نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,849 به 1,856 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

عزیزم اگه گل پسرتون ابتدایی هستن و هنوز کوچیک هستن میتونید از منوی غذایی میترا جون واسه تولد پسرتون استفاده کنید که البته این مدل ساندویچ برای بچه ها جذابیت خاصی داره
    یه مدل دیگه هم یکی از دوستان اینترنتی من واسه دختر ابتدایی اش پارسال درست کرده که جالب بود ساندویچ های داخل نون تست به سه شکل مربع( نون تست دور بریده) مستطیل( نصف شده از طول) و مثلث(نصف شده از قطر) که داخل یکی مرغ و ریحان داخل یکی الویه و یکی هم کالباس با پنیر زرد بود
    در غیر این صورت هم من منوی زیر رو بهتون پیشنهاد میکنم
    ساندویچ مرغ مکزیکی و سوسیس بندری داخل نون باگت های هواپیمایی به همراه چیپس و پنیر و ژله رنگین کمان و دسر نارگیلی
    در نظر آنان که پرواز را نمی فهمند هر چه دورتر شوی، کوچکتر خواهی شد...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

بجای ساندویچ کالباس (که خیلی هم ضرر داره)کیک مرغ یا الویه بذار هم قشنگتره هم سالمتر
    سالاد یونانی و ژله آکواریوم و ترامیسو گزینه های خوبی هستند

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    212
    پسند کرده
    60

سلام دوست جونام,خوبید,منذدارم سکته میکنم از استرس,اون تولد شوهری که گفته بود به علت حضور ایشون روی سکو نفتی کنسل شده بوت,که یکدفعه امروز صبح کلا برنامه رفت و برگشتشون عوض شد و حالا میخوام تولد بگیرم,اما بدجور استرس پیدا کردم,
    حالا کمککککککککککک
    برای غذا غیر از بیف استراگانف یه غذایی که نیاز به گرما داشته باشه چون ظرف سروم دوتاییه,بعد دسر چه کنم؟تیرامیسو شف طببه رو درست نکردم اما همینجوری ازش خوشم اومده,پاناکوتا و کرم وانیلی برای امتحان درستیدم و خوشمزه شده ,اما نمیدونم چی بدرستم,چیز کیک میخواد به نظرتون؟
    برای اولش با چی پذیرایی کنم از مهمونام؟
    وای دارم خفه میشم کمک درست حسابی,
    دوستون دارم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

زیبا جان سلام. عزیزم اولا که مبارکه، ثانیا استرس نداره که. شما که کدبانویی و همیشه آشپزی کردی این بارم همونه دیگه
    به نظرم غذای گرم دیگه، حلیم بادمجون درست کن که تنوع غذاییت هم رعایت شده باشه. اما چون هر دو تا غذات حالت خوراک داره، من جات بودم یه غذای دیگه مثل ته چین (مرغ یا گوشت یا هر چی که خودت دوست داری) هم میذاشتم که یه تیکه کوچیک مهمونا بخورن، هم سنگین نیست هم منوت رو خیلی کامل و شیک میکنه.
    دسر هم من که خودم هیچوقت تیرامیسو دوست نداشتم، اما اگه خواستی تیرامیسو بذاری، یه چیز دیگه ای مثل ژله یا کرم کارامل که خیلی هم سختت نباشه هم بذار، چون تیرامیسو یه کم طعمش خاصه و همه پسند نیست (البته خیلی ها هم دوست دارنا)
    در ضمن به نظرم چیز کیک يا دسرهای سنگین نذار چون کیک تولد داری
    برای پذیرایی اولیه هم چون هوا گرم شده شربت خنک یا آب طالبی یا آب هندونه بیار و بعد از چند دقیقه که استراحت کردن چای یا نسکافه با شیرینی کوچیک و میوه بیار. برای بعد شام هم که کیک تولد و چایی هست. (توی انتخاب میوه هات دقت کن، چون آب طالبی یا هندونه سرد مزاجه، توی میوه هات خیلی سردی انتخاب نکن مثل گوجه سبز، چون خدای نکرده مهمونا آخر شب دلدرد میگیرن )
    امیدوارم همه چی خوب پیش بره و بهتون خوش بگذره

مامی مهدیار جون آواتار ها
    فهیمه
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    464
    پسند کرده
    765

سلام بچه ها من هفته دیگه دوشنبه واسه صبحانه مهمون دارم بهم نخندین ها آخه ما دوره صبحانه میگیریم که که هم بچه ها مدرسه باشن هم آقایون سر کار. حالا موندم چی درست کنم که مثل مال اونها نشه مال اونها آش کشک و سالاد الویه و حلیم بادنجون بود میخوام اینها رو دیگه درست نکنم حالا موندم چی درست کنم البته ی دسر هم میخوام درست کنم که تصمم گرفتم پان اسپانیا درست کنم چون بچه ها خیلی از طعمش تعریف کردن البته برای بار اول میخوام درست کنمش .کیک سیب هم دارم برای پذیرایی کردن با چایی حالا به نظرتون دیگه چی واسه صبحانه درست کنم که مزشون به پان اسپانیا هم بیاد راستی تعداد هم 10 نفر هست همه هم جوون هستن . لطفا" زودتر کمکم کنید و من رو از این سر در گمی نجات بدین

"اندکی آن سوتر دوستی دارم
    همرنگ بهار.هر کجا هست به هر حال. به هر کار. به هر فکر .عزیز است
    خدایا تو خودت غرق سعادت دارش"

نسترن نگارین آواتار ها
    میزان امتیاز
    92
    پسند شده
    7522
    پسند کرده
    8761

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی مهدیار جون
    سلام بچه ها من هفته دیگه دوشنبه واسه صبحانه مهمون دارم بهم نخندین ها آخه ما دوره صبحانه میگیریم که که هم بچه ها مدرسه باشن هم آقایون سر کار. حالا موندم چی درست کنم که مثل مال اونها نشه مال اونها آش کشک و سالاد الویه و حلیم بادنجون بود میخوام اینها رو دیگه درست نکنم حالا موندم چی درست کنم البته ی دسر هم میخوام درست کنم که تصمم گرفتم پان اسپانیا درست کنم چون بچه ها خیلی از طعمش تعریف کردن البته برای بار اول میخوام درست کنمش .کیک سیب هم دارم برای پذیرایی کردن با چایی حالا به نظرتون دیگه چی واسه صبحانه درست کنم که مزشون به پان اسپانیا هم بیاد راستی تعداد هم 10 نفر هست همه هم جوون هستن . لطفا" زودتر کمکم کنید و من رو از این سر در گمی نجات بدین
    سلام خانومی.چه کار خوبی کردین.ابتکار جالبیه برای دوره.به نظر من میتونی املت ژامبون درست کنی.یا اینکه یه تارت درست کن داخلش رو با املت سبزیجات پر کن و روش پنیر پیتزا بریز خیلی شیک میشه.فرنی یا شیر برنج اگه دوست داشته باشی.اگه چیز دیگه ای به فکرم رسید بازم بهت میگم.
    .............

خدا جونم دوست دارم هوارتااااااااااااااااا.

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی مهدیار جون

می تونین با ایده گرفتن از دستور کیک مرغ ، کیک پنیر خامه ای و گردو درست کنین و روشو با خامه بپوشونین.
    توقسمت آشپزی بدون مرز یه تاپیک هست به اسم جوجه کنجدی ، اونم مناسبه.
    انجمن پیش غذاها رو هم ببینید ، ایده زیاد می ده.
    http://www.mamisite.com/forum/viewforum.php?f=20
    و همین طور تاپیک کاناپ
    http://www.mamisite.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=2827
    چند نوع نوشیدنی گرم و سرد. چای ، قهوه ، آب پرتقال یا آب طالبی
    تو تاپیک کیک های غذایی کیک گوشت هم خیلی خوبه.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    212
    پسند کرده
    60

ماهلی جونم میسی بابت راهنماییتون,خوب حالا بی زحمت یکی لطف کنه بگه. به ترتیب چی بیارم,
    اول منومو میگم اگه مشکلی داشت بگید دوست جونام
    میخوام کیک مافین بدرستم بعد شکل گل تزیین کنمو بذارم تو گلدون,میوه هم میخوام شبیه باغچه تزیین کنم,شام هم کشک بادنجان,بیف استراگانف,کیک مرغ,سالاد یونانی,ژله تصویری,پاناکوتا(زیاد معلوم نیست البته شک دارم ,اگه به نذرتون خوبه؟),سبزی خوردن تزیین شده,شاید پیتزا قیفی,با نوشیدنی برای شام,کیک هم که هست
    خوب حالا بگید چیاش خوبه چیا بد؟
    چی اضافه کنم؟
    یه چیز خیلی مهم,ترتیب پذیراییمو بگید که به ترتیب با چی پذیرایی کنم.
    وای یه عالمه میسی
    بوووووس

• بانک بند ناف