نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 201 به 208 از 5484
صفحه 26 از 686 نخستنخست ... 162324252627282936 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    فرناز88 آواتار ها
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    1057
    پسند کرده
    832

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

شيداي نازنين

تعدادمهموناي من زيادند و من فقط يك نوع برنج دارم. يعني حس ميكنم اگر از منو چيزي كم كنم غذاهاي سير كننده كم دارم.
    در ضمن كاناپي كه در نظر گرفتم خيلي خيلي سبكه و در واقع كامل كننده پذيرايي و بيشتر زيبا كننده سفره هست.

شيداي نازنين من كيك تولد رو قبل از شام ميارم و مراسم شمع و اينا رو انجام ميدم و ميبرم تو آشپزخونه. شام رو كه دادم بعدش چايي ميدم و ميوه هم كه رو ميزه. تا الان از كيك خبري نيست.
    بعد موقعي كه مهمانان عزيز دارند خداحافظي ميكنند من يك برش كيك به اندازه اعضاي خانوادشون توي يه ظرف يك بار مصرف در دار ميدم دستشون.
    اينطوري بهتره چون مهمونا شام خوردند و جايي براي كيك ندارند. ( به نظرم توي تولد ها هميشه اين يه معضله) در ضمن اين كيك رو فرداش با صبحونه ميخورند و خيلي خيلي بيشتر بهشون مزه ميده تا اينكه اون شب و به زور و از روي رودر بايسي مجبور بشن كيك رو بخورن.
    راستي من خودم شيرازيم و توي سالاد شيرازي حسابي حرفه ايم. معمولا توي مهمونيها وقتي هم سالاد شيرازي ميذارم هم سالاد فصل حتي يك ذره از سالاد شيرازي باقي نميمونه و بيشتر سالاد فصل ميمونه. به نظرت اگه سالاد فصل رو حذف كنم چطوره؟
    در ضمن هم مامان و هم مامان شوهرم ( كه با خودمون زندگي ميكنه) كمكم هستند. يه خانمي هم از شركتهاي خدماتي ميگيرم كه مرتب ظرفها رو بشوره تا من بيشتر حواسم به مهمونا باشه.
    با اين توضيحات اگه چيز ديگه اي به ذهنتون ميرسه خوشحال ميشم راهنماييم كنيد.
    (ziba) این نوشته را پسندیده.

2. بانک بند ناف
    ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1427
    پسند کرده
    2956

نقل قول نوشته اصلی توسط ostooreh
    سلام دوستان .من شب جمعه ای 4 نفر مهمون مسن دارم با خودمون 4 نفر جوون میشیم 8 نفر .ههههههه یه منو سبک میخوام.
    لطف میکنین کمک کنین؟
    آیلار جون مسنهای خانواده ما غذاهای خورشتی رو بیشتر می پسندند . من اگر بودم یه خورشت خوشمزه میذاشتم حالا بنا به سلیقه خودت و مهمونات . ولی اگر از دسته مسنهایی بودن که غذاهای غیرخورشتی هم می پسندند باقالی پلو هم خوبه با مرغ یا گوشت ! باقالی هم که الان فصلشه .

یه سوپ خوشمزه هم خوبه برای مهمونیهای جمع و جور .

یه غذای جانبی اگر دوست داشته باشی مثل دلمه ، بیف یا چیکن استروگانف یا یه گراتن خوشمزه یا کشک و بادمجان .

باز هم اهالی خانواده ما اهل دسر نیستند و بنده فقط به همون ژله اکتفا می کنم . خودم رو هم خسته نمی کنم واسه چیزی که میدونم خورده نمیشه :)

ماست و سالاد و ترشی و سبزی هم که هر کدوم دم دستت بود .

بسه دیگه ! تازه زیاد هم شد :)))
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_capr
    نقل قول نوشته اصلی توسط ostooreh
    سلام دوستان .من شب جمعه ای 4 نفر مهمون مسن دارم با خودمون 4 نفر جوون میشیم 8 نفر .ههههههه یه منو سبک میخوام.
    لطف میکنین کمک کنین؟
    آیلار جون مسنهای خانواده ما غذاهای خورشتی رو بیشتر می پسندند . من اگر بودم یه خورشت خوشمزه میذاشتم حالا بنا به سلیقه خودت و مهمونات . ولی اگر از دسته مسنهایی بودن که غذاهای غیرخورشتی هم می پسندند باقالی پلو هم خوبه با مرغ یا گوشت ! باقالی هم که الان فصلشه .

یه سوپ خوشمزه هم خوبه برای مهمونیهای جمع و جور .

یه غذای جانبی اگر دوست داشته باشی مثل دلمه ، بیف یا چیکن استروگانف یا یه گراتن خوشمزه یا کشک و بادمجان .

باز هم اهالی خانواده ما اهل دسر نیستند و بنده فقط به همون ژله اکتفا می کنم . خودم رو هم خسته نمی کنم واسه چیزی که میدونم خورده نمیشه :)

ماست و سالاد و ترشی و سبزی هم که هر کدوم دم دستت بود .

بسه دیگه ! تازه زیاد هم شد :)))
    شیدا جون خورشتی بهتره .سوپ هم درست میکنم .راستش داییم دارن میان وایشون عاشق قورمه سبزی وکباب کوبیده هستند.هر جا میره دستور قورمه سبزی میده.فک کنم تکراری شده باشه

سوپ درست میکنم با کباب کوبیده و خورشت بادمجون برای دسر هم اگر بتونم در بیارم ژله رنگین کمون اگر نتونم همون ژله ی ساده یا آکواریوم.
    اگر هم بشه رولت اسفناج وپنیر ستاره خانومی رو درست میکنم. خوفه دیگه .............

در ضمن ممنونم از راهنمایین بوس بوس
    یه لفمه نون حلال

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    145
    پسند کرده
    0

Re: جشن تولد کودک من!

نقل قول نوشته اصلی توسط samirafard
    سلام من چند وقت پیش این پیام را دادم کمکم کنید من 40 نفر مهمان دارم واسه تولد پسرم که باید فکشونو بیارم پایین خواهش میکنم ایده غذا و تزیینات بدین از موضوعات بت من و اسپایدر من و مک کویین یهنی کارتون ماشینها مرصی فوریفوری لازم دارم
    سمیرا جون به نظر من برای جشنهای تولد غذاهایی که راحت درست میشن و در عین حال میتونن با تزیینات چشمگیر باشن استفاده کن سالاد الویه وپیراشکی رول ژامبون و.....البته از غذاهایی که دوستان زحمت کشیدن و تو سایت گذاشتن هم میتونی ایده بگیری .تولد پسر گلت هم مبارک
    پاکترین هوای دنیا متعلق به لحظه ای است که دلمان هوای هم را میکند.

مدیر انجمن

میزان امتیاز
    18
    پسند شده
    1803
    پسند کرده
    292

سلام مامانا
    میخواستم بپرسم یک منوی شیک اگر پر زحمتم بود مهم نیست برای تولد پسرم 40 نفر هستن بچه هم 4 تا دارن همه بزرگن و فست فودی باشه برنجی نمیخوام فقط میخوام حالگیری فامیل شوهر باشه تو را خدا زود زود میخوام اگه میشه خصوصیم برام بدین

با سلام من 2 تا مهمانی دارم هر دو تا هم فامیل شوهرن میخوام فکشون بیاد پایین
    1. تولد پسرم که میخوام فست فودی باشه اگر زحمت زیادم داشت اشکالی نداره و 40 نفر هستن
    2. مهمانی در تابستان دوره ای مهمان از خارج هم دارم هم فست فودی و هم برنجی میخوام بترکونم
    تو را بخدا راهنماییم کنین خیلی نزدیکه تولده بعدشم اون مهمانی دیگه است اگر میشه خصوصی بدین
    سمیرا جان
    اگه تو همین تاپیک بگردی یا عکس مهمونی های دوستان رو ببینی خیییییییییییلی ایده میتونی بگیری
    معمولا" یه پیش غذا می خوای که می تونه سوپ یا سالاد سرد ( الویه یا سالاد ماکارونی ) یا یه فینگر فود باشه
    غذای اصلی می خوای که میتونه لازانیا گراتن بادمجون موساکا بیف استراگانف شنیتسل مرغ پیتزای کوچولو.... باشه
    دسر هم که یک عالمه تو سایت هست از انواع ژله ها موس شکلات پان اسپانیا دسرهای تک نفره و ....
    مهم تزئین غذاهاس که به نظر من میز های مهمونی دوستان خیلی بهت ایده میده
    خدای من ! گلهای آفتابگردان در روزهای ابری بلاتکلیفند مثل من و روزهای بی تو بودن

مدیر انجمن

میزان امتیاز
    18
    پسند شده
    1803
    پسند کرده
    292

viewtopic.php?f=128&t=2916&hilit=%D9%85%DA%A9+%DA% A9%D9%88%D8%A6%DB%8C%D9%86&start=70

سمیرا این عکسا رو ببین سمیه برای پسرش تولد مک کوئینی گرفته بوده ....
    خدای من ! گلهای آفتابگردان در روزهای ابری بلاتکلیفند مثل من و روزهای بی تو بودن

میزان امتیاز
    27
    پسند شده
    1773
    پسند کرده
    894

سلام سميرا جون تولد نامزد منم همه جوون بودن من فيله سوخاري درست كردم بعد تو سيخ چوبي زدم و يه گوجه زيتوتي و زيتون هم سرش اضافه كردم البته ايده اش رو از همين سايت گرفتم همه خوششون اومد پيراشكي هم درست كردم با خمير آماده و سالاد يوناني خيلي خوب و ساده بودند سعي مي كنم عكس هاش رو بگذارم.تولد كوچولوت پيشاپيش مبارك

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    682
    پسند کرده
    71

نقل قول نوشته اصلی توسط kiyana
    نقل قول نوشته اصلی توسط ستایش من
    کیانا جون کیک 1234 گزینه مناسبیه هم حسابی پف میکنه هم خوش قلقه واسه تزیین هم اگه باخامه سختت میاد باگانش تزیین کن خوب میشه توووووووووو میتونی
    [HR]اين كيكي كه ميگي دستورش كجا هست؟
    الان لازانيا هم بفكرم اومد چطوره؟
    اميدوارم خوب بشه
    لطف داري خانمي
    دستورشو الان واست میتایپم :مواد لازم
    آرد 3پ
    شکر 2پ
    تخم مرغ 4عدد
    شیر 1پ
    کره 1پ یاروغن جامد فرقی نمیکنه
    ب پ 3ق چ
    نمک 3پنس( مقدار نمکی که بین انگشت شصت واشاره جای میگیره )
    طرز تهیه
    اول شکر وبا کره اینقدر میزنی تا کرم رنگ وکشدار بشه بعد دونه دونه تخم مرغ هارو اضافه میکنیم وخوب هم میزنیم آرد ب پ ونمک را الک میکنیم وبه تناسب ارد ومابین اون شیر رو اضافه میکنیم تامواد تموم بشه بعد داخل قالب میریزیم وبه مدت یکساعت درفری که ازقبل گرم کردیم با دمای 180میزاریم بپزه
    ازخانوم مدیرا معذرت میخوام بعدا پاکش کنید اگر صلاح بود

. گاهی جلوی آینه می ایستم خودم رادر آن میبینم دست روی شانه هایش میگذارم ومیگویم چه تحملی دارد دلت.

صفحه 26 از 686 نخستنخست ... 162324252627282936 ... آخرینآخرین