نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,593 به 1,600 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2855
    پسند کرده
    1065

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

سلام دوستان من براي پاگشاي جاريم دارم از الان ليست تهيه ميكنم.ممنون ميشم راهنماييم كنين.فكر كنم دو ماه ديگه بشه يا كمتر.
    خودشون عاشق ژله هستن و برامون سالاد الويه و قيمه نثار و باقالي پلو با گوشت و سالاد فصل درست كرده بودن.يه مادربزرگ پير دارن كه ناراحتي معده داره.بجز پدر مادرهاي عروس و داماد بقيه جوونيم.

مادرشوهرم هم ميخواد براي پاگشاش فسنجون و باميه و ته ديگ ته چين و زرشك پلو و فيله مرغ سوخاري شده با دورچين مفصل درست كنه.من هم ميخوام براش يه ژله گلدار درست كنم و سالاد(كه راهنماييم كنين چي ببرم)و كيك تولد عروس خانوم را!

خودم هم تو فكرم كه غذاي اصلي ته چين فيله مرغ با سير فراوون. كيك مرغ و گردو.كاسترول بادمجون.لازانيا.حلقه مرغ و ريحون .رولت مرغ داخل خمير گيس بافت درست كنم.كه البته يكي دوتاش را شما برام حذف كنين.ميدونم اكثرا مرغي شد.ولي مگه معلوم ميشه؟؟!! اگه بله كدوم را تبديل كنم بهتره؟
    پيش غذا هم سالاد چند طبقه يا سالاد توپي.سالاد يوناني.نودل تكنفره قالب زده شده.نون سير.ماست وبادمجون كبابي
    دسر:يه چيزي مثل ژله خورده شيشه اما با تركيب كرم كارامل و كرم شكلات غليظ. ژله بستني رنگين كمان.ژله رولي شايد سورپرايزي!(اي خدا نميتونم سورپرايز قلبي درست كنم چرا؟؟؟!!! ) يا كاسترد اماده
    نوشيدني:دوغ و دلستر و شربت خونگي (زعفرون يا كدوم يك از عرقيجات؟؟از همشون دارم ).با كاسه يخ تزيين شده
    پذيرايي بعد شام هم با كيك شربتي تو سايز شيريني و كيك پنير دكتر اوكتر!!!به نظرتون يه بسته اش به 12 نفر ميرسه؟

ممنون ميشم در مورد منوم نظر بدين.بيشتر مد نظرمه كه غذاهايي را كه از روز قبل بشه درست كرد را داشته باشم.برنج را هم براي مسنترها.به نظرتون سوپي چيزي هم ميخواد؟اخه به نظرم خشكه منو!
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

karena آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    1004
    پسند کرده
    865

فافا جون بنظر من حتما به پلو خورش مجلسی با گوشت یا یه غذای گوشتی بزار اگر این اولین دعوتتون از جارییییییییییییییی عزیز میباشد بنظرم تهچین گوشت بجای تهچین مرغ بزاری بهتره
    البته این نظر من بود یا یه پلوی مجلسی مثل مرصع پلو یا شیرین پلو.......
    من برای پاگشای خواهر شوهری آلبالوپلو+فسنجون+باقالی پلو با گوشت +کشک بادمجون و بقیه مخلفات ووووووو

karena آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    1004
    پسند کرده
    865

فافا جون بنظر من حتما به پلو خورش مجلسی با گوشت یا یه غذای گوشتی بزار اگر این اولین دعوتتون از جارییییییییییییییی عزیز میباشد بنظرم تهچین گوشت بجای تهچین مرغ بزاری بهتره
    البته این نظر من بود یا یه پلوی مجلسی مثل مرصع پلو یا شیرین پلو.......
    من برای پاگشای خواهر شوهری آلبالوپلو+فسنجون+باقالی پلو با گوشت +کشک بادمجون و بقیه مخلفات ووووووو

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

سلام فافاجون به نظر من يكى از غذاهات ميتونه مرصع پلو يا شيرين پلو باشه يا ميتوني بأقالى پلو با گوشت بزارى سالاد ألويه به شكل خارپشتم خيلى خوشگله سوپ يادت نره( قارچ يا سفيدو...) براى دسر تيراميسو هم خوشمزه ست وهم شيك ويا انواع كرمها كه به شكلاى مختلف ميتونى درست كنى

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    37
    پسند کرده
    2

نمی دونم می شه اینجا طرز تهیه غذا رو بگم یا نه اگه نه بگید کجا بذارم طرز تهیه کباب تابه ای ملکه رو .چون خیلی از دوستان هم خصوصی گفته بودن طرز تهیه می خوان پلیز بگید کجا بذارمش
    انگاری تو تنگ این دنیا جای یه ماهیه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    0

یه مدل دیگه هم مرغ هست که طالب زیاد داره .......مرغت رو خام ....نمک وفلفل وزعفرون بزن بعد ته قابلمه تفلن با حلقه های پیاز بچین وکمی روغن بریز وبعدش برنج صاف کرده رو که کمی زنده تر از حد معمول بردداشتی بهش اضافه کنی وروش بریزی وبعد دم کنی .......این مرغ با دم برنج یک ساعت ونیم باید بمونه تا خوب پخته بشه. مرغ خوب سرخ میشه وخیلی خوش طعم.تو این نوع طبخ پوست مرغت رو نگیر واز سمت پوستش ته ظرف قرارشون بده.

[/quote]

سلام اینو درستیدم عالی شد . شوهر جان خیلی خوششان آمد . مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسیییی یییییییییییییییی
    این روزها زیادی ساکت شده ام ،
    نمی دانم چرا حرفهایم ،
    به جای گلو ....
    از چشمهایم بیرون می آیند...!

بنیتا.ر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    198
    پسند کرده
    180

خانوما من فردا شب مهمون دارم 4 نفر دوست همسری و خانواده اش.گفتن شام برنج درست نکن ما شب برنج نمی خوریم.
    خودشون گفتن کشک بادمجون.حالا من می خوام یه غذای غیر برنجی دیگه هم باشه. خودم لوازم لازانیا رو گرفتم اما هنوز مرددم.
    پیشنهادتون چیه؟ فرصتم خیلی کمه
    تناسخ است یا تکامل؟
    که در سی سالگی
    هزار سال زندگی کرده ایم...

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2855
    پسند کرده
    1065

نقل قول نوشته اصلی توسط بنیتا.ر
    خانوما من فردا شب مهمون دارم 4 نفر دوست همسری و خانواده اش.گفتن شام برنج درست نکن ما شب برنج نمی خوریم.
    خودشون گفتن کشک بادمجون.حالا من می خوام یه غذای غیر برنجی دیگه هم باشه. خودم لوازم لازانیا رو گرفتم اما هنوز مرددم.
    پیشنهادتون چیه؟ فرصتم خیلی کمه
    سلام عزيزم.شناختي ازشون نداري كه معمولا چه جور غذاهايي ميخورند.من هميشه اين كار را ميكنم كه بر خلاف ذائقه مهمونهام غذا ميپزم.يعني اكه سنتي هستن جديد و اگه مد روز ميخورند غذاهاي سنتي را.
    ميگم اونا خونشون هميشه از اين نوع غذاها هست ايندفعه كه خونه ما ميان يه مزه جديدو امتحان كنن تا شب خوبي تجربه كنن.
    حالا شما هم اگه ميدوني سنتي خورند لازانيا گزينه خوبيه.
    اما اگه فكر ميكني سنتي نيستند به نظرم لازانيا تكراري شده .كاسترول يا كيك مرغي چيزي درست كنين بهتره.
    اين نظر منه.
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

• بانک بند ناف