نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,457 به 1,464 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

سلام خانومهاي هنرمند......اولين مهماني سال جديد رو ميخوام بدم روز جمعه ناهار هست.....ميشه کمک کنيد نظر بديد......غذاي اصلي پلوشويد و ماهي قزل آلا و مرغ کنتاکي هست .....پيش غذا حليم بادمجون ....سالاد سزار وسالاد کلم....دسر موس شکلات وژله سورپرايز هست.......منتظر نظراتتون هستم
    آشپز خونه صورتی من
    http://sarashpazsorati.blogfa.com/

2. بانک بند ناف

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10416
    پسند کرده
    11787

نقل قول نوشته اصلی توسط sjm
    سلام خانومهاي هنرمند......اولين مهماني سال جديد رو ميخوام بدم روز جمعه ناهار هست.....ميشه کمک کنيد نظر بديد......غذاي اصلي پلوشويد و ماهي قزل آلا و مرغ کنتاکي هست .....پيش غذا حليم بادمجون ....سالاد سزار وسالاد کلم....دسر موس شکلات وژله سورپرايز هست.......منتظر نظراتتون هستم

عزيزم وقتي كه ماهي داري ديگه نيازي به مرغ نيست ميتوني به جاش يه نوع خورشت درست كني

مثلا فسنجون يا خلال بادام يا قيمه كلا يه خورشتي كه رنگي متفاوت با شويد پلو داشته باشه سفره رو رنگين تر ميكنه و بيشتر ميچسبه

دسر وسالاد هم كه عاليه

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

آفرین. منوی خیلی خوبیه. حالا یه سوپ خوشمزه هم بزاری بد نیست ولی در کل مانله
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

رعنا ش آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    211
    پسند کرده
    13

خانومها هفته آینده پاگشای برادرمه..خانواده خانومش هم هستن ....مادرخانمش واسه ما فسنجون و خورش آلو درست کرده بود که محشر بود....دستش درد نکنه
    میخوام همه چی عالی باشه
    به نظرتون این منو خوبه؟
    سوپ جو، کیک مرغ و گردو، لازانیا،جوجه کباب،سالاد توپی،ژله خورده شیشه، ژله تصویری.........واسه دسر هم تیرامیسو

پ.ن 1: واسه ژله میدونم میشه هر دو رو میکس کنم ولی میخوام جدا درست کنم..چون رنگین کمان و گلدار و قبلا واسه زنداداشم درست کردم میخوام جدید باشه............

پ.ن2 : واسه غذای اصلی نمیدونم علاوه بر جوجه کباب چی بزارم؟؟؟ قلیه ماهی؟ میگو پلو؟ یا قیمه بادمجون؟ یا هر پیشنهاد دیگه ای که شما بدید
    پ.ن 3: واسه زله توپی ، دوست داشتم سالد فصلمو توپی کنم...ولی میترسم به هم نچسبن ...به نظر شما میشه؟
    مرسی
    نفس شاید دلیلی باشد برای زندگی

اما.......

بی شک تو بهانه آنی.......

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

رعنا جان به نظر من حقیر چون پاگشاست سفرت رنگین باشه بهتره..منوی پیشنهادی شما عالیه...میتونی به عنوان غذای اصلی باقالی پلو با گوشت بذاری که مجلسی تره...به همراه فسنجون یا قیمه....قیمه بادمجون شیکه سر سفره...سوپ جوی مجلسی و سالاد توپی ایده ی خوبیه...کیک مرغو و گردو هم خوبه...جاش سالاد توپی میتونی سالاد سزار درست کنی...یا سالاد کلم که طرفدار زیاد داره...سالاد کلم با لازانیا میچسبه...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

گلم به نظرم خیلیا نه ماهی و نه میگو ونه مرغ دوست ندارن به نظرم بهتره یکی از اونا رو حذف و به جذاش یه غذای گوشتی بذاری
    به نظرم ماهی خیلی بهتره چون توی این ایام مرغ زیاد خورده میشه
    پس بهتره
    غذای اصلی: شوید پلو به همراه ماهی قزل آلا شکم پر و پنیر برشته که خیلی با این غذا خوشمزه و شیک هستش
    پلو ساده و یا زعفرانی به همراه خورشت خلال بادام
    پیش غذا: حلیم بادمجان با تزیین گل ترمه که خیلی نایسه
    سالاد و دسر ها هم که عالیه
    در نظر آنان که پرواز را نمی فهمند هر چه دورتر شوی، کوچکتر خواهی شد...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رعنا ش
    خانومها هفته آینده پاگشای برادرمه..خانواده خانومش هم هستن ....مادرخانمش واسه ما فسنجون و خورش آلو درست کرده بود که محشر بود....دستش درد نکنه
    میخوام همه چی عالی باشه
    به نظرتون این منو خوبه؟
    سوپ جو، کیک مرغ و گردو، لازانیا،جوجه کباب،سالاد توپی،ژله خورده شیشه، ژله تصویری.........واسه دسر هم تیرامیسو

پ.ن 1: واسه ژله میدونم میشه هر دو رو میکس کنم ولی میخوام جدا درست کنم..چون رنگین کمان و گلدار و قبلا واسه زنداداشم درست کردم میخوام جدید باشه............

پ.ن2 : واسه غذای اصلی نمیدونم علاوه بر جوجه کباب چی بزارم؟؟؟ قلیه ماهی؟ میگو پلو؟ یا قیمه بادمجون؟ یا هر پیشنهاد دیگه ای که شما بدید
    پ.ن 3: واسه زله توپی ، دوست داشتم سالد فصلمو توپی کنم...ولی میترسم به هم نچسبن ...به نظر شما میشه؟
    مرسی
    خانومی مبارک باشه ایشاالله عروسی داداشتون
    من جسارت نمی کنم اما اینایی که به نظرم خوبه و خودم دیدم که طرفدارای زیادی داره رو براتون میگم
    بهتره سوپ خامه باشه به جای سوپ جو
    کیک مرغ و گردو خوبه
    لازانیا هم خوبه
    سالاد توپی با دستور اصلی چون به نظرم سالاد فصل اینجوری خوب نمیشه
    ژله خورده شیشه هم خوبه
    اما 2 مدل ژله با هم خوب نیست به نظرم میتونید ژله سوپرایز درست کنید و روش روهم با تکنیک ژله تصویری که خیلی جالب میشه
    به جای ترامیسو هم دسر پان اسپانیا خوبه
    جوجه کباب هم که به تنهایی نمیشه گذاشت و یه پلو نیاز داره و از اونجایی که تنوع پیش غذا و دسر هم زیاده بهتره یه پلو مثل شوید پلو در کنارش بذارید
    واگه بخواید تنوع غذایی تون زیاد باشه و سفره رنگارنگ تر مرصع پلو با کباب نگینی /سبزی پلو با ماهی شکم پر
    نظرتون رو هم حتما بهم بگید
    موفق باشد
    در نظر آنان که پرواز را نمی فهمند هر چه دورتر شوی، کوچکتر خواهی شد...

khorshidkhanooom آواتار ها
    شیما
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    252
    پسند کرده
    853

سلام دوستان خوبم. خوبین؟ راستش من 24 فروردین تولدم هستش و31 سال میشم. میخوام تو خونه تود بگیرم و فقط واسه فامیل و 3_4 تا از دوستان که تازه بعد از سالها دیدمشون.(همه خانم هستن....)
    من کمتر تولد رفتم و تولدهایی که داشتم دیدم فقط در حد دوستان دانشگاهی بوده. البتهفقط عصرونه و شام نیستش جزو برنامه ام. شما چی پیشنهاد می کنید؟ ممنون. البته تو جوابهای یلدا جون یک چیزهایی دیدم .. .
    کیک؟عصرونه؟ نوشیدنی؟
    دلمه

خدایا ;
    منو جایی ببر که خودت میحوای،با ادمهایی آشنا کن که خودت میخوای،
    دیگه هر گلی زدی به سر خودت زدی

شیما