشه برنجو خام تفت بدم بدون آبکش کردن؟ خراب میشه؟

deli50 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    481
    پسند کرده
    158

سلام دوستای خوبم.
    پنج شنبه تولد شوشو هست و من میخوام جوری برنامه ریزی کنم که مثل مهمونیای گذشته ام تا دقیقه 90 در رفت و آمد و استرس نباشم. دو تا مهمونی داریم، خونواده شوشو با خودمون 12 نفر هستن و فرداش خونواده خودمون که حدود 13 نفر
    منویی که در نظر دارم اینه:
    دلمه برگ مو و فلفل رنگی
    کیک مرغ و گردو
    کباب نگینی ساران خوش سلیقه
    سالاد توپی
    ژله رولتی ؟
    خورش ؟
    سوپ ؟
    توی این سه تای آخر موندم. نمیدونم چی بزارم که هم مجلسی باشه هم تکراری نباشه هم همه پسند باشه. میشه کمکم کنین؟ (یه نوع خورش باید حتما" سر سفره باشه)
    بعدشم میخوام دلمه ها رو از روز قبل درست کنم و روز حادثه! فقط دمشون بزارم. توی این موردم میشه راهنمائیم کنین؟ برنجشو باید دمکش کنم یا با برنج خام تفت داده شده هم میشه؟
    میخوام اگه بشه از بعضی موارد سفره زیادتر درست کنم تا برای مهمونی روز بعدشم بتونم ازش استفاده کنم. به نظرتون چیا اگه تو یخچال بمونن خراب نمیشن؟
    دوست عزیز من جای شما بودم کباب نگینی درست نمی کردم چون کمی دست وپا گیره برای مهمانی ولی شیکه وبرای دسر پان خوشمزه را چرا درست نمیکنی روز قبل هم میتونی آماده کنی در ضمن فسنجون برای فصل تابستان خورشت خوبی نیست بهتره خورشت قیمه بادمجان یاقرمه درست کنی من با دلمه فلفل رنگی البته با سبزی تازه موافقم چون روز قبل میتونی درست کنی

کاربر میهمان

دلارام جون من یه بار پان درست کردم، اما راستش زیاد خوب در نیومد. بیسکویتا خمیر شده بودن و زیادم مزه جالبی نمی داد، انگار شیرش ترش شده بود... (حتما" من بلد نبودم خوب درست کنم چون همه اینجا ازش تعریف می کنن.) اینه که دیگه دوست ندارم درستش کنم.
    قیمه بادمجان یا قورمه تصویب شد.
    دلمه فلفل و برگ مو تصویب شد.
    برای کباب نگینی هم موادشو از روز قبل درست کنم و بزارم تو فریزر و روز حادثه به سیخ بکشم که مشکلی نداره؟ تازه دیدم بعضی بچه ها توی فر هم گذاشته بودن که اینجوری کم دردسرترم هست. من تا حالا تو فر درست نکردم، کسایی که درست کردن، کامل بالا و پایینش پخته میشه؟

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10414
    پسند کرده
    11787

نقل قول نوشته اصلی توسط azin joon
    سلام دوستان میخایم با یکی از بستگان شوشو بریم پارک چی ببرم بخوریم ؟یه چیز باحال میخام باشه!غیر از سالاد الویه. مرسی

عزيزم برا پيك نيك به نظرم اين موارد خوبه حالا ببين خودت كدومو بيشتر دوست داري

اسنك حالا هر چيزي كه خودت دوست داري توي ساندويچ ساز درست كني

سمبوسه

ساندويچ كه به نظرم ساندويچ سرد بهتره من معمولا وقتي با شوهرم ميريم بيرون يا الويه درست ميكنم يا ساندويچ مرغ يا كالباس

دلمه برگ مو كه تو اين فصل ميچسبه

حتي ميتوني كباب تابه اي درست كني و توي نون باگت بزاري با سبزي و گوجه و خيار شور

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    18
    پسند کرده
    0

آذین جون پیرا.شکی و اسنک های کال.باس یا ساندویچ کتلت هم خوشمزه ست و تو پارک میچسبه .
    خوش بگذره

mahbanou آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    438
    پسند کرده
    516

دلارام جون من یه بار پان درست کردم، اما راستش زیاد خوب در نیومد. بیسکویتا خمیر شده بودن و زیادم مزه جالبی نمی داد، انگار شیرش ترش شده بود... (حتما" من بلد نبودم خوب درست کنم چون همه اینجا ازش تعریف می کنن.) اینه که دیگه دوست ندارم درستش کنم.
    قیمه بادمجان یا قورمه تصویب شد.
    دلمه فلفل و برگ مو تصویب شد.
    برای کباب نگینی هم موادشو از روز قبل درست کنم و بزارم تو فریزر و روز حادثه به سیخ بکشم که مشکلی نداره؟ تازه دیدم بعضی بچه ها توی فر هم گذاشته بودن که اینجوری کم دردسرترم هست. من تا حالا تو فر درست نکردم، کسایی که درست کردن، کامل بالا و پایینش پخته میشه؟
    عزیزم من کباب نگینی رو فقط یه بار درست کردم اونم توی فر گذاشتم عالی شد . یه طرفش که پخته شد همه رو برگردوندم اون طرفش رو هم زعفرون زدم خیلی خوب شد .

صبـــــــــــر كن
    «صبـــــــــــر»
    اوج احترام به حكمت خداست

صفحه 32 از 686 نخستنخست ... 222930313233343542 ... آخرینآخرین