نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 217 به 224 از 5484
صفحه 28 از 686 نخستنخست ... 182526272829303138 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

سلام خانمها من چندوقت پیش برای منو غذای یه مهمونی زنونه 23 نفره تولد عصرونه ای ازتون کمک خواستم حالا با کمک شما دوستان تقریبا به نتیجه رسیدم میشه لطفا نظرتون رو به هم بگید
    عصرونه:سالاد الویه (با مرغ) موساکا (بامجان و گوشت چرخ کرده و پنیرپیتزا) سوسیس بندری رولت پنیر ژامبون
    دسر:ژله خرده شیشه کرم باواریای دورنگ یه دسر دیگه هم میخوام که خوش اب و رنگ باشه اما نمیدونم چی
    دیگه چون کیک هست دسرهای بیسکویتی و .. نذاشتم برای غذا هم چون تعداد زیاده و از قبل درست میکنم ترجیح دادم چیزی باشه که نیاز به سرخ کردن نداشته باشه و خیلی وقت نبره .بازم ممنون میدم پیشنهاد میدین
    (ziba) این نوشته را پسندیده.

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط MATORY
    میشه لطفا یه راهکار بدین به فکر خودم رسید ببرمش رستوران ولی شوهرم قبول نمیکنه . فکر کنین من هم باید پذیرایی کنم هم باید خیلی حرفه ای در مورد کار بحث کنم . دلم میخواد گریه کنم تازه روز چار شنبه تا ساعت 3 هم سرکار هستم . میخوام دو نوع غذا که رسمی باشه و یه نوع دسر .در ضمن فکر کنم آقا مجرد هستن و دائم غذای بیرون تناول میکنن در نتیجه کباب و جوجه نمیخوام چون تو رستورانها بیشتر افراد از این غذا می خورند.
    خانمی این که استرس نداره، یک صندلی تکی به میزتون اضافه کن، خودت و همسری یکم مهربون تر بنشینید.. یا اگر خیلی بیشتر از اینها برات مهمه نظم میز، یکی از بچه هارو مثلا خونه مادربزرگ یا خاله اش بزار بعد از شام برو دنبالش
    من نهارخوری 8 نفره دارم اما توی خیلی از مهمونی ها که اتفاقا رسمی هم بوده مجبور شدم از مبلمان میزبانم بردارم و به نهارخوری اضافه کنم

درمورد منوی غذا هم به سن اون شخص و سلیقه غذاییش مرتبطه.. پیش غذا میتونی سوپ یا اگر گرم بود، اسپرینگ رول که از قبل آماده کردی سرو کنی، غذای اصلی هم یک نوع خورشت خوشگل و خوشمزه، یا مثلا ته چین که راحت میره توی فر و بعد میاد توی دیس
    سالاد هم فصل یا سزار رو من بودم درست میکردم
    دسر رو میتونی خوشگل تر و با مانور بیشتر درست کنی چون خیلی حرفهارو بعد از شام و سر دسر میزنید.

توی بستنی خوری های پایه دار، ژله ترکیبی یا بستینی و ژله یا خیلی چیزهای دیگه که چون از قبل وقت داری و توی یخچال هم میمونه راحته برات

موفق باشی
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    108
    پسند کرده
    0

میشه لطفا یه راهکار بدین به فکر خودم رسید ببرمش رستوران ولی شوهرم قبول نمیکنه . فکر کنین من هم باید پذیرایی کنم هم باید خیلی حرفه ای در مورد کار بحث کنم . دلم میخواد گریه کنم تازه روز چار شنبه تا ساعت 3 هم سرکار هستم . میخوام دو نوع غذا که رسمی باشه و یه نوع دسر .در ضمن فکر کنم آقا مجرد هستن و دائم غذای بیرون تناول میکنن در نتیجه کباب و جوجه نمیخوام چون تو رستورانها بیشتر افراد از این غذا می خورند.
    عزیزم به نظره من شوهرتو راضی کن مهمونی عصرونه بدین اینجوری بهتره چون این یه قراره کاریه مثلا یه کیک عصرونه با پای و میوه و یا بستنی با ژله اما اگه مجبور شدی شام بدی واسه پیش غذا سوپ خیلی خوبه شامم ته چین کناره یه خورشت خوب میشه واسه دسرم ژله با بستنی یا سان شاین یا قهوه گلاسه خوبه هرچی ساده تر باشه بهتره چون تمرکزت روی موضوع اصلی یعنی کارت بیشتر میشه
    دل من از تبار دیوارهای کاه گلی است
    ساده می افتد
    ساده می شکند
    ساده میمیرد
    دل من تنها سخت میگیرد . . .

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    613
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط laya.sd
    سلام به همه ... من هفته آينده مهمون دارم قوم شوهر ..منوي پيشنهادي خودم:خورشت كرفس،رولت گوشت،چيكن استراگانوف،دلمه فلفل،مرغ ربي و ميرزاقاسمي هست +بوراني بادمجون يا اسفناج ..البته دلمه فلفل رو تا حالا درست نكردم.مهمونام 11نفرن.دسر هم نميدونم چي درست كنم؟؟ميخام خيلي آسون باشه..شايد كاسترد با بيسكويت..لطفا نظر بدين
    چه خبره دختر جون؟!!برای 11 نفر منوت 11 تا عنوان داره؟!!البته ببخشیدها..نظر منه...برای این تعداد مهمون این همه غذا کمی شلوغ پلوغ میکنه...

یکی دو تاشو حذف کن..دو تا غذای مرغی داری..دو تا گوشتی..هرکدومو بکن یکی..یعنی یا چیکن استراگانف یا مرغ ربی..از اونورم یا کرفس یا رولت گوشت..دلمه یا میرزا قاسمی هم یکیش کافیه دیگه...بورانی خوبه...برای دسرم یه زله شیک و خوشگل درست کن..یا پان اسپانیا اگه فکر میکنی دوست دارن...پودینگ و..هم بد نیست!

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    613
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

مرسی دوستان از راهنماییتون
    حق با توئه ستاره جون باید جای نرم کردن خمیرش کنم آقای شوشو رو . ولی میگه دوستمه یه نفره بذار برای شام بیاد . بچم دوست داره دیگه . فکر کنم قیمه بادمجون درست کنم با مرغ بجای گوشت . شاید یه ظرف دلمه برگ انگور و فلفل هم درست کنم . به اندازه 4 نفر نه بیشتر . سالاد سزار و دسر تک نفره زله با بستنی یا میوه . برای پذیرایی اول هم شربت خوبه نه ؟
    در مورد بچه ها هم متاسفانه خانواده خودم اینجا نیستن . شوهرم هم مادر نداره . در نتیجه بچه ها تو خونه هستن ولی به پسرم میتونم بگم کمکم کنه تو پذیرایی کلاس سوم میره دخترم هم اصولا بابایی هستش همش تو بغل باباشه و دو سالشه
    ما زنها اصولا خمیر میشیم..خمیر ساختن رو فقط توی اشپزخونه بلدیمبرای پذیرایی اول تو این شبای گرم!یه نوشیدنی خنک خیلی میچسبه..میخوای شیکتر باشه به جای شربت ابمیوه طبیعی بده دستشون..یا میلک شیک توت فرنگی یا موز مثلا...

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_f13
    سلام خانمها من چندوقت پیش برای منو غذای یه مهمونی زنونه 23 نفره تولد عصرونه ای ازتون کمک خواستم حالا با کمک شما دوستان تقریبا به نتیجه رسیدم میشه لطفا نظرتون رو به هم بگید
    عصرونه:سالاد الویه (با مرغ) موساکا (بامجان و گوشت چرخ کرده و پنیرپیتزا) سوسیس بندری رولت پنیر ژامبون
    دسر:ژله خرده شیشه کرم باواریای دورنگ یه دسر دیگه هم میخوام که خوش اب و رنگ باشه اما نمیدونم چی
    دیگه چون کیک هست دسرهای بیسکویتی و .. نذاشتم برای غذا هم چون تعداد زیاده و از قبل درست میکنم ترجیح دادم چیزی باشه که نیاز به سرخ کردن نداشته باشه و خیلی وقت نبره .بازم ممنون میدم پیشنهاد میدین
    عزیزم به نظر من سوسیس بندری برا این جور مهمونی ها زیاد مناسب نیست. خیلی خودمونیه . باز اگه خیلی خوشمزه درست می کنی بزار
    الویه و موساکو و رولت پنیر و ژامبون خوبه. دسر همهمینها کافیه فکر کنم. ولی می خوای یه خاگینه رولتی شیک درست کن. یا از خاگینه گل سارن خانوم
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط laya.sd
    سلام به همه ... من هفته آينده مهمون دارم قوم شوهر ..منوي پيشنهادي خودم:خورشت كرفس،رولت گوشت،چيكن استراگانوف،دلمه فلفل،مرغ ربي و ميرزاقاسمي هست +بوراني بادمجون يا اسفناج ..البته دلمه فلفل رو تا حالا درست نكردم.مهمونام 11نفرن.دسر هم نميدونم چي درست كنم؟؟ميخام خيلي آسون باشه..شايد كاسترد با بيسكويت..لطفا نظر بدين
    منم با نظر ستاره جون موافقم. برا 11 نفر خیلیییی زیاده. نمی خوای شامت رو با سوپ شروع کنی ؟؟
    به نظر من دیگه خیلییی می خوای تحویل بگیری 2 تا پیش غذا با 2 نوع غذای اصلی کافیه. پیکن استراگانف با دلمه فلفل یا حتی دلمه کلم و برگ رو هر هر دو کمی درست کن و توی یه ظرف بچین قشنگ میشه . بعد برا غذا همخورشت کرفس و رولت مرغ . حالا یه بورانی هم بزار . بعد هم دسر ژله ای معمولا طرفداراش خیلی زیادن . همون کاسترد هم خیلی خوبه .
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

سلام دوستان ممنون از راهنماییهایی که میکنید . قرارشد غذا قیمه بادمجون درست کنم . دیشب بادمجونهاشو سرخ کردم . الان هم قبل از اومدن سرکار گوشت دراوردم . برنج و خیس کردم . برگردم باید سالاد ماکارونی درست کنم . سالاد فصل نمیذارم چون همیشه تو خونه من سالاد فصل خورده نمیشه نمیدونم چرا . شاید خوب درست نمیکنم . وسایل دلمه رو ندارم بنظرتون میتونم ساعت 3 که برمیگردم موادشو بخرم درست کنم یا نه . دسر هم ژله بستنی میدم . اگه نرسیدم دلمه درست کنم کمی سوپ جو با شیر رو درست میکنم

MATORY جان

من با قیمه بادمجان که خیلی موافقم، قیمه سیب زمینی هم غذای شیکیه.. همراه با سالاد ماکارونی ، شما دوتا غذای تقریبا کامل داری.. سالاد ماکارونی اسمش سالاده اما اگر نخواییم بگیم غذاست، یک پیش غذای سنگینه
    من بودم دیگه دلمه درست نمیکردم.. تازه وقتی از سر کار میرسی خونه بهتره یکم ریلکس کنی و کار سنگین انجام ندی، تا برای شب با نشاط باشی

موفق باشی خانم
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

صفحه 28 از 686 نخستنخست ... 182526272829303138 ... آخرینآخرین