نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,921 به 1,928 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

وای مرسی عزیزم خیلی کمکم کری . . بعد از 15 خرداد هستش . ممنون میشم . فقط من اصلا نمیتونم عکس بذارم وقتی اپ میکنم میشه ولی توی پایین هر مبحث نوشته شما نمی توانی فایل پیوست را ضمیمه کنید . خیلی ماهی نسترن جونم . اره تو فریز جا دارم . خیلی دوست دارم بوس

نسترن نگارین آواتار ها
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    7522
    پسند کرده
    8761

کاری نکردم پریسا جون من عکسام رو برات میفرستم.انشاالله که کمکی از دستم بر بیاد برات انجام بدم.راستی من ندیده بودم شما از ارومیه هستی؟من هم اصالتا تبریزیم. چه جالب شد.حتما یه کمک داشته باش بعدشم با برنامه ریزی کارات رو بکن.مثلا من که مهمونیم دوشنبه است.امروز جمعه کیک زوکوتو رو درست کردم.فردا میخوام زوکوتو رو آماده کنم بذارم تو فریزر.فردا شب ژله های خورده شیشه رو آماده میکنم با ژله آلوئه ورا برای ژله گلدار.یکشنبه صبح ژله گلدار رو آماده میکنم مواد داخل اسنکم رو هم همینطور.شبش ژله خورده شیشه و پان اسپانیا رو درست میکنم.یوفکا رو هم یکشنبه شب درست میکنم.کادایف تک نفره و نون پنیر سبزیم رو و سالاد تن ماهیم رو 2 شنبه صبح بین کارام هم ژله ها رو از قالب در میارم.و تزئین میکنم ناهار شوشو رو میدم روانه ی خونه ی باباش میکنم دوش میگیرم جینگول میکنم منتظر میشم دوستام بیان.دیدی چه راحت تموم شد.(البته انشاالله که اینطور بشه) استرس نداشته باش سعی کن چهر هات شاداب باشه خلاصه اول به خودت خوش بگذرون .مگه عکسات رو با مامی پیک آپلود نمیکنی؟من هم دوست دارم عزیزم.انشاالله مهمونیت عالی برگزار بشه و هم به خودت هم به مهمونات خوش بگذره.
    .............

خدا جونم دوست دارم هوارتااااااااااااااااا.

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4250
    پسند کرده
    5312

نقل قول نوشته اصلی توسط tina.amir
    سلام به خانومای کدبانو
    من میخوام تولد پسرم رو تو یک شهر دیگه تویک باغ بگیرم(انگار باغ خواهر شوهرم تویک روستا) مهمونام 25نفرن و نصف نصف بچه و جوان هستند خودم دوست دارم غذا رو اتیش دورست کنم تا جو باغ باشه و اینکه اونجا هم امکانات خیلی نیست که به خوام چند مدل غذا بزارم حتی نمیدونم بتونم قبلش ژله دورست کنم یا نه چون تو مسیر میترسم اب بشه
    شما یک غذای جدید و دودی بلدین مثلا جوجه وکباب یکم تکراری هستش والبته کباب بدک نیست ولی سخته نزدیک 50تا سیخ باید دورست کنم میترسم نتونم

غذای جدید دودی؟خب باید ببینی اقتصادیش مشکل نداشته باشه برات .اگر مشکل نداشته باشی میتونی یه بره ی شیشک درسته طعم دار کنی ودود ودم حسابی راه بندازی .........

باآنیش وحرارت کم وچرخش مناسب .

اگر خواستی از کبک وبلدرچین هم میتونی استفاده کنی که روی سیخهای بلند چهار تا پنج تا قرار میدی وروی حرارت ملایم کباب میکنی بعد با دورچینهای مناسب برای هر نفر یه دونه تو ظرف سرو میکنی. میتونی هم کنار هر کدوم روی سیخ قارچ وپیاز وفلفل دلمه ای سیخ بکشی وبا همون سیخها سر میز ببری تا هر کی هر جور خواست استفاده کنه .

به جای ژله هم دسر پان وتیرامیسو درست کن که هم عالی وهمه پسنده هم نگران آب شدنش نیستی مهمتر از اینکه از روز قبل هم میتونی درستش کنی که خوشمزه تر هم میشه .
    سالادوسبزیجات

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نسترن نگارین
    کاری نکردم پریسا جون من عکسام رو برات میفرستم.انشاالله که کمکی از دستم بر بیاد برات انجام بدم.راستی من ندیده بودم شما از ارومیه هستی؟من هم اصالتا تبریزیم. چه جالب شد.حتما یه کمک داشته باش بعدشم با برنامه ریزی کارات رو بکن.مثلا من که مهمونیم دوشنبه است.امروز جمعه کیک زوکوتو رو درست کردم.فردا میخوام زوکوتو رو آماده کنم بذارم تو فریزر.فردا شب ژله های خورده شیشه رو آماده میکنم با ژله آلوئه ورا برای ژله گلدار.یکشنبه صبح ژله گلدار رو آماده میکنم مواد داخل اسنکم رو هم همینطور.شبش ژله خورده شیشه و پان اسپانیا رو درست میکنم.یوفکا رو هم یکشنبه شب درست میکنم.کادایف تک نفره و نون پنیر سبزیم رو و سالاد تن ماهیم رو 2 شنبه صبح بین کارام هم ژله ها رو از قالب در میارم.و تزئین میکنم ناهار شوشو رو میدم روانه ی خونه ی باباش میکنم دوش میگیرم جینگول میکنم منتظر میشم دوستام بیان.دیدی چه راحت تموم شد.(البته انشاالله که اینطور بشه) استرس نداشته باش سعی کن چهر هات شاداب باشه خلاصه اول به خودت خوش بگذرون .مگه عکسات رو با مامی پیک آپلود نمیکنی؟من هم دوست دارم عزیزم.انشاالله مهمونیت عالی برگزار بشه و هم به خودت هم به مهمونات خوش بگذره.
    اخ فدات شم ممنون و هزارتا ممنون . اا همشهری هم که در اومدیم دیگه . مرسی از بابت راهنمایی های خیلی به درد بخرت . از مامی پیک استفغاده میکنم اما می نویسه شما نمیتوانید فای ضمیمه کنین . باید با مدیر سای در ارتباط بذارم . انشاا... مهمونی تو هم به خوبی و خوشی تموم میشه و با سر بلندی .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

مرسی ایلار جان لطف کردین خیلی پیشنهادات جالبی بود فکر کنم بلدرچین خوب باشه و دسر ها رو هم بلد نیستم باید برم یاد بگیرم یک دنیا ممنون خیلی خوب شد خیالم راحت شد انشالله همیشه موفق باشی
    بوس بوس بوس

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

سلام خانمای هنرمند من 3 سال ازدواج کردم تاحالا تجربه مهمونی خونه خودم نداشتم تا الانم تولد یا سالگرد ازدواجمو خونه مادر شوهرم گرفتم اما حال میخوام خونه خودم باشه میشه خواهش کنم راهنماییم کنید چی درست کنم در ضمن تولد واسه دخترمه 2 سالشه مهمونامم خانواده شوهرن ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

هیچکس نظری نداره

نسترن نگارین آواتار ها
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    7522
    پسند کرده
    8761

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان رومینا جوجو
    سلام خانمای هنرمند من 3 سال ازدواج کردم تاحالا تجربه مهمونی خونه خودم نداشتم تا الانم تولد یا سالگرد ازدواجمو خونه مادر شوهرم گرفتم اما حال میخوام خونه خودم باشه میشه خواهش کنم راهنماییم کنید چی درست کنم در ضمن تولد واسه دخترمه 2 سالشه مهمونامم خانواده شوهرن ممنون
    مامان رومینا جون اول بگو ببینیم مهمونات چند نفرن؟رنج سنیشون چقدره؟شامه؟ناهاره؟عصرونه است؟
    .............

خدا جونم دوست دارم هوارتااااااااااااااااا.

• بانک بند ناف