نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,305 به 1,312 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

دوستان عزیز لطفا منو راهنمایی کنید واسه مهمونی عیدم میخوام برم اذوقه بخرم ولی هنوز به نتیجه نرسیدم که چی بپزم من حدود 60 نفر مهمون دارم که رنج سنیشون از 1سال تا 92 ساله در واقع کل فامیل.می خوام سه مدل غذا بپزم و2 مدل پیش غذا و2 مدل دسرو2مدل سالاد لطفا بهم پیشنهاد بدین. فقط فسنجون وکوبیده وته چین وکیک مرغ وگردوودلمه وانواع پیراشکی را 3ماه پیش واسه مهمونی پاگشا یکی از بچه عموهام درست کردم ونمی خوام غذا تکراری بزارم
    خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

سلام لطفا منو راهنمایی کنین روز دوم فروردین هرسال مهمونی دارم خانواده همسرم. امسال نمیخوام غذای برنجی درست کنم میخوام کاملا اسپرت باشه . ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Red face re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

دوستای خوبم بیاید دیگه

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300

نقل قول نوشته اصلی توسط sosan.rad
    دوستان عزیز لطفا منو راهنمایی کنید واسه مهمونی عیدم میخوام برم اذوقه بخرم ولی هنوز به نتیجه نرسیدم که چی بپزم من حدود 60 نفر مهمون دارم که رنج سنیشون از 1سال تا 92 ساله در واقع کل فامیل.می خوام سه مدل غذا بپزم و2 مدل پیش غذا و2 مدل دسرو2مدل سالاد لطفا بهم پیشنهاد بدین. فقط فسنجون وکوبیده وته چین وکیک مرغ وگردوودلمه وانواع پیراشکی را 3ماه پیش واسه مهمونی پاگشا یکی از بچه عموهام درست کردم ونمی خوام غذا تکراری بزارم
    خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون
    ماشاالله خدا بهت قوت بده خواهر

غذاهایی رو که خودت ذکر کردی خیلی خوب بوده ومعمولا همه پسنده من هم چند تا مورد میگم اگر دوست داشتی استفاده کن.

زرشک پلو با مرغ ....شوید پلو با رون درسته گوسفند .....خورشت قورمه سبزی .....کباب دورنگ نگینی ......سالاد ماکارونی وسوپ وانواع سالاد هم برای پیش غذا ....از کشک بادمجون هم میتونی استفاده کنی .

ژله سورپرایز ورنگین کمان وبروکن گلاس هم عالیه.

اگر یه رقم خورشت بذاری سعی کن پیش غذات سوپ باشه تا غذاهات خشک نباشه.

برای زرشک پلو از تزئین انواع خلال میتونی استفاده کنی .مرغت رو خوب سرخ کن تا قرمز وخوش آب و رنگ بشه .از انواع دورچین ها استفاده کن که میتونی با طراحی شکل خوبی بهش بدی .

درمورد گوشت باقالی وشوید پلو میتونی دوتا رون بگیری که هر کدومش رو توی یه دیس بذاری .خوب پخته ونرم بشه .معمولا با دارچین وپیاز داغ فراوون خیلی خوش طعم میشه .رب نزنی بهتره .به جاش زعفرون بزن که خوشمزه ترش میکنه .
    یه لفمه نون حلال

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8117
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط نمسته
    سلام لطفا منو راهنمایی کنین روز دوم فروردین هرسال مهمونی دارم خانواده همسرم. امسال نمیخوام غذای برنجی درست کنم میخوام کاملا اسپرت باشه . ممنون

سلام
    منوی مهمونی اخیر خودمو پیشنهاد می کنم:
    سالاد فصل . کیک میگو . مرغ داخل فر . بیف استروگانف . ژله خورده شیشه
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Red face re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

ماشاالله خدا بهت قوت بده خواهر

غذاهایی رو که خودت ذکر کردی خیلی خوب بوده ومعمولا همه پسنده من هم چند تا مورد میگم اگر دوست داشتی استفاده کن.

زرشک پلو با مرغ ....شوید پلو با رون درسته گوسفند .....خورشت قورمه سبزی .....کباب دورنگ نگینی ......سالاد ماکارونی وسوپ وانواع سالاد هم برای پیش غذا ....از کشک بادمجون هم میتونی استفاده کنی .

ژله سورپرایز ورنگین کمان وبروکن گلاس هم عالیه.

اگر یه رقم خورشت بذاری سعی کن پیش غذات سوپ باشه تا غذاهات خشک نباشه.

برای زرشک پلو از تزئین انواع خلال میتونی استفاده کنی .مرغت رو خوب سرخ کن تا قرمز وخوش آب و رنگ بشه .از انواع دورچین ها استفاده کن که میتونی با طراحی شکل خوبی بهش بدی .

درمورد گوشت باقالی وشوید پلو میتونی دوتا رون بگیری که هر کدومش رو توی یه دیس بذاری .خوب پخته ونرم بشه .معمولا با دارچین وپیاز داغ فراوون خیلی خوش طعم میشه .رب نزنی بهتره .به جاش زعفرون بزن که خوشمزه ترش میکنه .[/quote]

عزیزم مرسی از راهنماییت
    اره خواهر واقعا هم نیاز به قوت دارم وکمکککک
    زرشک پلو با مرغ وکباب نگینی دورنگ بنظرم خیلی خوبه ولی قرمه سبزی واسم سخته پختنش وسوپ هم چون میخوام سلف سرویس باشه میترسم راحت نباشه سروش
    بنظرت بجای کشک بادمجون بورانی بادمجون بزارم؟اخه تومهمونی پارسال عید کشک بادمجون داشتم سالاد ماکارونی هم خیلی تکراریه یونانی بزارم؟
    خورشت بادمجان اگر بپزم چطوره؟
    دسرهای پیشنهادیت هم خوبه عزیزم مرسی بروکن با سوپرایزو میزارم
    اگر دوتا رون بگیرم واسه 60 نفر کافیه؟فکر میکنی قیمتش حدودا چقدره خانمی؟

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300

خواهش ...

خانومی قورمه سبزی که خیلی راحته .اول صبح که بار بذاری وزیرش رو کم کنی دیگه نیازی نیست سرش بری وچیزی بهش اضافه وکم کنی. (هرنوع خورشت دیگه یا سیب زمینی سرخ کردن داره یا بادمجون سرخ کردن یا....و....)

به جای کشک بادمجون میتونی از میرزا قاسمی هم استفاده کنی بورانی بادمجون رو موقع سرو به همراه غذا میخورند نه به عنوان پیش غذا یا یه غذای کامل .

درمورد ران گوسفند هم بستگی به سایز واندازه ی ران خریداری شده داره واینکه غذاهایی که در کنار اون درست میکنی چی باشه نسبت به اونا میتونی زیادترش کنی اما فکر نمیکنم کمتر از دوتا خوب باشه ومطمئنا کم میاد .من مقدار کم گفتم که برات اسراف نشه .درمورد قیمت هم باید ببینی چند کیلو میشه .قیمت گوشت توشهر شما چقدره .

برای مرغ هم فقط رون مرغ بگیری عالی میشه .سعی کن سایز متوسط سفارش بدی بدون کمر ....

درمورد سوپ هم خیالت راحت مشکلی ایجاد نمیشه هر کسی بخواد برای خودش یه کاسه میریزه وسرجاش میشینه میخوره.

برای سالاد ماکارانی هم فکر میکنم همه پسنده واز نظر من از سالاد الویه بهتره .سبک تر از اونه .....
    یه لفمه نون حلال

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

سلام به همگی. بچه ها ممنون میشم منو راهنمایی کنید. 12 اسفند مراسم بله برون من هست می خواییم شام بدیم. مممنون میشم لیست پیشنهادیتون رو بهم بدید. مهمونا هم بزرگای فامیل دو طرف هستن.

• بانک بند ناف