نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 2,065 به 2,072 از 5484

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

پریا باواریای شاتوت درست کن ..بسیییییار خوشمزه است.مثل باواریای توت فرنگی فقط توش شاتوت بریز

به نظر من باواریا از پاناکوتا لطیف تر...پلمبیرم خوبه اما تخم مرغ خام داره دیگه..
    لطفا مطالعه کنید:
    http://mamisite.com/forum/t4234.html

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام خانومای گل.زندگی به کام همتون.من 5 شنبه یه دوره دوستانه دارم از دوستای همسری کلا این دوره بعد ازشام برگزار میشه اما چون اولین باره ارن میان خونه من دوست دارم یه چیزای کوچولوی سرو کنم.به نظر شما عزیزان
    جهت پذیرایی اولیه در ظرفهای مخصوص دسر یه دسر هست شبیه پان منها با کیک اسپونجی شکلاتی.کسترد دورنگ و موز و گردو سرو میشه.
    سالاد تن ماهی.
    منتها موندم کمی پیراشکی یا گراتن بادمجان هم درست کنم یا نه؟ممنونم اگه با نظراتتون منو بهتر راهنمایی کنید.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    63
    پسند کرده
    2

شروین جون این ظرف های مخصوص دسر چی هستن؟اینا رو از بیرون میخری یا خودت درست میکنی عزیزم؟

بچه ها چند روز دیگه خواهر میخواد دوستاشو دعوت کنه...دوستاش هم دبیرستانی هستن.به نظرتون اولیه و دسر گلدانی خوبه؟
    مواد دسر گلدانی رو میخوام پان اسپانیا بریزم،به نظرتون چطوره؟تا حالا هم دسر گلدانی درست نکردم!
    لطف کنین اگه پیشنهادی دارین بهم بگین...سخت نیازمندم!
    امضاء توسط مدیریت ویرایش شد!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

عزیز دل از همون جامهای بستنی که بیرون هستش و واسه کیک بستنی و..... سرو میشه ولی یه کوچولو از جام عادی بزرگتره گلم.اکثر لوازم خانگیها هم دارن.کریستالش هست و بلورش.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    42
    پسند کرده
    1

سلام دوستان، من واقعا به کمکتون نیاز دارم،
    تقریبا یک سال عروسی کردم ، ولی به خاطر مشغله های زیادی که داشتم و دانشگاه تا االان هیچ مهمونی ندادم، تازه امتحانام تموم شده، و همسری گفته دیگه این هفته جمعه باید خانوادشا دعوت کنم، از بس این کار را نکردم خیلی واسم سخته، یه جورایی خیلی می ترسم، بچه ها کمکم کنید، چیا درست کنم که هم راحت باشه، هم بشه از قبل درست کرد، هم خوب باشه که از خجالت اینکه اینقدر دیر دعوتشون کردم در بیام...، البته کلا زیاد اهل تجملات نیستن، مثلا هر وقت هم ما اونجا دعوتیم یه نوع غذا بدون پیش غذا و دسره، ولی من می خوام یکم مفصل تر برگزار کنم، مرســــــــــــــــــــــ ـــی دوستای گلم....

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    69
    پسند کرده
    0

مینا جون من هم تازه ازدواج کردم و همین استرس هارو داشتم ولی برای اولین مهمونی خانواده همسرم و خانواده خودم رو دعوت کردم و تجربه های خودم رو می گم من یکی از غذاهام کیک مرغ بود این حسن رو داره که می تونی از شب قبل کاملا آماده اش کنی و فقط تزیینش رو 1 ساعت قبل سرو انجام بده خیلی هم راحته پس به نظرم یکی از غذاهات کیک مرغ یا الویه یا یه همچنین چیزی باشه چون خیلی شیک می شه و راحت هم هست برای غذای اصلی اون چیزی که خیلی تو پختش مهارت داری درست کن من مرغ درست کردم یک جور خورشت هم می تونی دوروز قبل درست کنی من که همین کار رو کردم می شه راحت نگه داشت دسر هم زیاد درست نکن ژله خرده شیشه درست کن هم رنگی و سفره قشنگ می شه و هم همه دوست خواهند داشت می تونی یه غذایی مثل لازانیا یا هرچیزی که جوون پسند هست درست کنی چون غذاهایی که روش پنیر پیتزا داره خیلی ها دوست دارن و به سفره خیلی جلوه می ده چون اولین بار می یان خونه ات قشنگ می شه
    موفق باشی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

سلام
    20 تير تولد دخترمه . 30 نفر مهمون دارم لطفا يه منو پيشنهاد بدين البته خيلي شلوغ پلوغ نميخوام .
    مرسي

گیتار آواتار ها
    سعیده
    میزان امتیاز
    1235
    پسند شده
    20142
    پسند کرده
    12829

نقل قول نوشته اصلی توسط لیمو

بچه ها چند روز دیگه خواهر میخواد دوستاشو دعوت کنه...دوستاش هم دبیرستانی هستن.به نظرتون اولیه و دسر گلدانی خوبه؟
    مواد دسر گلدانی رو میخوام پان اسپانیا بریزم،به نظرتون چطوره؟تا حالا هم دسر گلدانی درست نکردم!
    لطف کنین اگه پیشنهادی دارین بهم بگین...سخت نیازمندم!
    لیمو عزیز هیچ مشکلی پیش نمیاد اگه به پست((دسر گلدونی))سری بزنی میبینی که بعضی از دوستان از پان برای دسر استفاده کردن هم خوشمزه بوده و هم راحت سرو شده فقط تزیین روی دسر رو به صورت گلدون انجام بده با پودر کاکائو،قهوه ،پتی بور پودر شده وپاستیل و گل
    موفق باشی
    ...

والعصر ..........