نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 2,305 به 2,312 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5301

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط LOVE SEPEHR
    سلام به همه خانومای هنرمند مهربون خودم با عرض شرمندگی بنده برای ماه رمضون ازتون ایده می خوام اخه احتمالا باز نتم قطع میشه و دیگه بهتون دسترسی ندارم واسه همین بهم کمک کنین ممنون میشم .
    مهمون ها خانواده همسری هستن من منو مد نظرم رو می نویسم شما ایراداتشو بگیرید با خودمون 11 نفر میشن که اقلب جوان دونفر مسن و دو تا نی نی گولو داریم :
    پیش غذا : سوپ مجلسی یا حلیم
    دسر : پان اسپانیا به صورت تک نفره + ژله رولی + پودینگ زعفرانی + ژله خرده شیشه
    غذا : ته چین مرغ به صورت تک نفره + پیراشکی + پیتزا لقمه ایی + سوفله مرغ و قارچ + لازانیا
    نظراتتون رو از جان ودل پذیرا هستم بوووووووووووووس مرسی

سلام خانومی .

پیشنهاد من به شما اینه که چون بعد از مدت زمان زیادی معده خالی هست به دلیل روزهای بلند فصل تابستان غذاها رو خیلی سنگین نگیرین. از چیزهای معمول استفاده کنین تا انشاالله سلامتی حاصل از این روزه برای شما ومیهمانانتون بیشتر اثر داشته باشد.

پیش غذا : منوی خودتون خوبه + سبزی خوردن پنیر خرما چای +زولبیا وبامیه

دسر :پان اسپانیا خیلی خوبه .چون توش هم شیر داره هم خامه هم گردو وسرشار از مواد عالیه هستش .ماقوت هم گزینه ی خوبی میتونه باشه من با دسر های ژله ای موافق نیستم .+حلوا

غذای اصلی رو حتما یکی دو ساعت بعد از افطار سرو کنین .به همین دلیل مختصر ومفید باشه ....چون بعد از افطار خوب (خوردن حلیم وسوپ)غذای اصلی زیاد مصرف نمیشه .

پیراشکی گوشت وسبزیجات وته چین مرغ گزینه های خوبی هستند . اما تک نفره بودن سرو اون بر میگرده به خودتون که ذائقه ی مهموناتون رو چطور میبینین .

به نظر من پیتزا ولازانیا وسوفله گزینه های خوبی نیستند .
    سالادوسبزیجات

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    359
    پسند کرده
    1265

مرسی آیلار جان ممنون از نظراتت خانومی خوب پنیر و سبزی و بقیه ی مخلفات که همیشه پای ثابت سفره افطار هست اما ما رسم نداریم که اول افطار کنیم بعد شام بخوریم به خاطر همین کمی مشکل دارم یعنی همش باید توی یه سفره باشه من دسر های ژله ای رو برای شام گذاشتم و پان رو جایگزینی برای فرنی و یا حلوا
    حالا اگه شوید پلو با مرغ زعفرانی و برنج سفید و شیرین پلو و ته چین بدم چطوره راستش توی انتخابشون گیر کردم که غذاها حاضری باشه یا برنجی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    لطفا اگه دوستای دیگه هم نظری دارن بگن من می پذیرم
    http://lovesepehr.blogfa.com خوشحال میشم بهم سر بزنید

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط LOVE SEPEHR
    سلام به همه خانومای هنرمند مهربون خودم با عرض شرمندگی بنده برای ماه رمضون ازتون ایده می خوام اخه احتمالا باز نتم قطع میشه و دیگه بهتون دسترسی ندارم واسه همین بهم کمک کنین ممنون میشم .
    مهمون ها خانواده همسری هستن من منو مد نظرم رو می نویسم شما ایراداتشو بگیرید با خودمون 11 نفر میشن که اقلب جوان دونفر مسن و دو تا نی نی گولو داریم :
    پیش غذا : سوپ مجلسی یا حلیم
    دسر : پان اسپانیا به صورت تک نفره + ژله رولی + پودینگ زعفرانی + ژله خرده شیشه
    غذا : ته چین مرغ به صورت تک نفره + پیراشکی + پیتزا لقمه ایی + سوفله مرغ و قارچ + لازانیا
    نظراتتون رو از جان ودل پذیرا هستم بوووووووووووووس مرسی
    خسته نباشی که از حالا در فکر تدارکاتی....تو ماه رمضان معمولا خیلی غذا خورده نمیشه اما همیشه ولع فکری زیاده در ضمن میزبان لازم نیست خودش را خیلی خسته کنه
    به نظر من پیراشکی را حذف کن سرخ کردنی ها موقع افطار سختن و وقت گیر شما هم که هر دو وعده ات با همه سخت تر پیتزا هم نفری یک قاچ بیشتر نمیخورن که درنتیجه درست نکنی راحتتری اما سوفله را میتونی یک طرف بذاری هم شیکه هم خوشمزه و سفره از حالت سنتی درمیاره میتونی هم به جاش استروگانف بذاری و کمی سنتی تر هم کشک بادمجون یا حلیم بادمجون کلا این دسته غذا ها بیشتر از 1-2 قاشق خورده نمیشه اما خوب خوبه و سفره رنگین کن یه خورشت خیلی مناسبه مخصوصا چون مسن هم دارید می خوا مجلسی و متفاوت باشه خورشت خلال کرمانشاهی درست کن ته چین هم خوبه
    دسر ها هم پان و پودینگ مناسبن خرده شیشیه هم اگه دسر ژله ای میخوای خوبه اما رولی به نظرم مناسبتی با این این افطار خانوادگی نداره
    بین سوپ و حلیم هم چون هوا گرمه و شما هم دو وعده را همزمان میخورید حلیم خیلی سنگینه یک سوپ ساده با پایه سس سفید هم مناسبه سس سفید و اب مرغ و قارچ طعمش هم به حلیم نزدیکه
    موفق باشی

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    359
    پسند کرده
    1265

سلام مهربان جان مر سی بابت نظرت
    راستش ما همیشه خونه خواهر همسری کشک و بادمجون میخوریم و دیگه تکراریش جایز نیست آره خودمم شک داشتم که پیراشکی و پیتزا خوب باشه ولی در مورد خورشت هم همین جور خورشت هایی که اونا دوست دارن توی روز های دیگه سرو میشه و تا نوبت به من که از همه کوچیک ترم برسه دیگه خورشتی که اونا دوست داشته باشن نمیمونه در مورد ژله هم مرسی که منو راهنمایی کردی اما رولی رو واسه زن عمو شوهری درست میکنم چون خانواده همسری خیلی پیشش ازش تعریف کردن و می خوام براش درست کنم .اما با سوپی که میگی موافقم مرسی گلم بازم اگه نظری داشتی بگو
    http://lovesepehr.blogfa.com خوشحال میشم بهم سر بزنید

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    79
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Negara
    دوستان یه سوال در رابطه با منوی تعداد زیادی از شما برای من همیشه پیش میاد. وقتی جزو منوتون کباب یا جوجه کباب می ذارین کی و کجا درست می کنین؟ جلوی مهمون؟ قبلا؟ روی گاز؟ دود و اینا یا گرم کردنش چی میشه؟

نگار جون ما همیشه اماده از بیرون میگیریم دیگه حرصش را نمیخوریم که میپزه میسوزه یا..ولی جوجه را دیدم از قبل اماده کردن وداخل فر گرم نگه داشتن.
    ای دل به کوی عشق گذاری نمی کنی
    اسباب جمع داری و کاری نمی کنی

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    61
    پسند کرده
    0

سلام دوستان
    امروز تولدمه .نمیخواستم جشنی در کار باشه ولی دوست همسرم و خانومش گفتن ما کیک درست میکنیم و شام میایم خونتون.
    میخوام سالاد الویه و دو نوع دسر (ژله و پان) درست کنم.
    پیشنهادتون واسه یه غذای دیگه چیه؟
    آسون باشه و زیاد وقت نگیره.چون حالم زیاد خوب نیست و 4 نفر هم که بیشتر نیستیم.
    ممنون میشم راهنمائی کنید.
    [HIGHLIGHT=#ffffff]نفسم هم که باشی ، دیر برسی من رفته ام...[/HIGHLIGHT]

atena711 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    128
    پسند کرده
    27

نقل قول نوشته اصلی توسط mami kia
    سلام دوستان
    امروز تولدمه .نمیخواستم جشنی در کار باشه ولی دوست همسرم و خانومش گفتن ما کیک درست میکنیم و شام میایم خونتون.
    میخوام سالاد الویه و دو نوع دسر (ژله و پان) درست کنم.
    پیشنهادتون واسه یه غذای دیگه چیه؟
    آسون باشه و زیاد وقت نگیره.چون حالم زیاد خوب نیست و 4 نفر هم که بیشتر نیستیم.
    ممنون میشم راهنمائی کنید.
    عزیز شاید سالاد ماکارونی کنارش بد نباشه
    عشق یعنی نگاه کردن تو چشمای خندون یه کوچولوی 6 ماهه.چون مطمئنی نه رنگ و ریایی توشه.نه دروغ و کلکی.نه کینه و حسدی.نه پنهون کاری

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    61
    پسند کرده
    0

ممنون بهار جون
    خودم تو فکرش بودم ولیسالاد ماکارونی با الویه دوتاشون شبیه هم نمیشن؟
    [HIGHLIGHT=#ffffff]نفسم هم که باشی ، دیر برسی من رفته ام...[/HIGHLIGHT]

• بانک بند ناف