نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 2,321 به 2,328 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2855
    پسند کرده
    1065

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

پاگشاي جاريم را ميخوام تو ماه رمضون بگيرم.تو رو خدا كمكم كنين و راهنمايي كنين.براي 12 نفر با تم قلب
    افطاري:توپك پنيري.كره رز شده.خرما به شكل اناناس.شله زرد و فرني تو ظرفها كترينگ و جدا جدا كنار هر بشقاب. يخ در بهشت فالب خورده.نان و پنير و گردوي رولتي.ترايقل هويج.رنگينك رولتي.تخم مرغ پخته با تنه رنگي .مرباي بهارنارنج و به و زردالو.اش رشته.سبزي خوردن
    پيش غذا:سالاد چند طبقه.نودل تو قالب خورده تك نفره.ماست و بادمجون كبابي.اسلايس ماست چند طبقه
    غذا:كيك مرغ و گردوي اسلايسي شده به تعداد يه خورده بيشتر!.لازانيا دو تا ظرف پيركس معمولي.ته چين ته ديگي لوزي شده كنار ظرف زرشك پلو. قيمه بادمجون با چيپس رز و بادمجون سرخ شده و رز شده! يه ظرف پيركس مستطيلي وارمردار.اگه بشه اگه بشه البالو پلو هم بگذارم. يه غذا هم براي مادربزرگ عروس كه ناراحتي معده داره بگين كه گشنه نمونه
    دسر:ژله بستني هفت رنگ دامن عروس با تزيين گلهاي اگار اگار براي دامن عروس .(ژله خورده شيشه با خورده هاي مات قلب و پايه شفاف الوورا.يا اينكه ژله سورپرايز با تزيين نقاشي روي ژله)بين اين دو تا يكي را بگين برام
    پذيرايي: كيك شربتي و چاي و بيسكوييت شيشه اي قلبي.اب هندونه و پودر نعنا. وخربزه.(چون هنوز تو جو روزه نرفتم نميدونم پذيراييم درسته يا نه!!).شكلات مغزدار قلبي
    خواهشا كم و كسري را بهم بگين كه ميخوام تو همين روزهاي اول افطار بدم و الان ميخوام برم خريد!بيشتر تو نظر دارم همه چيز را تاروز قبلش حاضر و اماده و تزيين شده تو يخچال بگذارم (حتي قبلش خشك مثل روش غروب جون بگذارم تو ظرف و سلفون كشيده تو يخچال نگه دارم و فقط شير را اون روز بريزم و تو فر بگذارم) و اون روز يه چيپس سرخ كردن داشته باشم و يه پلو دم كردن.و چيدن وسايل افطاري .همين البته ان شاالله
    راستي روش درست برنج را از قبل ابكش كردن را هم بگين بهم تا از الان تمرين كنم براش
    خلاصه اينكه اگه نظر ندين ...
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

مدیر انجمن
    khale leila آواتار ها
    میزان امتیاز
    63
    پسند شده
    2612
    پسند کرده
    5217

نقل قول نوشته اصلی توسط fafa2
    پاگشاي جاريم را ميخوام تو ماه رمضون بگيرم.تو رو خدا كمكم كنين و راهنمايي كنين.براي 12 نفر با تم قلب
    افطاري:توپك پنيري.كره رز شده.خرما به شكل اناناس.شله زرد و فرني تو ظرفها كترينگ و جدا جدا كنار هر بشقاب. يخ در بهشت فالب خورده.نان و پنير و گردوي رولتي.ترايقل هويج.رنگينك رولتي.تخم مرغ پخته با تنه رنگي .مرباي بهارنارنج و به و زردالو.اش رشته.سبزي خوردن
    پيش غذا:سالاد چند طبقه.نودل تو قالب خورده تك نفره.ماست و بادمجون كبابي.اسلايس ماست چند طبقه
    غذا:كيك مرغ و گردوي اسلايسي شده به تعداد يه خورده بيشتر!.لازانيا دو تا ظرف پيركس معمولي.ته چين ته ديگي لوزي شده كنار ظرف زرشك پلو. قيمه بادمجون با چيپس رز و بادمجون سرخ شده و رز شده! يه ظرف پيركس مستطيلي وارمردار.اگه بشه اگه بشه البالو پلو هم بگذارم
    دسر:ژله بستني هفت رنگ دامن عروس با تزيين گلهاي اگار اگار براي دامن عروس .(ژله خورده شيشه با خورده هاي مات قلب و پايه شفاف الوورا.يا اينكه ژله سورپرايز با تزيين نقاشي روي ژله)بين اين دو تا يكي را بگين برام
    پذيرايي: كيك شربتي و چاي و بيسكوييت شيشه اي قلبي.اب هندونه و پودر نعنا. وخربزه.(چون هنوز تو جو روزه نرفتم نميدونم پذيراييم درسته يا نه!!).شكلات مغزدار قلبي
    خواهشا كم و كسري را بهم بگين كه ميخوام تو همين روزهاي اول افطار بدم و الان ميخوام برم خريد!بيشتر تو نظر دارم همه چيز را تاروز قبلش حاضر و اماده و تزيين شده تو يخچال بگذارم (حتي قبلش خشك مثل روش غروب جون بگذارم تو ظرف و سلفون كشيده تو يخچال نگه دارم و فقط شير را اون روز بريزم و تو فر بگذارم) و اون روز يه چيپس سرخ كردن داشته باشم و يه پلو دم كردن.و چيدن وسايل افطاري .همين البته ان شاالله
    راستي روش درست برنج را از قبل ابكش كردن را هم بگين بهم تا از الان تمرين كنم براش
    فافا جان من در حدی نیستم که حرفی بزنم اما دیدم بارها واسه غیبت و مسایل اخلاقی به بچه ها تذکر دادین
    شما از اسراف چیزی شنیدین؟
    ماه رمضون مگه شکم آدم گنجه اس که اینهمه خوردنی توش جا بشه
    نظر من اینه که جای اینهمه تنوع روی تزیینشون وقت بگذارین
    باز هم خودتون میدونین
    قوانین فعالیت در انجمن معرفی رستورانها
    http://mamisite.com/forum/t3895.html#post1050889

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    360
    پسند کرده
    1265

سلام فافا جان من هم با خاله لیلا عزیز موافقم کیفیت را فدای کمیت نکنیم . منو منوی خوبیه ولی خیلی زیاد و گیج کننده هست برای خواننده چه برسه به خورنده . منوتونو چک کنید دوباره اونایی که بیشتر اهمیت دارند رو بنویسین تا بهتر بتونیم کمک کنیم البته ببخشید واقعا منظورم بی احترامی یا خدای نکرده بی ادبی به منوی شما نیست
    http://lovesepehr.blogfa.com خوشحال میشم بهم سر بزنید

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8137
    پسند کرده
    7504

پاگشاي جاريم را ميخوام تو ماه رمضون بگيرم.

فافای عزیز
    منو عالیه ولی خیییلییی زیاده و خسته می شین. این پاگشا نیست خودش یه عروسیه. خدایی عروسیشون منوش به این مفصلی بود؟ در ضمن بسیار پر توقع می شن در آینده... جاریه دیگه...
    پیشنهاد انتخابی من
    افطاري:توپك پنيري.كره رز شده.خرما به شكل اناناس.شله زرد قالبی با ژلاتین .نان و پنير و گردوي رولتي..مرباي بهارنارنج و به و زردالو (اگر دارین)..سبزي خوردن
    پيش غذا:سالاد چند طبقه.ماست و بادمجون كبابي.
    غذا: لازانيا .ته چين .زرشك پلو. قيمه بادمجون با چيپس رز و بادمجون سرخ شده و رز شده! برای مادر بزرگ عروس هم همون مرغ آب پز زرشک پلو خوبه.
    دسر: .(ژله خورده شيشه با خورده هاي مات قلب و پايه شفاف
    پذيرايي: چاي و بيسكوييت شيشه اي قلبي.اب هندونه و پودر نعنا.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2855
    پسند کرده
    1065

نقل قول نوشته اصلی توسط khale leila
    غذا:كيك مرغ و گردوي اسلايسي شده به تعداد يه خورده بيشتر!.لازانيا دو تا ظرف پيركس معمولي.ته چين ته ديگي لوزي شده كنار ظرف زرشك پلو. قيمه بادمجون با چيپس رز و بادمجون سرخ شده و رز شده! يه ظرف پيركس مستطيلي وارمردار.اگه بشه اگه بشه البالو پلو هم بگذارم
    فافا جان من در حدی نیستم که حرفی بزنم اما دیدم بارها واسه غیبت و مسایل اخلاقی به بچه ها تذکر دادین
    شما از اسراف چیزی شنیدین؟
    ماه رمضون مگه شکم آدم گنجه اس که اینهمه خوردنی توش جا بشه
    نظر من اینه که جای اینهمه تنوع روی تزیینشون وقت بگذارین
    باز هم خودتون میدونین
    ممنون خاله ليلا جون.اختيار دارين شما حدتون خيلي بالاتر از اين حرفهاست! اما من كه يادم نمياد به كسي تذكر داده باشم اما شما كه ميگين حتما بوده
    در مورد اسراف هم بله خيلي شنيدم اما كدومشون دور ريز ميشه؟شما ميدونين؟؟!!!
    عزيزم من از اعتقاد دارم اگه ميخواي مهموني بدي پر و پيمون بده و اگر ميخواي دو تا ديس برنج مخلوط درست كني دو نوع پلو و لي از هر كدوم يه ديس درست كن.هم ارج و احترام مهمون گذاشتي و هم اينكه اگه نمك يكي زياد يا بي ادويه شد مهمون بيچاره گشنه از سر سفره پا نشه و تازه هم اگه غذا زياد بياد خودمون و خونواده مادرشوهرم از خجالتشون در ميان!!!! چون اگه ندم ببرن ناراحت ميشن!و اگه همه ظرف خورده بشه پشت سرم يا تو روم ميگن كه ميخواستيم از فلان غذا بخوريم اما ديگه نبود.چرا اينقدر كم درست كرده بودي؟؟؟!!!
    اين از تنوع دادن به منو
    و در مورد يه چيزي كه يادم رفت بگم اينكه وقتي رفتم خونه عروس و 4 نوع غذا و دو نوع دسر جلوم گذاشتن در حد سليقه خودشون ولي غذاهاي پر گوشت و پر ملات!!! به نظرتون بي احترامي نميشه يه نوع بگذارم؟
    من تازه خير سرم نشستم منويي را انتخاب كردم كه صرفه اقتصادي داشته باشه برام تو اين اوضاع و احوال.يعني از غذاي گوشتي زياد نباشه.و اينكه از هر غذايي نوشتم كه فقط به اندازه تست كردنشون غذا هست نه بيشتر!!!مثلا براي همون منوي افطار وقتي نوشتم ظروف كترينگ مگه چقدر توشون جا ميشه؟؟!! و خرما رولتي و ترايفل و ... تو 3 تا ديس مخلوط ميگذارم سر سفرهكه باز هم فكر كنم همون تعداد در مياد و باقي را هم تو طول ماه رمضون ميخوريم ديگه!!!!!
    حالا با اين تفاسير اگه واقعا به نظرتون اسراف مياد بگين تا از منوم كم كنم.به خدا راست ميگم ها!چون به قول خاله جون خدا اسراف كاران را دوست ندارد

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2855
    پسند کرده
    1065

نقل قول نوشته اصلی توسط Negara
    پاگشاي جاريم را ميخوام تو ماه رمضون بگيرم.

فافای عزیز
    منو عالیه ولی خیییلییی زیاده و خسته می شین. این پاگشا نیست خودش یه عروسیه. خدایی عروسیشون منوش به این مفصلی بود؟ در ضمن بسیار پر توقع می شن در آینده... جاریه دیگه...
    پیشنهاد انتخابی من
    افطاري:توپك پنيري.كره رز شده.خرما به شكل اناناس.شله زرد قالبی با ژلاتین .نان و پنير و گردوي رولتي..مرباي بهارنارنج و به و زردالو (اگر دارین)..سبزي خوردن
    پيش غذا:سالاد چند طبقه.ماست و بادمجون كبابي.
    غذا: لازانيا .ته چين .زرشك پلو. قيمه بادمجون با چيپس رز و بادمجون سرخ شده و رز شده! برای مادر بزرگ عروس هم همون مرغ آب پز زرشک پلو خوبه.
    دسر: .(ژله خورده شيشه با خورده هاي مات قلب و پايه شفاف
    پذيرايي: چاي و بيسكوييت شيشه اي قلبي.اب هندونه و پودر نعنا.
    مرسي LOVE SEPEHRعزيز و نگارا جان.
    اينا عقدن و براي بعد عروسي فقط عروس داماد را دو نفره و بدون هيچ كدوم از خونواده ها دعوت ميكنيم.و اين اولين و اخرين مهموني هست كه خونواده عروس هم دعوتند.ما اينجوري رسم داريم براي همين ميخوام شام عقد و نامزدي را پسشون بدم.
    زرشك پلو هم منظورم پلوي ساده بود با تزيينش وگر نه مرغي دركار نيست !!!برنج براي قيمه بودش!

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

فافا جون منوی شما برا 12 نفر کمی زیاده به نظرم. مخصوصا در مواردی که می خوای نفری سرو کنی علاوه بر بحث اسراف کمی ناخونک میزنن و بقیه می مونه و مهمون هم معذب میشه.
    ببین عزیزم شما برا 12 نفر 22 تا منوی شام و افطار داری + 1 دسر + 4 تا پذیرایی که شامل کیک و بیسکویت و شکلات و ... هست. خب خیلی زیاده به نظرم. کمی کمش کن و بقیه رو برا دفعات بعد هم نگه دار . چون باز هم میان خب . حالا هر کدوم که راحتی .
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط mmm90
    بچه ها جون ما میخواهیم خواستگارمو شام دعوت کنیم
    اولین باره
    فقط خودش هست
    میشه کمکم کنید چه نوع غذاهایی بذارم
    خودش قبلا گفته بادمجون دوست داره
    تهرانی هم هستیم و ماکارانی هم دوست نداره
    با سوپ شیر غذا رو شروع کنین یا انواع کرم سوپهایی که بلدین
    پیش غذا معمولا آقایون رابطه آنچنانی ندارن ولی بدوم مدرن هست یا سنتی بر اون اساس 1 تا انتخاب کن با سالاد فصل و ترشی
    غذای اصلی زیاد به چشم آقایون میاد . از شوشوی گل خودم می دونم. ته چین بزار حالا یا ته چین مرغ یا ته چین شوید باقالی . یه خورشت بزارین مثل قیمه یا قرمه سبزی. و یه پلو مخلوط مثلا باقالی پلو با ماهیچه قیمه نثار بزار وهمراهش مرغ هم سرخ کنین .
    دسر هم طبق تجربه من بهترین دسر دسرهای شکلاتی هست چون بعضیها میگن مثلا دسر میوه ای دوست ندارم و ... . یه دسر خوب انتخاب کن و بزار.
    ایشالا منوی عقد و پا گشا پیشنهاد بدیم بهت
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

• بانک بند ناف