نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 2,545 به 2,552 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    (*مرضیه*) آواتار ها
    میزان امتیاز
    52
    پسند شده
    283
    پسند کرده
    36

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

اینم منوی مهمانی افطاری چند شب پیش من(باشد که به درد دوستان بخورَد!!)
    افطاری:سوپ جو مجلسی+رولت کوکو سبزی+کورن داگ+مرغ مکزیکی+دسر ماقوت+کره و پنیر قالب زده+پنیر و خامه و مربا و سبزی و خرما(با مغز بادام زمینی،البته میخواستم مغزشو چیپس میوه بذارم که پیدا نکردم تو اون ایام.)+شربت خاکشیر.

دسر:آقا گردک و چای+ژله رولی+زولبیا و بامیه و خربزه(چون واقعا میوه چندانی خورده نمیشه فقط همینو گذاشتم)

شام(در واقع سحری):خورش کرفس+خورش مرغ با دورچین بادمجان و گوجه.ماست و خیار و سالاد فصل.
    ما صبر کردیم واسه فردایی بهتر
    ما صبر کردیم ولی فردا نمیشه...

یه روزی توی تاریخ مینویسن
    یه جا این نسل مفقود الاثر شد...

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    29
    پسند کرده
    0

اتوساجون وشاهزاده خانم عزیزمرسی ازتوجهتون.مهمونها فقط خانواده شوهرم هستن وکلا13 نفریم.دخترم سه سالشه ویکم دست وپاگیره.نظر خودم به حلیم بادمجون وته چین مرغ هست.نمیدونم اش بذارم یا سوپ کنارش.چون حتما بایدباشه.سالاد ماکارونی زیاد درست کردم الویه یا کیک مرغ یا اندونزی یا فقط سالاد فصل کدوم بهتره؟کیک تولد که حاضری میگیرم ولی میخوام دسر شیک واسون درست کنم.مثلا ژله خرده شیشه یا گلداربایه دسر دیگه مثل کرم کارامل.نمیدونم کدوم بهتره.بعد از ماه رمضان هم میخوام برم پیش خوانوادم ویه تولد دیگه بگیرم چون ازشون دورم.راجع به تزیینات دیگه هم واسه سفره نظربدین .ممنونم.
    هرگز نمیرد انکه دلش زنده شد به عشق

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    184
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط atousa
    سلام دوستان مامانم قرار یک مهمونی تو آموزشگاه بگیره مهمونی به این شکل که قرار شده هر کدوم از شاگردای مامانم هرکس هر هنری داره یا غذای خودشو درست کنه بیاره آموزشگاه و بعد همه با هم افطار کنیم

چون اونجا آموزشگاه طراحی دوخت و نقاشی جو خیلی صمیمی هست همه گروه سنی هم هستم از 18تا60 سال
    تعداد مهمونا حداقل 20 حداکثر 60 نفر هست
    بعد مامانم به شاگرداش گفته من دسرای مهمونی درست میکنم
    من تجربه دسر درست کردن واسه تعداد کم دارم نه بیشتر اخه دست تنهام
    دسرایی که میخوام درست کنم باید هم راحت باشن هم کم هزینه خودم
    به مامانم گفتم حلوا درست کنم با تزئین که روش با ماسوره گل بزنم وژله خورده شیشه چون راحت کم هزینه ترم هست (برای ژله خورده شیشه دو دلم چون تقریبا دیگه جدید نیست )

زیاد دوست ندارم دسر درست کنم چون تجربه داشتم اصراف میشه چون اکثرا با غذا خودشونو سیرمیکنن دسر میمونه

تصمیم گرفتم تارت پیتزا هم درست کنم (هم ارحته هم شیک ) و سالاد الویه شکل کیک دو طبقه
    خوب منو چطوره با توجه به اینکه نمیخوام ابروم جلو شاگردای مامانم بره اخه خیلی از من تعریف کرده که دسرام خوشمزست

[HIGHLIGHT=#ffffff]وبلاگم
    http://chefatousa.blogsky.com/
    [/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    169
    پسند کرده
    121

سلام دوستان مامانم قرار یک مهمونی تو آموزشگاه بگیره مهمونی به این شکل که قرار شده هر کدوم از شاگردای مامانم هرکس هر هنری داره یا غذای خودشو درست کنه بیاره آموزشگاه و بعد همه با هم افطار کنیم

چون اونجا آموزشگاه طراحی دوخت و نقاشی جو خیلی صمیمی هست همه گروه سنی هم هستم از 18تا60 سال
    تعداد مهمونا حداقل 20 حداکثر 60 نفر هست
    بعد مامانم به شاگرداش گفته من دسرای مهمونی درست میکنم
    من تجربه دسر درست کردن واسه تعداد کم دارم نه بیشتر اخه دست تنهام
    دسرایی که میخوام درست کنم باید هم راحت باشن هم کم هزینه خودم
    به مامانم گفتم حلوا درست کنم با تزئین که روش با ماسوره گل بزنم وژله خورده شیشه چون راحت کم هزینه ترم هست (برای ژله خورده شیشه دو دلم چون تقریبا دیگه جدید نیست )

زیاد دوست ندارم دسر درست کنم چون تجربه داشتم اصراف میشه چون اکثرا با غذا خودشونو سیرمیکنن دسر میمونه

تصمیم گرفتم تارت پیتزا هم درست کنم (هم ارحته هم شیک ) و سالاد الویه شکل کیک دو طبقه
    خوب منو چطوره با توجه به اینکه نمیخوام ابروم جلو شاگردای مامانم بره اخه خیلی از من تعریف کرده که دسرام خوشمزست

عزیزم چون مامانتون تعریف کرده از مزه باید یه مزه خاص داشته باشی
    حلوارولتی بزار که شیک تر باشه
    ژله رولی که جدیدتره
    ومزه هم پان میتونی بزاری به نظرمن
    [HIGHLIGHT=#31859b]حتی در بن بست ها هم راه اسمان باز است باید پروازرا بلد بود![/HIGHLIGHT]

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300

آتوسا جون اونجوری نگاه نکن من امروز دوبار برات نوشتم اما بعد ارسال با خطای کلی روبرو شدم .سایت دیگه داره بدجور اذیت میکنه .

ببین گلم الانه دیگه هر کسی میتونه تو خونه پیتزا وشالاد الویه رو درست کنه پس شما باید طوری درست کنی که هم از نظر مزه عالی باشه هم از نظر تزئین شیک وزیبا باشه هردو گزینه ات خوبه اما دقت وتلاش زیادی میخواد .

برای دسر هم به نظر من به جای خرده شیشه ..... ژله ی رنگین کمان رول شده درست کن خیلی زیبا میشه .

حلوای شطرنجی هم خوشگله واگر اردش رو خوب تفت بدی مطمئنا چیز خوبی میشه .

تیرامیسو هم عالی هست به شرطی که حتما از لیدی فینگر استفاده کنی .

یخمک آلبالو هم گزینه ی خوبیه هم خنک وهم خوشمزه .

کرم کارامل هم که مجلسیه واکثرا هم میپسندند. طوری درست کنی که بوی تخم مرغ نده ......مشهد هستی دیگه از اقای فرامرزی اسانس مخصوص کارامل بگیر وداخل موادش بزن عالی میشه ........مهمترین نکته اش کاراملش هست که با دقت میتونی درستش کنی .

دسر پان هم که دیگه جای خود داره ........همونطور که به صبا گفتم از تزئین مریم گلی استفاده کنین که دیگه هم تو چشمه هم رو زبونها ....... هههههههه
    یه لفمه نون حلال

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

سلام به همه
    میشه منو هم کمک کنید؟؟؟
    جمعه 10 نفر مهمون دارم (خانواده خودمو شوهرم) یه منوی شیک و ساده می خوام اینم بگم که اصلا و ابدا مثل شماها هنرمند و کدبانو نیستم
    حتما می خوام ته چین مرغ درست کنم حالا به نظرتون کنارش چی درست کنم دیگه؟اگه یه چیزی بگید که با گوشت چرخی باشه که دیگه خیلی خوبه
    واسه پیش غذا و دسر هم موندم گریهههههههههههههههه
    ژله رنگین کمان تا حالا درست نکردم به نظرتون واسه بار اول خوب میشه ؟؟
    هر چی سریعتر نیازمند یاری سبزتان هستمممم
    پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

سلام به همه
    میشه منو هم کمک کنید؟؟؟
    جمعه 10 نفر مهمون دارم (خانواده خودمو شوهرم) یه منوی شیک و ساده می خوام اینم بگم که اصلا و ابدا مثل شماها هنرمند و کدبانو نیستم
    حتما می خوام ته چین مرغ درست کنم حالا به نظرتون کنارش چی درست کنم دیگه؟اگه یه چیزی بگید که با گوشت چرخی باشه که دیگه خیلی خوبه
    واسه پیش غذا و دسر هم موندم گریهههههههههههههههه
    ژله رنگین کمان تا حالا درست نکردم به نظرتون واسه بار اول خوب میشه ؟؟
    هر چی سریعتر نیازمند یاری سبزتان هستمممم
    پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است!!

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    184
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_sh
    عزیزم چون مامانتون تعریف کرده از مزه باید یه مزه خاص داشته باشی
    حلوارولتی بزار که شیک تر باشه
    ژله رولی که جدیدتره
    ومزه هم پان میتونی بزاری به نظرمن
    مرسی زهرا جون

حلوا رولتی دوست دارم درست کنم اما کو نان میکادو؟ این مشهد زیرو رو کردم پیدا نشد
    منم دوست دارم ژله رولی درست کنم اما یخچالمون کج قرار گرفته یعنی زمین اشپزخونه کجه و ژله رولی مواد به یک طرف جمع میشه و من باید زیرش چیزی بزارم تا صاف بشه یکم کار ظریفیه که در وقت کم من نمیتونم اینکار بکنم اگرنه حتما ژله رولی درست میکردم

راستی ژله رولی تا حالا دیدن

نقل قول نوشته اصلی توسط ostooreh
    آتوسا جون اونجوری نگاه نکن من امروز دوبار برات نوشتم اما بعد ارسال با خطای کلی روبرو شدم .سایت دیگه داره بدجور اذیت میکنه .
    ببین گلم الانه دیگه هر کسی میتونه تو خونه پیتزا وشالاد الویه رو درست کنه پس شما باید طوری درست کنی که هم از نظر مزه عالی باشه هم از نظر تزئین شیک وزیبا باشه هردو گزینه ات خوبه اما دقت وتلاش زیادی میخواد .
    برای دسر هم به نظر من به جای خرده شیشه ..... ژله ی رنگین کمان رول شده درست کن خیلی زیبا میشه .
    حلوای شطرنجی هم خوشگله واگر اردش رو خوب تفت بدی مطمئنا چیز خوبی میشه .

تیرامیسو هم عالی هست به شرطی که حتما از لیدی فینگر استفاده کنی .

یخمک آلبالو هم گزینه ی خوبیه هم خنک وهم خوشمزه .

کرم کارامل هم که مجلسیه واکثرا هم میپسندند. طوری درست کنی که بوی تخم مرغ نده ......مشهد هستی دیگه از اقای فرامرزی اسانس مخصوص کارامل بگیر وداخل موادش بزن عالی میشه ........مهمترین نکته اش کاراملش هست که با دقت میتونی درستش کنی .

دسر پان هم که دیگه جای خود داره ........همونطور که به صبا گفتم از تزئین مریم گلی استفاده کنین که دیگه هم تو چشمه هم رو زبونها ....... هههههههه
    [/quote][/quote]

مرسی آیلار جان که 2باره مطالب برام نوشتی
    حلوا شطرنجی خوبه اما تا حالا درست نکردم میرم حتما امتحان میکنم
    وای گفتی اقای فرامرزی داغ دلم تازه شد مامانم دیگه نمیزاره اونجا برم میگه هروقت اونجا میری با دوتا پلاستیک قالب برمیگردی
    [HIGHLIGHT=#ffffff]وبلاگم
    http://chefatousa.blogsky.com/
    [/HIGHLIGHT]