نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,809 به 1,816 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    karena آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    1004
    پسند کرده
    865

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان مائده
    نقل قول نوشته اصلی توسط karena
    سلام منم 5شنبه قوم شوهرم رو دعوت کردم
    اینک منوی من خوبه؟؟
    پیش غذا میرزاقاسمی
    غذای اصلی:قیمه نثار+باقالی پلو با مرغ؟؟؟ یا باقالی پلو با گوشت با مرصع پلو؟؟؟ کدوم بهتره؟؟
    دسر هم ژله تصویری البته از نوع خورده شیشه
    برای بعد شام هم به مناسبت روز مادر کیک سرو میکنم
    از نظرتون ممنونم دوستای گلم.

سلام کارنا جان من باقالی پلو با قیمه رو امتحان کردم در کنار هم خوش مزه میشه . مرصع پلو هم با مرغ ئر کنارش خوبه واسه قوم شوهر هیچ وقت کم نزار چون بعدش ... دسرت هم اگه تا به حال ندیدن خوبه . راستی روز مادر مگه کی هست ؟

ممنون عزیزم از راهنمائیتون
    شنبه روز مادره ولی من با خواهرشوهرم و البته جاریم هماهنگ کردیم همون روز کادومونم بدیم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    25
    پسند کرده
    0

[quote=mami parastoo]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "باران 64":1ev08obi
    دوست عزیزم ، یادگاری که در نظر گرفتی خیلی خوبه

اما در مورد غذا به نظر من :
    1-فقط سالاد توپی و کبه کمی کم به نظر من میاد ، اگه می تونی یه نوع غذای گرم و آبدار مثلا چیک استروگانف اضافه کن و یا مثلا سوفله مرغ و قارچ
    2-دسر گلدانی با نوشیدنی سرو نمی شه تا اونجایی که من می دونم ، خوب دسره دیگه بعد از غذا خورده می شه و یک نکته مهم اینه که شما هم کیک تولد داری و هم می خوای شارلوت بزاری و هم دسر گلدانی که اینها همشون به نوعی داخلشون کیک هست ، فکر کنم یه تغییری توی دسرهات از این لحاظ بدی بد نباشه.
    این بود انشای من ،تولدتون پیشاپیش مبارک.[/quote:1ev08obi]

دوست نازنین ممنونم از راهنماییت خیلی مرسیتم
    آخه بین خودمون قرار گذاشتیم زیاد شلوغ بازی در نیارم تا دوره هامون جنبه دوستانشو داشته باشه و دنبال زیادی شلوغ کردن نباشیم یک غذای ساده با یه دسر ساده همین به این دلیل میخوام دوستام راحت باشن بعدش یه کمی هم جنبه آموزشی داره آخه هر چی که تو این مدت یاد میگیریم به هم دیگه یاد میدیم از مسایل کوچیک زندگی گرفته تا مشکلاتی که برامون پیش میاد و به هم کمک میکنیم تا دوستم از ناراحتی در بیاد پس فقط برامون جنبه کنار هم بودنش مهمه باز هم اگه به نظرتون خیلی منوی کمی دارم خوشحال میشم کمکم کنی(بهشون قول سالاد توپی و کبه و شارلوت رو دادم اگه نباشه منو تیکه تیکه خواهند کرد چون قراره اگه دوست داشتن آموزش بدم )
    خوب به نظرت این چطوره:
    پیش غذا:سوپ دال عدس
    غذا(در واقع عصرانه است):سالاد توپی/کبه/سالاد فصل/دلستر یا دوغ
    دسر:کیک تولد/چایی
    خودتان را،

در قلب هیچ آدمی نچپانید

جا نمی شوید،فقط چروک می شوید!!!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

[quote="مامای فریده"]سلام من پنجشنبه مهمان دارم.خودم چند گزینه دارم .شما هم کمکم کنین.

خورشت کنگر/پلوی ساده/باقلی پلو یا باقالا پلو کدومش درسته گیج شدم/با ساق ران مرغ/ته چین قالبی/شیرین پلو[/quote

باقالا پلو درسته
    به نظر من باقالا پلو + دلمه برگ مو + برانی بادمجان + شربت لیموناد که خودتون درست می کنید .

اول از همه دستورش مثل شربت آبلیمو ، فقط به جای آب از آب معدنی گاز دار استفاده کنید و چند برش حلقه ای از لیمو داخل لیوان ها بیاندازید همین طور یه حلقه به لبه لیوان وصل کنید خیلی خوش مزه میشه
    من و این همه خوشبختی محاله محاله ...

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط karena
    سلام منم 5شنبه قوم شوهرم رو دعوت کردم
    اینک منوی من خوبه؟؟
    پیش غذا میرزاقاسمی
    غذای اصلی:قیمه نثار+باقالی پلو با مرغ؟؟؟ یا باقالی پلو با گوشت با مرصع پلو؟؟؟ کدوم بهتره؟؟
    دسر هم ژله تصویری البته از نوع خورده شیشه
    برای بعد شام هم به مناسبت روز مادر کیک سرو میکنم
    از نظرتون ممنونم دوستای گلم.
    دوست عزیز
    من به باقالی پلو با گوشت و مرصع پلو با مرغ رای می دم. یه سالاد هم بذارین.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    4

سلام دوستان

باز من به مشکل برخوردم

من یه پیک نیک دعوتم . نمیدونم چی ببرم که هم خراب نشه و هم نیاز به قاشق و چنگال نداشته باشه و هم شیک باشه و هم سیر کننده باشه ( بشه به عنوان ناهار خوردش ) بعنوان دسر چی ببرم که راحت قابل جابجا کردن باشه و توی یه کولی جا بشن . نمیخوام ساک ببرم . کولی میخوام ببرم که دستم آزاد باشه

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    70
    پسند کرده
    55

خانما بازم کمک مهمونی بنده تعداد 12 نفر :
    سوپ
    برنج با تزئین
    خورشت مرغ و هویج
    دسر خرده شیشه
    سالاد کلم
    سبزی خوردن
    دوغ یا نوشابه !!!
    یه دسر کیکی می خوام مثل شارلوت یا دسرهای مشابه
    یه پیش غذا هم می خوام (کشک بادمجون که عاشقشم و انصافا زبان زد هستش دستپختم رو همیشه سر سفره ها داشتم کاسترول بادمجون هم چون خیلی وقت گیر و هزینه بر هست نمی خوام موندم چی درست کنم؟پیشنهاد لطفاً)
    دوستان این خونواده ای که دعوت هستن یه دختر تحفه همسن خودم دارن که همه چی رو تویه کلاس الکی گذاشتن می دونه و متاسفانه خیلی افاده ای هست راستش دوست دارم یکم مرتب و خوب باشه سفره ام ولی از طرفی متنفرم از اینکه یکی همه هنرهاش رو تویه یه روز رو کنه و اصلا به کیفیت اهمیت نده و فدای کمیت کنه!!!!برای همین ترجیح میدم کنار یه غذای اصلی یه نوع سالا یه نوع دسر ژله ای و یه نوع دسر با کیکی و یه نوع پیش غذا باشه نه بیشتر!!!!دوست ندارم افراط کنم و این نوع همیشگی من هستش یعنی سفره هام در این حد می ذارم!!!
    از طرف دیگه نمی خوام بخاطر افاده یه فرد همسری رو تویه فشار قرار بدم چون این ماه بشدت مهمون بارون خواهیم شد
    یادگیری مداوم شرط لازم موفقیت در هر زمینه ای هست...

karena آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    1004
    پسند کرده
    865

نقل قول نوشته اصلی توسط MATORY
    سلام دوستان

باز من به مشکل برخوردم

من یه پیک نیک دعوتم . نمیدونم چی ببرم که هم خراب نشه و هم نیاز به قاشق و چنگال نداشته باشه و هم شیک باشه و هم سیر کننده باشه ( بشه به عنوان ناهار خوردش ) بعنوان دسر چی ببرم که راحت قابل جابجا کردن باشه و توی یه کولی جا بشن . نمیخوام ساک ببرم . کولی میخوام ببرم که دستم آزاد باشه

عزیزم بنظر من سنبوسه برای ناهار خوبه البته با اون شرایطی که شما در نظر دارین یا ساندویجهای کوچیک
    برای دسر هم بنطر من میوه بهترین گزینس که نه خراب نشه توی حمل و نه چیدمان خاصی میخواد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ترانـــــــه
    خانما بازم کمک مهمونی بنده تعداد 12 نفر :
    سوپ
    برنج با تزئین
    خورشت مرغ و هویج
    دسر خرده شیشه
    سالاد کلم
    سبزی خوردن
    دوغ یا نوشابه !!!
    یه دسر کیکی می خوام مثل شارلوت یا دسرهای مشابه
    یه پیش غذا هم می خوام (کشک بادمجون که عاشقشم و انصافا زبان زد هستش دستپختم رو همیشه سر سفره ها داشتم کاسترول بادمجون هم چون خیلی وقت گیر و هزینه بر هست نمی خوام موندم چی درست کنم؟پیشنهاد لطفاً)
    دوستان این خونواده ای که دعوت هستن یه دختر تحفه همسن خودم دارن که همه چی رو تویه کلاس الکی گذاشتن می دونه و متاسفانه خیلی افاده ای هست راستش دوست دارم یکم مرتب و خوب باشه سفره ام ولی از طرفی متنفرم از اینکه یکی همه هنرهاش رو تویه یه روز رو کنه و اصلا به کیفیت اهمیت نده و فدای کمیت کنه!!!!برای همین ترجیح میدم کنار یه غذای اصلی یه نوع سالا یه نوع دسر ژله ای و یه نوع دسر با کیکی و یه نوع پیش غذا باشه نه بیشتر!!!!دوست ندارم افراط کنم و این نوع همیشگی من هستش یعنی سفره هام در این حد می ذارم!!!
    از طرف دیگه نمی خوام بخاطر افاده یه فرد همسری رو تویه فشار قرار بدم چون این ماه بشدت مهمون بارون خواهیم شد
    عزیزم به نظر من منوی خوبیه ولی غذای اصلیت با هر سلیقه ایی جور نیست اگه یه خورشت دیگه انتخاب کنی خیلی بهتره

• بانک بند ناف