نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,929 به 1,936 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

وای ممنونم مهمونا 15 نفرن خوب همه سنی هست مادر شوهرم وخواهر شوهرام و برادر شوهرم و بچه هاش با خانواده خودم که هم بچه هست هم ادم 40 ساله درضمن شام هست

نسترن نگارین آواتار ها
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    7517
    پسند کرده
    8761

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان رومینا جوجو
    وای ممنونم مهمونا 15 نفرن خوب همه سنی هست مادر شوهرم وخواهر شوهرام و برادر شوهرم و بچه هاش با خانواده خودم که هم بچه هست هم ادم 40 ساله درضمن شام هست
    برای سالگرد ازدواجت میتونی برای پیش غذا سوپ درست کنی سوپ جو ممکن بچه ها بگن گرمه ولی خوب من خودم چون عاشق سوپم تو سرما و گرما دوسشدارم یا حلیم بادمجون.برای غذا زرشک پلو با مرغ یا باقالی پلو با گوشت. اگه اولی رو انتخاب کردی کباب گزینه ی خوبیه کنارش دومی جوجه کباب مناسبه.دسر هم یه ژله آکواریوم برای بچه ها درست کن پان اسپانیا هم برای بزرگا.
    .............

خدا جونم دوست دارم هوارتااااااااااااااااا.

نسترن نگارین آواتار ها
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    7517
    پسند کرده
    8761

راستی برای تولد دخمریت کیک مرغ،بیف استروگانف،اسنک و سالاد ماکارونی یا الویه برای شام مناسبه برای دسر هم ژله تصویری براش درست کن با عکس روی کیکش ژله رنگین کمون هم خوبه.
    .............

خدا جونم دوست دارم هوارتااااااااااااااااا.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

دوستان سلام
    راستش من تا چند وقت دیگه می خوام جاریمو پاگشا کنم بحث چشم و چال و این حرفا اصلا نیست ولی می خوام همه چی عالی و محترمانه و شروع یک رابطه ی خوب باشه تا همیشه
    و اما کارایی که در نظر دارم و منوم
    می خوام تم میز سفید ونقره ای باشه رومیزی سفید با شال نقره ای وسطش دستمال سفره سفید با حلقه نقره ای و یک گلدان گل طبیعی سفید و لابلاش گل مصنوعی نقره ای ظروف هم چینی سفید نقره ای
    پیش غذا سوپ و سوفله مرغ و قارچ
    غذای اصلی کباب دورو ته چین لازانیا یا موساکا
    یک ایده هم دارم که دیس پلوم رو بزرگ بگیرم و اونو 4 قسمت کنم با مرصع پلو و کوفته قلقلی مرغ و لوبیا پلو و کوفته قلقلی گوسفندی و باقالی پلو با گوشت معمولی و شیرین پلو با مرغ تکه ای نمی دونم خوبه یا نه؟
    برنج معمولی هم جدا بزارم
    سالاد هم فصل و توپی یا یونانی به شکل پنجره که تو سایت هست
    ماست اسلایسی یک نفره با زیتون پرورده و بورانی بادمجون
    دسر هم کوکو شیرین که برادر شوشو عاشقشه و قو از خمیر اکلر که با کرم شکلاتی و ساده پرشده و روی دیسی از یک لایه نازک ژله آبی گذاشته میشه
    و یک ژله گلدار یا ...
    نوشیدنی دوغ و نوشابه و دلستر و موهیتو یک کیک هم برای عصرانه می خوام بپزم که نمی دونم چطوری باشه ؟
    ممنون میشم درباره منوم نظر بدین و همچنین درباره زمان بندی که کمک کنه به همه کارام برسم
    ببخشید طولانی شد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    0

سلام دوست جونا کمک فوریییییی

خیلی یهویی برا امشب مهمون دارم 4نفرن. باراول که میان می خوام همه چی خوب باشه اما غذایی که شیک و اسون باشه هم به نظرم نمیرسه که گوشت قرمز هم نخواد( آخه سر جریان این تب کنگو کسی مشهد گوشت نمی خوره). خودم فعلا اینا رو می خوام درست کنم. سوپ قارچ. سالاد کلم. نودل با سس قارچ. کرم کارامل. غذای اصلی و لطفا کمک کنید. شیک و آسون و یه جورایی با کللس. راستی از این نون لقمه ها هم خریدم. برا اون هم اگه ایده دارید بگید پلیییییییییز

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

سوپ قارچ و نودل با سس قارچ هر دو قارچ دارن چون بعضی دوستش ندارن پس بهتره یکی شون قارچ دار باشه
    سوپ جو با شیر/ نودل با سس قارچ / سالاد کلم / کرم کارامل/ صندل کدو / الویه قیفی/ سوسیس بندری توی نون لقمه ای
    در نظر آنان که پرواز را نمی فهمند هر چه دورتر شوی، کوچکتر خواهی شد...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    79

ralia آواتار ها
    میزان امتیاز
    47
    پسند شده
    3336
    پسند کرده
    1085

سلام بر بانوان هنرمند وهنر دوست
    من سوالم رو کمی زود مطرح می کنم ولی من اینطوریم دیگه همه ی کارام باید زودتر از موعد برنامه ریزی شده باشه تا بعدا از انجامشون لذت ببرم نه اینکه اذیت بشم
    تیر ماه تولد پسرکوچیکمه منم می خوام تولد با تم زنبور بگیرم تو قسمت مربوطه که سرچ کردم خیلی از ایده ها و کارهای دوستان رو برداشتم برای استفاده ولی تو غذاها می خوام تنوع بیشتری داشته باشم مهمونام حدود35 نفرن گروههای سنیشون هم مختلفه چون همه خانواده ی خودم وهمسرم هستن واز اونجا که منو همسرم دختر خاله و پسر خاله هستیم جمع خیلی هم دوستانه و صمیمانه هست میخوام همه یه شب خوب و به یاد موندنی رو داشته باشن مهمونی از عصر شروع میشه وشام هم کنارش دارم حالا ممنون میشم هرکس این متن رو می خونه تجربیاتش رو در اختیارم بزاره. ترجیحا دوست دارم غذاهایی درست کنم که توی مواد اولیه یا تزئین روش بتونم از رنگهای تم مورد نظر استفاده کنم روی ماه همتون رو می بوسممممم
    من عااااااااااااااااشق زمستونم

• بانک بند ناف