نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 177 به 184 از 5484
صفحه 23 از 686 نخستنخست ... 132021222324252633 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    317
    پسند کرده
    5

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

دوستای گلم برای پنجشنبه تولد می خوام بگیرم برای حدود 25 نفر بزرگ و کوچیک اعضای فامیل
    غذا می خوام لازانیا و جوجه کباب توسیخ چوبی تو فر و دلمه فلفل رنگی درست کنم
    سالاد کاهوو یه نوع دیگه که نمی دونم چی باشه
    ژله بروکن گلاس و شاید یکی دومدل ژله تصویری کوچیک با تم هلو کیتی
    به نظرتون اگه چیز دیگه ای هم خوبه بهم راهنمایی بدید نمی دونم چرا هرچی فکر می کنم کمتر چیزی یادم می یاد.
    (ziba) این نوشته را پسندیده.
    موفقیت نصیب افراد خواب آلود نمی شود. مثل دانمارکی

2. بانک بند ناف
    مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    613
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط فرانک1
    سلام به همهٔ خانوم*های گل عزیز

من ۲ هفته هست که اومدم سوئد درس بخونم. و در یک ساختمان دانشجویی زندگی* می*کنم. این همسایهای عزیز من شنبه culture پارتی گرفتن. که یعنی* هر کس یه غذایی* از کشورش بپزه و همه با هم غذاهارو بخوریم. ۸ نفر هستیم که بینشون پاکستانی* اروپاییها و ایرانی* داریم، می*خوام یک مدل غذا شاید اگه وقت کنم یک پیشغذا یا دسر درست کنم، ولی* هم بخاطر خودم که گیاه خوارند ، و هم بخاطر پاکستانی**ها که گوشت ذبح اسلامی میخورم نمی*خوام غذا هم گوشت داشته باشه. فقط می*خوام یک مدل غذایی* باشه که به قول معروف خارجی* پسند باشه و اینکه قاضی* ایرانی* باشه. خودم می*خواستم میرزاقاسمی یا کشکبادمجون درست کنم، که فهمیدم یکیشون میرزاقاسمی خورده جایی* و خوشش نیمومد، ترسیدام از طعم کشک هم خوششون نیاد. تو این ۲ هفته فهمیدم که یکیشون فلفل دلمه دوست نداره، یکی* هم لوبیا سبز،
    نظرتون در مورد کوکوی کادو سبز چیه؟
    یا چه قاضی* دیگه به نظرتون میرسه که ایرانی* خارجی* پسند بدون گوشت باشه؟
    راهنماییم کنین تا رو سفید باشم پیش خارجی* ها. تا فرهنگ آشپزیمونو به بهترین شکل نشون بدم.

به نظر من حلیم بادمجون میتونه خوب باشه.یا یه غذایی داری میگن یتیمچه...سبزیجاتیه و خوب...
    آش رشته هم میتونی بدرستی...برانی اسفناج و لبو هم میتونی بذاری...شله زرد به عنوان دسر با شیرینی کم البته...یا مسقطی...

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    35
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط * ستاره *
    به نظر من حلیم بادمجون میتونه خوب باشه.یا یه غذایی داری میگن یتیمچه...سبزیجاتیه و خوب...
    آش رشته هم میتونی بدرستی...برانی اسفناج و لبو هم میتونی بذاری...شله زرد به عنوان دسر با شیرینی کم البته...یا مسقطی...
    نظر ایشون بسیار عالیه اما از دلمه غافل نشو به خصوص دلمه برگ مو خارجیها از دیدن اینکه با برگ درخت همچین غذایی درست شده دیونه میشن!!!!!(تجربشو دارم)
    این نیز بگذرد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    14
    پسند کرده
    0

سلام

خیلی* ممنون از ستاره و فدرای عزیز.

الان که متن قبلیمو خوندم دیدم که چقدر غلط نوشتم. آخه با بهنویس تایپ کردم با اینکه خیلی* غلتشو اصلاح کردم باز هم پر از اشتباهه، به مهربونی خودتون ببخشین.

و اما اینکه من چیکار کردم، اگه بگم دعوام می*کنین، ولی* خوششون اومد. کاسترل بادمجون پختم. خیلی* خوششون اومد و کلی* تعریف توصیف کردن که، تو که میگی* آشپزیت خوب نیست خیلی* خوبه، میدونم که ایرانی* نیست ولی* تقریبا مطمئن بودم که خوششون میاد. البته ایران که بودم خمیر هانیکو استفاده می*کردم که عالی* میشد ولی* این بار با خود دستور خمیر درست کردم خوب شد ولی* مثل هانیکو که یکم پف می*کنه نشد، با اینکه بیشتر از ۱ ساعت استراحت داده بودم بهش. احتمالا باید بیشتر می*موند چون هوا تقریبا سرد بود. انتخابم از کاسترل بادمجون این بود که هم شیک باشه و هم خوشمزه و اینکه حداقل یک بار تنهایی* درستش کرده باشم.بهشون گفتم که غذای ایرانی* نیست ولی* ما خونمون میپزیم. البته برانی لبو هم درست کردم.

یه چیزی من خودم عاشق این طعم لذیذ برانی لبو هستم، و تو مهمونی هامون به زور درستش می*کردم، به زور چون هیچ کس مثل من دوستش نداره، و اکثرا دست نخورده میمونه. شاید به خاطره رنگش که شبیه دسر و کسی* از خوردن عذا یا پیشغذای صورتی* خوشش نمیاد. اونایی که اسپانیایی و بلغاری بودن تاحالا لبو ندیده بودم، و از اینکه من به ماست سیر میزدم خیلی* تعجب میکردن،

فدرا جون راست میگی* دلمه pishnahade خوبیه ولی* دیر دیدم نظرتونو. بعدشم یبار باید واسه خودم درست کنم اگه خوب شد به اونا هم تعارف می*کنم.

جاتون خالی* بود ، غذاهای خوشمزه خردیم خیلی*.

یه چیز جالب بگم این همسایهام انقدر هنرمند هستن که نگو. بغیر از غذاهای خیلی* سخت و خوشمزشون همش در حال کیک شیرینی* و نون پختنن، تازه درسشون هم عالیه. برای من که جالب بود، تعریفی* که از خارجیا و دانشجوهاش داشتم فکر می*کردم الکی* یه غذایی سمبل کنن. تازه حداقل روزی یه بر غذا میپزن. خلاصه من که کم اوردم.

ببخشین اگه مطالب ناا مربوط نوشتم، فقط خواستم گزارش کار بدم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    35
    پسند کرده
    0

[quote=MAMAN ZAHRA]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "MAMAN ZAHRA":2jf02dvp
    من دو تا مناسبت پیش روم دارم یکی تولد شوهریه و دومیش عروسی دخترخالم . به نظرتون برای تولد چه غذا و دسری درست کنم و اینکه میخوام کیکم با چیزی غیر از خامه تزیین کنم ولی نمی دونم چی خوبه.
    برای عرسی قراره یخچال تزیین کنم به نظرتون چی خوبه؟ دسر خورده شیشه کاسه تزیینی یخ خوبه؟

چرا کسی جواب من نمیده؟[/quote:2jf02dvp]
    سلام خانومی گریه نکن عزیزم من اومدم!!
    برای تولد همسراگه مهمون ندارید یک غذایی که خودش خیلی دوست داره بپز دسز هم برای اینکه خیلی عشقولانه بشه یک چیز شکلاتی!!!
    اصلا کیک و دسرت رو یکی کن یک کیک بستنی شکلاتی درست کن (بعد از شام شمعاشو که فوت کرد نوش جان کنید)
    برا یخچال عروس من اینا رو پیشنهاد میکنم
    1 غذای سرد مثل الویه یا کیک مرغ وگردو
    2یک ظرف لازانیا اماده ولی تو فر نرفته
    3 کرم کارامل وژله خورده شیشه
    4 مرغ بریان شکم پر
    البته همه چیزای دیگه ای هم که قراره تو یخچال باشند (خام یا پخته) باید تمیز وتزیین شده باشند
    این نیز بگذرد

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    109
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mami moeen
    سلام دوستان
    من یه عروس و داماد قراره دعوت کنم(پاگشا) خودمون 2 نفر اونا هم 2 نفر که میشه جمعا 4 نفر
    ببینین منوم خوبه؟! اگرنه چه تغیری بدم که خوب و باکلاس باشه@!!!!
    ته چین گوشت و بادمجان
    باقالی پلو با مرغه درسته(میخوام کمر مرغ رو باز کنم و حالت پروانه ای توی ماهیتابه بذارم که کباب بشه داخل فر)
    سالاد ماکارونی
    سالاد کاهو
    ژله
    ...
    چیزی اگه کم و کسر هست یا عیب و ایراد داره بگین.
    مثلا دسر دیگه یا خورشت یا چه میدونم هرچی که نیاز هست.
    فقط سریع بهم کمک کنید لطفا
    خانومی منم یه همچین مهمون هایی دارم..مهمونهای منم عین مهمونهای تو اولین باره میان خونمون!رفقا!

دوتاجوون....من خودم میخواستم باقالی پلو باگوشت بزارم...یک کیک هم بپزم...کیک خامه ای درست کنم

دیگهههه سالادهم سالادماکارانی فقط میدرستم...یه چندنوع هم اردو درست میکنم..بنظرمن همینهاکافیه

میخوام خودمونی باشه!

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10422
    پسند کرده
    11789

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان آقا رادمهر
    سلام دوستای گل، منم 5 نفر مهمون دارم، البته یکیشون کوچولو هست، می خوام این غذاها رو درست کنم:

سوپ جو
    مرصع پلو
    خورش فسنجون + پلو
    سالاد فصل

یه چیز دیگه هم می خوام اضافه کنم، ولی نمی دونم چی باشه؟ (کلوچه غذایی؟ یا سالاد اولویه؟ یا ....)

عزيزم منوي خوبيه اما دوتا غذاها شيررينه مطمئني كه مهمونات ميخورن ؟

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    613
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

منم نظرم همینه..البته خودمون فسنجون رو شیرین نمیخوریم و ترش یا ملس میخوریم...ضمن اینکه فسنجون چون خیلی ذائقه ایه..من برای مهمونی که ندونم چطور دوستش داره نمیذارم...میتونی فسنجون رو با یه خورش دیگه جایگزین کنی...برای اون یه چیز دیگه:دی هم ..سالد الویه..کیک مرغ و گردو..کشک بادمجون..موساکا...کلوچه غذایی و..خوبن..برای 4 نفر کلا نمیتونی خیلی تنوع بدی..پس به عقیده من یه غذای اصلی بذار..یه غذای سبک تر فرعی..پیش غذا و دسر هر کدوم یکی...

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

صفحه 23 از 686 نخستنخست ... 132021222324252633 ... آخرینآخرین