نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 225 به 232 از 5484
صفحه 29 از 686 نخستنخست ... 192627282930313239 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10416
    پسند کرده
    11787

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط maman somi
    حالا منوی عصرانه من

5 نفر از دوستان قدیمی ام برای فردا عصر میهمانم هستند. حدودا مهمانی سه ساعت طول خواهد کشید. برنامه من به شرح زیر، خوشحال میشم نظر دوستان رو بدونم

پذیرایی اول چای و کیک باقلوا

پذیرایی دوم میوده (تصمیم گرفتم فقط هندوانه و طالبی بگذارم به شکل قاچهای یک اندازه و خوشگل)

پذیرایی سوم اسنک های ساندویچی.. (به شکل همون کیک مرغه اما من به صورت کیک های کوچک و تک تک درست میکنم و هرکدام جداگانه تزیین میشند) + یک نوع آبمیوه

عزيزم به نظر من تو اين هواي گرم اگه من بودم پذيرايي اول رو بستني ميزاسشتم مثلا سه رنگ بستني از هر كدوم يك اسكوپ با يه مقدار ژله تزيين ميكردم

پذيرايي دوم بهتره جاشو با پذيراييه سوم عوض كنه والبته اب ميوه نباشه بهتره چون نوشابه بهتر ميچسبه البته اگه رژيمي نباشن

و پذيرايي سوم هم كه همون طالبي با هندونه عالبه

حالا اگه چاي هم ميخورن ميتوني با كاكائو يا همون باقلوا بهشون بدي
    (ziba) این نوشته را پسندیده.

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3304
    پسند کرده
    1346

live عزیز و شیدا جان ممنونم

خب من یک تغییراتی دادم دوباره برنامه رو میزارم.. البته اینم باید در نظر بگیرید که کل میهمانی من سه ساعته، در این مدت کلی حرف باید بزنیم عکس و فیلم ببینیم و هرکس به نوبت کلی ماجرای این سالهای دوری رو تعریف کنه.. برای همین من یه منوی سبک برداشتم.

آبمیوه رو آوردم در بدو ورود.

بعد میوه و کیک باقلوا و هرکس دوست داشت چای

پذیرایی آخر اسنک های مرغم که هم نوشابه میگذارم هم آب میوه

البته این هم اضافه کنم که روی میز پذیرایی من همیشه آجیل و شکلات هست، یعنی میهمان هرکس باشه و هروقت بیاد اینا همیشه روی میزه

مجدد از نظراتی که دادید متشکرم
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط غریب آشنا
    سلام دوست جونا بازم بشتابید کمممممممممممممممممککککککک ککککک
    جمعه بعد از شام 13 تا مهمون دارم که اولین باره میان خونمون و خیلی خیلی هم باهاشون رودرواسی دارم همه هم تیپ جون هستن نظر خودم اینه که نوشیدنی آب طالبی بدم نظر شما چیه برم تو فاز میلک شیلک یا همون آب طالبی خوبه؟
    پذیرایی هم می خوام با خمیر کلمی به ارابه درست کنم شیرینی هام بذارم توش یه کیک ساده درست کنم وسطشو موز با پودرهای دکتر اکتر بذارم
    نمی دونم ولی میوه رو چجوری سرو کنم؟
    بنظر شما دیگه پذیراییم چی باشه ؟
    بخدا من زیاد اهل اسراف نیستم ولی متاسفانه این جمعی که مهمون من هستن طرفدار منوی پذیرایی زیاد هستن
    به من کمممکککککک کنید
    فدای محبت شما عزیزان

هیشکی منو دوست نداره چرا جوابمو ندادید؟
    گلم من نمی دونم چرا احساس می کنم پدیرایی با چای رسمی تر از پذیرایی های سرده. البته شاید اشتباه می کنم ولی خب ...حالا اگه سرد هم بخوام پذیرایی کنم ترجیح میدم شربت بیدمشک یا شربت آلبالو بدم تا آب طالبی. البته این نظر شخصی منه.
    من بودم حتما یه کم آجیل و میوه خشک توط ظرف خوشششگل میذاشتم . من بودم ارابه درست نمی کردم ولی کیکم رو خیلی شیک درست می کردم. یه کیک شکلاتی عالی ی ی ی ی با آب پرتقال خنک در بدو ورود ؟؟؟ به من که می چسبه. یا رولت خامه ای خوشگل درست کن خودت. میوه رو هم من میوه های درشت رو همینطور توی ظرف گنده و منظم چیده شده دوست دارم. احساس می کنم رسمی تره . برا میوه های ریز : یه دسته گلهایی مد شده که بجای گل با میوه گل درست می کنن . دیدی ؟ مثلا اناناس رو با قالب گل قالب میزنه و به سیخ چوبی وصل می کنه . یا توت فرنگی ها رو که نصف پایینش رو تو شکلات سلاه فرو می کن بعد با شکلات سفید روش خط می اندازه و ... همه رو مثل دسته گل درست می کنن میزارن توی یه ظرف مثل گلدون دیدی از اینها ؟؟ به نظرم بجای ارابه 2 تا از اینها درست کن و بزار رو 2 تا از میزهای سالن پذیراییت. خیلی قشنگ میشه. بزار عکسش رو دارم می زارم الان
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda666
    برای منوی عصرانه برای 20 نفر خانوم با سلیقه چی می تونم درست کنم؟
    کشک بادمجون و دلمه نمیتونم چون تکراریه و میخوام میزم متنوع باشه و از قبل بتونم بپزم
    یلدا جون من خودم هم همین طوال رو داشتم ولی مهمونهای من 60 نفر خانوم با سلیقه هست
    ولی خب یه سالاد هیدرات کربی مثل سالاد یونانی یا الویه یا ماکارونی + کلوچه های غذایی +حالا دوست داری آش رشته !! چون همه خوششون میاد + اگه آش گذاشتی خاگینه هم می تونی بزاری +یه دسر ژلاتینه مثل خورده شیشه یا رنگین کمون
    حالا این نطر من تا الان بود. ببین خودت و بچه ها چی میگین. چون منم شدیدا درگیر انتخاب این منو هستم و تا الان نتونستم
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    4

سلام مهمونی من دیروز چهار شنبه برگزار شد . غذا خورشت قیمه بادمجون درست کردم با سالاد ماکارانی و ماست رو بصورت ماست و خیار و گردو کشمش و کمی برای تزئین پونه و کنجد ریختم . با ژله بستنی لیوانی . برای پذیرایی اول هم طالبی رو با کمی شکر و گلاب میکس کردم و یخ خورد شده توش ریختم و سرو کردم . کلا راحت بود ومهمونام جای یه نفر دو نفر شدن . چون مربوط به یه پیشنهاد کاری بود دو تا شریک اومدن با دفتر و دستک . بیشتر شوهرم پذیرایی کرد .
    اینو بگم من روز گذشته خونه رو تمیز کردم عصر حدود ساعت 7 که مشغول آماده شدن بودم ملیکا خانوم تشریف برده بودن تو آشپزخونه از کشو کابینت کیک دراورده بودن و تمام پذیرایی رو پر از خرده کیک کرده بودن .

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    108
    پسند کرده
    0

[quote=مرواريد دريا][quote="maral.tirazheh":2wiz6b0c]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "مرواريد دريا":2wiz6b0c
    كسي نيس به من تازه وارد كمك كنه؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام عزیزم
    به نظره من با یه نوشیدنی خنک شروع کن و یه دسر تک نفره مثل ژله بستنی اگرم دوست داشتی یه کیک کوچیکم درست کن ولی قبلش ببین از مزه شکلات و کاکائو خوشش میاد یانه آخه نامزده من از کاکائو متنفره برعکس من عاشقشم [/quote:2wiz6b0c]

اره دوس داره...اخه ميخواد اولين بار بياد جو صميمي كنم بهتره تا رسمي واسه همين نميخوام خيلي رسمي باشه[/quote:2wiz6b0c]

پس یه ژله رنگ رنگی خوشگل با بستنی میوه ای خیلی خوبه من اولین بار واسش ژله خرده شیشه درست کردم با بستنی و روشم با ترافل تزیین کردم و بعدشم با هم پیراشکی گوشت خوردیم همونجا بود که عاشقم شد ( بخدا راست میگم تا میاد میگه کی پیراشکی درست میکنی )
    دل من از تبار دیوارهای کاه گلی است
    ساده می افتد
    ساده می شکند
    ساده میمیرد
    دل من تنها سخت میگیرد . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط poopoo
    حدود یک ماه دیگه یه مهمونی تولد می خوام بگیرم و چون کیک رو هم خودم می خوام درست کنم و اینکه بالاخره کلی کارای مختلف هم دارم گیج شدم که چه غذاهایی رو انتخاب کنم که دست و پام به هم نپیچه باید غذاهایی رو انتخاب کنم که بشه از قبل آماده یا نیمه آمادشون کرد چیزایی که توی ذهنمه از غذا و دسر اینهاست :
    کیک مرغ و گردو * آش ماست ( که مامانم درست می کنه آخه آش ماست مامانم حرف نداره) * ژله رنگین کمان * کوکیز فرانسوی با تزیین کرم رویال
    حالا شما کمکم کنید که دو جور غذا و یک دسر دیگه انتخاب کنم مثلا کاسترول بادمجان یا دسر پان اسپانیا یا مثلا جوجه کباب
    ولی برنجی نباشه بهتره که دیگه لحظات آخر اضطراب خوب در اومدن برنج رو نداشته باشم ولی ته چین هم خوبه معمولا خوب در میاد ماکارونی با مرغ و پنیر پیتزا و قارچ هم بد نیست اول پیراشکی هم توی لیستم بود ولی چند شب پیش درست کردم و دیدم که خیلی دردسره و حذفش کردم
    quote]

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_capr
    مامان پویان نگفتی چند نفر مهمون داری ؟ سنشون هم نگفتی .

کاسترول رو به نظر من بی خیال شو . برنج پختن تو گیر و دار تولد راحت تر از خمیر زدنه که دخترم :))))
    جوجه و ماکارونی ولی خوبن . اگر جوجه میذاری ماکارونی رو با همون گوشت چرخ کرده بذار . کار زیاد واسه خودت نتراش :)

آش راستش هیچ مناسبتی با منوی تولد نداره خصوصا اینکه فصل گرما هم هست . ولی اگر میگی طرفدارش زیاده و نمیتونی چشم پوشی کن حتما تو مقار کم درست کن و ظرفهای کوچولو واسش تهیه کن .

نمی دونم تا موقع تولد شما توت فرنگی خوب هست یا نه . ولی این دسری که بچه های سایت این چند وقته با کیک و ژله و پارافه توت فرنگی درست کردند بسیار خوشگله . میزت رو خوشگل می کنه و فکر کنم خیلی هم خوشمزه باشه .
    مهمونام 30 نفرند و خرد و کلان از 3 ساله تا 60 ساله
    منظورم موساکا بود اشتباهی گفتم کاسترول این دسری که گفتی دستورش کجاست شیدا جون ؟ ممنونم عزیزم
    پنجره ،فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است.

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1425
    پسند کرده
    2956

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_capr
    ایناهاش

http://mamisite.com/forum/viewtopic.php ... 7&start=50

نوشین و رها میدونم که درستش کردن و بسیار راضی بودن .
    نقل قول نوشته اصلی توسط poopoo
    مرسی دسر خوبیه رفت توی لیستم حالا یه سوال من به تعداد مهمونا ظرف یکدست و یکرنگ ندارم به نظرتون اگه کلا یکبار مصرف بذارم زشته؟ و اینکه ظرف مناسب تولد که لق لقو هم نباشه از کجا می شه پیدا کرد هایپر داشت ولی تنوعش خیلی کم بود بشقاباش برای کیک خوب بود ولی برای غذا انگار مناسب نبود خیلی نازک بود جنسای مقاوم تر هم پیدا می شه ؟
    تهرانی عزیزم ؟
    شهروند داره . مغازه هایی هم که ظروف یکبار مصرف میفروشند دارن . یه جور طلق شیشه ایه . محکم تر از ظرفهای معمولیه .
    رنگهای آبی و قرمز و زردش رو من دیدم .
    برای غذا هم سایز خوبی داره . هشت ضلعی هستند فکر کنم .
    ولی اینکه تعدادش رو یکم بیشتر بگیر . چون مثل بشقاب معمولی خیلی بزرگ نیستند و وقتی کثیف بشه باید مهمون یکی دیگه برداره .
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

صفحه 29 از 686 نخستنخست ... 192627282930313239 ... آخرینآخرین