نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,473 به 1,480 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

live/خانومی/niyayesh.....از همتون ممنونم که راهنماييم کردين.....منو من به اين ترتيب در اومد.....سبزي پلو با ماهي قزل آلا/ته چين مرغ.زرشک پلو با قيمه که براي همسري با بادمجون کردمش/حليم بادمجون/سالاد۴طبقه/موس شکلات/ژله خورده شيشه
    آشپز خونه صورتی من
    http://sarashpazsorati.blogfa.com/

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط یکتا جون
    دوستان جان یه سوال...
    من هر وقت این تاپیک رو میخونم این سوال برام پیش میاد که شما برای درست کردن این همه مدلهای مختلف غذاهای متنوع توی روز مهمونی وقت کم نمیارید...
    شده خیلی وقتها برای مهمونیام چند جور غذارو انتخاب میکنم که درست کنم اما روز آخر پشیمون میشم و فقط یه جور پیش غذا وحداکثر دو نوع خورش و یه برنج و دسر درست میکنم و با خودم میگم نباید سخت گرفت یا توقع مهمونارو بالا برد که دفعه بعدی که خواستند بیان مجبور شم خودمو خسته کنم...
    البته مسلما" هرکسی از سفره رنگین خوشش میاد اما من دلیلی برای اینهمه شلوغی نمیبینم تا خودم رو ثابت کنم و به اصطلاح چشم و چال فامیل شوهر رو دربیارم...
    اما از طرفی هم از اینهمه ذوق و تلاش شما کدبانوها لذت میبرم و دوست داشتم بدونم چه جوری برنامه ریزی میکنید که چندین نوع غذارو توی یک روز درست کنیدو در عین حال به بقیه کارهای خونه برسید...

دوست عزیز
    این تاپیک حتما کمکتون می کنه.
    http://www.mamisite.com/forum/viewtopic.php?f=91&t=1181
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

sadi_eh آواتار ها
    سعیده
    میزان امتیاز
    146
    پسند شده
    5936
    پسند کرده
    11680

سلام.
    منم احتمالا آخر هفته بعد یه مهمونی دارم که البته اولین مهمونی رسمی برای قوم شوهر تو خونه خودمه. مهمونا و خودمون جمعا 14 نفریم و 2 نفر سالخورده و 1 بچه 9 ساله هم داریم.
    منویی که تو ذهنمه اینه:
    سوپ شیر، موساکا، بیف استراگانف، باقالی پلو با مرغ، خورشت قیمه بادمجون و پلوی ساده، سالاد فصل، پان اسپانیا، دسر شکلاتی راه راه و مخلفات مثل زیتون و ترشی و دوغ و نوشابه.
    خوبه به نظرتون؟
    البته نکته مهم اینه که یکی از دختر عمه های شوهری آموزشگاه آشپزی تاسیس کردن و شوهری جانم پیش بقیه هی پز دست پخت منو دادن و فرمودن کارم از ایشون بهتره|!! حالا مجبورم سنگ تموم بذارم. اگه پیشنهاد بهتری دارید خوشحال می شم بدونم.
    برای خاطر عطر نان گرم و برفی که آب می شود
    و برای نخستین گناه

تو را به خاطر دوست داشتن...دوست می دارم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    92
    پسند کرده
    0

sadi_eh جون خيلي عاليه منوت ايشالله كه خوب برگزار كني . به نظر من منوت از هر نظر چش و چالي هست . مي توني به جاي سالاد فصل يه سالد ديگه بذاري كه شيك باشه و هي بپرسند اسمش چيه ؟ چقدر خوشمزه هست . خيلي قضيه حيثيتي هست انگار زود بيا خبرشو بده و عكساتو بذار
    ***خداوند بهترينهاي خود را به آنهايي مي بخشد كه حق انتخاب خود را به او مي سپارند ***

sadi_eh آواتار ها
    سعیده
    میزان امتیاز
    146
    پسند شده
    5936
    پسند کرده
    11680

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهزاده خانم
    sadi_eh جون خيلي عاليه منوت ايشالله كه خوب برگزار كني . به نظر من منوت از هر نظر چش و چالي هست . مي توني به جاي سالاد فصل يه سالد ديگه بذاري كه شيك باشه و هي بپرسند اسمش چيه ؟ چقدر خوشمزه هست . خيلي قضيه حيثيتي هست انگار زود بيا خبرشو بده و عكساتو بذار
    شاهزاده خانم جون مشکل اینه که نمی دونم کی میان چون شهرستانن و مطمئنا یه روز جمعه میان. اون روز هم گفتن بعد 13 میایم، ولی کدوم جمعه نمی دونم.
    سالاد هم اول می خواستم سالاد سزار درست کنم ولی آخه تا حالا درست نکردم. خوشمزه هست؟ می تونه جایگزین سالاد فصل باشه؟
    برای خاطر عطر نان گرم و برفی که آب می شود
    و برای نخستین گناه

تو را به خاطر دوست داشتن...دوست می دارم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

سلام دوستان عزیز سال نو همگی مبارک منم آخر هفته فامیل شوهر رو دعوت کردم با خودمون 12 نفریم انقدر کار دارم هیچ منویی به ذهنم نمی رسه می خوام بترکون باشه کمکم کنید هر ÷یشنهادی بدین ممنوننتون می شم .
    سراب ردپای تو کجای جاده پیدا شد کجا دستاتو گم کردم که پایانم اینجا شد

anooshe آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    255
    پسند کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط sadafe maman
    سلام دوستان عزیز سال نو همگی مبارک منم آخر هفته فامیل شوهر رو دعوت کردم با خودمون 12 نفریم انقدر کار دارم هیچ منویی به ذهنم نمی رسه می خوام بترکون باشه کمکم کنید هر ÷یشنهادی بدین ممنوننتون می شم .
    عزيزم ميتوني سوپ شير رو با سالاد الويه درست كني.... كباب كوبيده هم از بيرون بگير و برنجش رو خودت درست كن.با يه نوع خورشت و يا مرغ مجلسي بذار...دسر هم پان اسپانيا خيلي خوشمزه است با يه نوع دسر ژله اي درست كن....سالاد فصل و سالاد كلم هم درست كن...ترشي ماست و بادنجون زيتون خيار شور و نوشابه و دوغ و دلستر هم رو ميزت بذار
    به نظر من اين منو يه منوي كامليه
    اميدوارم تونسته باشم كمك كرده باشم

رعنا ش آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    211
    پسند کرده
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط mina69
    رعنا جان به نظر من حقیر چون پاگشاست سفرت رنگین باشه بهتره..منوی پیشنهادی شما عالیه...میتونی به عنوان غذای اصلی باقالی پلو با گوشت بذاری که مجلسی تره...به همراه فسنجون یا قیمه....قیمه بادمجون شیکه سر سفره...سوپ جوی مجلسی و سالاد توپی ایده ی خوبیه...کیک مرغو و گردو هم خوبه...جاش سالاد توپی میتونی سالاد سزار درست کنی...یا سالاد کلم که طرفدار زیاد داره...سالاد کلم با لازانیا میچسبه...

مینا جان ممنون از اینکه نظر دادی دوست خوبم
    غذاثی اصلیم این شد: کوبیده با برنج زعفرانی + میگو پلو
    نفس شاید دلیلی باشد برای زندگی

اما.......

بی شک تو بهانه آنی.......