نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,329 به 1,336 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    179
    پسند کرده
    62

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

من هم ميگم منوت خوبه اما به نظر من پان خيلي خوشمزه است و اگر حذف شه همه دسرهات ژله ميشه پان حذف نشه بهتره

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Red face re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط sosan.rad
    دوستان عزیز لطفا منو راهنمایی کنید واسه مهمونی عیدم میخوام برم اذوقه بخرم ولی هنوز به نتیجه نرسیدم که چی بپزم من حدود 60 نفر مهمون دارم که رنج سنیشون از 1سال تا 92 ساله در واقع کل فامیل.می خوام سه مدل غذا بپزم و2 مدل پیش غذا و2 مدل دسرو2مدل سالاد لطفا بهم پیشنهاد بدین. فقط فسنجون وکوبیده وته چین وکیک مرغ وگردوودلمه وانواع پیراشکی را 3ماه پیش واسه مهمونی پاگشا یکی از بچه عموهام درست کردم ونمی خوام غذا تکراری بزارم
    خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون

دوستان نظربدین دیگه من همه امیدم به نظرات شماستتتت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sharina
    نقل قول نوشته اصلی توسط sosan.rad
    راستی خانمها بنظرتون سالاد توپی بهتره یا یونانی؟
    وبجز کشک وبادمجان ومیرزا قاسمی واسه پیش غذا چی پیشنهاد میکنین؟
    سالاد یونانی شاید رسمی تر باشه از نظر سرو و تزیین. پیش غذا به نظرم کیک مرغ که برش زده باشی ( مثلثی یا چهار گوش بصورت تک نفره) سینی اردور کامل هم خوبه به نظرم
    عزیزم مرسی از اینکه نظر دادی
    راست میگی سالاد توپی واسه60نفر سخته تهیه اش من تا حالا سالاد یونانی درست نکردم بنظرت همه پسند هست مزش؟
    کیک مرغ وگردو خیلی خوبه وخیلی هم ازش استقبال میشه ولی دفعه پیش درستیدم نمیخوام تکراری باشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    0

[quote=sosan.rad]
    نقل قول نوشته اصلی توسط sharina
    نقل قول نوشته اصلی توسط "sosan.rad":1ftzyaja
    راستی خانمها بنظرتون سالاد توپی بهتره یا یونانی؟
    وبجز کشک وبادمجان ومیرزا قاسمی واسه پیش غذا چی پیشنهاد میکنین؟
    سالاد یونانی شاید رسمی تر باشه از نظر سرو و تزیین. پیش غذا به نظرم کیک مرغ که برش زده باشی ( مثلثی یا چهار گوش بصورت تک نفره) سینی اردور کامل هم خوبه به نظرم
    عزیزم مرسی از اینکه نظر دادی
    راست میگی سالاد توپی واسه60نفر سخته تهیه اش من تا حالا سالاد یونانی درست نکردم بنظرت همه پسند هست مزش؟
    کیک مرغ وگردو خیلی خوبه وخیلی هم ازش استقبال میشه ولی دفعه پیش درستیدم نمیخوام تکراری باشه [/quote:1ftzyaja]

اره عزیزم همه پسنده اما اگه بازم مهونات سلیقه خاصی دارن می تونی یه سالاد دیگه بذاری ولی به نظر من اگه از کیک مرغ خوششون اومده از این هم خوششون میاد. سالاد کلم هم که کشمش و ژامبون داره هم به نظر منو و مهمونام خیلی خومزه اس

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط paknoosh
    سلام ذوست جونیا
    راستش من برای یک عده آدم خیلی مهم که بینشون هم افراد مسن و سنتی و هم مدرن و جوون هست باید یک صبحانه ی خیلی عالی بدم
    ضمنا چون همه آقا هستن طبعا غذاهام باید از پس سیر کردنشون بربیاد.
    تعداد 40 نفره و می خوام تنوع خیلی زیاد باشه.کمک هم دارم و مشکلی نیست.ممنون میشم تو انتخاب کمکم کنین.
    خودم هلیم بادمجون و کیک مرغ و تست مرغ مکزیکی و چیز کیک خرما و کیک میوه و پیراشکی و انواع کمپوت و عیش السرایا رو تا حالا بهش فکر کردم .
    یاری اساسی پلیز ممنونم
    عزیزم به نظر من کیک مرغ یا غذاهایی که سس دارند برای صبحونه خیلی فاز نمیدن. به نظر من انواع املت و میتونی انتخاب کنی. من تو هتل های زیادی تا حالا صبحونه خوردم همشون املت های خومزه با ژامبون و یا دستور های دیگه دارن تو منوشون. نون تازه و پنیر طعم دار و سبزی. ماست خامه ای هفت مغز( خیلی خومزه ) کیک هم به نظر من یه کیک صبحونه ساده که شکلاتی و ساده باشه. انواع نوشیدنی ( سرد و گرم) انواع مربا و کره که یه نفره سرو کنی. خوراک هایی که چرب نباشن. کیک و کلوچه غذایی هم خوبه. بجای حلیم بادمجون حلیم هم می تونی سرو کنی هم خونگی هم آماده... عیش السرایا عالیه... دیگچه قالبی هم خوبه. یکن و تخم مرغ و لوبیا گرم یا عدسی . موفق باشی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    42
    پسند کرده
    25

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra
    میشه برای یه مهمونی عصرانه(فقط شیرینی و کیک و دسر و نوشیدنی) به من یه منوی شیک و خوشمزه پیشنهاد بدید؟!
    با همه تدبیر خویش ما سپر انداختیم ... روی به دیوار صبر چشم به تقدیر او

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

ممنون از اینکه کمکم کردین راستی به نظرتون اگه خورشت چاقاله بادم بذارم خوبه یا همه کس پسند نیست
    هر کودکی که به دنیا می آید با خود این پیام را دارد که خدا هنوز از انسان نا امید نشده است.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    0

میشه برای یه مهمونی عصرانه(فقط شیرینی و کیک و دسر و نوشیدنی) به من یه منوی شیک و خوشمزه پیشنهاد بدید؟!
    عزیزم من نمی دونم تعداد مهمونات و فضات چه جوریاس. اما می تونی یه میز نوشیدنی بذاری که نوشیدنی های گرم و سرد و سرو کنی. انواع چای با اسکولی نبات. نسکافه و... و آب پرتقال و ... برای شرینی هم به نظر من یه ظرف شیرینی های ریز ایرانی بذار که حتی با نوشیدنی ها بشه استفاده کرد. برای کیک اصلی هم چیز کیک یا کیک شکلاتی یا کیک سیب خوبه اما چیز کیک اینا رسمی تر و با کلاس ترن برای دسر هم به نظر من پان خوبه یا دسرهایی تو این پایه ها ژله اینا زیاد مناسب نیس. حتی می تونی از کیک مرغ که تک نفره برش دادی و تو کپسول گذاشتی هم استفاده کنی من برا اولین بار که دیده بودم فکر می کردم شیرینی هستش همه همین و فکر کردن موفق باشی