نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 2,329 به 2,336 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

فافا جون به نظرم بهتره یه سری از غذا ها رو بذاری برای دفعات بعد چون بهتره تا یه مدت غذا ها براشون تازگی داشته باشه ....
    به نظرم بهتره یه چیزایی رو یکی کنین ... غذا ها تنوع مناسبتری داشته باشن و با تزیین بهتر .... آخه سفره های زیاد شلوغ زیبایی ندارن به نظرم ...
    افطاري:توپك پنيري( توی رولت از پنیر استفاده شده نیازی نیست ).كره رز شده.خرما به شكل اناناس( که هستشو درآوردید و گردو جاش گذاشتید).شله زرد ( شله زرد و حلوا توی یه مایه هستن پس کلا کیک حلوا رو برای پذیرایی بعد از شام انتخاب کنین بهتره) و فرني ( به صورت چند رنگ خوبه) تو ظرفها كترينگ و جدا جدا كنار هر بشقاب( اینطوری سفره شلوغ میشه). يخ در بهشت فالب خورده( یه نوشیدنی گرم برای افطار بذارین بهتره مثل شیر گرم).نان و پنير و گردوي رولتي( خوبه).ترايقل هويج( نیازی نیست).رنگينك رولتي( همون خرما کافیه ).تخم مرغ پخته با تنه رنگي ( در ادامه میگم که چرا نیازی نیست).مرباي بهارنارنج و به و زردالو( توی ظرفهای تکه تکه ای به مقدار کم ).اش رشته( برای افطار سنگینه).سبزي خوردن ( سر سفره افطار نذارین در کنار غذا سر سفره شام بذارین بهتره)

پس میشه: کره به همراه چند مدل مربا - خرما با گردو به شکل آناناس - فرنی - شیر گرم با دو طعم - رولت نون و پنیر
    در نظر آنان که پرواز را نمی فهمند هر چه دورتر شوی، کوچکتر خواهی شد...

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

پيش غذا:سالاد چند طبقه.نودل تو قالب خورده تك نفره ( بهتره حذف بشه) .ماست و بادمجون كبابي.اسلايس ماست چند طبقه( یه مدل پیش غذا با ماست کافیه)
    غذا:كيك مرغ و گردوي اسلايسي شده به تعداد يه خورده بيشتر! ( خوبه با تزیین خرده شیشه به صورت کیک نه اسلایسی).لازانيا دو تا ظرف پيركس معمولي.ته چين ته ديگي لوزي شده كنار ظرف زرشك پلو. قيمه بادمجون با چيپس رز و بادمجون سرخ شده و رز شده( بادمجون به شکل گل رو برای تزیین ماست و بادمجان کباب استفاده کنید) يه ظرف پيركس مستطيلي وارمردار.اگه بشه اگه بشه البالو پلو هم بگذارم ( خانومی دیگه نیازی نیست)
    دسر:ژله بستني هفت رنگ دامن عروس با تزيين گلهاي اگار اگار براي دامن عروس .(ژله خورده شيشه با خورده هاي مات قلب و پايه شفاف الوورا.يا اينكه ژله سورپرايز با تزيين نقاشي روي ژله)بين اين دو تا يكي را بگين برام ( ژله خرده شیشه و تصویری با هم که جای مانور داره + پان اسپانیا
    پذيرايي: كيك شربتي و چاي و بيسكوييت شيشه اي قلبي( چای و کیک حلوا کافیه).اب هندونه و پودر نعنا( به نظرم همه پسند نیست و فالوده طالبی خوبه). وخربزه.( اگه از پالوده طالبی استفاده کنین خربزه نیازی نیست و از میو های فصل استفاده کنین).شكلات مغزدار قلبي
    عزیزم حتما حتما نظرتو بهم بگو امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم
    در نظر آنان که پرواز را نمی فهمند هر چه دورتر شوی، کوچکتر خواهی شد...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    0

سلام به همه عزیزان ببخشید من باز اومدم با یک مهمانی افطاری دوستای اقای شوشو با خانوماشون و 5 تا بچه5 تا 8 ساله هم توشون هستند بزرگها هم 10 نفرن همه جوون ومیخوام هم غذای پلویی باشه برای مردای شکمو که سیر بشن هم غذای شیک که فک خانمهاشون کش بیاد دسر هم یک دو نوع باشه خوبه ممنون و متشکر
    خدایا به معجزه ات نیازدارم ولی انگار خدا معجزش روواسه روز مبادا گذاشته

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    57
    پسند کرده
    152

خانمهای هنرمند میشه چند تا منو هم برا ماه رمضان بذارید .ممنون .

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    94
    پسند کرده
    0

مهمونی پاگشای من برپا شد تشکر میکنم از دوستانی که اومدن نظر دادن و اونایی که منو رو دیدن و اصلن نظر ندادن امیدوارم در مهمونی پاگشای بعدی جبران کنن
    راستی منو من : کشک بادمجان رولت کالباس سالاد یونانی سالاد کاهو برنج سفید و باقالی پلو با شوید ژیگو جوجه کباب فسنجون تیرامیسو ژله رولی شربت نعنا و نوشابه به نظرم خوب شده بود حالا پسرم یاری کنه عکساشو میذارم

دوستانی که ماه رمضوان افطاری میدین بیاین منو بذارین تا تقلب کینم
    یه پاگشا در پیش دارم
    راز عشق ورزیدن به هر چیز درک این جمله است :
    شاید از دست برود

مدیر انجمن
    khale leila آواتار ها
    میزان امتیاز
    63
    پسند شده
    2612
    پسند کرده
    5217

فافا جون دیروز نبودم جوابتونو بدم
    این لینک اون صحبتی که کردم. پست خودتونه
    viewtopic.php?f=193&t=4458&start=1320
    بعد هم شما 22 نوع افطاری و غذا و دسر میخوایید سرو کنین. اگه خاویار هم اضافه کنین که میشه منوی 65 تومنی تالار آمیتیس
    اونا خانواده دختر بودن . برای بار اول واسه احتیاط سنگ تموم میذارن. همون جور که الان ملینای عزیزمون میخواد جلو داماد کم نیاره. اما دفعه بعد که شما میرین خونه عروس اونا باید 30 رقم درست کنن.
    مامان من همیشه یه برنج رو به چند صورت درست میکنه. چلو و پلو و شیرین پلو . اما آلبالو پلو یا سایر پلوها خودشون یه رقم غذاس.
    درسته چیزایی که میمونه رو تو ماه رمضون میخورین اما این کار تجملات رو زیاد میکنه
    بازم میگم من تو شرایط شما نیستم. خودتون حتما بهتر صلاح میدونین
    قوانین فعالیت در انجمن معرفی رستورانها
    http://mamisite.com/forum/t3895.html#post1050889

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    61
    پسند کرده
    0

سلام دوستان
    بازم یه راهنمائی میخواستم ازتون.
    پنج شنبه تولد دوستمه و من قراره براش دسر درست کنم.
    میخواستم بدونم واسه درست کردن پان اسپانیا برای 25 نفر چقدر مواد لازم دارم؟ به نظرتون دو برابر دستوری که تو سایت هست کافیه؟
    همینطور ژله رنگین کمان؟ از هر رنگ دو تا بسته بگیرم ؟
    اگه دسر دیگه ای مد نظرتون هست که در کنار اینا خوب باشه راهنمائیم کنید ممنون میشم.
    فقط زیاد وقت گیر نباشه.مرسی.
    [HIGHLIGHT=#ffffff]نفسم هم که باشی ، دیر برسی من رفته ام...[/HIGHLIGHT]

mahbanou آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    438
    پسند کرده
    516

فافا جون من هم در تایید صحبت دوستان می خواستم بگم که منوهای سنگین برای ماه مبارک رمضان مخصوصا این سالها که اذان مغرب هم خیلی دیر هست شاید مناسب نباشه و اگه سبک ترش کنید از همه نظر بهتره .
    امیدوارم مهمونیت خیلی خوب برگزار بشه.

صبـــــــــــر كن
    «صبـــــــــــر»
    اوج احترام به حكمت خداست