نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 121 به 128 از 5484
صفحه 16 از 686 نخستنخست ... 61314151617181926 ... آخرینآخرین

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_srk_rani
    فینگیل جونم نخندی هااااا ... اما چاکلت لاوا رو نمیتونم از توو ظرفش در بیارم ... ظرف خوشگل هم که توو همون سرو بشه ندارم :(((((
    اگه میشد از قالب در بیاد حتما می درستیدم ... اما شلکیه از قالب در بیا نیست ...

شیدا ژله رنگین کمون رو خودشون بلدن ... ایییییشششششش از ابجیم یاد گرفتن ... ایشششششش :دی
    ژله خورده شیشه سخته نه ؟ :-S تازه تک نفری هم نمیشه :-S

لاوا کیک توی ظرف خودش هم خوبه...مخصوصا اگه ظرف خوشگل داشته باشی

ژله تک نفره

(ziba) این نوشته را پسندیده.
    سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

مدیر انجمن
    ღ. saba .ღ آواتار ها
    ღ صــــبا ღ
    نوشته های وبلاگ
    21
    میزان امتیاز
    59
    پسند شده
    6185
    پسند کرده
    800

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط VIVI
    صبا جون توگیلاس زله رودرست کن یه طرفی بزار
    وی وی جون این مدل هم قدیمی شده ...

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_capr
    صبا یه پاند کیک ساده درست کن . راحت و خوشمزه . یا یهکیک شکلاتی که کلی هم دستور داره توی سایت . در نهایت برو سوپر و یه بستهپودر کیک آماده بگیر و بیا درست کن . راحت و خوشمزه .

در هر حال فقط و فقط سخت نگیر و حالشو ببر .

میخوام کیک هویج نجما رو بدرستم ... هویجهای وندی رو کش میرم خوبه این کیک ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ashpazefingili
    صبایی ژله آلوئه ورا توش پر میوه درست کن بعد زیرش هم یه لایه ژله بستنی بریز خیلی خوجل میشه
    در مورد چاکلت کیک بیشتر فک کن حتی اگه شده تو ماگ بپزونی
    امضا: عاشق این کیک
    فینگیل جون من تو قالب سیلیکونی مافین پزیدم در نیومد ... تو لیوان دسته دار فرانسوی پزیدم در نیومد. تو فنجون چینی پزیدم در نیومد ... همشونم ارد و روغن زده بودم ...

این ژله که تک نفری نمیشه باشه اخه ...

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_capr
    ببینم یه کاری می کنیم که این دختر خوب مهموندارمون دیگهاین اولین و آخرین مهمونیش باشه :)))))))))))))))))))))))

اره شیدا خداییش دارم پیشمون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط aram_khp
    صبا من میدونم هات چاکلت چوبی چیه ننه جان:)) گفتمهات چاکلت مایع - یا همون شیر کاکائو - درست کت برای کنارش نه نشکافه!

برای لاوا کیک صبا تهش اگه ارد بپاشی یا پودر کاکائو راحت در میاد که! قبل ترش هم زیرش روغن بزن خووووووووووووووووووووب؟

بابا هات چکلت چوبی کلاس داره ننه ...
    روغن و ارد هم جواب نداد ...
    این مبحث کلاس موضوع مهمیه ارامممم

quote="najma"]"]

لاوا کیک توی ظرف خودش هم خوبه...مخصوصا اگه ظرف خوشگل داشته باشی

ژله تک نفره

[/quote]
    نجما جونی همون ظرف خودش رو نداریم دیگه ما ...
    نجماااااااااااااااااااا این ژله خورده شیشه است ؟؟
    محشررررررره ... ووووووووی همین رو میدرستمممممممم ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط rahayi
    صبا خرده شیشه یکی از آسون ترین و بی دردسر ترین ژله هاست
    خوشمزه هم هست
    رها همین تصویب شد ...

فقط یه سوال ... ژله های خوردم که ژله معمولیه با اب کمتر درست میکنم که سفت باشه ...
    ژله پایه الورا با بستنی وانیلی باشه خوبه ؟
    توو لیوان یه بار مصرف خوبه بدرستم ؟؟
    ღ.ღ
    ماه من غصه چرا ؟
    تو خدا داری و او هر شب و روز
    آرزویش همه آرامش توست
    دل به غم دادن و از یاس سخن گفتن ها
    کار آنهایی نیست،که خدا را دارند ...

مدیر بازنشسته
    aram_khp آواتار ها
    آرام خسروپناهی
    میزان امتیاز
    8
    پسند شده
    1248
    پسند کرده
    219

نقل قول نوشته اصلی توسط خانومی
    من برا یه مهمونی می خوام کیک گوشت - همونی که با پوره هم تزیین میشه بزارم ولی نمی دونم به نظرتون سرد سرو شه بد نمیشه ؟ یه بار درست کردم برا خودمون ولی موقع درست کردن پوره سیب زمینی شیر تموم شد خواستم آب اضافه کنم موقع خوردن دیدم بجای آب گلاب زدم. .
    خلاصه همچین تعریف نداشت یعنی هیچ تعریف نداشت.
    کسی برا مهمونی سرو کرده ؟ توی دمای اتاق بزارم گرماش خوبه به نظرتون ؟ توی فر نمی تونم بزارم چون اولا فرم خیلی کوچیکه. تازه می ترسم تزیین روش که با پوره میزنم خراب شه. نظر شما چیه ؟
    والا خانومی بنظر من پوره اش کم کم باید داغ باشه .... فچ کنم بیمزه بشه هااااااااا! حالا اینهمه غذاهایی که میشه سرد سرو کرد .... چرا میخوای ریسک کنی؟ کیک مرغ و گردو ... کیک الویه و اینایی که جوابشون رو خوب پس دادن:) و امتحان شده ان بهتر نیست؟
    سهم ما از گل سرخ ، یک بغل شادی و آرامش توست

نقل قول نوشته اصلی توسط tina_rani
    سلام ...
    دوستان من به درخواست صبا اینجا درخواست میکنم بهم یه منو بدین لطفااااااا ...
    من شاغلم فرهنگی هستم و یه عصرونه میخوام ببرم محل کارم !
    تقریبا 20 نفر هستیم ...
    یه منو میخوام که هم برای منه شاغل سخت نباشه هم شیک باشه هم بردنش سخت نباشه ...
    ممنون میشم کمکم کنید ...
    تینا جان اگه وسیله داری و برات سخت نیست ...

من کیک الویه رو پیشنهاد می کنم بهت ...یا رولت ژامبون رو که بردنش راحت هم هست ..
    نمی دونم چند مدل عصرونه می خوای ببری ..
    انتخاب یه کیک هم مناسبه ...ژله بردنش می تونه برات سخت باشه ..
    کیک های ساده و خوشمزه زیادی توسایت هستند مثل کیک شیر ...صبا جون که وارده می تونه بیشتر تو این زمینه بهت کمک کنه .کیک شربتی از شف طیبه عزیز بسیار خوشمزه هست ..من چندین بار درست کردم و واقعا عالی میشه .

و یه سالاد مثل سالاد یو نانی ...

چون می خواهی ببری سر کار فکر می کنم سه مدل کافی باشه ..
    همین که عشق باشد ان هم در حوالی تو...
    هر چقدر هم که زمستان باشد ..
    بهاریترین هوا سهم من است..

نقل قول نوشته اصلی توسط tina_rani
    سلام ...
    دوستان من به درخواست صبا اینجا درخواست میکنم بهم یه منو بدین لطفااااااا ...
    من شاغلم فرهنگی هستم و یه عصرونه میخوام ببرم محل کارم !
    تقریبا 20 نفر هستیم ...
    یه منو میخوام که هم برای منه شاغل سخت نباشه هم شیک باشه هم بردنش سخت نباشه ...
    ممنون میشم کمکم کنید ...
    پیشنهاد من
    کیک مرغ و گردو به صورت تک نفره
    رول ژامبون
    سالاد ماکارونی با تن ماهی
    ژله در لیوان یکبار مصرف یا ژله رولی
    سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    613
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hobab
    دوست جونای عزیز منو هم راهنمایی کنید لفطاً
    من برای 5 شنبه مهمون دارم قبلا تو یه پست دیگه توضیحاتشو دادم که دوستای قدیمی همسری هستن به اتفاق همسرانشون واسه شام میان.
    خودم یه منوی مختصری تو ذهنم هست با توجه به اینکه هیچ شناختی روی ذائقشون ندارم :
    بورانی لبو
    سالاد کلم قالبی یا سالاد یونانی
    سالاد فصل
    ناگت مرغ
    رول نان تست (با گوشت مرغ)
    غذای اصلی هم به احتمال زیاد خورش به ( چطوره خوبه؟)
    البته چون مهمونامون از تهران میان به احتمال زیاد بخوابند بنابراین باید به فکر پذیرایی بعد از غذا و صبحانه هم باشم:
    پیشنهادخودم کیک یخچالیه که اگه وقت کنم درست کنم چیز خوبی درمیاد البته از چاکلت لاوا کیک هم بدم نمیاد درست کنم اما چون تاحالا امتحانش نکردم می ترسم همچین ریسکی کنم .
    خلاصه اگه توصیه ای درمورد منوی من دارید ممنون میشم راهنماییم کنید (اگه چیزی از قلم افتاده که باید باشه ) با توجه به اینکه یه نی نی 5 ماهه هم دارم که باعث میشه نصف کارامو از روز قبل انجام بدم بنابراین هم درمورد منو کمکم کنید هم چگونگی درست کردنشون که موقعی که مهمونام میان خسته نباشم.
    راستی صبحانه هم هست اگه بخوان بمونند چی بهشون بدم.

دوستم به نظر من خورشت به به عنوان غذای اصلی مناسب نباشه..خود من تا حالا اینو نخوردم..فکر هم نمیکنم دوست داشته باشم...برای مهمونی که شناختی روی ذائقه اش نداری..بهترین کار اینه که غذایی انتخاب کنی که عامه پسند باشه و مرسوم...یه خورش یا خوراک مرسوم و معمول...

برای پیش غذا سوپ...چون اولین باره..بهتره کمی رسمی ترم باشه...ناگت به عنوان غذای فرعی خیلی خوبه...

سالد به نظر من یکی کافیه...سالاد کلم بهتره تا یونانی..چون شاید یونانی رو نپسندن..یا از هر دو ولی کم درست کن از هر کدوم..بورانی لبو رو میتونی با ماست و خیار که عمومی تره عوض کنی...برای دسرم یکی از ژله ها یا دسرهای شیک سایت رو بذار که چشم و چال در بیارم باشه منوت:دی

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

نقل قول نوشته اصلی توسط tamay
    ستاره جان ببخش دیر جواب میدم آخه با این فسقلی نمی تونم زیاد بیام
    واقعیتش نمی تونم بگم بلد نیستم خورش یا فلان پلو رو درست کنم بلدم ولی استرس دارم مبادا بد بشه
    در ضمن دوست دارم یک یا دوتا غذای بهقول شما مدرن هم باشه
    باز پیشنهاد خودم : باقالی پلو یا لوبیا پلو - خوراک زبان -یه جور خورش مثلا قورمه سبزی یا کرفس -سالاد فصل و کمی سالاد کلم- ژله یا نمی دونم چی به عنوان دسر؟؟
    می دونی دوست دارم یه جوری باشه که برای گرم بودنش به مشکل نخورم و حاضر باشه وقتی مهمونام می آن
    نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟
    تامای عزیز عذاهای اصلیت خوبند ..یه سوپ هم اضافه کن همین سوپ شیر که خیلی خوشمزه است ..یه ژله هم درست کن که زیاد وقتگیر نباشه ..روز قبل می تونی وقتی کوچولوت خوابه درست کنی ..اخر شب .

بعدش هم عزیزم اینقدر استرس نداشته باش ..تو یه زنی ...ما خیلی کارا می تونیم بکنیم خودمون خبر نداریم ..هی بگو من می تونم ..من از پسش بر می ام ..وقتی غذاهات رو با عشق و علاقه درست کنی مطمینا عالی میشه ..

یه کیکی ساده شکلاتی هم می تونی درست کنی که با چای سرو کنی اونم می تونی روز قبل درست کنی .

اگه کوچولوت که نمی دونم چه سنیه زیاد نمی زاره به کارات برسی ..غذا های فانتزی رو بی خیال شو ..که خسته ات نکنه ..
    اخه کسی از تو که بچه کوچیک داره انتظار نداره که ...بجاش وقتت رو رو ژله و کیکیت بذار ...

مطمین باش تو می تونی عزیزم .
    همین که عشق باشد ان هم در حوالی تو...
    هر چقدر هم که زمستان باشد ..
    بهاریترین هوا سهم من است..

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

من برا شنبه 2 نفر مهمون دارم که برام خیلییییییییی مهم هستن و خیلیییییییی باید چش و چال در بیارم. البته سنشون تقریبهای 47-50 هست ولی خب مدرن هستن. سنتی نیستن . 2 تا منو انتخاب کردم. نظر شما رو کدوم ارجحیت داره ؟
    منوی 1 :
    سوپ اسفناج
    کباب سوری ( چرخ کرده + کمی جعفری و گشنیز + ... رو به شکل توپی سرخ می کنیم . یه سس ماست + سبزی معطر داره که کبابها رو توی خلالهای کوچیک داخل سس می چینیم )
    کاسه فیلینگ ( با خمیر فیلو کاسه درست می کنم توش مخلوط ژامبون و خیارشور و سس مایونز و جعفری پر می کنم )
    اردو بادمجون ( بادمجون سرخ شده _ چرخ کرده سرخ شده + گردو + ماست و سیر )
    مرصع پلو با سینه مرغ سرخ شده
    خاگینه اسفناج
    منوی 2 :
    سوپ نمی زارم
    پیش غذا همونها فقط یکی رو حذف می کنم و رایتای هندی که یه پیش غذا با اسفناج و ماست و سیر و ادویه های مختلف هست می زارم ولی تا حالا امتحانش نکردم. در مورد رولت اسفناج و ژامبون کسی درست کرده ؟
    بجای مرصع پلو خورشت خلال بادام با ته چین مرغ می زارم. می تونم بجای ته چین مرغ هندی بزارم یا رولت گوشت . سینه مرغ پر شده چند تا دستور خوب دارم ولی تا حالا درست نکردم.
    دسر هم کرم کارامل

نقل قول نوشته اصلی توسط دخترک
    خانومی جان به نظرم انتخابهای خودت خیلی خوبن! من منوی اول رو ترجیح می دم که سلیقه ایه! اما اگه خواستی دومی رو بذاری هم حتما خودت حواست هست که پیش غذای اسفناجیت (خاگینه ی اسفناج) رو حذف کنی که دیگه خیلی اسفناجیهات زیاد نشن. موفق باشی:).
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

صفحه 16 از 686 نخستنخست ... 61314151617181926 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف