نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,729 به 1,736 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط saedeh
    سلام به همگی
    یه کمک فوری میخوام......آخر هفته تولد یکسالگی پسرمه و می خوام یه شام سرد بدم
    نظر خودم سوپ+سالاد ماکارانی +ژله رولیه.......ولی دلم میخواد با سالاد ماکارونی یه چیز دیگه هم بدم
    در ضمن غذایی باشه که روز قبل بشه تهیه کرد......توجه داشته باشین با یه بچه کوچیک نمیشه همون روز کاری کرد
    من میگم سالاد ماکارانی بده و سوپ ولی سالاد الویه ات را مثل کیک مرغ و گردو درست کن و برش برش بزن عالی میشه از روز قبل هم میشه درستش کنی
    خدایا به معجزه ات نیازدارم ولی انگار خدا معجزش روواسه روز مبادا گذاشته

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

Re: ﻣﻨﻮ ﻏﺬﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻬﻤﺎﻧﯽ ﻫﺎﯼ ﻣﺨﺘﻠﻒ

سلام به دوستای عزیز . من با موبایل مینویسم مجبورم حرفامو تو دو تا پست بگم واسه همین شرمنده . حدود یک ماه و نیم دیگه تولد دخترمه . برای دو سال گذشته این غذا ها رو درست کردم ( میخوام امسال تکراری نباشه ) :
    کیک مرغ . دلمه برگ مو . سالاد ماکارانی . چیکن استروگانف . سالاد کلم . پیراشکی گوشت. موساکا . ساندویچ مرغ و ققارچ و پنیر . سالاد یونانی
    دسرها ؛ ژله رنگین کمان . ژله به شکل هندوانه . ژله خورده شیشه . موزاییک . پپارافه . پلمبر . ژله رنگین کمان . دسر کاسترد . کرم طالبی. پارافه .
    اینا مال یه سال و یه منو نیستا نترسید :D حالا منوی امسال که تو نظرمه رو تو پست بعد میگم خواهش میکنم نظر بدین
    [HIGHLIGHT=#ffffff]من چه سرسبزم و زیبا امروز [/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

خوب منوی امسال که مد نظرمه پیش غذا :اردور نان و پنیر توپی . اردور ژامبون . یه جور سالاد کاهو و مرغ و ژامبون که خیلی خوشمزه است . کالباس قیفی که توشو با سالاد گردو پر میکنم
    غذای اصلی : بیف استروگانف . رول مرغ و بادنجان . رولت مرغ و پنیر . لازانیا و رولت پیتزا . تو این دوتا آخری مرددم که هر دو رو بگذارم یا یکیشو .
    دسر : ژله آلبالو با میوه که کمی ترشه برای رژیمیا . کرم باواریا دو رنگ . کوالا کریم . موس شکلات . و یه جور ژله دورنک به اسم دسر تابستانی . و شاید کرم پاتیسر این اخریو اسمو مطمءن نیستم .
    ممنون میشم نظر بدین نظرتون خیلی مهمه واسم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

سلام دوست جونا 4شنبه نمایشگاه غذا تو مدرسه خواهرزادمه یه جور مسابقه گفتن 1غذای سنتی با دسر باشه خواهرم این مسولیتو سپرده به من میخوام برا دسر ژله رنگین کمان با شارلوت درست کنم خوبه؟؟؟؟اما غذارو نمیدونم؟؟؟؟؟؟
    خدایا به خودت توکل میکنم خودت بهم دادی خودت مواظبش باش و سالم به دنیا بیاد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ﭼﯿﺴﺘﺎ
    ﺳﻠﺎﻡ ﺩﻭﺳﺖ ﺟﻮﻧﺎ 4ﺷﻨﺒﻪ ﻧﻤﺎﯾﺸﮕﺎﻩ ﻏﺬﺍ ﺗﻮ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﺧﻮﺍﻫﺮﺯﺍﺩﻣﻪ ﯾﻪ ﺟﻮﺭ ﻣﺴﺎﺑﻘﻪ ﮔﻔﺘﻦ 1ﻏﺬﺍﯼ ﺳﻨﺘﯽ ﺑﺎ ﺩﺳﺮ ﺑﺎﺷﻪ ﺧﻮﺍﻫﺮﻡ ﺍﯾﻦ ﻣﺴﻮﻟﯿﺘﻮ ﺳﭙﺮﺩﻩ ﺑﻪ ﻣﻦ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺑﺮﺍ ﺩﺳﺮ ﮊﻟﻪ ﺭﻧﮕﯿﻦ ﮐﻤﺎﻥ ﺑﺎ ﺷﺎﺭﻟﻮﺕ ﺩﺭﺳﺖ ﮐﻨﻢ ﺧﻮﺑﻪ؟؟؟؟ﺍﻣﺎ ﻏﺬﺍﺭﻭ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ؟؟؟؟؟؟
    ﺳﻠﺎﻡ ﮔﻠﻢ ﺑﻪ ﻧﻈﺮﻡ ﺑﺮﺍﯼ ﻏﺬﺍﯼ ﺳﻨﺘﯽ ﻣﯿﺘﻮﻧﯽ ﺍﺯ ﺗﻪ ﭼﯿﻦ ﻣﺮﻍ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻭﻧﯽ ﮐﻪ ﺳﺮﻭﺵ ﺭﺍﺣﺖ ﺑﺎﺷﻪ . ﺗﻪ ﭼﯿﻦ ﻟﻮﺑﯿﺎ ﭘﻠﻮ ﻫﻢ ﮔﺰﯾﻨﻪ ﺧﻮﺑﯿﻪ . ﺍﮔﺮ ﻫﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﺧﯿﻠﯽ ﺳﻨﺘﯽ ﺑﺎﺷﻪ ﻣﯿﺸﻪ ﺍﺯ ﻗﯿﻤﻪ ﭘلو یا مرصع پلو استفاده کن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

برای دسر هم بهتره یه دسر که حداقل کمی زمینه زعفرانی داره درست کنی مثل پاناکوتای زعفرانی . شله زرد قالبی یا شارلوت با یه کرم زعفرانی . پاناکوتای دارچینی هم خوبه یا کیک باقلوا

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    73
    پسند کرده
    0

این احتمالا منوی مهمانی منه
    رولت شکلاتی و کیک سیب و دارچین همراه با نوشیدنی گرم و سرد و مخلفات برای قبل از غذا
    مافین پیتزا یا پیتزا در قالب کیک یزدی .کیک مرغ و گردو .سالاد تن ماهی خوشمزه .کاسترول بادمجان یا موساکا و سالاد یونانی هم مد نظرمه واسه غذا
    واسه دسر ژله خرده شیشه تصویری و موس شکلات و تیرامیسو مد نظرمه

دوست عزیزی که غذای سنتی می خواستی من هم یه غذای مرغی رو پیشنهاد می دم مثه همون ته چین مرغ و بامجان هم داشته باشه عالی میشه و یا اصلا کشک و بادمجان خوشمزههه با تزیین .دسر هم ژله رنگین کمون بهتر و اسون تره
    بوسه ی عزیز منوتون خیلی خوبه اما یالازانیا درست کنین یا پیتزا و درضمن کرم پاتیستر رو من همیشه واسه وسط کیک ها درست می کنم خوشمزه تزه
    به نظرم اردور ژامبون رو حذف کنین چون سه تا دیگه از اردورهاتون ژامبون داره .موفق باشین
    زندگی ان زمان زیباست که ادمی بداند فکری برایش در هیاهوست ..

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط saedeh
    سلام به همگی
    یه کمک فوری میخوام......آخر هفته تولد یکسالگی پسرمه و می خوام یه شام سرد بدم
    نظر خودم سوپ+سالاد ماکارانی +ژله رولیه.......ولی دلم میخواد با سالاد ماکارونی یه چیز دیگه هم بدم
    در ضمن غذایی باشه که روز قبل بشه تهیه کرد......توجه داشته باشین با یه بچه کوچیک نمیشه همون روز کاری کرد
    دوست عزیز نگفتین برای چند نفر درست می کنین ولی اگه تعداد بیشتر از پنج نفره به نظر من یه غذای دیگه اضافه کنین.
    در ضمن به نظر من در شرایطی که غذای اصلی ندارین دیگه نیازی به سوپ نیست.
    منوی پیشنهادی من
    سوپ ، کیک مرغ و گردو ، لازانیا یا گراتن مرغ و قارچ (می تونین از روز قبل درست کنین و روش سلفون بکشین و اون موقع فقط بذارین تو فر) ، ژله رولی و کیک تولد
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com