نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,993 به 2,000 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    نسترن نگارین آواتار ها
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    7522
    پسند کرده
    8761

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

خوب پریا جون من گفتم شما 4 تا آدمین چقدر مگه میخواین بخورین.خوب معلومه تو تبریز هرچقدر هم آدم هنر بلد باشه کم چون اونجا دست بالای دست بسیاره.میتونی یه کاری بکنی ژله گلدار تک نفره درست کن که خیلی شیکه.با زوکوتو تک نفره که توش بستنی ها با طعم های مختلف لایه لایه ریخته شدن.به اون تاپیک یه نگاهی بندازی خیلی ایده میگیری.میتونی پیراشکی و اسنکت رو با طعمهای مختلف درست کنی بذاری تو سینی مثل اردور چرا از مافینهای غذایی استفاده نمیکنی یا تارت رو درست کنی توش رو با مواد مختلف پر کنی خیلی شیک میشه.سالاد ماکارونی یه کوچولو سنگینه به نظرم ازش صرفنظر کن.اگه کاپ کیک درست کنی و روش رو با فوندات تزیین کنی بیاری خیلی شیک میشه.
    .............

خدا جونم دوست دارم هوارتااااااااااااااااا.

2. بانک بند ناف
    karena آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    1004
    پسند کرده
    865

[quote=parya_1368][quote="نسترن نگارین":2xdwnop8]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "parya_1368":2xdwnop8
    سلام خانومای نازنین من دوشنبه مهمون دارم 3تا مجرد !یه دختر که دوستمه 25ساله یکی 22 یکی 14 .خودمم23سالمه واسه عصرونه میان چی بدم؟؟؟؟؟؟؟نوشیدنی و دسر؟؟اصلا نمیدونم چی خوبه 3 4 ساعتی هستن....
    پریا جون سینی اردور درست کن .میوه هم که کنارش میذاری بستنی و چای و کیکم داشته باش خوبه میتونی ژله های تک نفره تو ظرف درست کنی روش رو هم کاستارد یا یه پودینگ بریزی.[/quote:2xdwnop8]

کم نیس؟؟؟یکم مدرن هست دوستم خودشم خدای دسردرست کردنه هاااااا منم ترسووووو بستنی وژله که آسونه آبمیوه هم همینطورحالا میمونه کیک وچای مافین میخوام درست کنم به نظرت پیراشکی یااسنک و سالادماکارونیم درست کنم>؟؟[/quote:2xdwnop8]

عزیزم یه کیک مرغ و گردو درست کن+رول ژامبون و پنیر +دسر هم ترایفل تک نفره بهمراه 1-2 اسکوپ بستنی بزار روش
    خوب بید؟؟؟؟؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    72
    پسند کرده
    0

به قول نسترن توتبریزدست بالای دست بسیاره مخصوصا واسه من که همش درس خوندم وجسته وگریخته خوردنی های مدرن درست کردم خیلییییییی سختهههههههههه .
    آینده رو میخوام بسازمممممممم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    72
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نسترن نگارین
    خوب پریا جون من گفتم شما 4 تا آدمین چقدر مگه میخواین بخورین.خوب معلومه تو تبریز هرچقدر هم آدم هنر بلد باشه کم چون اونجا دست بالای دست بسیاره.میتونی یه کاری بکنی ژله گلدار تک نفره درست کن که خیلی شیکه.با زوکوتو تک نفره که توش بستنی ها با طعم های مختلف لایه لایه ریخته شدن.به اون تاپیک یه نگاهی بندازی خیلی ایده میگیری.میتونی پیراشکی و اسنکت رو با طعمهای مختلف درست کنی بذاری تو سینی مثل اردور چرا از مافینهای غذایی استفاده نمیکنی یا تارت رو درست کنی توش رو با مواد مختلف پر کنی خیلی شیک میشه.سالاد ماکارونی یه کوچولو سنگینه به نظرم ازش صرفنظر کن.اگه کاپ کیک درست کنی و روش رو با فوندات تزیین کنی بیاری خیلی شیک میشه.
    مرسی انقددقیق راهنمایی کردی گلم کدوم تاپیکوببینم؟مافین غذایی کدوم دستور خوشمزه اس؟؟؟واسه کاپ کیکم به نظرتون ترایفل که کارینا جون گفتن بهتر نیس؟آسونم هست بغلطونش بره راستی این دوستم خیلی شیکموهست دستپختشم خیلی خوفهههه من میدونم آخرش کم میارم

نسترن نگارین آواتار ها
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    7522
    پسند کرده
    8761

این برای زوکوتو که لابه لاش بستنی بذاری
    viewtopic.php?f=34&t=3760
    مافین غذایی هم بستگی به ذائقه داره ممکه از یه چیزی من خوشم بیاد شما دوست نداشته باشی هرکدومش رو که به نظرت همه میپسندن بذار.اگه با اون راحتی همون کار رو بکن.بعدش هم مهم اینه که بهتون خوش بگذره حالا آشپزی اون بهتره باشه تو بهتر سرگرمش کن و بخندونشون تا با تو بیشتر خوش بگذره.حتما مهونی خوبی داری نبینم اعتماد به نفست رو از دست بدی.
    .............

خدا جونم دوست دارم هوارتااااااااااااااااا.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    72
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نسترن نگارین
    این برای زوکوتو که لابه لاش بستنی بذاری
    viewtopic.php?f=34&t=3760
    مافین غذایی هم بستگی به ذائقه داره ممکه از یه چیزی من خوشم بیاد شما دوست نداشته باشی هرکدومش رو که به نظرت همه میپسندن بذار.اگه با اون راحتی همون کار رو بکن.بعدش هم مهم اینه که بهتون خوش بگذره حالا آشپزی اون بهتره باشه تو بهتر سرگرمش کن و بخندونشون تا با تو بیشتر خوش بگذره.حتما مهونی خوبی داری نبینم اعتماد به نفست رو از دست بدی.
    مرسی گلم ببینم چیکارمیکنم خوبه حالا عصرونه هس بعد2سال میبینمش دوس دارم ببینه منم متحول شدم از گیجی درومدم یکم حالا فکرامو میکنم منومینویسم میام باهات مشورت میکنم بازم مرسی کمکم کردی خانومی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    72
    پسند کرده
    0

[quote=karena][quote=parya_1368]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "نسترن نگارین":2d9r3kgv
    نقل قول نوشته اصلی توسط "parya_1368":2d9r3kgv
    سلام خانومای نازنین من دوشنبه مهمون دارم 3تا مجرد !یه دختر که دوستمه 25ساله یکی 22 یکی 14 .خودمم23سالمه واسه عصرونه میان چی بدم؟؟؟؟؟؟؟نوشیدنی و دسر؟؟اصلا نمیدونم چی خوبه 3 4 ساعتی هستن....
    پریا جون سینی اردور درست کن .میوه هم که کنارش میذاری بستنی و چای و کیکم داشته باش خوبه میتونی ژله های تک نفره تو ظرف درست کنی روش رو هم کاستارد یا یه پودینگ بریزی.
    کم نیس؟؟؟یکم مدرن هست دوستم خودشم خدای دسردرست کردنه هاااااا منم ترسووووو بستنی وژله که آسونه آبمیوه هم همینطورحالا میمونه کیک وچای مافین میخوام درست کنم به نظرت پیراشکی یااسنک و سالادماکارونیم درست کنم>؟؟[/quote:2d9r3kgv]

عزیزم یه کیک مرغ و گردو درست کن+رول ژامبون و پنیر +دسر هم ترایفل تک نفره بهمراه 1-2 اسکوپ بستنی بزار روش
    خوب بید؟؟؟؟؟ [/quote:2d9r3kgv]

کیک مرغ وگردو سنگینه فک کنم یه چیز فست فودی میخوام اسنکی پیتزاقیفی چیزییییی ولی هنوزنمیدونم دقیقاچی!ولی ترایفلو پسندیدم من اولش فکرکردم ترایفل شکلاتی توپی منظورته ولی اون لیوانی ها خیلی نانازن بستنیمو حذف کردم ترایفل بمبی بذارم بهتره توشم کیک یابیسکوییت ژله کاستر پودینگ میوه های متنوع وانواع مغزهارومیریزم معجونی میشه هااااا مرسی گلم منو ام رو حاضرکنم میام دوباره پیشنهادبگیرم مرسییییی

karena آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    1004
    پسند کرده
    865

[quote=parya_1368][quote=karena][quote="parya_1368":kythvaxl]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "نسترن نگارین":kythvaxl
    نقل قول نوشته اصلی توسط "parya_1368":kythvaxl
    پریا جون سینی اردور درست کن .میوه هم که کنارش میذاری بستنی و چای و کیکم داشته باش خوبه میتونی ژله های تک نفره تو ظرف درست کنی روش رو هم کاستارد یا یه پودینگ بریزی.
    کم نیس؟؟؟یکم مدرن هست دوستم خودشم خدای دسردرست کردنه هاااااا منم ترسووووو بستنی وژله که آسونه آبمیوه هم همینطورحالا میمونه کیک وچای مافین میخوام درست کنم به نظرت پیراشکی یااسنک و سالادماکارونیم درست کنم>؟؟[/quote:kythvaxl]

خوب بید؟؟؟؟؟ [/quote:kythvaxl]

کیک مرغ وگردو سنگینه فک کنم یه چیز فست فودی میخوام اسنکی پیتزاقیفی چیزییییی ولی هنوزنمیدونم دقیقاچی!ولی ترایفلو پسندیدم من اولش فکرکردم ترایفل شکلاتی توپی منظورته ولی اون لیوانی ها خیلی نانازن بستنیمو حذف کردم ترایفل بمبی بذارم بهتره توشم کیک یابیسکوییت ژله کاستر پودینگ میوه های متنوع وانواع مغزهارومیریزم معجونی میشه هااااا مرسی گلم منو ام رو حاضرکنم میام دوباره پیشنهادبگیرم مرسییییی[/quote:kythvaxl]

موفق باشی عزیزم