نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 2,201 به 2,208 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    145
    پسند شده
    4270
    پسند کرده
    5312

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط bibi
    سلام دوستان.من برای یه مهمونی در نظر دارم ته چین بادمجان درست کنم.حالا موندم کنارش یه پلوی ساده با خورشت مثلا قورمه سبزی هم درست کنم یا نه؟؟!! به نظرتون چکار کنم بهتره؟؟
    بهار جان هر کسی طعم بادمجون رو نمیپسنده ونمیخوره پس بهتره که کنار این غذات یه غذای دیگه هم داشته باشی .بنا به تعداد مهمونهات و نوع مراسم میهمانیت غذات رو انتخاب کن. میتونی از غذاهای غیر از برنج وخورشت هم استفاده کنی.
    سالادوسبزیجات

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    145
    پسند شده
    4270
    پسند کرده
    5312

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin
    سلام خانومهای هنرمند و با تجربه.ایام به کام.برای مهمونی پاگشای خودم احتیاج به همفکری دارم مامانم میخوان مهمونی رو توی باغ البته باغ غیر رسمی ترتیب بدن مهمونا 31 نفرن اولین باره مامان میخوان دعوت کنن.ضمنا ناهار وشام هستش.برای ناهار میخوایم چلو کباب از بیرون +خورش سبزی که مامان میپزین و شام هم کتلت از بیرون +سالاد تن ماهی یا اولویه به نظر شما عزیزان این منو خوبه یا نه؟وضمنا اگه ایده ای واسه بهتر برگزار شدن دارید بدید ممنون میشم.خانوما ممنونم اگه زود جوابمو بدید خیلی رودربایستی دارم.

کباب وقورمه سبزی یکی از بهترین منوهاست .همه پسند وبسیار عالی .

ریحون ودوغ محلی با نعنا وکاکوتی وپیاز وسماق وسالاد فصل ....از همه مهمتر نون سنگک...

برای عصرونه هم کاهو سکنجبین خیلی خوبه.

منوی شامت هم خوبه اما اگر تونستی برای کتلت جایگزین پیدا کن مخصوصا که از بیرون میاری زیاد خوب نیست . بازم نظر خودت .

نگفتی دسر وپیش غذا رو میخوای چیکار کنی ؟ آیا قصد داری اینا رو هم داشته باشی یا نه بودنشون مهم نیست؟
    سالادوسبزیجات

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

ایلار عزیزم مرسی از همفکریت برای دسر ناهار میخوام ِله خرده شیشه درست کنم اما نوع برشی آن که بتونن راحت بخورن و حلوای زرد +ریحون و دوغ و نوشابه و نون سنگک که شما یاد اوری کردید.چون باغه پذیرایی یه کم سخته با توجه به بعد مسافت اما عصر هم با چای و شیرینی پذیرایی میکنیم و شام هم منو خاله همسرم شام سالاد اولویه و حلیم بادمجون از بیرون بود و گرنه منو حلیم بادمجون خوب بود اما تکراریه خوب.واسه شام اگه ایده ای دارید بهرحال ممنونم راهنمایی کنید و کنار شام هم بهرحال کاهو و ترشی میزاریم و نوشابه و سس همونطور که دوستی در بالا اشاره کردن +خرمای تزیین شده.خانومای گل بهرحال منتظر یاری سبز اورِِژانسیتان هستم کماکان.

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    145
    پسند شده
    4270
    پسند کرده
    5312

نیلوفر جون اگر تو باغ یخچال داشته باشی که مشکلی برای نگه داری ژله ات نداری ....امابرای برشش ...بستگی به قالبت داره که توش ژله رو درست میکنی راحت ترین روش استفاده از قالب مستطیل شکله.اگر هم یخچال نداری که کلا ژله رو فراموش کن.

در مورد شام هم نظر من اینه :

میتونی از حلقه ی مرغ وریحون استفاده کنی .

رولت گوشت هم مجلسیه هم خوشمزه ...
    سالادوسبزیجات

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط bibi
    سلام دوستان.من برای یه مهمونی در نظر دارم ته چین بادمجان درست کنم.حالا موندم کنارش یه پلوی ساده با خورشت مثلا قورمه سبزی هم درست کنم یا نه؟؟!! به نظرتون چکار کنم بهتره؟؟
    گلم کل منو رو بگو تا زاحتتر راهنماییت کنیم
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin
    سلام خانومهای هنرمند و با تجربه.ایام به کام.برای مهمونی پاگشای خودم احتیاج به همفکری دارم مامانم میخوان مهمونی رو توی باغ البته باغ غیر رسمی ترتیب بدن مهمونا 31 نفرن اولین باره مامان میخوان دعوت کنن.ضمنا ناهار وشام هستش.برای ناهار میخوایم چلو کباب از بیرون +خورش سبزی که مامان میپزین و شام هم کتلت از بیرون +سالاد تن ماهی یا اولویه به نظر شما عزیزان این منو خوبه یا نه؟وضمنا اگه ایده ای واسه بهتر برگزار شدن دارید بدید ممنون میشم.خانوما ممنونم اگه زود جوابمو بدید خیلی رودربایستی دارم.
    خوبه منو. ولی کمی شلوغش کنین. البته ما خیلییییی مهمونی باغ دادیم و می دونم مشکلاتش رو . برا همین خوبه ولی خب سالاد یا سبزی بزارین.برا شام هم سالاد الویه بهتر از سالاد ماهی هست چون عام پسند تره. دسر هم معمولا مشکله تو باغ . چون یخچال کوچیک میشه و انواع وسایل که میزارن بوهای مختلفی میاد که شاید قاطی بشه. ولی اگه موردشو داشتین برا شام آش رشته هم خیلیییییی می چسبه
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

خانومی عزیز ممنونم یه یخچال هستش میشه ژله رو برد پس اینجور که میگید کتلتو بیخیال شم ؟و ایلار عزیز اون 2 موردی که گفتید عالیه اما جمعیت 31 نفره و باغ یه کم سخته به نظرم.اره کلا سعی میکنم محتویات سفره رنگ و لعاب دار باشه اما کماکان راجع به شام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آش خوبه ها اما تابستون یه نمه گرمه میترسم خیلی نچسبه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

سلام به همگی.من فردا 7 نفر مهمون دارم همگی جوونن مثل خودم.می خوام مافین سیب زمینی تک نفره و مافینی که با خمیره یوفکا یی که دارم تو قالب کیک یزدی درست کنم و کیک مرغ که اونم به صورت تکه های کوچیک مثل شیرینی سرو کنم.با چاقو ببرم خوب می شه؟دسرم می خوام چیز کیک دزست کنم و کیک اخه تولر یکیشونم هست می خوام سورپرایز کنم و چیز کیکم درخواست خودشونه. دوست دارم یه دسر هم داشته باشم که توی لیوان تکی سرو بشه.ژله ای هم دوست ندارن.کلا نظرتونو بگین لطفا و می تونم همه رو الان درست کنم؟هم غذا هم دسر؟

• بانک بند ناف