نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,609 به 1,616 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط ترانـــــــه
    بچه ها کمک بالاخره کم کم خونه نوی ما در حال تکمیل و بشدت همه فک و فامیل مریخی منتظرن تا بنده اعلامم کنم تا شرف یاب بشن!!!!
    مهمونی ما زن و مرد و بچه و عروس مادرشوهر و همه و همه هستن!!!!!حدود 50 نفری میشیم از هر گروه سنی!!!!
    بعد از شام هستش !!!!و بعنوان مهمونی بعد از شام بمناسبت دیدن خونه نو ما هستش!!!!
    حالا نوع پذیراییم رو می خوام
    ورود مهمونا با چی پذیرایی کنم؟؟؟؟؟؟چون آخر سر می خوام یه چایی بدم!!!
    شیرینی
    آجیل
    میوه
    راستش در کل نمی خوام زیاد هزینه کنم چون وقتی میرم خونه همین افراد خیلی ساده پذیرایی میشه!!!!و از طرفی اوضاع جیب هم چندان خوشایند نیست
    ولی دوست ندارم درست مثل همین افراد باشم نه می خوام اونقدر ریخت و پاش کنم که هم به ریشم بخندن نه دوست دارم درست مثل اونا باشم!!!! حالا نظر بدین با چی پذیرایی کنم و ترتیب پذیرایی رو هم بگین!!!!
    در ضمن اینم در نظر بگیرین شروع مهمونی بترتیب نمیان ولی یه زمان همگی دور هم جمع میشن!!!

مبارک باشه خانمی
    به نظرم یه دور چای بده و یه دور آب جوش ده و توی یه ظرف کافی میکس و قهوه فوری و هات چاکلت بچرخون با شکلات .
    میوه هم اسلایس کن تو سیخ چوبی روی یه کلم بزرگ بزن هرکی یه سیخ برداره . اینطوری تو هزینه میوه ات هم صرفه جویی میشه و هم خیلی براشون جدیده . میتونی برای بچه ها پاپ کورن بذاری. میتونی کرپ ژامبون یا کرپ گوشت چرخ کرده و یا کرپ نون که ساده است هم درست کنی تو دیس یه بار بچرخونی . .... زیادشد؟
    Love Is Price... Freedom Is the Cost

2. بانک بند ناف
    anooshe آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    255
    پسند کرده
    36

ترانه جان به نظر من :
    كافي ميكس خوبه ديگه....يا بستني ( واسه هر نفر 3 اسكوپ بذار ) روشو با ترافل و شربت شكلات ...يا اسپري خامه آماده تزئين كن...يا ژله ساده درست كن..واسه هر ظرف بستني 1 قاشق ژله بذار روش
    ميوه هم تو ظرف بزرگ بچين ...اگه قوي هستين دور بچرخون اگه نه بذار يه جا به صورت سلف سرويس باشه...شيرين هم كه هر چي باشه خوبه ديگه...آخه پذيرايي عصرانه كه چيز خاصي نداره كه نگران باشي

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10422
    پسند کرده
    11789

نقل قول نوشته اصلی توسط ترانـــــــه
    بچه ها کمک بالاخره کم کم خونه نوی ما در حال تکمیل و بشدت همه فک و فامیل مریخی منتظرن تا بنده اعلامم کنم تا شرف یاب بشن!!!!
    مهمونی ما زن و مرد و بچه و عروس مادرشوهر و همه و همه هستن!!!!!حدود 50 نفری میشیم از هر گروه سنی!!!!
    بعد از شام هستش !!!!و بعنوان مهمونی بعد از شام بمناسبت دیدن خونه نو ما هستش!!!!
    حالا نوع پذیراییم رو می خوام
    ورود مهمونا با چی پذیرایی کنم؟؟؟؟؟؟چون آخر سر می خوام یه چایی بدم!!!
    شیرینی
    آجیل
    میوه
    راستش در کل نمی خوام زیاد هزینه کنم چون وقتی میرم خونه همین افراد خیلی ساده پذیرایی میشه!!!!و از طرفی اوضاع جیب هم چندان خوشایند نیست
    ولی دوست ندارم درست مثل همین افراد باشم نه می خوام اونقدر ریخت و پاش کنم که هم به ریشم بخندن نه دوست دارم درست مثل اونا باشم!!!! حالا نظر بدین با چی پذیرایی کنم و ترتیب پذیرایی رو هم بگین!!!!
    در ضمن اینم در نظر بگیرین شروع مهمونی بترتیب نمیان ولی یه زمان همگی دور هم جمع میشن!!!

ترانه خونت مبارك باشه
    به اندازه 50 نفر جا داري ؟ وسيله داري ؟ كاش تقسيم ميكردي به دو گروه

به نظر من بستني گزينه خوبيه و جاي تزيين زياد داره اما با توجه به اينكه مهمونات زيادن نميشه خوب پذيرايي كني و بستني اب ميشه

پس يه نوع دسر گلداني درست كن تو يه گلدان بزرگ و قاشق بزار داخلش و بچرخون تا يه قاشق بردارن

و البته ميتوني دسرگلداني به تعداد نفرات تو فنجان يكبار مصرف مخصوص قهوه درست كني و به جاي گل يه شاخه ريحون يا نعنا بزار
    من عيد اينجوري پذيرايي كردم و توي گلدان هم پان اسپانيا گذاشتم چون كم بود با چاي خوردن و خيلي بهشون چسبيد

ميوه 2 نوع كافيه چون تعداد مهمونا زياده

شيريني هم كه احتمالا خود مهمونا بيارن شما هم به مقداركم و تو سايز كوچيك بخر (*حالا شايد نيووردن )

بعد از شام بيشتر از اين خورده نميشه

مهســا آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    641
    پسند کرده
    210

ترانه بنظر من چون نميخواي زياد هزينه كني ميوه رو تو ظرف بزرگ بذار و بگردون اينجوري كمتر مصرف ميشه.
    دسر گلداني ستاره هم خيلي خوبه ولي همه ي قشنگيه اون دسر به اينه كه تك نفره سرو بشه كه اگه بخواي تك نفره درست كني واسه پنجاه نفر كلي مواد و وقت لازم داري.

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10422
    پسند کرده
    11789

شيدا جون خواهر شوهرمن دسر گلداني رو توي اين فنجان هاي بزرگ شايد ديده باشي با زيرش توي فروشگاهها هست درست كرده بود و با دو شاخه گل ليليوم تزيين كرده بود به نظر من كه خيلي شبيه گلدان واقعي شده بود

رنگ فنجون نسكافه اي بود و از پودر بيسگوييت تيره رنگ برا خاك استفاده كرده بود و روي خاك پاستيل كرم و شكلات سنگي ريخته بود من كه خوشم اومد

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    70
    پسند کرده
    55

ستاره جون هم وسایل دارم هم خوشبختانه جا هست!!!تعداد مهمونا 56 نفره البته حالا که شمردم از نظر وسایل مشکلی ندارم!!!
    نمی شه تقسیم کرد چون عادت دارن همگی برن حتی اگه جاشون تنگ هم باشه دوست دارن باهم باشن!!!!از طرفی خودمم دوست دارم یه شب باشه و عاشق سر و صدا هستم!!!!جا تنگ بیاد خانم و آقا جدا میشن و دو دسته میشن!!!!
    شیرینی رو نمی دونم خودم بپزم یا از بیرون بخرم دفعه قبل خودم شیرینی تر با رویه ژله درست کرده بودم عالی بود طعمش!!!یه مقداری شیرینی هم دارم !!!!(شیرینی هیچکس نمی خره همه کادو میارن)
    اگه بتونم از فنجون استفاده کنم برای دسر عالیه دفعه قبل ترایفل درست کردم نفری بود و خیلی شیک شد و کلی سرو صدا شد!!!حالا ببینم می تونم دسر گلدانی درست کنم یا نه !!!!!
    ممنونم شیدا جون دقیقا میوه رو باید همین کار رو انجام بدم!!!!
    ولی ستاره من اصلا روم نمیشه میوه دو تا مدل باشه!!!!درسته خودشون دو تا یا سه تا می ذارن حتی عید!!!!ولی من اصلا روم نمیشه
    یادگیری مداوم شرط لازم موفقیت در هر زمینه ای هست...

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10422
    پسند کرده
    11789

ترانه فكر بعد رو كن كه چقدر ميوه تو يخچالت ميمونه

من عيد دسر درست كردم شيريني و اجيل و شكلات و گز هم بود با چاي و نسكافه

اما ميوه فقط كيوي و سيب سرخ گرفتم بازم همش موند

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    70
    پسند کرده
    55

ستاره جون من میوه چند مدل می خرم همیشه ولی از هر کدوم به مقدار کم نه به تعداد مهمونا!!!!برای همین میوه زیاد نمیمونه!!!!از اون گذشته خودم و مریخی میوه خور اساسی هستیم!!!! و بدتر از اون یه کم زرنگ تشریف دارم یه رو زدو روز بعدش میرم یه تعداد دیگه مهمون دعوت می کنم!!!!
    یادگیری مداوم شرط لازم موفقیت در هر زمینه ای هست...