نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,953 به 1,960 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    57
    پسند کرده
    152

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

خانمهای هنرمند خسته نباشید و به منم ایده بدید ما سالی یه بار مهمونی خونوادگی(فامیل شوشو ) داریم که قراره یه شام مختصر هم سرو بشه که تا بحال در حد ساندویچ سالاد اولویه .کالباس.مرغ.خوراک لوبیا. عدسی و آش بوده منم خودم یه بار پیراشکی سرخ کرده و یه بار اشترودل یا به عبارتی همون پیراشکی ولی با سوسیس وکالباس ولی با پخت در فر سرویدم .از اونجایی که تعدادمون حدودا 40 نفره وترجیحا میخوام سفره پهن نشه غذای راحت و شیک و خوشمزه وبا سلیقه ای وهنری و................... والبته کم هزینه باشه شما چی پیشنهاد میکنید ؟ با این همه گزینه جوک نگفتم یادتونم نره میخوام اینجوری بشن .شما که هنرمندین هنرتون رو با این گزینه ها مخصوصا بحث هزینه نشون بدین(اینو گفتم تا تحریک بشین) چون اگه بحث هزینه نباشه من اصلا چرا سلولهاي خاكستري شما رو زحمت بدم میرم هموجور چشم وچال در میارم. پس هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

نقل قول نوشته اصلی توسط خانم حنا 1
    خانمهای هنرمند خسته نباشید و به منم ایده بدید ما سالی یه بار مهمونی خونوادگی(فامیل شوشو ) داریم که قراره یه شام مختصر هم سرو بشه که تا بحال در حد ساندویچ سالاد اولویه .کالباس.مرغ.خوراک لوبیا. عدسی و آش بوده منم خودم یه بار پیراشکی سرخ کرده و یه بار اشترودل یا به عبارتی همون پیراشکی ولی با سوسیس وکالباس ولی با پخت در فر سرویدم .از اونجایی که تعدادمون حدودا 40 نفره وترجیحا میخوام سفره پهن نشه غذای راحت و شیک و خوشمزه وبا سلیقه ای وهنری و................... والبته کم هزینه باشه شما چی پیشنهاد میکنید ؟ با این همه گزینه جوک نگفتم یادتونم نره میخوام اینجوری بشن .شما که هنرمندین هنرتون رو با این گزینه ها مخصوصا بحث هزینه نشون بدین(اینو گفتم تا تحریک بشین) چون اگه بحث هزینه نباشه من اصلا چرا سلولهاي خاكستري شما رو زحمت بدم میرم هموجور چشم وچال در میارم. پس هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم

عزیزم شما منظورتون از هزینه بر نباشه چیه؟به هر حال 40 نفر مهمون حتی اگر هم ساده باشه بازم هزینه بره.به نظر من میتونین سالاد ماکارونی و سالاد یونانی درس کنین ومرغ مکزیکی هم به نظرم گزینه خوب و خوشمزه ایی با توجه به اینکه هوا داره گرم میشه دیگه نمیتونین اشو خوراک لوبیا بدین.
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

نقل قول نوشته اصلی توسط gharibeh tanha
    سلام.خانومای هنرمند و با تجربه ، من میخوام برا روز مرد یه جشن دو نفره با شوشو ترتیب بدم،شوهرم عاشق پاچینی هست غذای اصلی رو میخوام پاچینی درست کنم اما برا دسرها و کیکو اینا چی پیشنهاد میدین که هم خوشگل و خوشمزه باشه و هم اگه زیاد کرد و موند خراب نشه و بتونیم روزای دیگه بخوریمشون ؟

شوشو اندکی شکمو و اگه خوراکی خوشگل و خوشمزه براش درست کنم کلیییییییییییییی ذوق میکنه
    عزیزم بهتره که واسه کیک و دسر هم ببینی علاقه شوهرت کدومه مثلا شوهر من دسرهای شکلاتی رو خیلی دوس داره مثل پودینگه شکلاتی بستنی شکلاتی.من که قصد دارم ی کیک بستنی شکلاتی درس کنم هم کیکه هم دسر .اما میتونم بهت نون خامه ایی هم پیشنهاد بدم که خیلی خوشکله ادم هم وقتی درسش میکنه کلی ذوق میکنه وومیتونه ژله سور پرایز هم درس کنی.خوش بگذره عزیزم

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

نقل قول نوشته اصلی توسط nafi3
    قراره خانواده همسری و خودم برای تولدم که هفته آیندست، عصرونه بیان خونمون
    کیک رو خودم درست میکنم، میوه و شربت هم که هست، ولی ادامه عصرونه رو نییدونم چیکار کنم
    با توجه به اینکه اون روز کلی کار دارم (هم باید کیک آماده کنم، هم خودم آماده بشم، هم اینکه مادر همسری خیلی خیلی به تمیزی خونه حساسه) میشه کمک کنید و چندتا پیشنهاد خوب و راحت بدین
    در ضمن نمیخوام منو هم خیلی سنگین باشه، چون یکمم رژیم دارن
    عزیزم کیک رو از روز قبل حاضر کن و واسه عصرونه هم میتونی سالاد یونانی کیک مرغ مرغ مکزیکی چیکن استروگانف بدی که خیلی سریع هم حاضر میشن اما واسه کیک مرغ ی کم زمان بیشتر میخوای.به نظرم پیتزا تک نفره هم ایده خوبیه.پیشاپیش توادت مبارک گلم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

من میخوام به مناسبت تموم شدن امتحان ها یک مهمونی بگیرم میشه به من راهنمایی کنید چی براشون درست کنم در ضمن مهمونیم فقط رقصه چراغ ها هم خاموش میخوام گوشه یک میز بذارم و روش کلی غذا و نوشیدنی بذارم نمیخوام غذاهام هم پلویی و اینا باشه چون فقط رقصه میخوام هرکس هروقت گشنش شد بره برداره از رو میز بخوره میخوام همه غذاهام کوچیک کوچیک باشن مثه قارچ سوخاری و ناگت مرغ و اینا با تنوع بسیاااااااااااااااار
    لطفا کمکم کنید و اگه ایده ای داشتید بگید
    arghavanah.persianblog.ir

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

خانما سلام من ازعصرپنجشنبه (فرداشب)مهمون دارم تاشنبه به نظرشما شامها ونهارها چی بدرستم مهمونهم 5نفرن باخودمون 8نفریم لطفا راهنماییم کنین چی درست کنم که بعضی ازکارامو امروز وفرداصبح انجام بدم مهمونام یکی 5ساله ودوتا30ساله وسه تا حدود 49ساله غذای اصلیم یه نوع باشه ممنونم
    اگر همه آدمها مثه تو باشن چی میشه
    لطفا کمی فکر کنید...

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

یعنی دوتا شام داری و یک ناهار؟ناهار ت رو با توجه به فصل میتونی خورش کرفس یا باقالی پلو با گوشت یا مرغ و یا ته چین درس کنی.برای شامهات هم من بهت لازانیا کاسترول بادمجون .پیراشکی تو فر یا خوراک زبان مزغ مکزیکی چیکن استروگانف رو پیشنهاد میدم
    میتونی مواد لازانیا یا کاسترول و پیراشکی رو از همین حالا حاضر کنی اون روز فقط خمیر رو درس کنی گلم.

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavan761
    من میخوام به مناسبت تموم شدن امتحان ها یک مهمونی بگیرم میشه به من راهنمایی کنید چی براشون درست کنم در ضمن مهمونیم فقط رقصه چراغ ها هم خاموش میخوام گوشه یک میز بذارم و روش کلی غذا و نوشیدنی بذارم نمیخوام غذاهام هم پلویی و اینا باشه چون فقط رقصه میخوام هرکس هروقت گشنش شد بره برداره از رو میز بخوره میخوام همه غذاهام کوچیک کوچیک باشن مثه قارچ سوخاری و ناگت مرغ و اینا با تنوع بسیاااااااااااااااار
    لطفا کمکم کنید و اگه ایده ای داشتید بگید

دوست عزیز
    حتما یه سری به بخش اردور ها و پیش غذاها و آشپزی بدون مرز بزنینو ایده خیلی زیاده. کاناپه ، کیک های تک نفره غذایی سرد، پیتزا های لقمه ای و..
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

• بانک بند ناف