نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,913 به 1,920 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

سلام به خانومای کدبانو
    من میخوام تولد پسرم رو تو یک شهر دیگه تویک باغ بگیرم(انگار باغ خواهر شوهرم تویک روستا) مهمونام 25نفرن و نصف نصف بچه و جوان هستند خودم دوست دارم غذا رو اتیش دورست کنم تا جو باغ باشه و اینکه اونجا هم امکانات خیلی نیست که به خوام چند مدل غذا بزارم حتی نمیدونم بتونم قبلش ژله دورست کنم یا نه چون تو مسیر میترسم اب بشه
    شما یک غذای جدید و دودی بلدین مثلا جوجه وکباب یکم تکراری هستش والبته کباب بدک نیست ولی سخته نزدیک 50تا سیخ باید دورست کنم میترسم نتونم

2. بانک بند ناف
    پرشیا آواتار ها
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    564
    پسند کرده
    25

نقل قول نوشته اصلی توسط momi
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرشیا
    من یه مهمونی عصرانه واسه دخترم می خوام بگیرم دخترم 18 سالشه مهمونام همه سنی هستند از کوچیک و نوجوون و جوان و سن بالا
    البته آقایون هم هستند
    شما هم دعوتید حدود 50 نفر نمی خوام زیاد وقت گیر باشه .آسون و خوشمزه .تنوع هم داشته باشه
    چی پیشنهاد میدید همه پسند باشه کمی هم اقتصادی باشه
    ممنونم راهنماییم کنید
    خانمم میتونی از قارچ استفاده کنی و دسر انواع ژله هستش که میتونی تهیه کنی و یوفکا بدرستی .
    نه دوست ندارم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    0

[quote=پرشیا]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "پرشیا":36uyafi5
    من یه مهمونی عصرانه واسه دخترم می خوام بگیرم دخترم 18 سالشه مهمونام همه سنی هستند از کوچیک و نوجوون و جوان و سن بالا
    البته آقایون هم هستند
    شما هم دعوتید حدود 50 نفر نمی خوام زیاد وقت گیر باشه .آسون و خوشمزه .تنوع هم داشته باشه
    ممنونم راهنماییم کنید
    خانمم میتونی از قارچ استفاده کنی و دسر انواع ژله هستش که میتونی تهیه کنی و یوفکا بدرستی .
    نه دوست ندارم [/quote:36uyafi5]
    بس کاناپ درست کن ساندویج نون پنیر و کیک بستنی هم خوبه ها من خودم کاپ با شکلات درست میکنم توش و با کیکو بستنی درست میکنم . یا اینکه با کاپ نون تست داخلش رو انواع مواد بریزی سالاد الویه الاد کلم ماد ماکارونی و ...

leylii آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    118
    پسند کرده
    11

[quote=پرشیا]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "پرشیا":wexkel8p
    البته آقایون هم هستند
    ممنونم راهنماییم کنید
    نه دوست ندارم [/quote:wexkel8p]

پرشیا جون سوپ یا حلیم بادمجون / کیکهای غذایی مثل کیک مرغ و گردو یا .../ و کاناپ /سالاد یونانی / پان اسپانیا /تیرامیسو و ژله موزاییک .منم یه مهمونی کوچول موچول دارم که منو غذاییم همیناست / ایشالا دخترتون همیشه موفق باشه و شما هم تند تند غذاهای خوشمزه درست کنی به افتخارش
    با فنجانی چای هم میتوان مست شد
    اگر
    کسی که باید باشد "باشد"

leylii آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    118
    پسند کرده
    11

راستی سالاد توپی هم گزینه ی خوبیه مخصوصا اینکه تعداد مهمونات زیاده این لینکو ببین
    viewtopic.php?p=384526
    با فنجانی چای هم میتوان مست شد
    اگر
    کسی که باید باشد "باشد"

میزان امتیاز
    36
    پسند شده
    4477
    پسند کرده
    3769

نقل قول نوشته اصلی توسط پرشیا
    البته آقایون هم هستند
    ممنونم راهنماییم کنید
    سلام
    اگه میخوای تنوع غذایی داشته باشی دو مدل کوکو مثلا سبزی و سیب زمینی یا بامجون -یه ظرف حلیم بادمجان و سالاد ماکارونی پیراشکی داخل فر وقت گیر نیستن کم هزینه هم هستن از روز قبل هم میتونی خیلی کارهاش رو انجام بدی

زری گل همیشه بهار آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    311
    پسند کرده
    70

به نظرم سالاد الویه ذرت مکزیکی ناگت مرغ اسنک هم با گوشت چرخرکرده یه چیز دیگه فلافل هم خوبه به نظرم ساندویچی خیلی بهتره
    [HIGHLIGHT=#ccc1d9]اللهم عجل لولیک الفرج[/HIGHLIGHT]

نسترن نگارین آواتار ها
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    7517
    پسند کرده
    8761

راست میگی نسترن جونم بیف سنگین میشه . بس بستنی رو اضافه میکنم به منوهام . برا بستنی میتونم شکلات تخته ای اب شده رو با فرچه به مالم به قالب سیلسکنی مثل کاپ شه بعد بستنی هارو بزارم داخلشون . یا اینکه با این روش کیک بستنی تک نفره درست کنم .این خوب میشه ؟ اره یوفکا هم بهتره من بیشتر داخل یوفکا مواد ماکارونی میذارم و سیگاری میپیچم و سرخ میکنم . ساندویج نون پنیر رو حاظری میگیرم تک نفری هست خیلی قشنگ میشن . قارچ خوب میشه بذارم ؟کاناپ چی ؟
    این دسر هم هست رول شکلات با نارگیل ؟
    آره عزیزم اگه بستنی رو اینجوری که میگی بکنی خیلی خوشگل میشه ولی تو فریزرت جا داری؟یا اینکه کسی کمکت کنه؟اخه برای 35 نفر خیلی جا میخواد.ماگه همه ی این موارد رو داری که عالی میشه اگه نه میتونی از این بستنی های پذیرای که بیرون سفارش میدن (مثل بستنی نعمت)شفارش بدی یا از این شرکتی ها (مثل لیوانی میهن)بخری.بازم پریسا جون اگه بخوای سرخ کنی برات وقتگیره یا همش رو بذار تو فر یا اینکه مثل برای من کن چون میشه روز قبلش آماده کرد اگه هم خواستی مواد ماکارونی بریز روش قبل سرو یه خورده پنیر پیتزا بزن بذار تو فر یه 5 ،6 دقیقه محشر میشه.خانومی برای کاناپت هم الان تمام بخشهاش رو نگاه کردم به نظرم باید یه کاری کنی که به ذائقه ی ایرونی مهمونات بخوره چون اینا خیلی خوشگل هستن ولی ما ایرونی ها رو که میشناسی بیشتر غذاهای خودمون رو می پسندیم.میتونی توی کالباس پنیر خامه ای مخلوط شده با پیازچه رو رول کنی یا اینکه نون تست رو قالب بزنی روش کالباس بذاری بعد همین پنیر و پیازچه رو با ماسوره روش بذاری.یه کار دیگه که چند روز قبل میتونی بکنی پر کردن دلمه برگ مو هست خیلی هم استقبال میشه.قارچ هم خوبه.راستی پان اسپانیا هم برای دسر خوبه.من این دسری رو که میگی تست نکردم اگه خوشمزه هست چرا که نه؟راستی مهمونیت کیه؟اگه بعد از مهمونی من باشه برات عکسها رو خصوصی میفرستم.میدونم که کار شما قشنگتر میشه ولی بد نیست برای ایده گرفتن.مهمونی من دوشنبه ی هفته ی دیگه است.
    .............

خدا جونم دوست دارم هوارتااااااااااااااااا.