نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 2,377 به 2,384 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط shakibajan
    سلام بچه ها جون میشه به منهم کمک کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چهارشنبه هفته بعد افطاری دارم مهمونام حدودا 30 نفری میشن میخواستم ازتون کمک بگیرم
    اولا پلو به هیچ وجه نمیخوام بذارم جون اصلا استقبال نمیکنن در ضمن من هنوز توی این خونه کامل جا نیفتادم که بخوام برنج بذارم
    غذاهام از 6نوع نمیخوام بیشتر بشه
    به جز نون و پنیر و سبزی وخرما که پای ثابت همه سفره ها هست

فرنی یا شیر برنج
    حلوا

البته برای دسر هم خرده شیشه و رنگین کمان
    میشه لطف کنین بهم کمک کنین
    به نظر من وقتی دوتا دسر سنتی دارین .. دیگه لازم نیست رنگین کمان و خرده شیشه هم درست کنین! همون فرنی و حلوا مناسب تره..!
    [HIGHLIGHT=#b8cce4]یادم باشد حرفی نزنم كه بكسی بربخورد نگاهی نكنم كه دل كسی بلرزد خطی ننویسم كه آزار دهد كسی را
    یادم باشد كه روز و روزگار خوشست وتنها دل ما دل نیست
    [/HIGHLIGHT]

2. بانک بند ناف

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar17456
    سلام اینم کارای من برای جشن دوستم که یخچالش برای من بود
    همشون تجربه های اولم بودن،چقد استرس داشتم ولی خوب خیلی استرس داشت خدایششششششششش،البته کاسه یخم قشنگ شده بود اما گوشی خودم عکس گرفتم که اصلا کیفییت نداشت همشونواز ساعت 12 شروع کردم تا 12 شب طول کشید در کل از مامی سایت عزیزو دوستان ممنونم چون همشو اینجا یاد گرفتم از مریم گلی عزیزم خیلی ممنونم
    چرا بقیه عکسا من آپلود نمیشههی میزنه سایزشون بزرگه من که خیلی کوشولوشنون کردممن مجبور شدم تو یه سایت دیگه آپلود کنم

نیاز به تویحم نداره همه استاد هستند
    میوه ژله رنگین کمان ،الویه ،مرغو ماهی و سبزی به اضافه شارلوت(که بخاطر مواد داخلش باید تو فریز باشه اما فریزرم جا نداشت و یکم دل داده)با کاسه یخ

>
    دوست عزیز
    دستتون درد نکنه ، خیلی زحمت کشیدید و بسیار کاراتون زیباس و حتما خوشمزه
    - ولی عنوان این تاپیک نگاه کنید : منو غذا برای میهمانی های مختلف
    یعنی بیشتر درمورد محتویات منو صحبت میشه و دوستان نظر میدن ، این تاپیک مناسبتره برای عکسهای شما :
    http://mamisite.com/forum/viewtopic....450&start=1410

- من فکر میکنم اینکه میگید با وجود کوچیک کردن عسکها بازم پیغام میده که سایزشون بزرگه به خاطر اون ضربدریه که وقتی عکس آپلود شده رو میزارید کنارش میاد ، اون رو حذف کنید درست میشه

- توضیحاتی که مدیرای عزیز میگن اضافه کنید برا اینه که از سوالات احتمالی و جلو رفتن صفحات تاپیک با سوالات پی در پی جلوگیری بشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

من برای یکشنبه افطاری حدودا 20 یا 23 نفرمهمون دارم از ازاین تعدا چهارپنج نفرشون فقط روزه هستند بیشتر تمرکزم رو ی شام هست نمیخام خیلی هزینه و وقت بذارم چون بچه کو چیک دارم و درضمن خیلی غریبه نیستن اما دو تا از فامیلای شوهر از بلاد کفر اومدند کلا فامیلای شوهرن....نمیدونم چیکار کنم نظرخودم ایناس:
    دلمه کلم کوفته از بیرون بگیرم ولی دلمه خیلی وقت گیره همه هم شاید دوست نداشته باشن
    یا چیکن استراگانف و لوبیا پلو ....
    یا قورمه سبزی و سالاد ماکارونی
    کلا گیج شدم یه دفعه میگم آش و قورمه سبزی یه بارم میگم جوجه از بیرون میگیرم .......لطفا زودتر نظراتتونو بگید زیاد وقت ندارم
    آخر استرس این مهمونی منو میکشه
    از یه طرفم دلم میخاد هنرای آشپزی که از همین مامی سایت یاد گرفتم ازخودم در کنم اما هم واقعا دست تهنام و هم نمیخام خیلی واسه این مهمونی هزینه کنم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

راستی دیشب هم مهمونی خونه ی خواهرشوهر بود با قورمه سبزی و یه دیس کوچولو ماهی سرخ کرده که هیچکس ماهی نخورد

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط soorijan
    من برای یکشنبه افطاری حدودا 20 یا 23 نفرمهمون دارم از ازاین تعدا چهارپنج نفرشون فقط روزه هستند بیشتر تمرکزم رو ی شام هست نمیخام خیلی هزینه و وقت بذارم چون بچه کو چیک دارم و درضمن خیلی غریبه نیستن اما دو تا از فامیلای شوهر از بلاد کفر اومدند کلا فامیلای شوهرن....نمیدونم چیکار کنم نظرخودم ایناس:
    دلمه کلم کوفته از بیرون بگیرم ولی دلمه خیلی وقت گیره همه هم شاید دوست نداشته باشن
    یا چیکن استراگانف و لوبیا پلو ....
    یا قورمه سبزی و سالاد ماکارونی
    کلا گیج شدم یه دفعه میگم آش و قورمه سبزی یه بارم میگم جوجه از بیرون میگیرم .......لطفا زودتر نظراتتونو بگید زیاد وقت ندارم
    آخر استرس این مهمونی منو میکشه
    از یه طرفم دلم میخاد هنرای آشپزی که از همین مامی سایت یاد گرفتم ازخودم در کنم اما هم واقعا دست تهنام و هم نمیخام خیلی واسه این مهمونی هزینه کنم

سوری جون
    لوبیا پلو و چیکن استروگانف خوبن
    کشک با دمجونم بد نیست برای کسانی که ایران نبودن. یه سوپم برای اونایی که روزه ان بد نیست.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

nazanin88 آواتار ها
    میزان امتیاز
    11
    پسند شده
    187
    پسند کرده
    285

سلام به دوستان.من پنحشنبه هفته دیگه 60 نفر مهمون دارم برای افطار. بسیار استرس دارم. تصمیم گرفتم آش دوغ درست کنم بازرشک پلو با مرغ. دوست دارم یه پیش غذای دیگه هم باشه که هم راحت درست بشه و وقت گیر نباشه و هم خورده بشه . یه خورده هم خاص باشه. شله زرد هم می ذارم اما نمیدونم چه دسری بذارم. از راهنماییتون خوشحال میشم.

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin88
    سلام به دوستان.من پنحشنبه هفته دیگه 60 نفر مهمون دارم برای افطار. بسیار استرس دارم. تصمیم گرفتم آش دوغ درست کنم بازرشک پلو با مرغ. دوست دارم یه پیش غذای دیگه هم باشه که هم راحت درست بشه و وقت گیر نباشه و هم خورده بشه . یه خورده هم خاص باشه. شله زرد هم می ذارم اما نمیدونم چه دسری بذارم. از راهنماییتون خوشحال میشم.

ترین بادمجان برای پیش غذا و پان برای دسر
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin88

سلام خانومی

برای پیش غذا از میگو میتونی استفاده کنی البته تعداد مهمونات زیاده واحتمالا هزینه اش یه کمی میره بالا .

سینی اردور.....سینی کاناپ هم گزینه های خوبی برای پیش غذا هستند .

رولت اسفناج هم خیلی خوشمزه است.

تست کاپ ...

در آخر هم کشک بادمجون میتونه یه گزینه ی خوب باشه .

درضمن شله زرد خودش دسر خوبیه .....به نظر من زولبیا هم بذار دیگه دسر نمیخواد .

یه لفمه نون حلال

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد