نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,961 به 1,968 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

arghavan761 عزیز شما یه میز در نظر بکیرید و یه رومیزی تا روی زمین روش بندازید و غذاهای لقمه ای رو روش سرو کنید
    قارچ پر شده/ میگوی پفکی/ کبه/ سالاد آشیانه تک نفره / کیک مرغ به صورت شیرینی تر/رولت کالباس / ژله خرده شیشه با تصویر /پودینگ شکلاتی / پان اسپانیا / مرغ مکزیکی / کنتاکی/ ذرت مکزیکی/ چند مدل اسنک / تست کاپ / کاناپ / نان سیر /الویه قیفی/ صندل کدو / ...
    دیگه شما انتخاب کن من برای تزیین و ایده در خدمتم فقط توجه کن که غذا هایی رو انتخاب کنی که قبلا درست کردی و یا میتونی قبلش امتحان کنی همه ی غذاهایی رو که گفتم میتونید از روزهای قبل آماده کنید اما منظورم نبود که همش رو درست کنید
    فعلا انتخاب کنید
    در نظر آنان که پرواز را نمی فهمند هر چه دورتر شوی، کوچکتر خواهی شد...

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    0

دست همه درد نکنه مهمونهای من اول قرار نشد بیان بعد ساعت 8 شب زنگ زدن که میان منم باسرعتی مثال باد که بعدا که میزو چیدم دهن دو تاشون وا موند همه چی رو درستیدم ولی بدون دسر
    مرغ +باقالی پلو +چیکن استروگانف +سالاد کلم +نوشابه و دوغ و .....
    بستنی +میوه و چای و شکلات هم بود
    فقط اینو بگم از استروگانفهام به اندازه 1 قاشق چای خوریم نموند خانومه که رژیمی هم بود هی میخورد و تعریف میکرد همش میزد به تخته که چطور در عرض 1 ساعت اینها رو درستیدم تازه وقتی مهمونها اومدن من دراز کشیده بودم یعنی همه چیم اماده بود
    خدایا به معجزه ات نیازدارم ولی انگار خدا معجزش روواسه روز مبادا گذاشته

daneaze آواتار ها
    نازنین
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    975
    پسند کرده
    1131

خدود 1 ماه دیگه مراسم عقد پسرخالمه ولی چون خالم اینا تهران نیستن و خونه عروس خانومم کوچیکه قراره بعد از محضر بیان خونه مادرمن و یه جشن کوچولو بگیریم همه هم جوونن و حدود 50 نفری می شیم ولی نمی دونم چی درست کنیم ولی می خواییم سر پایی باشه و سلف سرویس و غذاهای سبک. به فکر رولت کالباس و کیک مرغ و دلمه برگ بودم. شما چی پیشنهاد می دید. به نظرتون سالاد و دسر هم بذاریم و چی باشه که هم وقت زیادی نگیره و هم برای این تعداد سرو کردنش از روی میز نهارخوری 12 نفره هم راحت باشه؟؟؟

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8137
    پسند کرده
    7504

دوستان یه سوال
    چه دسری می شه برای مهمون سرزده درست کرد؟ یعنی چیزی که بشه همون موقعی که درست می شه حد اکثر تا نیم ساعت بعد سرو کرد؟
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

negaraجان به نظر من پودينگ و سالاد ميوه و مخلوط بستنى با ميوه هاى فصل كه خيلى شكيل داخل بستنى خورى پايه دار بريزى روشم سس شكلات و كافه گلاسه.اينها زود آماده ميشه ولى ظاهرش عالى من خودم تابستون از همون بستنى و ميوه و تزيينات و يا شيك ميوه ها استفاده ميكنم براى مهمون سرزده

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط daneaze
    خدود 1 ماه دیگه مراسم عقد پسرخالمه ولی چون خالم اینا تهران نیستن و خونه عروس خانومم کوچیکه قراره بعد از محضر بیان خونه مادرمن و یه جشن کوچولو بگیریم همه هم جوونن و حدود 50 نفری می شیم ولی نمی دونم چی درست کنیم ولی می خواییم سر پایی باشه و سلف سرویس و غذاهای سبک. به فکر رولت کالباس و کیک مرغ و دلمه برگ بودم. شما چی پیشنهاد می دید. به نظرتون سالاد و دسر هم بذاریم و چی باشه که هم وقت زیادی نگیره و هم برای این تعداد سرو کردنش از روی میز نهارخوری 12 نفره هم راحت باشه؟؟؟

خانومى مبارك باشه ، به نظر من ميتونيد كيك مرغ،پيراشكى گوشت،دلمه برگ،كشك بادمجون يا موساكا،ته چين (براى اينكه يكمم مجلسى باشه) ژله تصويرى كه عكسه مربوط به مجلستون روش كشيده شده باشه يا اگرهم وقت نداريد يه دسر ساده تو قالب قلب درست كنيد و بقيه غذاهاتون هم تزييناتش با همين تم باشه مثلا روى كيك مرغ رو بعد از سس كشى با فلفل دلمه قرمز كه شكل قلب ازش درآورديد تزيين كنيد و سالاد كلم شيرين كه اونم بريزيد تو قالب قلب و موقع سرو برش گردونيد.من سعى كردم چيزهايى رو پيشنهاد بدم كه بشه از روز قبل آماده كرد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    172
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Negara
    دوستان یه سوال
    چه دسری می شه برای مهمون سرزده درست کرد؟ یعنی چیزی که بشه همون موقعی که درست می شه حد اکثر تا نیم ساعت بعد سرو کرد؟
    به نظر من ترايفل عاليه ، فقط كافيه هميشه توي خونه تيتاپ يا كيك داشته باشيم با خامه ، قيافه اش هم خوبه

viewtopic.php?f=34&t=1089&start=0

من براي خودم با كيك آماده ( يا اگر مونده كيك خونگي باشه با اون ) + ژله كه معمولاٌ توي يخچال ما هست بس كه شيكموييم + ميوه + خامه + پودر قهوه يا كاكائو يا شكلات تخته اي رنده شده درست ميكنم وسطاشم شكلات چيپسي و گردو البته اگر داشته باشم ، خوبيش اينه كه آدم هرچي داشته باشه ميتونه بريزه و توي طعم واقعاٌ تاثير آنچناني نداره
    زندگي به مانند يک مراجعه کوتاه به مغازه اسباب بازي فروشي بين تولد و مرگ است

daneaze آواتار ها
    نازنین
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    975
    پسند کرده
    1131

نقل قول نوشته اصلی توسط Atena Mami reihane
    نقل قول نوشته اصلی توسط daneaze

خانومى مبارك باشه ، به نظر من ميتونيد كيك مرغ،پيراشكى گوشت،دلمه برگ،كشك بادمجون يا موساكا،ته چين (براى اينكه يكمم مجلسى باشه) ژله تصويرى كه عكسه مربوط به مجلستون روش كشيده شده باشه يا اگرهم وقت نداريد يه دسر ساده تو قالب قلب درست كنيد و بقيه غذاهاتون هم تزييناتش با همين تم باشه مثلا روى كيك مرغ رو بعد از سس كشى با فلفل دلمه قرمز كه شكل قلب ازش درآورديد تزيين كنيد و سالاد كلم شيرين كه اونم بريزيد تو قالب قلب و موقع سرو برش گردونيد.من سعى كردم چيزهايى رو پيشنهاد بدم كه بشه از روز قبل آماده كرد
    ممنون از راهنماییتون. یه سوال داشتم چون نفرات زیادن و می خواستم بدونم اگه سالاد رو قبل از سرو از قالب دربیارم و بخوام به عبارتی با یه قالب چند تا سالاد درست کنم سالاد فرمش بهم می خوره؟ غیر از ژله چه دسری رو پیشنهاد می دید آخه تو فامیل ما ژله زیاد طرفدار نداره