نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,889 به 1,896 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط طراوت 66
    سلام.من یه مهمونی در پیش دارم.میخوام جاریمو پا گشا کنم.مهمونا حدود 20 نفرن.یه پیشنهاد خوب میخوام لطفا.
    طراوت جان اگه میشه رنج سنی مهمونات رو هم بگو.ولی تا قبل از اون بگم بهت که واسه دسر بهت پان اسپانیا و خورده شیشه تصویری رو پیشنهاد میدم که از روز قبل بشه حاضرشون کرد اگه مهمونات سن بالا هم د ارن حتما غذای سنتی هم بزار مثلا اگه لازانیا داری باقالی پلو با گوشت هم بزار یا ی نوع پلو سفید با خورش بادمجون که من بادمجون شکم پر رو دوس دارم.سوپ جو واسه پیش غذا گزینه خوبیه البته چون داره هوا گرم میشه ی کم سلیقه ایی میشه از بورانی های مختلف هم واسه پر کردن سفره میتونی استفاده کنی بورانی اسفناج و یا بادمجون.ته چین مرغو..باقالی پلو با گوشت اگه سنتی میخوای اگه هم هر دوتا رو میخوای میتونی کنار اینا کاسترول بادمجون هم درس کنی.مرصع پلو رومیتونی چایگزین ته چین کنی.
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط یاس صورتی
    سلام به همه

یه منو میخواستم برای مهمونی عصرونه برای 10 نفر هم سن و سال خودم و 5 تا پسر بچه 5 تا 8 سال شیطون !!!

میخوام همه غذاها سرد باشه و ترجیحا روز قبل حاضر بشه (با توجه به شرایطم نمیتونم خیلی خودم رو خسته کنم)

در بدو ورود با شربت البالو و پرتقال سن ایچ پذیرایی میکنم و شیرینی المانی ...

میوه و چای و نسکافه همراه با کیک تولد هم هست !

غذا !؟

دسر !؟

سالاد !؟

سلام به نظرم سالاد الویه و کیک مرغ و گردو و کشک بادمجون درست کن سالاد فصل چون سبکتره و واسه دسر ژله تصویری و ژله میوه درست کن دسر های دیگه چون کیک داری مناسب نیست چون سنگینن .

نسترن نگارین آواتار ها
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    7524
    پسند کرده
    8761

یاس صورتی عزیز توبخش تولد کودک من یکی از خانومها ساندویچهای فانتزی برای بچه ها درست کرده بود با شکلهای مختلف خیلی خوشگل بودن و به نظر من برای بچه ها خیلی جالب هستن اون بخش رو یه سری بزن خیلی بهت ایده میده.ژله آکواریوم هم طبق گفته ی یکی از دوستان برای بچه ها خیلی عالیه.
    .............

خدا جونم دوست دارم هوارتااااااااااااااااا.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط aydaa
    نقل قول نوشته اصلی توسط طراوت 66
    سلام.من یه مهمونی در پیش دارم.میخوام جاریمو پا گشا کنم.مهمونا حدود 20 نفرن.یه پیشنهاد خوب میخوام لطفا.
    طراوت جان اگه میشه رنج سنی مهمونات رو هم بگو.ولی تا قبل از اون بگم بهت که واسه دسر بهت پان اسپانیا و خورده شیشه تصویری رو پیشنهاد میدم که از روز قبل بشه حاضرشون کرد اگه مهمونات سن بالا هم د ارن حتما غذای سنتی هم بزار مثلا اگه لازانیا داری باقالی پلو با گوشت هم بزار یا ی نوع پلو سفید با خورش بادمجون که من بادمجون شکم پر رو دوس دارم.سوپ جو واسه پیش غذا گزینه خوبیه البته چون داره هوا گرم میشه ی کم سلیقه ایی میشه از بورانی های مختلف هم واسه پر کردن سفره میتونی استفاده کنی بورانی اسفناج و یا بادمجون.ته چین مرغو..باقالی پلو با گوشت اگه سنتی میخوای اگه هم هر دوتا رو میخوای میتونی کنار اینا کاسترول بادمجون هم درس کنی.مرصع پلو رومیتونی چایگزین ته چین کنی.
    ممنون آیدا جان که پاسخ دادی.مهمونام از بچه ی پنج ساله هست تا پیرمرد و پیرزن.راستش من برای دسر ژله گلدار و ژله آکواریوم مد نظرمه.برای پیش غذا با سوپ جو موافقم.غذای اصلی که میخوام مرصع پلو باشه.با یه خورش ودیگه نمیدونم چی.بادمجون شکم پر و دلمه و کشک بادمجون توی مهمونیای قبلی بوده.یه غذای شیک و خوشمزه میخوام باشه.ممنون که پیگیری میکنی گلم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Red face re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

سلام خانما میخوام که بهم کمک کنید. انشالله من و همسری عازم خونه خدا هستیم.
    حالا موندم برای 50 نفر ازفامیلا که قرار برا مهمونی نهار بازگشتمون میان چی درست کنم. از همه تریپ آدم و رنج سنی هم میان . منتظر پیشنهادهاتون هستم . مرسیییییییییییییییی.

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

[quote=طراوت 66]
    نقل قول نوشته اصلی توسط aydaa
    نقل قول نوشته اصلی توسط "طراوت 66":bin03q39
    ممنون آیدا جان که پاسخ دادی.مهمونام از بچه ی پنج ساله هست تا پیرمرد و پیرزن.راستش من برای دسر ژله گلدار و ژله آکواریوم مد نظرمه.برای پیش غذا با سوپ جو موافقم.غذای اصلی که میخوام مرصع پلو باشه.با یه خورش ودیگه نمیدونم چی.بادمجون شکم پر و دلمه و کشک بادمجون توی مهمونیای قبلی بوده.یه غذای شیک و خوشمزه میخوام باشه.ممنون که پیگیری میکنی گلم.[/quote:bin03q39]

دسرهات که خوبه ولی خوب هر دو ژله هستنا.میتونی ی دسر دیگه مثل باواریای توت فرنگی کنار اینا درس کنی اگه وقت داری اگه نه که فکر کنم پان راحت تر باشه یاشارلوت بستنی که از شب قبل هم درس کنی و تو فریزر بزاری.واسه خورش فکر کنم باید قورمه سبزی درس کنی که اونیی که مسن تر هستن راحت تر بخورن.یا خورش کرفس.یا قیمه بادمجون.

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

نقل قول نوشته اصلی توسط zeinabr

حالا موندم برای 50 نفر ازفامیلا که قرار برا مهمونی نهار بازگشتمون میان چی درست کنم. از همه تریپ آدم و رنج سنی هم میان . منتظر پیشنهادهاتون هستم . مرسیییییییییییییییی.
    اولا که پیشاپیش زیارتتون قبول و التماس دعاا
    عزیزم فکر کنم بهتر باشه از بیرون سفارش بدین چون با اون خستگی شاید اذیت بشین.پدر شوهر من که از مکه اومد غذاها اینا بود کباب کوبیده که گوشت گوسفند قربونی بود دادن به اشپز.ته چین که مادر شوهرم درس کرده بود .و زرشک پلو با مرغ و مخلفات سفره ماست و سالاد و دوغ ونوشابه بود وسبزی خوردن فکر کنم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    92
    پسند کرده
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط zeinabr

عزیزم التماس دعا
    رفتی کعبه یاد بچه های مامی سایت هم باش
    برا 50 نفر تو خونه خیلی سخته غذا درست کردن
    بهترین گزینه غذا از بیرونه
    میتونی دسر و سالاد رو خودت درست کنی
    از قدیم بهش میگن حاجی خوری معمولا یک یا 2 نوع غذا
    پلو 50 نفر رو بخای تو خونه آبکش کنی واقعا سخته
    همون پذیرایی با میوه و چای و شیرینی و شربت غدا هم جوجه و کباب از بیرون
    این پیشنهاد من بود تصمیم با شماست
    دعا یادت نره
    هواگرفته بودوباران ميباريدكودكي گفت خدايا گريه نكن.همه چيزدرست ميشه!

• بانک بند ناف