نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,897 به 1,904 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    63
    پسند کرده
    40

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

سلام به همگی
    دوستان من حدودا 10 نفر مهمان دارم و میخوام برای نهار یا شام بریم بیرون و خودم غذا درست کنم
    میخوام یه غذاهایی درست کنم که بردنش بیرون راحت باشه و همچنین رسمی و شیک باشه
    ( تعدادی از خانواده ی همسری هستنن ) اگه تو خونه بود مشکلی نداشتم که چی ببرم چی بپزم اما چون قرار برای بیرونه مشکل دارم
    غم بی تو ماندن
    آنچنان سنگین است
    که به هر آینه ای مینگرم
    میشکند.....

نسترن نگارین آواتار ها
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    7522
    پسند کرده
    8761

نقل قول نوشته اصلی توسط zeinabr

سلام خانما میخوام که بهم کمک کنید. انشالله من و همسری عازم خونه خدا هستیم.
    حالا موندم برای 50 نفر ازفامیلا که قرار برا مهمونی نهار بازگشتمون میان چی درست کنم. از همه تریپ آدم و رنج سنی هم میان . منتظر پیشنهادهاتون هستم . مرسیییییییییییییییی.
    سلام خانومی.التماس دعا.خوش به سعادتتون.انشاالله حجتون مقبول باشه.من چون خودم تجربه ی برگشت از مکه رو دارم بهتون پیشنهاد میکنم یکی از اقوام رو مسئول اینکار بکنید.چون اون روز خیلی خسته هستین.و 12 روز کمبود خواب رو با خودتون به ایران میارین و بدنتون توان این کارها رو نداره.من حتی مغزم error میزد.فقط یه کاری میتونید بکنید اونم گرفتن وسایلی هست که برای پذیرایی قبل و بعد از ناهار استفاده میشن و قابل نگهداری هستن.مثل شربتها و شیرینی باقلوا یزدی که میتونین تو فریزر نگهداری کنید و بسپارید صبح روزی که قراره برسیدبراتون بیارن بیرون.ولی جدی جدی به این فکر نکنید که اون روز خودتون کاری انجام بدین یه توصیه خواهرانه بود البته.یه توصیه هم برای سفرتون حتما لباس زیاد بردارید یعنی برای هر روزتون حداقل 2 تا بلوز رو بردارین چون ما تو فروردین که اونجا بودیم بعد هر طواف مجبور میشدیم بیاییم هتل و دوش بگیریم بدنتون بی نهایت تعرق دارن.باز هم التماس دعا.ما رو اونجا فراموش نکنید.
    .............

خدا جونم دوست دارم هوارتااااااااااااااااا.

نسترن نگارین آواتار ها
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    7522
    پسند کرده
    8761

نقل قول نوشته اصلی توسط زیبا_شورعشق
    سلام به همگی
    دوستان من حدودا 10 نفر مهمان دارم و میخوام برای نهار یا شام بریم بیرون و خودم غذا درست کنم
    میخوام یه غذاهایی درست کنم که بردنش بیرون راحت باشه و همچنین رسمی و شیک باشه
    ( تعدادی از خانواده ی همسری هستنن ) اگه تو خونه بود مشکلی نداشتم که چی ببرم چی بپزم اما چون قرار برای بیرونه مشکل دارم
    زیبا جون کارت اینجوری یه کوچولو مشکله پس نه دیگران نه خودت نباید انتظار داشته باشین پذیرایی مثل خونه باشه.یه چیز دیگه برای ناهار یا شام غذاها متفاوت هستن ولی من به صورت کلی میگم.راحت ترین چیز جوجه است که برین اونجا کباب کنید ولی اگه شرایطش رو ندارین میتونی ته چین درست کنی بعد هم برش زده ببری یا لینکه تک نفره درست کنی.یا میتونی آش رشته درست کنید آخه بیرون خیلی میچسبهبرای دسر هم میتونی ترایفل بدرستی(همون که کیک و میوه و کرم باهم مخلوط میشن.)
    .............

نسترن نگارین آواتار ها
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    7522
    پسند کرده
    8761

راستی زیبا جون دلمه ی برگ مو هم بردنش راحته خوشمزه هم هست ولی فکر کنم اون موقع باید یه چیز دیگه هم کنارش بذاری.
    .............

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    139
    پسند کرده
    34

سلام من مولودي دارم اون هم عصرونه است خواهش ميكنم كمكم كنيد .فكر ميكنيد سيني اردور خوبه؟از چي ها استفاده كنم؟

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

عزیزم ما حرف وقت قراره بیرون میزاریم جوجه کباب درس میکنیم من مرغ رو تو مواد از روز قبل میخوابونم و ی دسر و ی کیک هم درس میکنم و سالاد و ومخلفات سفرهرو حاضر میکنم . اگه مهمونا برنجی باشن که یکی دو ساعت قبل از اینکه بریم بیرون برنج رو دم میکنم و تا اخرین لحظه هم زیرش روشنه اگه هم که نه فقط نون میبرم.اونجا هم به سیخ میکشیم مرغ و گوجه رو وکبابش هم با اقایونه.
    نمیدونم چرا پستم نقل قول نمیشه این نظر من واسه زیبا جون بود
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

خانومی چند تا مهمون دارید؟
    برای ESKARLET عزیز
    در نظر آنان که پرواز را نمی فهمند هر چه دورتر شوی، کوچکتر خواهی شد...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    37
    پسند کرده
    2

زیبا جون به نظر من قورمه سبزی خیلی می چسبه .من اگه مسول این کار بودم یه چلو درست می کردم بعد قورمه سبزی مو توی یه زود پز که درش خوب سفت می شه می ریختم .سالاد و سبزی خوردن و دوغ .اگر هم می خوای یه چیز دیگه کنارش بذاری همون جوجه کباب گزینه خوبیه هم اقایون بیکار نمی شن هم اینکه دیگه یه غذایی هست که همه می پسندند.(به جز من).من از جوجه کباب خسته شدم بس که همه بیرون بوشو راه می ندازن ملال اور شده به خاطر همین کتلت رو پیشنهاد می دم.
    انگاری تو تنگ این دنیا جای یه ماهیه

• بانک بند ناف