نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,377 به 1,384 از 5484
    مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان عاشق
    با کمک شما دوستان من این منو را اماده کردم
    .
    .
    فقط یک 10 نفری صبح عید بعد سال تحویل خونه ما صبحانه هستند نمیخوام حلیم یا کله پاچه بدم هر چیز دیگه ای که با تخم مرغ و سیب زمینی و ... باشه میشه بهم بگین ممنون
    برای صبحانه علاوه بر کره و پنیر و مربا، سالاد الویه هم میشه گذاشت که معمولا هم استقبال ازش زیاده
    یک کیک صبحانه جدید هم مامی نیکو عزیز دستورش رو گذاشتن و درست کردنش هم خیلی ساده است، برای تزیین میز میشه اون کیک رو هم درست کنید.
    یک نوع آبمیوه که هم میز رو قشنگ میکنه و هم خوشمزه است، از آبمیوه های طبیعی سن ایج میتونید استفاده کنید

ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

سلام من هفته اینده دو بار مهمون دارم که ترجیحا نمیخوام خورشت درس کنم اما همسرم اصرار داره که برنج حتما باشه و لی غذا ها خیلی متداول نباشه مثلا زرشک پلو نباشه مهمونای اول دوتا از همکارای همسرم هستند که چند بار دیگه هم اومدن و قبلا براشون فسنجون میتلف ته چین سوپ جو و جوجه کباب و چیکن استروگانف و بادمجون شکم پر درس کردم اینبار میخواستم باقالی پلو درس کنم که هیچ جا باقالی گیرم نیومد تصمیم اینه که سوپ جو و میگو پلو با (گردو و کشمش )و خوراک زبان درس کنم.واسه دسر هم به علت علاقه وافرشون به ژله دسر خورده شیشه و ی کیک کوچولوی شکلاتی درس میکنم.مهمونی دوم هم اخر هفته اس و دوست همسرم با خانمش و ی بچه 8 ساله اولین بار که میان خونمون و راستش دلم میخواد بازم همین دوتا غذا رو درس کنم دیگه سوپ درس نمیکنم حالا سوالم اینه به نظرتون غذا هام خشک نیست؟سالاد و سبزی هم دارم
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!

gandom آواتار ها
    میزان امتیاز
    192
    پسند شده
    4095
    پسند کرده
    5715

نقل قول نوشته اصلی توسط aydaa
    سلام من هفته اینده دو بار مهمون دارم که ترجیحا نمیخوام خورشت درس کنم اما همسرم اصرار داره که برنج حتما باشه و لی غذا ها خیلی متداول نباشه مثلا زرشک پلو نباشه مهمونای اول دوتا از همکارای همسرم هستند که چند بار دیگه هم اومدن و قبلا براشون فسنجون میتلف ته چین سوپ جو و جوجه کباب و چیکن استروگانف و بادمجون شکم پر درس کردم اینبار میخواستم باقالی پلو درس کنم که هیچ جا باقالی گیرم نیومد تصمیم اینه که سوپ جو و میگو پلو با (گردو و کشمش )و خوراک زبان درس کنم.واسه دسر هم به علت علاقه وافرشون به ژله دسر خورده شیشه و ی کیک کوچولوی شکلاتی درس میکنم.مهمونی دوم هم اخر هفته اس و دوست همسرم با خانمش و ی بچه 8 ساله اولین بار که میان خونمون و راستش دلم میخواد بازم همین دوتا غذا رو درس کنم دیگه سوپ درس نمیکنم حالا سوالم اینه به نظرتون غذا هام خشک نیست؟سالاد و سبزی هم دارم

خوش به حال دوستاتون. والا .

عزیزم باقالی پاک کرده تمام سوپر مارکتها بسته بندی شده می فروشن.
    بعدم که منوت خیلی خوبه. آورین.

من ارگ بم و خشت به خشتم متلاشی
    تو نقش جهان ، هر وجبت ترمه و کاشی

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

مرسی عزیزم .گندم جونم تقریبا هر چی سوپری اینجا بود سر زدم همه باقالی لپه ایی بسته بندی دارن که زرد رنگه.تا چند وقت پیشا هر جا میرفتم فله ایش هم بودا حالا که من میخوام غیب شده.حالا فرض رو بگیرین که گیرم نیاد میگو پلو خوبه؟؟

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

نقل قول نوشته اصلی توسط چیستا
    سلام دوست جونا من 20فروردین دومین سالگرد ازدواجمه میخوام مهمونی بدم 30 نفر هستیم میخوام شیک وخوشگل باشه و غذا نونی باشه اما انواع کوکوها با کشک بادمجون نباشه اخه طرفدارش کمه سالاد خوشمزه دسر باکلاس و خوش خوراک و غذا چون روز 3عید میریم مسافرت تا 13بعدش هم عروسی داریم از الان به فکر باشم بعد شام و قبل شام چی صرف بشه؟2نفر55و65ساله هستن بقیه جوون.به نظرتون میوه های پوست کنده توی ظرف سلفون کشیده به هر نفر بدم زشته؟؟؟؟؟؟؟بعد بازم زشته خونه رو تزیین کنم با تم قلب؟ممنون میشم جوابامو بدین
    سالگرد ازدواجتون مبارک عزیزم
    اول اینکه من فکر میکنم ی کیک کوچولو داشته باشی بد نباشه میتونی از بیرون تهیه کنی که اذیت نشی یا ی رولت بازم نظر خودت گلم حالا پیشنهاد های من منم با لازانیا موافقم و موساکا رو هم گزینه خوبی میدونم سالاد یونانی یا سالاد ماکارونی هم خوبه و سالاد تن ماهی به نظرم حالا که نمیخوای برنجی درس کنی حتما یکی دوتا سالاد نشاسته ای داشته باش .مرغ مکزیکی یا چیکن استرو گانف میتونی هم خوبه و میشه بیشتر کاراش رو روز قبل انجام بدی دسر رنگین کمان هم خوبه اما خورده شیشه به نظرم راحت تره.من همیشه پودر کرم کارامل اماده وپودر شکلاتی دکتر اوتکلر رو به عنوان دسرای خوشمزه قبول دارم خیلی هم راحتن . پذیرایی هم خوب چایی و اجیل ومیوه و شیرینی عید که حتما هست من از مامان سمی جون هم میتشکرم که به من هم ایده داد که بتونم کمکت کنم

gandom آواتار ها
    میزان امتیاز
    192
    پسند شده
    4095
    پسند کرده
    5715

نقل قول نوشته اصلی توسط aydaa
    مرسی عزیزم .گندم جونم تقریبا هر چی سوپری اینجا بود سر زدم همه باقالی لپه ایی بسته بندی دارن که زرد رنگه.تا چند وقت پیشا هر جا میرفتم فله ایش هم بودا حالا که من میخوام غیب شده.حالا فرض رو بگیرین که گیرم نیاد میگو پلو خوبه؟؟

به نظر من ببین دوستاتون میگو پلو دوست دارن یا نه؟ اگه دوست داشته باشن که خوبه.
    آخه یه غذاییه که شاید هر کسی دوسش نداشته باشه. مثلا خود من میگو دوست ندارم.
    اگه که نه ، به جای میگو پلو می تونی قیمه نثار یا زرشک پلو هم درست کنی.
    من ارگ بم و خشت به خشتم متلاشی
    تو نقش جهان ، هر وجبت ترمه و کاشی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    30
    پسند کرده
    0

سلام دوستام

در مورد مهمونی خدافظی یا همون goodbye party کمکم میکنین چه چیزایی بپزونیم یا بخریم؟
    مهمونا 90 درصد جوونن.حدود 40 تا مهمون. پلو هم نمیخام باشه. مرسییییییی
    خودم فعلا اینا در نظرمه:

رولت کالباس
    کشک بادمجان
    لازانیا
    سالاد یونانی
    رنگین کمان
    تیرامیسو یا موس شکلات

زیاد نمیخام پر دردسر باشه چون وقت زیادی ندارم

بوس به همتون
    مراقب قلب ها باشیم، هیچ چیز آسان تر از قلب نمیشکند...

گیتار آواتار ها
    سعیده
    میزان امتیاز
    1236
    پسند شده
    20144
    پسند کرده
    13029

Lightbulb re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

سحر بانو عزیز در مورد منوت
    رولت کالباس خوبه رولت ژامبون یا کرپ گوشت-کرپ با سوسیس بندری (با توجه به جوون بودن مهمونات عالیه)هم گزینه های خوبی هستن(برای انواع کرپ میتونی اونا رو از روز قبل آماده کنی تو فریزر بزاری به این ترتیب چقدر تو وقت صرفه جویی کردی)
    در کنار سالاد یونانی یه سالاد دیگه هم درست کن مثل سالاد تن ماهی یا سالاد فرانسوی یاهمون سالاد ماکارونی که من زیاد پیشنهاد نمیکنم آخه یه جورایی مثل سالاد الویه تکراری شده البته این نظر منه
    ژله رنگین کمون خوبه میتونی ژله رولی درست کنی ولی با بستنی به صورت تک نفره سرو بشه(از روز قبل)
    موس شکلات واسه این جور مراسم ها شیک تره
    کشک بادنجان هم عالیه تونستی موساکا هم خوبه ها یالازانیا یا پیتزا قیفی (سرو به صورت تکی)
    چون نمیخای برنج تو منوت باشه یه ماده غذایی نشاسته ای گرم باشه خوبه
    امیدوارم بهت خوش بگذره خانمی
    ...

والعصر ..........