نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,625 به 1,632 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

چرا پس هیچکس جواب منو نمیده تورو خدا مغزم پوکید از بس فکر کردم

2. بانک بند ناف
    fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065

دوستان ميشه براي مهمونيهايي كه نميخوايم خرج ميوه بديم و غالبا به خاطر خوراكي هاي ديگه ميوه زياد ميمونه.ترايفل با ميوه هاي خاص درست كرد؟
    ترايفل بهاره يا كوكتل ميوه؟
    حرف در نميارن واسمون؟؟!!
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065

ترانه جون اگه نظر بجه ها موافق بود كه ترايفل بدهبه جاي ميوه.
    اگر هم خواستي بستني بدي.از يكي دو روز قبل همه را اسكوپ بزن و تند تند بزار تو فرير تا فرمش را از دست نده.بااين توضيح كه حتما روي ظرفت را يه لايه كيسه فريزر بنداز و بعد بستني اسكوپ زده.بعد كه گرفت لايه زيري دوباره از فريزر دربيار و يه كيسه فريزر بنداز رو قبلي ها و دوباره اسكوپ بزن.هر رنگ را جدا تو يه ظرف بنداز.با فاصله ايمني باشن لوفن!
    يه ظرف هم ژله دو رنگ درست كن يعني يه لايه يه رنگ لايه بعدي كاملا متضاد روش.وقتي قشنگ بست.همون روز مهموني با چنگال همشون بزن .به طوري كه مثثل ژله رنده شده بشه.و روي ظرف تزيين شده بستني هات بريز.
    براي بستني هم يه وانيلي كيلويي بگير و با مولينكس هر ادويه اي(دارچين.پودر هات چاكلت يا كافي ميكس.قهوه و ...) كه ميخواي بهش اضافه كن.يا هر ميوه پوره شده اي را.عين عين حاضري هاي بيرون ميشه.بعد دوباره بگذار ببنده و بعدش اسكوپ بزن.
    و يه كاكائويي را به مقدار فراوان كاكائوي الك شده بزن توش ميشه دبل چاكلت!!!
    من دسر گلدوني را تو يه گلدون بزرگ البته مستطيلي درست كردم.و گل طبيعي گذاشتم و كادوي تولد بردم.همه شاخ دراورده بودن و بعضي ها با اكراه ميخوردن(بس كه طبيعيتره از تك نفره اش) و براي هر كسي با قاشق بزرگ تو ظرف ميريختم البته با بدجنسي تموم و جلوي چشمشون!!
    به نظرم به هيچ وجه ميوه سيخي درست نكن.من هر دوش را امتحان كردم هم پوست كنده با تزيينات تو سيني و هم سيخي .يه جوري مردود شد .و انگار همه منتظر ميوه بودن.
    براي پذيرايي با چاي هم چون تازه عيد را پشت سر گذاشتيم و همه جوره شيريني خورديم.فكر نميكنم شيريني زياد به چشم بياد.عوضش كيك شربتي با رويه ضخيم نارگيل درست كن.محشر ميشه!!!
    يه سري چاي بده با هل يا دارچين.يه سري هم اب جوش با ظرفهاي هات چاكلت و ... و چاي ميوه اي و ....
    يه پيشنهاد هم دارم كه براي سري دوم چايي دادن قبل از جمع كردن استكانها با قوري سرويست يه سري چايي بيار تو پذيرايي تا هر كي ميخواد تو فنجون خودش دوباره بخوره.
    يه قالب شكلات هم بخر و خودت تو خونه شكلات مغزدار درست كن خيلي از لحاظ هزينه و چشم دراري جلو ميافتي!!!

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10416
    پسند کرده
    11788

فافا جون به نظر من ميوه سيخي فقط و فقط برا تولد مناسبه اونم با اكراه خورده ميشه فكر ميكنن تو هواي ازاد ميوه ها خراب شدن

من خودم كه نميخورم فقط واسه خودم و همسرم اينجوري ميوه رو سرو ميكنم اما برا مهموناي حساس مثل خودم اصلا مناسب نيست و به قول شما تازه بعدش منتظرن تا يه ديس پر هندونه يا طالبي يا يه سبد ميوه ببري

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065

نقل قول نوشته اصلی توسط live
    فافا جون به نظر من ميوه سيخي فقط و فقط برا تولد مناسبه اونم با اكراه خورده ميشه فكر ميكنن تو هواي ازاد ميوه ها خراب شدن

من خودم كه نميخورم فقط واسه خودم و همسرم اينجوري ميوه رو سرو ميكنم اما برا مهموناي حساس مثل خودم اصلا مناسب نيست و به قول شما تازه بعدش منتظرن تا يه ديس پر هندونه يا طالبي يا يه سبد ميوه ببري
    عزيزم من هم براي تولد دخترم اين كار را كردم.هندوونه چيه چشمشون مثل معمول دنبال ميوه پرسي بود خواهر!!!!
    خوب شد به اصرار مامانم براشون بردم!

میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    173
    پسند کرده
    2939

سلام دوستان از صبح زود حدود 8 تا 12 بیرونم و نهار میخوام ببرم چی پیشنهاد میدید اولا باید سرد سرو بشه دوما نسبت به گرمای جنوب و مدت زمانی که باید همراهم باشه تا موقع نهار خراب نشه لطفا پیشنهادی دارید بگید ممنون میشم

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1425
    پسند کرده
    2956

نقل قول نوشته اصلی توسط elitanha
    سلام دوستان از صبح زود حدود 8 تا 12 بیرونم و نهار میخوام ببرم چی پیشنهاد میدید اولا باید سرد سرو بشه دوما نسبت به گرمای جنوب و مدت زمانی که باید همراهم باشه تا موقع نهار خراب نشه لطفا پیشنهادی دارید بگید ممنون میشم
    دلمه برگ مو
    کیک مرغ و گردو
    کلوچه هایی که مغزش رو با ژامبون یا یه مایه گوشتی پر کردین
    کوکوی سیب زمینی یا هر کوکویی

همینا به ذهنم رسید
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300

نقل قول نوشته اصلی توسط elitanha

یه پیشنهاد هم من میکنم. با هوای گرمی که جنوب داره واز ساعت 8 تا 12 هم باید بیرون باشی ومطمئنا باید زمانی قبل از اینها غذا رو آماده کرده باشی ..اگر یخچال مسافرتی همراه نداری میتونی از دوشب جلوترچند تا از بطری های آب معدنی رو توی فریزر یخ زده کنی وبعد روز مهمونی اونها رو توی یخچال های آکاسیوی بذاری وبعد مواد غذاییت رو روی اون قرار بدی هم خنک میمونه وهم خراب نمیشه .

چون مرغ وتخم مرغ تو هوای گرم سریع فاسد میشه .این کار جلوگیری میکنه از فساد مواد غذاییت.

با این روش ضمن غذاهایی که شیدا خانومی گفت میتونی سالاد الویه ....ساندویچ زبان گوساله ....انواع کوکو وکتلت هم با خودت ببری .تازه بعد نهار آب خنک تگرگی هم داری بهت قول میدم تا دوروز اب خنک داشته باشی .امتحانش رو پس داده .

البته نا گفته نمونه لازم نیست یه جعبه ی بزرگ بخری .....
    یه لفمه نون حلال

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد