نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 113 به 120 از 5484
صفحه 15 از 686 نخستنخست ... 51213141516171825 ... آخرینآخرین
    مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    613
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

محبوبه جان اومدم نظر بدم ددم از دستور بال تو ماکروی من ترعیف کردی:دی..مرسی دوستم...تازه بیشترشم میتونی بذاری توی فر و کافیه تنظیم کنی وقتت رو که دقیقا نیم ساعت قبل سرو شام فقط برن توی فر توی سینی بزرگ و کافیه یه بار پشت و رو بشن..

در مورد منوت دوستم:من وقتی منو سلفه..با سوپ موافق نیستم..سوپ استارتر مهمونیهای پشت میز و خیلی رسمیه...برای وقتی که دوستانه و سلف میخوای برگذار کنی..استارتر رو یه چیز راحت تر بذار..راحت منظورم از نظر خوردنه...مثلا کشک بادمجون...یا کیک مرغ و گردو..یا یه نوع کلاب(ساندویچهای کوچیک با نون تست) بذار..سالاد یونانی خوبه...لازانیا لقمه ای هم عالیه...میتونی رولش کنی یا دو تا دو تا بذاری روی هم و بعلاوه بپیچیش...بیف استراگانف رو فقط اگه ظرف وارمر دار داری بذار..چون خیلی زود سرد میشه و سرد این غذا خوشمزه نیست و باید زیرش وارمر داشته باشه تا گرم بمونه...به مهموناتم توصیه کن گرم بخورنش...استراگانف با مرغ هم میتون بذاری البته که هم اینجوری گوشت سفیدم داری(چون احتمالا مایه لازانیات گوشت قرمزه)..هم به صرفه تره:دی..این رو در راستای حمایت از هدفمندی گفتم:)))))))))

دسر منم با ژله..رنگین کمان یا خورده شیشه موافقترم..یا باوایای دو رنگ مثلا...

نان و سیرم حذف کن اینجوری و جاش همون کلاب ..یا نهایتا پیراشکی بذار...البته حواست باشه همه رو کم کم درست کنی...

همه اینها خوبیشون اینه که از قبل میشه اماده اشون کرد...

امیدوارم حسابی بهتون خوش بگذره...
    (ziba) این نوشته را پسندیده.

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

2. بانک بند ناف
    ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1427
    پسند کرده
    2956

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_srk_rani
    منم کمک میخوامممممممم ...
    برای یه مهمونی کوچولو تقریبا 7-8 نفری ... مهمونایی که اولین بار می یان خونمون ... یه مهمونی دوستانه است اما این دوستام اولین باره می یان خونمون ...
    برای عصرونه می یان ...
    چی درست کنم ؟؟؟؟؟
    کمککککککک اصلا بلد نیستم واسه عصرونه چی باید درست کرد :((((
    صبا یه کیک درست کن . تو هوای سرد با چای خیلی می چسبه .

یا مثلا از اون قاشقهای شکلاتی که رها یه بار یاد داده بود . یا هات چاکلت چوبی .

بعدش یه سری اردور های سبک ...
    مثلا کلابهای کوچولوی برش خورده با نان تست و ژامبون و پنیر
    یا اینکه یه کیک الویه که خودت استادشی بدرستی و برش بزنی بعدا

میتونی از این چیپسهای بیوگلز که شکل مخروطی هستند بخری و توشون رو با یه پنیر ترکیبی پر کنی . هم زیاده و هم خوشمزه .

حالا که تو خوراک تن و لوبیا هم استاد شدی اگر مزه اش رو دوست داری و فکر می کنی بوی تن اذیت نمی کنه میتونی یه ظرف هم از اون درست کنی و آماده داشته باشی .

نظر من اینه که ساده بگیر و به جاش خودت از مهمونیت لذت ببر .
    تو مهمونی عصرونه شیرینی و میوه و آجیل و این چیزا بیشتر خورده میشه تا غذا . پس هر چی هم درست کردی سبک باشه و کوچولو .
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_srk_rani
    منم کمک میخوامممممممم ...
    برای یه مهمونی کوچولو تقریبا 7-8 نفری ... مهمونایی که اولین بار می یان خونمون ... یه مهمونی دوستانه است اما این دوستام اولین باره می یان خونمون ...
    برای عصرونه می یان ...
    چی درست کنم ؟؟؟؟؟
    کمککککککک اصلا بلد نیستم واسه عصرونه چی باید درست کرد :((((
    خانمی من جات باشم یه اش رشته خوشمزه می پزم و خیالت هم جمع همه دوست دارن و خیلی هم کار نمی بره منم بیام

عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    mahbube آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4479
    پسند کرده
    11232

شیدا من این چیپس های بیوگلز میخوام کنار بال ها بذارم توش و چیزی بذارم به نظرت؟؟؟؟؟ میشه توش کچاپ ریخت آیا؟؟؟؟؟(البته کمی سفت باشه)
    خدای خوب من
    زندگی به سختی هایش می ارزد اگر تو در انتهای هر قصه ایستاده باشی....

کاربر میهمان

سلام دوست جونا. آشپز فینگیلی عزیز، شیدا جون، رویای مهربون مرسی از راهنمائیاتون.
    من توی فامیل به سفره های رنگین معروف شدم(سر سفره ام پره ازرنگای سفید، سبز، قرمز، سیاه، زرد و...) واسه همین اینام تعریف منو خیلی شنیدن و کنجکاون بدونن من چیکار می کنم؟
    یه جورایی رو کم کنی هم هست. می فهمین که؟
    چون اینا برای اولین باره که میان خونه ما، زائقه شون دستم نیست و نمیدونم چی دوست دارن؟ واسه همین دو نوع خورش انتخاب کردم که هرکی یکی رو دوست نداشت از اون یکی بتونه بخوره. میخوام حتما" یه خورش با گوشت قرمز توی غذاهام باشه. در ضمن خورش قورمه سبزی رو چون معمولا" خوب در میاد و و اکثرا" دوست دارن انتخاب کردم. فسنجونم به خاطر اینکه زمستونه و میچسبه. اگه شما پینهاد دیگه ای غیر از این دوتا که دغدغه خوردن و خوب جا افتادنشو نداشته باشم دارین خوشحال میشم بشنوم.
    من گوشت قلقلی رو از قبل درست کردم و تو فریزر دارم. به خاطر همین اونو برای باقالی پلو انتخاب کردم که در وقتم صرفه جویی بشه.
    سوپ جو شیر رو هم چون توی فامیل ما به شدت طرفدار داره انتخاب کردم.
    دور سالاد ماکارونی و الویه و کیک مرغ و گردو رو هم واسه این خط کشیدم که من و شوشو هیچکدوم مایونز نمی تونیم استفاده کنیم و معمولا" توی مهمونیای قبلیم سالاد ماکارونی و الویه خیلی کم خورده می شد و همش می موند رو دستم!
    حلیم بادمجون اگه از روز قبل یا دوروز قبلش درست بشه و تو یخچال باشه بد نمیشه؟ سفت نمیشه؟ کرپ رو چون بچه ها خیلی تعریف کردن فکر کردم درست کنم و هم اینکه از روز قبل میشه آمادش کرد. پس ته چینو خط بزنم.
    ژله هم به شدت توی فامیل ما طرفدار داره و در ضمن من به اعتقاد بعضیا ژله ساز قهاریم و دلم میخواد مانورم روی ژله باشه!!! یوهاهاها!!

یه چیز دیگه من میخوام از هر کدوم کم درست کنم، مثلا" برای ژله انار، میخوام یه دونه انار درسته درست کنم که با ژله های هندونه چوبی دورشو تزئین کنم، یه دونه هم خورده شیشه . (به جای سالاد میوه هم میوه در ژله آلوئه ورا بزارم.)
    به جای سالاد فصل کامل موادشو دو قسمت کنم : یه کاسه کلم قرمز و سفید و هویج و کاهو، یکی هم خیار و گوجه و فلفل رنگی و ذرت. پس زیاد نمیشه دیگه!
    راست میگی ها بجای سالاد کلم و کشمش و گردو یه کم سالاد ماکارونی میزارم. مرسی گلم. (آخ که من چقد خنگم! یادم رفته بود سالاد کلم هم باید پر از مایونز باشه!!) آخی من گناه دارم که نمیتونم مایونز بخورم! مایونزو لامصب به چوب بزنی خوشمزه اش میکنه!!

در مورد برنجام من معمولا" برنج خیلی زیاد درست نمی کنم. یه دیس باقالی پلو، یه دیس مرصع، یه دیس سفید، یه دونه هم زعفرانی قالبی. به نظرم برای 14 تا مهمون 4 تا دیس خیلی زیاد نیست. (اگرم اضافه اومد جون میده واسه کبه!)
    شیرینی پذیرایی هم که از قبل درست کردم و الان تو یخچاله، عطر دارچین رولت دارچینش عجیب آدمو هوسی می کنه. جلوی خودمو بگیرم تا روز مهمونی تمومش نکنم خوبه!!
    بازم اگه نظری بود بهم بگین. خیلی به دردم میخوره.

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1427
    پسند کرده
    2956

نقل قول نوشته اصلی توسط mahbube
    شیدا من این چیپس های بیوگلز میخوام کنار بال ها بذارم توش و چیزی بذارم به نظرت؟؟؟؟؟ میشه توش کچاپ ریخت آیا؟؟؟؟؟(البته کمی سفت باشه)
    محبوبه جون یه پنیر هم خیلی خوشگل و خوشمزه اش می کنه . یا مخلوط چند تا پنیر . پنیر خامه ای یا از این پنیرهای کیبی یا کرم پنیر سالامی کاله .

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1427
    پسند کرده
    2956

صبا بیوگلز اینا هستند

طعم فلفلی و کچاپ و ساده هم داره . میتونی توشون رو با پنیر خامه ای پر کنی . شکلشون مخروطیه .

کیک میوه ای به نظرم با میوه های تابستونی خوشمزه تر بود . به نظرم از این پودر های آماده بگیر و یه کیک درست کن . یا اگر نوع دیگه ای بلدی خودت درست کن . یه کیک ساده .

دیگه موساکا هم که استادش بودی . میتونی درست کنی .
    یا ژله موز که خودت وارد بودی .

دیگه ...
    هنگ کردم بذار یکم فکر کنم برمیگردم :)

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    613
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

صبا به نظر من برای عصرونه اونم توی زمستون یه کیک با چایی یا نسکافه داغ عالیه...کیک ساده شکلاتی مثلا...یا کیک آجیلی..یا دونات مثلا....

ولی الویه و..سردن فکر نکنم خیلی بچسبه بهشون..میتونی یه تعداد کلوچه غذایی درست کنی...هم مناسب عصورنه است..هم ساده و شیک...توشم گوشت یا مرغ بذار و...!

یه دسر کوچیکم بدرست...دسر شیک و خوشمزه از همینایی که بلدی..

میتونی توی چیپسهای مخروطی رو با ماست چکیده هم پرکنی و روشو سبزیجات معطر بپاشی...

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

صفحه 15 از 686 نخستنخست ... 51213141516171825 ... آخرینآخرین