نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,585 به 1,592 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    نگین 31 آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    49
    پسند کرده
    7

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    نگین جان منم می خوام مهمونی عصرانه بدم .اینارو مد نظر دارم کیک مرغ و گردو سالاد یونانی و رولت ژامبون و سالاد تن ماهی همراه با دسر که می تونه تیرامیسو و ژله خرده شیشه و سالاد میوه باشه و همه ی اینارو می خوام اماده کنم و روی میزی کنار مهمونا بچینم و از قبل هم با کافی گلاسه و یا یه نوع نوشیدنی سرد و چای و کیک سیب و تنقلات و چیپس و سالسا که روی میز اماده گذاشتم ازشون پذیرایی کنم . حالا باز چیزی به ذهنم رسید میام بهت می گم عزیزم .اتفاقا تولد شوشو منم اردیبهشته :))

فرزانه جان دی ماه تولد یکسالگی دخترم بود البته مهمونی شام بود
    کیک مرغ وگردو سالاد یونانی ژله خرده شیشه جزو منوم بود
    میخوام جدیدتر درست کنم غذاهای سبکتر - چون کیک هم هست به نظرم تیرامیسو یا دسرای این مدلی یا همین کیک سیبی که میگی خیلی دیگه سنگین میشه البته اگه کیک تولدم باشه- اما رولت ژامبون ایده خوبیه
    راستی تولد همسرتون چندمه همسر من 20 اردیبهشته
    منم اگه باز چیزی مد نظرم بود میام میگم تا با هم به نتیجه برسیم
    " من چه سبزم امروز
    و چه اندازه تنم هوشيار است!
    نکند اندوهی ، سر رسد از پس کوه .

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    0

نظرتون چیه واسه پیش غذا سوپ جو واسه سینی مزه سالاد یونانی و میرزاقاسمی درست کنم .برانی بادمجان و هویچ و لبو و خیار رو هم تصمیم گرفتم درست کنم . کیک مرغ و گردو باشه چطوره واسه غذای اصلی هنوز نمیدونم . شاید ته چین مرغ و یه چیز دیگه واسه دسر هم ژله خورده شیشه با تزیین ژله تصویری . اگه بتونم خوب در بیارم . نظرتون پیه ژله گل دار هم درست کنم یا برم سراغ یه دسر دیگه . تو رو خدا راهنماییم کنید .

hobab آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    387
    پسند کرده
    211

فاطمه خانم برای پیش غذا سوپ خوبه و باسالاد یونانی موافقم ولی میرزا قاسمی فکر نمیکنم مناسب باشه و حذفش کنی بهتره.
    برای برانی هم نظر خاصی ندارم ولی فکر میکنم اگه یه مدلش کنی باز بهتر باشه چون خیلی خورده نمیشه (بازم بستگی به ذائقه مهمونات داره. )
    تهچین مرغ هم خوبه اما اگه مهموناتون برنج خورن بهتره برای غذای اصلیت یه پلو خورشت درنظر بگیری .
    درمورد دسر هم ژله گلدار شیکتر از خورده شیشه است .

hobab آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    387
    پسند کرده
    211

نقل قول نوشته اصلی توسط goli banoo
    دو ستان من برای جمعه شب ، 15 تا مهمون دارم که توی همه رنج سنی هستن از 10 سال تا 50 سال و یه خانوم حدود 70-80 سال
    و یه مسئله ای هم هست که تعدادی از مهمونام از روز قبل (پنج شنبه ) میان و شب هم تشریف دارن واسه همین نمیخوام جلوی اونا همش توی آشپزخونه باشم که مجبور بشن بیان کمک
    تا حالا هم 15 نفر مهمون نداشتم حداکثر 10 نفر بودن
    اگه ممکنه یکسری غذایی که بشه از چند شب قبل درست کرد بگین چون میخوام خورشت و دسر و سالادم رو از 4 شنبه آماده کنم (امیدوارم چیزیشون نشه )
    نظر خودم اینه :

سوپ جو باشیر

قورمه سبزی
    مهمونی دفعه قبل سوفله بادمجون درست کرده بودم و یه سالاد که یادم نیست سالاد یونانی بود یا چیز دیگه
    واسه این دفعه اسلیم کباب (یا همون بقچه بادمجون ) بهتره یا مرغ مکزیکی یا چیز دیگه ؟
    سالاد سرد چی درست کنم ؟ همسری کیک مرغ دوست نداره . همون سالاد یونانی درست کنم یا بیخیال همسری بشم و کیک مرغ درست کنم یا هیچ کدام ؟

دسر هم ژله خورده شیشه و اگر وقت شد پان اسپانیا

سالاد هم سالاد فصل بهتره یا کلم و هویج و گردو ؟

البته متذکر بشم که همسری بنده مخالف خیلی تنوع غذایی زیاد هست . میگه حداکثـــــــــر یه سوپ و یه غذای اصلی و یه خوراک با دسر و سالاد . به نظر ایشون اینطوری مهمونی ها چشم و هم چشمی میشه و رفت و آمدها سخت میشه . برعکس من که عااااشق تنوع غذایی ام

گلی جونم همسری شماهم دقیقا مثل همسر بنده ست و همیشه با هم سر این چیزا مشکل داریم ولی درعوض آخرمهمونی که کم میارم خیالم راحته که حداقل همسرم قدر زحماتمو میدونه و ازم ممنونه و توقع زیادی نداره
    درمورد منوت عزیزم نظر من اینه:
    1. سوپت و غذای اصلیت عالیه
    2. چون دفعه قبلی بادمجون دادی به نظرم اینبار دیگه بادمجون نده
    3. در زمینه سالاد ببین اگر مهمونات دفعه پیش از سالاد یونانی خوششون اومده اینبار حتما همون رو درست کن(هم دل همسری رو به دست اوردی و هم غذای مورد علاقه مهمونا رو)+ سالاد فصل یا سالاد کلم (باز بستگی به ذائقه مهمونات داره خیلی باهم فرق نمیکنه) از هرکدوم درستیدی میتونی قالبی درست کنی که خیلی شکیل تره.
    درمورد ژله هم نظر شخصیم اینه که قاب ژله ای یا ژله گل درست کنی شیک تر باشه پان اسپانیا هم که جای خود داره...
    انشاالله مهمونی خوبی برگزار کنی موفق باشی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    0

اون سری از مهمونام که گفتم دوستامونن مثل قوم مغول میمونن و همیشه کفشون از غذاهای من میبره آخه خئدشون همش مرغ یه خورد ما دادن . یه بار سه تا ظرف بزرگ ماست و خیار درست کردم قبل از رسیدن برنجا همش خورده شد و برانی ها رو به همین خاطر گفتم . میرزاقاسمی رو هم چون همشون مال شهر های مختلف هشتن غذای شمالی دوست دارن . هالا به نظرتون چیکار کنم م ن دو تا منو میخوام یکی واسه قوم مغول و یکی واسه مهمون با کلاسام .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    37
    پسند کرده
    2

فاطمه جون برای مهمون با کلاسات شوید پلو با ماهیچه .کباب تابه ای ملکه(برای مهمونی خیلی شیکه).سوپ جو با شیر.بورانی ها هم که گفتی خوب بود کشک بادمجان هم گزینه مناسبیه.سالادتم حتما قالبی درست کن که خیلی چشم گیره.در ضمن من توی مهمونیام یه خوراک پاستا با پاگوری درشت درست می کنم که هم پر طرفداره هم خوشگل و چشم در بیار اگه خواستی برات طرز تهیه اشو می ذارم
    انگاری تو تنگ این دنیا جای یه ماهیه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    212
    پسند کرده
    60

مامی راضی جون من به جای فاطمه جون ازتون میخوام که دستورشو بذارید,میششششششششه؟
    قول میدم دخمل خوبی باشم,

karena آواتار ها
    میزان امتیاز
    8
    پسند شده
    1003
    پسند کرده
    865

نقل قول نوشته اصلی توسط mamirazi
    فاطمه جون برای مهمون با کلاسات شوید پلو با ماهیچه .کباب تابه ای ملکه(برای مهمونی خیلی شیکه).سوپ جو با شیر.بورانی ها هم که گفتی خوب بود کشک بادمجان هم گزینه مناسبیه.سالادتم حتما قالبی درست کن که خیلی چشم گیره.در ضمن من توی مهمونیام یه خوراک پاستا با پاگوری درشت درست می کنم که هم پر طرفداره هم خوشگل و چشم در بیار اگه خواستی برات طرز تهیه اشو می ذارم

عزیزم میشه دستور کباب تابه ملکه رو بزاری؟؟
    ممنونم