نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,241 به 1,248 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

هییشکی منو دوست نداره
    خدایا به خودت توکل میکنم خودت بهم دادی خودت مواظبش باش و سالم به دنیا بیاد

2. بانک بند ناف
    الهه(مامان النا) آواتار ها
    الهه
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    1390
    پسند کرده
    147

نقل قول نوشته اصلی توسط leylagh
    سلام عصر بخیر من leylaghهستم تاز ه عضو شدم از مدیران این سایت تشکرمیکنم از این سایت بسیار اموزنده وسرگرم کننده من یه مهمونی مهم در پیش دارم البته برای عید هست ولی خیلی برام مهم هست باید 2تا ازجاریام پاگشا کنم حدود 30تا هم مهمون دارم میشه لطف کنید راهنمایم کنید چیکار باید کنم
    لیلا جون
    برای فرآیند استراتژیک جاری کشون بهتره غذاها و دسر های شیک رو انتخاب کنی و البته خوشمزه..
    یعنی چی؟ میگم بهت
    ببین من همه انواع ژله رو درست کردم و همه مهمونام و البته خودم و همسری معتقدیم توی ژله ها ژله رنگین کمان از همه خوشمزه تره چون به قول همسری یه برش کوچیک برداری چندین طعم رو با هم تست میکنی و این محشره...

ژله آکواریوم به نظرم بیشتر خوشگله تا خوشمزه چون طعم بلو بری قالبه و تنوع طعم نداره اما اگه با سلیقه تو قالب در بیاری خوشگله

اگه طعم قهوه رو دوست داری قطعا ژله موزاییک رو درست کن که خیلیییییییییییی خوشمزه و شیکه و من هر وقت تو مهمونی هام درست کردم دریغ از یه قاشق مربا خوری که باقی بمونه برام تا بعدا که مهمونام رفتن هم بخورم... .

ژله خورده شیشه خوشگل و خوشمزه است اما اگه موزاییک درست کنی با هم خیلی جالب نیست چون دسر پایه جفتشون یکی هست
    ژله شیشه ای مخصوصا اگه با قالب باشه ژله بستنی های چشم نوازه و محشر اما اونم به نظر من به مزه رنگین کمان نمیرسه
    ------------
    دسر پان اسپانیا رو حتما درست کن ..محشر...فوق العاده..خوشمزه ...یعنی سر سفره ما سرش دعواس..
    البته حتما اگه میخای بیشتر بکش بکش راه بندازی از موز و بیسکوییت با هم استفاده کن و از تزیینات بچه ها هم میتونی الهام بگیری ..من خودم چندین بار درست کردم و عکسش رو گذاشتم تو تاپیکش دوست داشتی ببین.
    -----------
    اگه بازم میخای چشم در بیاری یه کیک خوشمزه به انتخاب و سلیقه خودت برا چایی بعد از نهار درست کن که تکمیل کننده هنرت باشه ...به نظرم اگه کیک درست کردی قبل از نهار اصلا نیار چون جلوی اشتهای مهمونات رو میگیره...
    ----------
    در مورد غذا ببین خانواده همسرت بیشتر تو چه ذایقه غذایی هستن یعنی سنتی خورن یا مدرن تر هستن
    اگه غذاهای اصیل رو دوست دارن خورشت هایی مثل فسنجون و قورمه سبزی و قیمه و .. رو جزء یکی از غذاهای اصلی ات درست کن
    اگه سلیقه غذایی شون رو بگی بیشتر میتونیم کمکت کنیم..
    هر چه دلم را خالی میکنم باز پر میشود از تو!!!
    عجب برکتی دارد دوست داشتنت!!!

gandom آواتار ها
    میزان امتیاز
    192
    پسند شده
    4095
    پسند کرده
    5715

نقل قول نوشته اصلی توسط چیستا
    هییشکی منو دوست نداره

سوپ جو یا قارچ + پاستای صدفی پر شده یا الویه در قیف کالباس - لازانیا یا بیف استروگانف-سالاد فصل یا سالاد کلم قالبی - سالاد ماکارونی-بادمجان شکم پر یا دلمه - کشک بادمجان - تست کاپ با میگو - كيك مرغ -پيراشكي گوشت

دسر =کرم کارامل - دسر پان اسپانیا - دسر ژله ای - شارلوت

من دوست دارم گریه نکن.

اینا غذاهای بدون برنج هست که به ذهن من رسید. دیگه خودت ببین بسته به توانت کدوماشو می خوای انتخاب کنی.
    من ارگ بم و خشت به خشتم متلاشی
    تو نقش جهان ، هر وجبت ترمه و کاشی

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    299
    پسند کرده
    433

دوستان من میخوام برا تزیین یخچال دوستم که عروسیشه دسر و کیک و ... درست کنم البته تا اونجا از خونه ما 4 ساعت راهه به نظرتون چی درست کنم ؟؟ با توجه به مسافت ؟؟ اگه نظر یا ایده خاصی دارید ممنون میشم بگید . بوس

میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    590
    پسند کرده
    6

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MonAMie
    گلچین جون من الان دیدم ترین و گلایل چیه
    نه عزیزم
    کار من نیست
    اونا کار هنرمندی مثل شماست
    من همون کاسترول بادمجون برام بهتره

مونا جوني كاري نداره كه !

تازه اگه بخواي از شب قبل درست كني كاسترول نميشه كه چون خمير داره.

يه دفعه ديگه بخونش ببين خيلي راحته .
    زندگی این نیست که تاس خوب بیاری....بلکه اینست که تاس بد را خوب بازی کنی.!

میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    590
    پسند کرده
    6

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azin joon
    دوستان من میخوام برا تزیین یخچال دوستم که عروسیشه دسر و کیک و ... درست کنم البته تا اونجا از خونه ما 4 ساعت راهه به نظرتون چی درست کنم ؟؟ با توجه به مسافت ؟؟ اگه نظر یا ایده خاصی دارید ممنون میشم بگید . بوس

اذين جون الان كه هوا خنكه هر چي درست كني طوريش نميشه فقط بايد همه چيزو با قالبش ببري . منم هر ساله كه برا تولد خواهرزادم ميخوام ببرم چون تو زمستونه خيالم راحته كه خراب نميشه . ژلاتينه ها رو بيشتر ژلاتين بزن .تزييناتم همونجا ديگه بايد انجامش بدي

حتما همه اشو با قالب ببري
    زندگی این نیست که تاس خوب بیاری....بلکه اینست که تاس بد را خوب بازی کنی.!

درسای شرقی آواتار ها
    میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    262
    پسند کرده
    328

نقل قول نوشته اصلی توسط الهه(مامان النا)
    نقل قول نوشته اصلی توسط leylagh
    سلام عصر بخیر من leylaghهستم تاز ه عضو شدم از مدیران این سایت تشکرمیکنم از این سایت بسیار اموزنده وسرگرم کننده من یه مهمونی مهم در پیش دارم البته برای عید هست ولی خیلی برام مهم هست باید 2تا ازجاریام پاگشا کنم حدود 30تا هم مهمون دارم میشه لطف کنید راهنمایم کنید چیکار باید کنم
    لیلا جون
    برای فرآیند استراتژیک جاری کشون بهتره غذاها و دسر های شیک رو انتخاب کنی و البته خوشمزه..
    یعنی چی؟ میگم بهت
    ببین من همه انواع ژله رو درست کردم و همه مهمونام و البته خودم و همسری معتقدیم توی ژله ها ژله رنگین کمان از همه خوشمزه تره چون به قول همسری یه برش کوچیک برداری چندین طعم رو با هم تست میکنی و این محشره...

ژله آکواریوم به نظرم بیشتر خوشگله تا خوشمزه چون طعم بلو بری قالبه و تنوع طعم نداره اما اگه با سلیقه تو قالب در بیاری خوشگله

اگه طعم قهوه رو دوست داری قطعا ژله موزاییک رو درست کن که خیلیییییییییییی خوشمزه و شیکه و من هر وقت تو مهمونی هام درست کردم دریغ از یه قاشق مربا خوری که باقی بمونه برام تا بعدا که مهمونام رفتن هم بخورم... .

ژله خورده شیشه خوشگل و خوشمزه است اما اگه موزاییک درست کنی با هم خیلی جالب نیست چون دسر پایه جفتشون یکی هست
    ژله شیشه ای مخصوصا اگه با قالب باشه ژله بستنی های چشم نوازه و محشر اما اونم به نظر من به مزه رنگین کمان نمیرسه
    ------------
    دسر پان اسپانیا رو حتما درست کن ..محشر...فوق العاده..خوشمزه ...یعنی سر سفره ما سرش دعواس..
    البته حتما اگه میخای بیشتر بکش بکش راه بندازی از موز و بیسکوییت با هم استفاده کن و از تزیینات بچه ها هم میتونی الهام بگیری ..من خودم چندین بار درست کردم و عکسش رو گذاشتم تو تاپیکش دوست داشتی ببین.
    -----------
    اگه بازم میخای چشم در بیاری یه کیک خوشمزه به انتخاب و سلیقه خودت برا چایی بعد از نهار درست کن که تکمیل کننده هنرت باشه ...به نظرم اگه کیک درست کردی قبل از نهار اصلا نیار چون جلوی اشتهای مهمونات رو میگیره...
    ----------
    در مورد غذا ببین خانواده همسرت بیشتر تو چه ذایقه غذایی هستن یعنی سنتی خورن یا مدرن تر هستن
    اگه غذاهای اصیل رو دوست دارن خورشت هایی مثل فسنجون و قورمه سبزی و قیمه و .. رو جزء یکی از غذاهای اصلی ات درست کن
    اگه سلیقه غذایی شون رو بگی بیشتر میتونیم کمکت کنیم..
    الهه جون کلی ایده واسه مراسم پر فضیلت جاری کشـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــون بهم دادی
    چش جاری در میاریم ای چش جاری در میاریم
    چشمانت زمین سبز محبت است و من قانون جاذبه اش را وقتی سیب سرخ دلم افتاد فهمیدم

گیتار آواتار ها
    سعیده
    میزان امتیاز
    1236
    پسند شده
    20144
    پسند کرده
    13128

عسل عزیز امیدوارم مهمونیت به خوبی وخوشی برگزار بشه .جای مارو هم خالی کن .خانمی عکسهای خشکل مشکل از مهمونیت یادت نره
    ...

والعصر ..........