نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 2,033 به 2,040 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5301

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط خانم حنا 1
    خانمهای هنرمند خسته نباشید و به منم ایده بدید ما سالی یه بار مهمونی خونوادگی(فامیل شوشو ) داریم که قراره یه شام مختصر هم سرو بشه که تا بحال در حد ساندویچ سالاد اولویه وماکارونی .کالباس.مرغ.خوراک لوبیا. عدسی و آش بوده منم خودم یه بار پیراشکی سرخ کرده و یه بار اشترودل یا به عبارتی همون پیراشکی ولی با سوسیس وکالباس ولی با پخت در فر سرویدم .از اونجایی که تعدادمون حدودا 40 نفره وترجیحا میخوام سفره پهن نشه غذای راحت و شیک و خوشمزه وبا سلیقه ای وهنری و................... والبته کم هزینه باشه شما چی پیشنهاد میکنید ؟ با این همه گزینه جوک نگفتم یادتونم نره میخوام اینجوری بشن .شما که هنرمندین هنرتون رو با این گزینه ها مخصوصا بحث هزینه نشون بدین(اینو گفتم تا تحریک بشین) چون اگه بحث هزینه نباشه من اصلا چرا سلولهاي خاكستري شما رو زحمت بدم میرم هموجور چشم وچال در میارم . پس هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم

دیگه کسی به جز سالاد یونانی و مرغ مکزیکی نظر دیگه ای نداره ؟ سئوالم خیلی سخت بود که فقط آیدا جون جوابم داد لطفا ایده ایده

عجبا /

هم خوش مزه هم خوشرنگ ولعاب هم چش در آر هم ارزون هم بی زحمت هم .؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

سویا جایگزین خوبی برای گوشت است هم سالم هم کم هزینه ......اینها رو مینویسم خودت انتخاب کن .......

چون نمیخوای سفره پهن کنی میتونی سلف سرویس بذاری رو میز هر کی هر چی خواست ..

فلافل

انواع کوکو:سبزی .سیب زمینی پیاز .بادمجان.لوبیا سبز.دورنگ وسه رنگ .کوکو هویج ..و.....

سیب زمینی تنوری با ماست موسیر چکیده

نون سیر

سالاد توپی

انواع کتلت های گیاهی

پیتزا لقمه ی گیاهی

انواع دلمه با سویا

لازانیا با سویا

گراتن گل کلم .کلم بروکلی

سوسیس دکمه ای

کوپ بادمجان

اینم دستورش

بادنجان دلمه*اي يك عدد
    اسفناج پنج برگ متوسط
    فلفل دلمه*اي رنگي خردشده سه قاشق سوپخوري
    گوجه*فرنگي نگيني خردشده يك عدد
    نمك و فلفل به ميزان لازم
    برگ جعفري براي تزئين
    طرز تهيه
    بادنجان را به قطر يك سانتي*متر برش زده، كمي نمك مي*زنيم و يك ساعت استراحت مي*دهيم. در اين زمان فلفل دلمه*اي و گوجه*فرنگي را جداگانه در تابه با يك قاشق روغن زيتون و با كمي نمك و فلفل تفت مي*دهيم و اسفناج را آب*پز كرده، سپس مي*كوبيم تا به شكل پوره در آيد.
    بادنجان را داخل تابه با روغن كم سرخ كرده و طبق عكس ابتدا بادنجان، سپس گوجه*فرنگي سرخ*شده بعد يك لايه بادنجان روي آن، پوره اسفناج و در آخرين طبقه ابتدا بادنجان سپس فلفل دلمه*اي نگيني و در آخر بادنجان كوچك*تر را گذاشته و با جعفري تزئين مي*كنيم.
    نكته :به اين نوع چيدمان بدون دورچين و تزئين اضافه غذاي «مونتاين» يا غذا به شكل كوه گفته مي*شود كه امروزه در كشورهاي اروپايي از اين سبك چيدمان به جاي چيدمان مواد مختلف در كنار غذا به عنوان دورچين استفاده مي*شود. اين غذا بسيار ساده، خوشمزه و با شكلي متفاوت بوده و مهم*تر اين*كه مواد آن هميشه در دسترس و با قيمت ارزان است.
    سالادوسبزیجات

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

2. بانک بند ناف
    Hasty آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    721

سلام به خانومای با سلیقه!
    به من جوون بی تجربه کمک کنید.

اول تیر تولد 24 سالگیمه. جشن که نمی خوام بگیرم فقط یه مهمونی کوچیکه که یه سری دخترای هم سن و سال خودم میخوان بیان. (6-7نفر) البته به علاوه ی مادر بزرگ ها که هر سال خودشون بدون دعوت هم خونه ی ما هستن.

مشکل من دخترا هستن که از عصر میان و تا فردا صبح مهمون من هستن. یه منوی راحت میخوام که بتونم از روز قبل یا صبح آماده کنم که بقیه روز پیش مهمونا باشم، نخوام همش تو آشپزخونه باشم.

این تقریبا چیزایی که میخوام باشه خیلی ناشیانه است، پس کمک کنید!!!

عصرونه: کیک / میوه / ژله (نوع ژله رو نمی دونم برای 17 تا 20 نفر چی خوبه؟)
    شام: هنوز برای شما به نتیجه ای نرسیدم. ترجیحاً میخوام بدون برنج باشه
    بعد از شام: سیخ میوه / تیرامیسو / کافه گلاسه
    صبحانه: پنیر طعم دار شده با سبزی و گردو / خیار و گوجه / کره غالب زده / عسل / مربا

البته اینا فقط یه ایده کوچیکه، منتظر کمک های شما هستم!

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10422
    پسند کرده
    11789

[quote="خانم حنا 1"]خانمهای هنرمند خسته نباشید و به منم ایده بدید ما سالی یه بار مهمونی خونوادگی(فامیل شوشو ) داریم که قراره یه شام مختصر هم سرو بشه که تا بحال در حد ساندویچ سالاد اولویه وماکارونی .کالباس.مرغ.خوراک لوبیا. عدسی و آش بوده منم خودم یه بار پیراشکی سرخ کرده و یه بار اشترودل یا به عبارتی همون پیراشکی ولی با سوسیس وکالباس ولی با پخت در فر سرویدم .از اونجایی که تعدادمون حدودا 40 نفره وترجیحا میخوام سفره پهن نشه غذای راحت و شیک و خوشمزه وبا سلیقه ای وهنری و................... والبته کم هزینه باشه شما چی پیشنهاد میکنید ؟ با این همه گزینه جوک نگفتم یادتونم نره میخوام اینجوری بشن .شما که هنرمندین هنرتون رو با این گزینه ها مخصوصا بحث هزینه نشون بدین(اینو گفتم تا تحریک بشین) چون اگه بحث هزینه نباشه من اصلا چرا سلولهاي خاكستري شما رو زحمت بدم میرم هموجور چشم وچال در میارم . پس هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم

اينم نظر من

سالاد يوناني
    خوراك مرغ مكزيكي
    چيكن استروگانف
    دلمه برگ مو - بادمجون - گوجه - فلفل دلمه اي
    رشته پلو كه با گوشت چرخ شده و پياز داغ و زعفرون تزيين شده
    سمبوسه
    كوكو سبزي مجلسي (*كه تو نون باگت درست ميشه )
    كيك مرغ و گردو

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasty
    سلام به خانومای با سلیقه!
    به من جوون بی تجربه کمک کنید.

اول تیر تولد 24 سالگیمه. جشن که نمی خوام بگیرم فقط یه مهمونی کوچیکه که یه سری دخترای هم سن و سال خودم میخوان بیان. (6-7نفر) البته به علاوه ی مادر بزرگ ها که هر سال خودشون بدون دعوت هم خونه ی ما هستن.

مشکل من دخترا هستن که از عصر میان و تا فردا صبح مهمون من هستن. یه منوی راحت میخوام که بتونم از روز قبل یا صبح آماده کنم که بقیه روز پیش مهمونا باشم، نخوام همش تو آشپزخونه باشم.

این تقریبا چیزایی که میخوام باشه خیلی ناشیانه است، پس کمک کنید!!!

عصرونه: کیک / میوه / ژله (نوع ژله رو نمی دونم برای 17 تا 20 نفر چی خوبه؟)
    شام: هنوز برای شما به نتیجه ای نرسیدم. ترجیحاً میخوام بدون برنج باشه
    بعد از شام: سیخ میوه / تیرامیسو / کافه گلاسه
    صبحانه: پنیر طعم دار شده با سبزی و گردو / خیار و گوجه / کره غالب زده / عسل / مربا

البته اینا فقط یه ایده کوچیکه، منتظر کمک های شما هستم!

عصرونه: با ژله موافق نیستم ، ژله دسره به نظر من همون کیک تولد و میوه و یکی دو جور تنقلات چیپس و..
    شام: سالاد کلم قالبی ، لازانیا یا موساکا، کیک مرغ یا کیک الویه، ته چین ، کاسرول بادمجون یا حلقه مرغ و ریحان
    بعد از شام: سیخ میوه نباشه(میوه که بود دیگه سیخ زدن نمی خواد) / تیرامیسو (چون کیک داشتین به نظرم دسر ژله ای درست کنین مثلا ژله خورده شیشه یا رنگین کمان ولی اونم سر میز شام بیارین نه بعد از شام/ (کافه گلاسه دیگه زیادیه نمی خورن) می تونین برای آخر شب چای و کوکیز بیارین
    صبحانه: پنیر طعم دار شده با سبزی و گردو / خیار و گوجه / کره قالب زده / عسل / مربا و یک جور کیک ساده صبحانه مثلا کیک شیر ، املت یا تخم مرغ پخته به تعداد ، سیخ میوه
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    72
    پسند کرده
    0

من نمیدونم واسه عصرونه ژله بدم بده؟؟؟؟؟؟یه دستورخمیرپیتزای خوبم میخوامممممممم
    آینده رو میخوام بسازمممممممم

نسترن نگارین آواتار ها
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    7522
    پسند کرده
    8761

نقل قول نوشته اصلی توسط parya_1368
    من نمیدونم واسه عصرونه ژله بدم بده؟؟؟؟؟؟یه دستورخمیرپیتزای خوبم میخوامممممممم
    پریاااااااااااااااااااااا ااا تو هنوز تصمیم نگرفتی دختر بیشتر از این خودت رو مردد نکن.ژله ندی بهتره.پان درست کن.خمیر پیتزات میخوای زیاد یا کم.پف کنه؟
    .............

خدا جونم دوست دارم هوارتااااااااااااااااا.

گیتار آواتار ها
    سعیده
    میزان امتیاز
    1236
    پسند شده
    20145
    پسند کرده
    13186

پریا جون ژله اون هم عصرونه؟؟بهتره که گزینه بهتری براش پیدا کنی مثل همین پان که نسترن جون گفت یا پودینگ شکلاتی ترک ،اکروپلیس،یا اگه میخای کمی مجلسی تر بشه از شارلوت بستنی شکلاتی استفاده کن
    ...

والعصر ..........

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    72
    پسند کرده
    0

نمیشه سوپ بدم بعدش ژله ؟؟؟؟؟؟
    آینده رو میخوام بسازمممممممم