نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,601 به 1,608 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط mamirazi
    فاطمه جون برای مهمون با کلاسات شوید پلو با ماهیچه .کباب تابه ای ملکه(برای مهمونی خیلی شیکه).سوپ جو با شیر.بورانی ها هم که گفتی خوب بود کشک بادمجان هم گزینه مناسبیه.سالادتم حتما قالبی درست کن که خیلی چشم گیره.در ضمن من توی مهمونیام یه خوراک پاستا با پاگوری درشت درست می کنم که هم پر طرفداره هم خوشگل و چشم در بیار اگه خواستی برات طرز تهیه اشو می ذارم

سلام گلم آخه غذاهایی که گفتی خودم حتی تا حالا نخوردم و عادت ندارم غذایی که تا حالا نخوردم و نپختم واسه کسی درست کنم راستی اون کباب تابه ای ملکه رو میشه دستورش رو بزاری

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    0

تورو خدا یکی کمکم کنه آخه من بد بخت 5 شنبه مهمون دارم . شاید مهمونای اصفهانیم نیان قراره امروز خبر بدن اما اون دوستامون میان راستی من همیشه براشون غذای سنتی بخنم و خیلی دوست داشتن فقط یه بار ماکارونی و سالاد الویه درست کردم .
    حالا من چیکار کنم تو انتخاب غذا برای مهمون خیلی وسواس دارم بی زحمت چند تا منو بدید تا یکیشو انتخاب کنم .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    0

بالاخره در مورد پیش غذا و دسر تصمیمم قطعی شد .

پیش غذا یا سوپ جو یا آش قلمکار
    سینی مزه . میزاقاسمی . بورانی بادمجان . بورانی هویچ . ماسن و خیار
    سالاد قرانسوی کمی و سالاد فصل
    غذای اصلی

دسر . شعله زرد قالبی .ژله خورده شیشه با تزیین ژله تصویری و ژله گل دار چون خودم هم تا حالا ندیده بودم و اولین بار تو مامی سایت دیدم به نظرم واسشون خیلی جالب باشه مخصوصا اینکه 4 تا بچه کوچیک هم هستن .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

سلام فاطمه جان نميدونم چه غذاهايى بيشتر تو مهمونيا استفاده ميكنى اما اگه خورشى ميخاى باشه فسنجون با برنج سفيد وباقالى پلو با گوشت خوبه يا مرصع پلو يا ته چين مرغ ميتوني درست كنى

مهســا آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    640
    پسند کرده
    210

بچه ها همه هنراتونو يه دفعه با هم رو نكنيدددددددددد !
    بذاريد برا دفعه هاي بعدي هم يه چيز جديد داشته باشيد بياريد سر سفره !

من تو هر مهموني كه بدم يكي از غذاها يا دسرهام يا حداكثر دوتاش رو جديد و چش درار درست ميكنم كه بهش توجه بيشتري بشه و تو ذهن همه بمونه. بعنوان مثال تو آخرين مهمونيم سالادم خيلي جلب توجه كرد چون جديد بود. دفعه ديگه براشون ژله گلدار درست ميكنم .
    تازه اينجوري مهموناتونم سر سفره هنگ نميكنن بنده هاي خدا !

مهســا آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    640
    پسند کرده
    210

.

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    70
    پسند کرده
    55

بچه ها کمک بالاخره کم کم خونه نوی ما در حال تکمیل و بشدت همه فک و فامیل مریخی منتظرن تا بنده اعلامم کنم تا شرف یاب بشن!!!!
    مهمونی ما زن و مرد و بچه و عروس مادرشوهر و همه و همه هستن!!!!!حدود 50 نفری میشیم از هر گروه سنی!!!!
    بعد از شام هستش !!!!و بعنوان مهمونی بعد از شام بمناسبت دیدن خونه نو ما هستش!!!!
    حالا نوع پذیراییم رو می خوام
    ورود مهمونا با چی پذیرایی کنم؟؟؟؟؟؟چون آخر سر می خوام یه چایی بدم!!!
    شیرینی
    آجیل
    میوه
    راستش در کل نمی خوام زیاد هزینه کنم چون وقتی میرم خونه همین افراد خیلی ساده پذیرایی میشه!!!!و از طرفی اوضاع جیب هم چندان خوشایند نیست
    ولی دوست ندارم درست مثل همین افراد باشم نه می خوام اونقدر ریخت و پاش کنم که هم به ریشم بخندن نه دوست دارم درست مثل اونا باشم!!!! حالا نظر بدین با چی پذیرایی کنم و ترتیب پذیرایی رو هم بگین!!!!
    در ضمن اینم در نظر بگیرین شروع مهمونی بترتیب نمیان ولی یه زمان همگی دور هم جمع میشن!!!
    یادگیری مداوم شرط لازم موفقیت در هر زمینه ای هست...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ترانـــــــه
    بچه ها کمک بالاخره کم کم خونه نوی ما در حال تکمیل و بشدت همه فک و فامیل مریخی منتظرن تا بنده اعلامم کنم تا شرف یاب بشن!!!!
    مهمونی ما زن و مرد و بچه و عروس مادرشوهر و همه و همه هستن!!!!!حدود 50 نفری میشیم از هر گروه سنی!!!!
    بعد از شام هستش !!!!و بعنوان مهمونی بعد از شام بمناسبت دیدن خونه نو ما هستش!!!!
    حالا نوع پذیراییم رو می خوام
    ورود مهمونا با چی پذیرایی کنم؟؟؟؟؟؟چون آخر سر می خوام یه چایی بدم!!!
    شیرینی
    آجیل
    میوه
    راستش در کل نمی خوام زیاد هزینه کنم چون وقتی میرم خونه همین افراد خیلی ساده پذیرایی میشه!!!!و از طرفی اوضاع جیب هم چندان خوشایند نیست
    ولی دوست ندارم درست مثل همین افراد باشم نه می خوام اونقدر ریخت و پاش کنم که هم به ریشم بخندن نه دوست دارم درست مثل اونا باشم!!!! حالا نظر بدین با چی پذیرایی کنم و ترتیب پذیرایی رو هم بگین!!!!
    در ضمن اینم در نظر بگیرین شروع مهمونی بترتیب نمیان ولی یه زمان همگی دور هم جمع میشن!!!

مبارک باشه خانمی
    به نظرم یه دور چای بده و یه دور آب جوش ده و توی یه ظرف کافی میکس و قهوه فوری و هات چاکلت بچرخون با شکلات .
    میوه هم اسلایس کن تو سیخ چوبی روی یه کلم بزرگ بزن هرکی یه سیخ برداره . اینطوری تو هزینه میوه ات هم صرفه جویی میشه و هم خیلی براشون جدیده . میتونی برای بچه ها پاپ کورن بذاری. میتونی کرپ ژامبون یا کرپ گوشت چرخ کرده و یا کرپ نون که ساده است هم درست کنی تو دیس یه بار بچرخونی . .... زیادشد؟
    Love Is Price... Freedom Is the Cost

• بانک بند ناف