نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,865 به 1,872 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

دوستان میشه به منم کمک کنین مادر شوهرمو اینا دوره دارند در پارک هر کسی هم برای خودش غذا میبره مادر همسر منم همیشه برای ما درست میکنه و میار ه میخوام یکبارم بهش بگم من غذا میارم حالا نمی دونم چی درست کنم که خوب باشه نظر خودم سالاد الویه بود بعد گفتم هم تکراریه هم قدیمی چیز جدید میخوام البته این رو هم بگم که همه چیم باب طبعشونم نیست لطفا راهنمایی.ممنون.

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    30
    پسند کرده
    8

سلام، منم کمک!
    برای مهمون غیر ایرانی چی درست کنم که خوب باشه؟ برای ناهار. دو تا زوج هستند که یه بچه 1.5 ساله دارن، خودمون هم که دو نفریم... هر چی فکر می کنم بیشتر گیر می کنم... کلی غذا به ذهنم می رسه ولی نمی دونم کدوم رو درست کنم!!
    دلمه، کشک بادمجون، ته چین، زرشک پلو، کباب نگینی، یه خورش (نمی دونم چی؟)
    دسر هم که هیچ ایده ای ندارم
    فکر نکنین می خوام همشو درست کنما!
    لطفا راهنماییم کنین، مرسی دوست جونا....

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط zohreh_320
    سلام، منم کمک!
    برای مهمون غیر ایرانی چی درست کنم که خوب باشه؟ برای ناهار. دو تا زوج هستند که یه بچه 1.5 ساله دارن، خودمون هم که دو نفریم... هر چی فکر می کنم بیشتر گیر می کنم... کلی غذا به ذهنم می رسه ولی نمی دونم کدوم رو درست کنم!!
    دلمه، کشک بادمجون، ته چین، زرشک پلو، کباب نگینی، یه خورش (نمی دونم چی؟)
    دسر هم که هیچ ایده ای ندارم
    فکر نکنین می خوام همشو درست کنما!
    لطفا راهنماییم کنین، مرسی دوست جونا....
    اگه بگين اهل كجا هستن بهتر مي تونم رو ذائقه شون نظر بدم. فقط اينو بگم كه اين تصور اشتباهه كه ما فكر مي كنيم خارجي ها كشته مرده غذاي ايراني هستن. خيلياش واقعا براشون طعم غريب و غذر قابل تحملي داره. مثل غذاي چيني يا ژاپني كه هر ايراني نمي پسنده. حالا شما فكر كنين مثلا رفتين فيليپين و يه كدبانوي باسليقه فيليپيني يه ميز پر و رنگارنگ از غذاهاي عجيب غريبشون براتون درست كرده. خوب زحمتش حروم ميشه ديگه اينع كه به نظر من حتما يه غذاي ساده فرنگي هم بذارين.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    30
    پسند کرده
    8

درسته، ممکنه ذائقه شون با ما جور در نیاد... حتما باید یه غذای غیر ایرانی هم بذارم(پیشنهاد بدین)
    یکی از روسیه و یکی هم از آلمانه... مرسی که جواب دادین

parisa jon آواتار ها
    میزان امتیاز
    69
    پسند شده
    1577
    پسند کرده
    245

زهره جان به نظر من کباب نگینی رو بزار یا کوبیده به عنوان غذای ایرانی.در کنارش لازانیا یا ماکارونی هم بزار.دسر هم خرده شیشه بزار که با قهوه فوری و کافی میکس درست میشه.
    knowledge is power (دانش قدرت است)

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

زهره جون اگه مدت زمان زیادی هس که اینجان منظورم مثلا یک هفته ده روز هست که ایران هستن قطعا کباب و جوجه زیاد خوردن البته به نظرم طعم همه پسندی هم داره حالا به خاطر متفاوت بودن میتونی شیشلیک بزاری.در ضمن چلو ماهیچه هم به نظرم خوبه چیز خاصی نداره که دوس نداشته باشن.واسه دسر هم من ی کیک شکلاتی پیشنهاد میدم.قهوه هم بهتره که داشته باشین البته زیاد مهم نیست بالاخره چایی خوشمزه ایرانی ی چیز دیگس.اهاااا اگه خواستی میتونی پودینگ شکلاتی بدی به جای کیک شکلاتی.مخلفات سفره هم سالاد و زیتون خوبه.ی کوچولو هم سالاد الویه خیلی خوبه.چون هر دو تا مهمونتون سیب زمینی رو ی جورایی به جای برنج ما میل میکن.دلمه تو رنگای مختلف هم میتونه مهموناتون رو به وجد بیاره.به نظرم اگه از این غذاها انتخاب کنی نیازی به اینکه ی غذای خارجی داشته باشی نیست .
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

دوستان منم راهنمایی.

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط zohreh_320
    درسته، ممکنه ذائقه شون با ما جور در نیاد... حتما باید یه غذای غیر ایرانی هم بذارم(پیشنهاد بدین)
    یکی از روسیه و یکی هم از آلمانه... مرسی که جواب دادین
    خوب دوستم روس ها غذای اصلی شون گوشت تکه ای کباب یا استیک شده ، نون خوب و ودکا است.
    آلمانی ها غذاهای پیچیده تر رو هم دوست دارن و ذائقه خوبی دارن.
    هر دو کشور هم مقدار ریادی گوشت خوک و گوساله می خورن و با گوشت مرغ میونه زیادی ندارن.
    به نظر من وجه مشترک ذائقه هاشون گوشت قرمزه به خصوص به صورت تکه ای. حالا اگه اینو بتونین به صورت کباب برگ یا چنجه درست کنین ، با سنت ایرانی هم ترکیب می شه و حتما خوششون میاد. در کنارش می تونین مثلا ته چین و یه جور خورش هم برای معرفی اون بذارین ولی به هیچ وجه فسنجون نذارین که قیافه اش رو اصلا دوست ندارن مثلا قورمه سبزی خوبه. حتما یه مقدار سبزیجات پخته (گل کلم ، بروکلی ، سیب زمینی ، ذرت ، نخود ) هم بذارین که برای اروپایی ها کلا خیلی مهمه. فقط خیلی کم بپزین یا بخار پز کنین. له و رنگ رفته دوست ندارن. اینم بگم حتما نون بذارین. روس ها غذای بدون نون براشون معنی نداره. نون فانتزی منظورمه. مثلا نون مینی همبرگر . از این قلمبه گردا فقط شیرین نباشه اونا نون شور یا سبوس دار و قهوه ای می خورن . می تونین کنارش یه نون ایرانی مثل سنگگ رو هم معرفی کنین. یه چیز دیگه هم که دوست دارن رو میز باشه یه سینی کوچیک با چند جور پنیره که برش بدین یا قالب بزنین بذارین توش.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com