نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 2,209 به 2,216 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    anooshe آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    255
    پسند کرده
    36

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط elel
    سلام به همگی.من فردا 7 نفر مهمون دارم همگی جوونن مثل خودم.می خوام مافین سیب زمینی تک نفره و مافینی که با خمیره یوفکا یی که دارم تو قالب کیک یزدی درست کنم و کیک مرغ که اونم به صورت تکه های کوچیک مثل شیرینی سرو کنم.با چاقو ببرم خوب می شه؟دسرم می خوام چیز کیک دزست کنم و کیک اخه تولر یکیشونم هست می خوام سورپرایز کنم و چیز کیکم درخواست خودشونه. دوست دارم یه دسر هم داشته باشم که توی لیوان تکی سرو بشه.ژله ای هم دوست ندارن.کلا نظرتونو بگین لطفا و می تونم همه رو الان درست کنم؟هم غذا هم دسر؟
    عزيزم شما امروز دسر و كيكت رو درست كن....هيچ اتفاقي نميفته واسشون... فقط تزئينات رو فردا انجام بده

واسه كيك مرغ وقتي آماده شد بزار يخچال اون رو فردا برش بزن با چاقو اره اي كه تميز تر برش بخوره.... تو يخچال باشه بيشتر خودشو ميگيره و موقع برش راحت تري

دسر ليواني هم پان چند رنگ درست كن ( كاكائويي و سفيد) يا پودينگ چند رنگ ( كاكائويي.زعفروني.سفيد) يا كاستر چند رنگ
    من بهت پيشتهاد پان چند رنگ ميدم....پان رو آماده كن به 3 قسمت تقسيم كن يكي سفيد باشه...يكي زعفرون بريز و يكي هم كاكائو.... طبقه طبقه بريز تو ليوان...يا بجاي رنگ زعفروني نسكافه بريز كه تناسب رنگها هم حفظ بشه.... عالـــــــــــــــــــــي ميشه

anooshe آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    255
    پسند کرده
    36

.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    61
    پسند کرده
    0

سلام به همه دوستان عزیزم...
    پنجشنبه و جمعه تولد یکسالگی خواهر زادمه.. با تم کفشدوزک... پنجشنبه مهمونی بزرگونه است و رسمی.. و جمعه برای دوستان که همه جونن... حالا میخواهیم غذاهایی درست کنیم که واسه دو روز بشه استفاده کرد و هر دو روز رو آشپزی نکنیم.. خودمونیم منوی زیر به نظرمون رسید.. ممنون میشم شما هم راهنمایی کنید..
    1- کشک و بادمجان
    2-ته چین مرغ با تزیین کفشدوزک با زرشک و زیتون سیاه
    3-الویه یا سالاد یونای با تزیین کفشدوزک با گوجه فرنگی و زیتون سیاه
    4- اینجاشو نمیدونم که کیک مرغ و گرد درست کنم یا کاپ کیک پیتزا.. (هیچ کدومو تا حالا درست نکردم)

واسه پیش غذا هم رول کالباس. با نون تست که یه کوچولو روش ماست ریختیم با تزیین کفشدوزک.. و احتمالاً سوپ جو با شیر

واسه دسر هم ژله راه راه که راهای قرمز و مشکی داشته باشه.. قرمزش که ژله آلبالو و ژله سیاه هم آلوئه ورا که با رنگ سیاه تیره اش کردم...
    ژله خرده شیشه که مثل ژله تصویری تصویر کفشدوزک روشه..
    دسر بیسکویت با کاسترد کاکائویی...
    به نظرتون خوبه؟؟؟
    یا واسه بزرگ ترها یه چیزی رو حذف یا اضافه کنیم؟؟ واسه جونا منوش خوبه؟؟ ممنون میشم کمکون کنید..
    گر نگهدار من ان است که من میدانم..... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

anooshe آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    255
    پسند کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط گلنوش
    سلام به همه دوستان عزیزم...
    پنجشنبه و جمعه تولد یکسالگی خواهر زادمه.. با تم کفشدوزک... پنجشنبه مهمونی بزرگونه است و رسمی.. و جمعه برای دوستان که همه جونن... حالا میخواهیم غذاهایی درست کنیم که واسه دو روز بشه استفاده کرد و هر دو روز رو آشپزی نکنیم.. خودمونیم منوی زیر به نظرمون رسید.. ممنون میشم شما هم راهنمایی کنید..
    1- کشک و بادمجان
    2-ته چین مرغ با تزیین کفشدوزک با زرشک و زیتون سیاه
    3-الویه یا سالاد یونای با تزیین کفشدوزک با گوجه فرنگی و زیتون سیاه
    4- اینجاشو نمیدونم که کیک مرغ و گرد درست کنم یا کاپ کیک پیتزا.. (هیچ کدومو تا حالا درست نکردم)

واسه پیش غذا هم رول کالباس. با نون تست که یه کوچولو روش ماست ریختیم با تزیین کفشدوزک.. و احتمالاً سوپ جو با شیر

واسه دسر هم ژله راه راه که راهای قرمز و مشکی داشته باشه.. قرمزش که ژله آلبالو و ژله سیاه هم آلوئه ورا که با رنگ سیاه تیره اش کردم...
    ژله خرده شیشه که مثل ژله تصویری تصویر کفشدوزک روشه..
    دسر بیسکویت با کاسترد کاکائویی...
    به نظرتون خوبه؟؟؟
    یا واسه بزرگ ترها یه چیزی رو حذف یا اضافه کنیم؟؟ واسه جونا منوش خوبه؟؟ ممنون میشم کمکون کنید..
    گلنوش جون منوي هماهنگيه.... واسه جوون ها و بزرگها هم متناسبه...چون هم غذاي سنتي داري و هم مدرن...به نظر من كيك مرغ رو درست كن و برش هاي كوچيك بزن به ميزتون زيبايي مياره...
    از نظر من منوي خوبيه.... و خسته نباشين

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin
    خانومی عزیز ممنونم یه یخچال هستش میشه ژله رو برد پس اینجور که میگید کتلتو بیخیال شم ؟و ایلار عزیز اون 2 موردی که گفتید عالیه اما جمعیت 31 نفره و باغ یه کم سخته به نظرم.اره کلا سعی میکنم محتویات سفره رنگ و لعاب دار باشه اما کماکان راجع به شام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آش خوبه ها اما تابستون یه نمه گرمه میترسم خیلی نچسبه
    کتلت خوبه. چرا . من می تونم احساس کنم که می چسبه چون خودمون تقریبا هر هفته یا 2 هفته 1 بار مهمونی باغ داریم حدود 20 نفر. البته هر بار یکی اسپانسور میشه ولی تقریبا یه 9 ساله که کار ما زمستون و تابستون همینه .
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    145
    پسند شده
    4272
    پسند کرده
    5312

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin
    خانومی عزیز ممنونم یه یخچال هستش میشه ژله رو برد پس اینجور که میگید کتلتو بیخیال شم ؟و ایلار عزیز اون 2 موردی که گفتید عالیه اما جمعیت 31 نفره و باغ یه کم سخته به نظرم.اره کلا سعی میکنم محتویات سفره رنگ و لعاب دار باشه اما کماکان راجع به شام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آش خوبه ها اما تابستون یه نمه گرمه میترسم خیلی نچسبه
    خب پس برای ژله که مشکل نداری .بسیار عالی .

برای این گفتم کتلت نه ..چون کتلت یه کمی که میمونه اون حالت سرخ شد وبرشته بودنش رو از دست میده .خیلی خوشمزه است اما چون مهمونی برای پاگشا هستش وخانواده ی داماد مهمون شما هستند زیاد مناسب نیست .والا بهترین گزینه ی غذایی برای بردن به باغ میتونه باشه در صورتیکه میهمانی ها خیلی خودمونی وبه قول خانومی چندساله باشه اما برای این مراسم مناسب نیست.

درمورد آش هم نظر منفی دارم چون آش غذای بسیار کاملی هست وسنگین وبا توجه به این که غذای ظهرت هم کباب وقورمه سبزی هست واون هم غذای بسیار کاملیه اصلا مناسب نیست. در کنارش شما برای شام میخوای سالاد الویه هم بذاری مطمئن باش مورد پسند قرار نمیگیره.

برای شام در کنار سالاد الویه از رولت های غذایی استفاده کن هم سبکه هم مجلسی وشیک وهم راحت درست میشن ومیتونی از قبل تهیه کنی.

مثلا به جای اون سالاد تن ماهی که میخواستی درست کنی رولت تن ماهی درست کن .

رولت مرغ وبادمجون.....
    سالادوسبزیجات

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

ralia آواتار ها
    میزان امتیاز
    47
    پسند شده
    3338
    پسند کرده
    1085

سلام خانمهای هنرمند یه راهنمایی می خوام
    من آخر هفته برای پسرم تولد با تم زنبور گرفتم برای نوشیدنی چه پیشنهادی دارید دوست دارم رنگش با تمم همخونی داشته باشه
    من عااااااااااااااااشق زمستونم

anooshe آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    255
    پسند کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط ralia
    سلام خانمهای هنرمند یه راهنمایی می خوام
    من آخر هفته برای پسرم تولد با تم زنبور گرفتم برای نوشیدنی چه پیشنهادی دارید دوست دارم رنگش با تمم همخونی داشته باشه
    چرا شربت با تخم شربتي درست نميكنيد؟ توش هم زعفرون بريزين كه زرد و مشكي ميشه.... گلاب هم بريزيد...
    به به ...خودم دهنم آب افتاد

• بانک بند ناف