نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 209 به 216 از 5484
صفحه 27 از 686 نخستنخست ... 172425262728293037 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط sanamjoon
    سلام
    من يه مهموني عصرونه خانوادگي دارم.
    زن عموها و دختر عموها به همراه عمه ها و دختر عمه ها
    دلم مي خواد بتركونم
    ميشه بگيد چي بدرستم.................
    ممنون از لطفتون
    میتونین از مافین های غذایی .....کلوچه های غذایی .........انواع دلمه...........ماست وخیار.....ذرت مکزیکی....نان وسیر........انواع کوکو وکتلت.....کشک بادمجون ..حلیم بادمجون........وکالباس وسوسیس بندری استفاده کنین .اگر من بودم یه آش رشته هم میذاشتم. بازم هرطور خودت میدونی..برای دسر هم انواع ژله وبستنی میتونی داشته باشی.
    یه لفمه نون حلال

(ziba) این نوشته را پسندیده.
    بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    613
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sanamjoon
    سلام
    من يه مهموني عصرونه خانوادگي دارم.
    زن عموها و دختر عموها به همراه عمه ها و دختر عمه ها
    دلم مي خواد بتركونم
    ميشه بگيد چي بدرستم.................
    ممنون از لطفتون
    برای عصرونه میتونی یه کیک خوشمزه درست کنی که با چای یا قهوه سروش کنی..یا کیک سه دقیه ای توی فنجون سرو کنی..در کنارش یه سالاد نشاسته ای سرد مثل ماکارونی یا الوسه هم میشه گذاشت..البته کم و لقمه ای...از دسر هم میتونی استفاده کنی...مثلا یه ظرف پان اسپانیا درست کن یا هر دسری که دوست داری خودت و برات راحت تره...

شیرینی و شکلات و.. هم میتونی درست کنی خودت و تو شکلهای مختلف بذاری روی میز و هنرت رو نشون بدی ...

از میوه یا سالاد میوه هم حتما استفاده کن..میتونی میوه هاتو خرد کنی و با سس زله سروش کنی...یا مثلا روی سیخ چوبی بزنی میوه هاتو و سرو کنی...شیک میشن هر دوشون...کلا معمولی سرو نکن میوه ات رو..

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    613
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط کریستینا
    ستاره جونم ببخشید اخه من یه ذره تنبل هم تشریف دارم.........هلو میخوام بره تو گلو
    عززیزم فکر کردم با تم هلو کیتی برگزار کنم حالا دنبال وسایلشم.............میگم اگر سالاد مرغ وگردو درست کنم با سمبوسه یا لازانیا با یه برنج خورشت ایرانی ولی نمیدونم چی؟ شما بگین؟
    دسر هم نمیدونم رنگین کمون ژله دوست دارم اما تجربه ندارم و شله بروکن گلاس که اونم تا حالا تجربه ندارم................. بازم اگر نذری دارین ممنون میشم
    خیلی عالیه هلو کیتی..تو سایت هست عکسایی با این تم برای تولد بچه ها..

همینایی که خودتون انتخاب کردین عالی ان...لازانیا همه پسنده..سالاد مرغ و گردو هم همینطور..سمبوسه هم غذای ایرانی خوبیه..میشه ته چینی چیزی هم گذاشت...

دسر رنگین کمون خیلی اسونه...یه بار قبل مهمونی درست کنی دستت میاد..بچه ها هم حسابی توی تاپیکش قلق هاشونو نوشتن...بعید میدونم به مشکل بربخوری...

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

الهه(مامان النا) آواتار ها
    الهه
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    1390
    پسند کرده
    147

نقل قول نوشته اصلی توسط یاکاموز
    اوه اوه این شوشو گیر داده که داییشو با خانمش که تازه ازدواج کردنو دعوت کنیم خونمون منم اصلا راضی نیستم آخه زنش غریبست و خیلی خیلی هم فاصله طبقاتیشون با ما زیاده منم اصلا نمی دونم چی بپزم دستپختم خوبه ها ولی نمیدونم برای کسی که این همه رودربایستی داریم باهاشون چی درست کنم که هم راحت باشه که مجبور نباشم همش توی آشپزخونه بمونم هم خیلی شیک باشه هم برای 4 نفر دیگه خیلی هم زیاد نباشه...اگه راهنماییم کنین یه دنیا ممنونتون میشم راستی مهمونیم همین پنجشنبه شبه
    خانم گل کم حرص بخور .....بالاخره که باید دعوتشون کنی گیرم این بار رو جستی ملخک هههههههه
    عزیزم تو قراره به اندازه ای که میتونی و میدونی براشون سنگ تموم بذاری و محبتت رو نشون بدی و در عین حال حفظ آبرو هم بکنی پس به نظر من این ربطی به اختلاف طبقاتی نداره
    ببین اینقدر به این مهمونی و مهمونات حساس نشو شاید این مهمونی باعث شه تو خانمش رو بهتر بشناسی و باهاش آشنا بشی بابا ما هم وقتی عروسی کردیم غریبه بودیم دیگه!!!!1
    منم با ستاره جون موافقم سوپ درست کن ...من مامانم همیشه سوپ شیر درست میکنه و خیلی هم عالیه ...دستورش رو شاید تو قسمت سوپها پیدا کنی
    ژله رنگین کمان رو همه دوست دارن و شیکه...موزاییک هم عزیز دله
    جلاتوی موز و نوتلا (تو قسمت کافی شاپ ) هم معرکه هست مخصوصا که تعداد مهمونات هم کمه
    من اگه جای تو بودم خورش قورمه سبزی رو برا خورش انتخاب میکردم چون هم خوشمزه و همه پسنده و هم میتونی رو قبل آماده اش کنی (عصاره گوشت رو توش فراموش نکن ...معرکه میشه )
    من سالاد فصل رو با کاهو،کلم سفید و قرمز و خیار و گوجه و هویج رنده درشت شده و ژامبون و ذرت (و اگه خیار شورم داشته باشم کمی میریزم ) درست میکنم که خوشمزه میشه....
    به نظر من کباب نگینی ساران جون رو حتمااااااااااااااااا درست کن خیلی کلاس داره
    هر چه دلم را خالی میکنم باز پر میشود از تو!!!
    عجب برکتی دارد دوست داشتنت!!!

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط ralia
    خانمهای گل خونه دار کدبانو من برای فرداشب یه عالمه مهمون دعوت کردم البته نفهمیدم چی شد؟خواستم مامانامونو خوشحال کنم البته من عروس خاله جونمم و همیشه دوست دارم مامانامونو با هم دعوت کنم تا به دو تا خواهر بیشتر خوش بگذره خلاصه بالتبع اون خواهر و برادر دخترخاله

و پسر خاله و....عروس و داماد و نوه ..............بگذریم ماشاله یه 30 نفری میشیم منتها ایندفعه قبل از اینکه بدونم باید چه کار کنم همه رو دعوت کردم حالا تورو به خدا همفکری کنید که چی بدرستممممممم اونم تازه آخر شب که پسرای شیطونمو خوابوندم باید دست به کار شم لطفا بشتابید که

وقتم خیلی تنگههههههه
    ralia
    جون من نمی دونم تا چه حد می خوای مایه بزاری ولی اگه من بودم :
    کباب از بیرون می گرفتم و پلو شو خودم می زاشتم .
    یه خورشت مرغ درست می کردم . قبل خوابیدن پسر گلیت مرغ رو بزار آب پز شه بعد که خوابید سرخش کن و مواد خورشت رو آماده کن تا فردا فقط آبش رو اضافه کنی بزاری بپزه . یا هم خورشت قیمه بادمجون
    از سبزی های بهاری یه بورانی درست می کردم منظورم سبزی محلی هست حالا هر چی گیر آوردی
    مواد سوپ رو هم اماده کن تا فردا فقط بزاری بپزه
    یه دسر خوشمزه و سریع هم درست کن که شب تا دیر وقت بیدار نمونی یا فردا خاگینه رولتی درست کن یا پودینگ
    البته اینها رو من با فرض خودمونی بودن مهمونها که کمی می خوای رسمی کنی گفتم .
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

الهه(مامان النا) آواتار ها
    الهه
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    1390
    پسند کرده
    147

به به میبینم که یه عروس خود شیرین رو دست من پیدا شده !!!!!!

شوخی کردم گلم ..ان شالله همیشه خوش باشی...
    اگه من جای تو بودم مواد جوجه کباب آماده رو میگرفتم با یه بسته سیخ کباب چوبی و چندین رنگ فلفل دلمه ای و هویج بزرگ.
    فلفل های دلمه ای رنگی (زرد و سبز و قرمز) رو مربع برش میدادم و هویجم رو میپختم وبه قطر نیم سانت حلقه حلقه میکردم و با قالبهای کوچکی که مثلا شکل قلب یا ستاره و گله قالب میزدم
    توی سیخ کباب که قبلا چربش کردی یکی در میون جوجه و فلفل رنگی بذار و سرش رو هم یه هویج و بذار توی سینی فر که قبلا کفش رو فویل کشیدی (تا بعدا شستنش راحت باشه) و بذار تو فر سر روش کره آب کرده و زغفرون مشتی بریز و با جعفری تزیینش کن

خورش کرفس و قورمه سبزی و آلو اسفناج رو میتونی از قبل یعنی امشب د کنی و چیزیش هم نمیشه

اگه الویه داری شکل قلب درستش کن
    له رنگین کمون رو امشب درست کن.
    ماست و خیار یا بورانی اسفناج....هوووووووم دلم خواست
    سالاد فصلم که عضو ثابته و سبزی خوردن
    هر چه دلم را خالی میکنم باز پر میشود از تو!!!
    عجب برکتی دارد دوست داشتنت!!!

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1426
    پسند کرده
    2956

نقل قول نوشته اصلی توسط rai
    کسی پیشنهادی برای من نداشت

رفتم تو غذاها نگاه کردم ...سالاد یونانی هم می تونم با کوفته بذارم

بازم منتظرم اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم ...
    کوفته و بیف هر دو گوشتی هستند ولی این کجا و آن کجا :)) همدیگه رو نقض نمی کنند و شباهتی هم به هم ندارن . میتونی بذاری به نظر من بد نیست . حتی میتونی به جای بیف ، چیکن بذاری .

حالا که کوفته داری من فکر می کنم بهتره سالاد سبزیجات بذاری تا سالاد نشاسته ای . کوفته خودش سنگینه و البته خوشمزه . سالاد سبزیجات بهتره .

البته تمامی نظراتم رو بر اساس ذائقه خودم دادم :)))
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

نقل قول نوشته اصلی توسط نیکو
    مرسی من غذاهای دریایی دوست ندارم ولی خوب دوستم خیلی دوست داره یه دستور میگوی پفکی که امتحان شده و عالی هست رو برام بذارید تا به مقدار کم درست کنم لطفا ماچچچچچچچچچچ
    نیکو جون این لینک میگو پفکی خودت میتونی دستور رو انتخاب کنی
    http://www.mamisite.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=1436
    آینده به کسی تعلق دارد که میداند چگونه منتظر نشیند.

صفحه 27 از 686 نخستنخست ... 172425262728293037 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف