نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,401 به 1,408 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    یاس صورتی آواتار ها
    میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    875
    پسند کرده
    99

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

به نظر من هم فسنجون در کنار یک غذای اصلی دیگه خوبه چون همیشه هستن توی مهمونی ها 2,3 نفری که فسنجون دوست ندارن!

پســـــــــرم تا که تو باشی دو جهان در نظرم فردوس است ...

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام خانومای هنرمند من همیشه از این سایت کلی ایده گرفتم اما حالا یه مهمونی در پیش دارم که خیلی حساسه توش گیر کردم
    10 فروردین تولد نامزدمه میخوایم حسابی مفصل بگیریم از اونجایی که چند ماه پیش منو حسابی قافلگیر کردو یه جشن مفصل برام گرفت میخوام لااقل تزیینات مهمونیو میز شامشو عالی انجام بدم که البته قضیه چشم و چالم هست
    اما قضیه اینجاست که جشن تو باغ خارج تهران امکاناتشم فقط یه گاز داغونه با یه یخچال .... غذای اصلی رو از بیرون میگیریم اما سالاد و دسر و پیش غذا رو خودم میخوام درست کنم .... میشه چندتا پیشنهاد بهم بدین که هم بتونم از تهران تا کرج ببرم هم تزییناتش سریع باشه ... مهمونام 60 نفرن و همه جوون.............. help me
    به شخصیت خود بیشتر از آبرویتان اهمیت دهید؛ زیرا شخصیت شما جوهر وجود شما و آبرویتان، تصورات دیگران نسبت به شما است !!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

به نظر من سالاد يونانى و كيك مرغ خيلى خوبه چون هوام هنوز خنك تا كرج اتفاقى براش نميوفته،كاناپ هم خوبه با توجه به امكانات محدودتون احتياجى به گرم كردنم نداره جوون پسند هم هست.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    0

میشه بیزحمت لینک کیک مرغ وگردو رو بهم بگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    به كسی اعتماد كن كه بتواند سه چيز را در تو تشخيص دهد:اندوه پنهان شده در لبخندت را و عشق پنهان شده در عصبانيت را و معناي حقيقي سكوتت را

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

سلام به همگی خصوصا یاس صورتی عزیز
    من اون منویی رو که یاس صورتی عزیز برای مهمونی بهم پیشنهاد داده بود درست کردم که خیلی تناسب غذاها خوب و خود غذاها خوشمزه بودن که خیلیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییی ازش ممنون هستم یه دنیا./.
    حالا اومدم یه بار دیگه کمک بگیرم
    من چند روز بعد از سیزده به در مهمون دارم پاگشای پسر خواهر شوهرم که توی تیرماه عقد کردن و در واقع قرار نیست عروسی بگیرن و برن آمریکا (عروس خانوم منظوره کلا آمریکا زندگی میکرده و میکنه (از اول راهنمایی) ) حالا من قراره یه روز هم برای نهار و هم برای شام دعوتشون کنم که بیان خونمون ومیخوام یه مهمونی مفصل و کامل و قشنگ و شیک بگیرم
    مهمونام هم کامل مینویسم چون به نظر خودم اینطوری بهتر میشه ایده داد
    مادرشوهرم که مریضه / 4 پسر جوون / 2 دختر جوون / یه پسر 7 ساله/ یه پسر و یه دختر 15 ساله/ 7 زن و مرد میان سال
    که جمعا میشه 17 نفر اگه میشه اول خودتون یه چیزایی پیشنهاد بدید مخم هنگ کرده اساسییییییییییییییییییییی یییییییی...............
    در نظر آنان که پرواز را نمی فهمند هر چه دورتر شوی، کوچکتر خواهی شد...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

yalda jana با توجه به اینکه هنوز هوا خیلی گرم نشده مشکل چندانی نخواهی داشت
    واسه نوشیدنی: میتونی توی گیلاس سکنجبین و خاکشیر و آب خیلی سرد بریزی و بذاری که ته نشین بشه و لایه لایه میشه و فوق العاده زیبا
    واسه دسر: پان اسپانیا / سالاد فصل / کسترول بادمجون/ کاناپ میگو / سالد یونانی / چیز کیک / کوکو سبزی فانتزی و / سینی مزه / میگو سوخاری/
    سرو کنی همراه با دوغ و نتوشابه و ماالشعیر و درخت پیازچه و تربچه و ............
    بعد میتونی به عنوان عصرانه نسکافه به یه نوع کیک بدون خامه و شکلات و البته خوش عطر و بو مثل کیک سیب و گردو درس کنی
    و چون میخوای برای نامزدت درس کنی میتونی از منوی روز عشق هم استفاده کنی
    دیگه آش و سوپ شیر با قارچ و لازنیا هم میتونه در کنار غذایی که از بیرون میخرید باشه
    البته اگه بخوای دوستان بهتر کمکت کننن باید لیست غذاهایی که میخوای از بیرون سفارش بدی رو بگی
    االبته باید از بین اینا انتخاب کنی و بهمون بگی تا تزیین بهت پیشنهاد بدیم
    سریع نتیجه رو بهم بگو تا چند تا تزیین باحال برای میوه و اینا بهت بگم با حال.........
    در نظر آنان که پرواز را نمی فهمند هر چه دورتر شوی، کوچکتر خواهی شد...

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8117
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط niyayesh
    سلام به همگی خصوصا یاس صورتی عزیز
    من اون منویی رو که یاس صورتی عزیز برای مهمونی بهم پیشنهاد داده بود درست کردم که خیلی تناسب غذاها خوب و خود غذاها خوشمزه بودن که خیلیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییی ازش ممنون هستم یه دنیا./.
    حالا اومدم یه بار دیگه کمک بگیرم
    من چند روز بعد از سیزده به در مهمون دارم پاگشای پسر خواهر شوهرم که توی تیرماه عقد کردن و در واقع قرار نیست عروسی بگیرن و برن آمریکا (عروس خانوم منظوره کلا آمریکا زندگی میکرده و میکنه (از اول راهنمایی) ) حالا من قراره یه روز هم برای نهار و هم برای شام دعوتشون کنم که بیان خونمون ومیخوام یه مهمونی مفصل و کامل و قشنگ و شیک بگیرم
    مهمونام هم کامل مینویسم چون به نظر خودم اینطوری بهتر میشه ایده داد
    مادرشوهرم که مریضه / 4 پسر جوون / 2 دختر جوون / یه پسر 7 ساله/ یه پسر و یه دختر 15 ساله/ 7 زن و مرد میان سال
    که جمعا میشه 17 نفر اگه میشه اول خودتون یه چیزایی پیشنهاد بدید مخم هنگ کرده اساسییییییییییییییییییییی یییییییی...............

پیش غذا : سوپ جو سفید ، سالاد فصل ، سالاد کلم و کشمش و گردو
    غذای اصلی: باقالی پلو یا زرشک پلو ، لازانیا (برای نوجوونا خوبه) ، یه خورش مثلا قورمه سبزی ( کلا کسانی که ایران زندگی نمی کنن معمولا کمبود باقالی پلو و قورمه سبزی دارن. از طرفی هم اونایی که ایرانن دلشون غذاهای خارجکی می خواد )

دسر : ژله خورده شیشه ( بیس کرم وانیلی و خورده ژله زعفرانی دست ساز) و یک نوع پودینگ
    اگه بتونین یه جور آش هم سر سفره بذارین خوبه.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8117
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط artemis16
    میشه بیزحمت لینک کیک مرغ وگردو رو بهم بگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    لینکشو نمی دونم کجاست ولی دستورشو از همون لینک سیو کردم برات می ذارم :

كيك مرغ و گردو (شماره 29 هنر آشپزي)

نان تست 12 ورقه

سينه مرغ پخته و خرد شده 1 عدد كامل

پيازچه خرد شده 3 پيمانه

گردوي تازه 20 دعدد

سس مايونز 1 شيشه كوچك

ماست خامه اي چكيده 2 پيمانه

خامه 1 پيمانه

نمك و فلفل

سس مايونز و ماست و خامه را با هم مخلوط كرده با نمك و فلفل مزه دار مي كنيم
    در ظرفي مرغ پيازچه و گردوي خرد شده را با نيمي از سس مخلوط مي كنيم
    كناره هاي نان تست را با چاقو جدا كرده 4 ورق از آن را كنار هم قرار مي دهيمو روي آن را با نيمي از مواد مي پوشانيم.دوباره نان تست بعد نيم ديگر مواد و لايه آخر هم نان تست .
    لايه ها را با دست فشار مي دهيم تا به هم بچسبد و سپس سطح كيك را با نيم ديگر سس مي پوشانيم

اين غذا بهتره چند ساعت در يخچال بمونه.
    به جاي گردوي تازه مي توان از گردوي خشك كه 3-4 ساعت در آب خيسانديم استفاده كرد
    به مواد مي توان كمي جعفري خرد شده اضافه كرد
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com