نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 2,385 به 2,392 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

جمعه تولد دخترمه لطفا راهنمایی کنیدمیخوام هم افطاری درست کنم هم کیک و دسر مهمونام 10نفرا خانواده همسری
    میخوام شیک باشه زیادم سنتی نبود عیب نداره قورمه سبزی -حلیم محلی -شله زرد قالبی
    حلوا داخل کپسول
    کیک غذای شیطان درست کنم یا خامه ای اخه زیادکیک خورم نیستن
    ایجاد "تغییرات" بزرگ در زندگی گاهی ترسناک است ؛

اما میدانی ترسناک تر از آن چیست ؟

"حسرت"

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh maman helia
    جمعه تولد دخترمه لطفا راهنمایی کنیدمیخوام هم افطاری درست کنم هم کیک و دسر مهمونام 10نفرا خانواده همسری
    میخوام شیک باشه زیادم سنتی نبود عیب نداره قورمه سبزی -حلیم محلی -شله زرد قالبی
    حلوا داخل کپسول
    کیک غذای شیطان درست کنم یا خامه ای اخه زیادکیک خورم نیستن

غذای شیطان خیلی خوشمزه است اما با توجه به اینکه تولد بچه است کیک خامه ای با تزیینات کودکانه خیلی بهتره.
    بقیه منوتون خوبه.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

سلام منم جمعه 2 هفته دیگه که میشه 13 مرداد مهمون دارم افطار 35 نفر که برام خیلی مهمه...و رو در وایسی دارم وحشتناک ...خواهر شوهرام که از بلاد کفر اومدن و روزه هم هستن ...در کل همه مهمونام روزه بگیرن...من باید دو مرحله بدم ...افطار و بعدش شام

برای افطار:نون زنجفیلی پنیر و گردو و سرشیر و چند جور نون از این شیرین ها از سحر میگیرم و بعدشم سوپ میدم تا شام

حالا شام چی بدم؟؟؟؟؟؟

گزینه اول:چلو کباب و جوجه کباب از بیرون بیارم و دیگر هیچ

گزینه دوم:البالو پلو و بیف استراگانف و لازانیا و دلمه برگ

گزینه سوم:باقالی پلو باماهیچه و مرغ سوخاری یا تو فر سوفله سبزیجات

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم گلگلی
    سلام منم جمعه 2 هفته دیگه که میشه 13 مرداد مهمون دارم افطار 35 نفر که برام خیلی مهمه...و رو در وایسی دارم وحشتناک ...خواهر شوهرام که از بلاد کفر اومدن و روزه هم هستن ...در کل همه مهمونام روزه بگیرن...من باید دو مرحله بدم ...افطار و بعدش شام

برای افطار:نون زنجفیلی پنیر و گردو و سرشیر و چند جور نون از این شیرین ها از سحر میگیرم و بعدشم سوپ میدم تا شام

حالا شام چی بدم؟؟؟؟؟؟

گزینه اول:چلو کباب و جوجه کباب از بیرون بیارم و دیگر هیچ

گزینه دوم:البالو پلو و بیف استراگانف و لازانیا و دلمه برگ

گزینه سوم:باقالی پلو باماهیچه و مرغ سوخاری یا تو فر سوفله سبزیجات

اگه حتما مجبورین جدا بدین افطارتون خوب و سبکه ولی بازم به نظرم اشتها رو می گیره. اگه می تونین با هم بدین خیلی بهتره.
    گزینه دوم عاله ولی یکیشو می تونین کم کنین و مقدار رو بیشتر کنین. به نظر من بیف استروگانف یا لازانیا یکیش باشه.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

ممنونم از جوابت ....خودم هم فکر کردم بیف استرا گانف رو بکنم چیکن استراگانف یعنی مرغ بریزم به جای گوشت البالو پلو رو هم با فیله یا فقط بالای رون درست کنم ....دلمه هم که تو فریزر زخیره کردم و لازانیا هم همیشه خوب استقبال میشه ولی نمیدونم مامانم میگه قیمه با ته چین مرغ....خورشت بهتره؟وای خدایا گیجم...در ضمن دسر چی؟فکر کردم پلمبیر و ژله فرفره ای و تارت توت فرنگی بدرستم یا نه>؟؟؟؟؟؟؟مثلا حلوا و شیربرنج با مربای گل ؟؟؟؟مسقطی؟یخ در یهشت؟؟؟چی باشه سنتی؟ترکیبی؟ممنونم که راهنماییم میکنید

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم گلگلی
    ممنونم از جوابت ....خودم هم فکر کردم بیف استرا گانف رو بکنم چیکن استراگانف یعنی مرغ بریزم به جای گوشت البالو پلو رو هم با فیله یا فقط بالای رون درست کنم ....دلمه هم که تو فریزر زخیره کردم و لازانیا هم همیشه خوب استقبال میشه ولی نمیدونم مامانم میگه قیمه با ته چین مرغ....خورشت بهتره؟وای خدایا گیجم...در ضمن دسر چی؟فکر کردم پلمبیر و ژله فرفره ای و تارت توت فرنگی بدرستم یا نه>؟؟؟؟؟؟؟مثلا حلوا و شیربرنج با مربای گل ؟؟؟؟مسقطی؟یخ در یهشت؟؟؟چی باشه سنتی؟ترکیبی؟ممنونم که راهنماییم میکنید

مریم جون
    چیکن استروگانف خیلی هم خوبه هزینه اش هم کمتره. اگه دلمه آماده دارین که خوب خوبه پس می تونین هر 4 نوع رو بذارین. من خودم خیلی طرفدار خورش تو مهمونیا نیستم و شبیه گزینه دوم شما بیشتر فرنگی درست می کنم. باید ببینین مهمونا چه تیپی دوست دارن.
    در مورد دسر ژله فرفره ای به نظرم اگه بچه زیاد هست درست کنین. برای بزرگترها به نطر من به جز قیافه اش خیلی جذاب نبیست چون مثل پاستیله. پلمبیر خیلی خوبه. من کلا معمولا یه دسر کیک مثل پان یا تیرامیسو و یه دسر ژله ای مثل رنگین کمان یا خورده شیشه پیشنهاد می کنم. اما خودم باشم هر چی راه دست تره و بیشتر راحتم رو درست می کنم که وقت کمتری بگیره و استرس کمتری وارد بکنه. شما هم هر چی راحت ترین انتخاب کنین. من خودم به شخصه اگه فقط دسر سنتی روی میز باشه اصلا انگار دسر ندارن هیچی نمی خورم. بازم ببینین مهمونا چه جورین. کلا د. جور کافیه به نظرم. مثلا پلمبیر و تارت توت فرنگی یا پلمبیر و یه جور ژله.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    184
    پسند کرده
    0

ببخشید با اجازه دوستان که تو این تاپیک باتجربه هستن مثل نگار عزیز منم نظرمو بگم
    مریم جان نمیتونی افطاری و شام یکی کنی من خودم اگه جایی برم خودمو با سوپ و شیرنی موقع افطار سیر میکنم دیگه شام جا ندارم مگه معدمون چقدر جاداره اینجوری غذاهاتون حیف میشه بعدم کلی زحمتتونم بیشتر میشه

اگرم قراره جدا بدین وتصمیمتون گرفتین از هر کدوم کم درست کنید در مورد غذاهای خورشتی هم باید بگم که توی مهمونیای خودمون من ندیدم کسی موقعه ماه رمضان بخور همه خودشون با خرما و سوپ سیر میکنن مگه اینکه هی به مهموناتون ذکر کنین که خودشونو با افطار سیر نکنن
    [HIGHLIGHT=#ffffff]وبلاگم
    http://chefatousa.blogsky.com/
    [/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    0

سلام به تمام خانم های هنرمند.من اخر هفته 23 نفر مهمون دارم میخوام اش شله قلم برای افطار بزارم برای شام هم خورش بادمجون با یک یا دو غذای دیگه ولی نمیدونم جی درست کنم ؟