نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,185 به 1,192 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط baharlotfi88
    خانم های هنرمند کمک
    من یه مهمون دارم از تهران که همسرشون توی راه شمال تصادف کرده و اینجا تو بیمارستانه و چون هیچکسو نداشته و ما با برادرش یه دوستی کوچیک داریم....خواستیم برای استراحت بیاد پیشمون بعد دوباره بره از همسرش مراقب کنه ، بیچاره چند شب اونجاست...حالا من موندم براش چی درست کنم ...نمیدونم با اون روحیه میتونه چیزی بخوره یا نه؟!!!!!دوست داشتم حتما یه مدل سوپ براش درست کنم....اما برای شام موندم برنج بزارم یا نه؟!!!!
    خواهشا یه راهنمایی بکنین
    انشاالله خدا همه ی مریض ها رو شفا بده .بیمار شما رو هم شفا بده.

یه سوپ رقیق خیلی میتونه کمک باشه .هم گرم وهم خوشمزه. چون یه نفر هستند پس زیاد خودت رو درگیر نکن. یه کم سوپ درست کن با یه کم پلو سفید به همراه مرغ (زرشک پلو با مرغ )تزئین خوشگلی هم روش بکن وبه صورت قالبی برنجش رو تو ظرف بریز .بذار هوس کنه که بخوره. سوپ ماهیچه یا سوپ شیر رو من پیشنهاد میکنم. چون معمولا پرستاری از بیمار کمتر از خود بیمار حال وروز بد نداره. میوه ویه نوشیدنی گوارا هم میتونه خستگی رو از تن بیرون کنه.
    یه لفمه نون حلال

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    23
    پسند کرده
    0

ممنون عزیزم ایشالا ....واقعا اگه راهنماییم نمیکردی شب خوابم نبرد از استرس....خودمم دوست داشتم برنج درست کنم آخه بیمارستان که غذای خوبی نمیده بهشون....

میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    173
    پسند کرده
    2939

مریم جان ممنون عزیزم اخه جنوبی هستش باید غذاهای دریایی رو دوست داشته باشه خانمی بادمجان رو بصورت سرخ کرده دوست داره نمیتونم دلمه بپزم نظرت چیه قیمه بادمجان بذارم با میگو سو خاری البته غیر از بادمجان چیزدیگه ای هم باشه میشه ها مهم اینه که میگو باشه دومی مهم نیست کمممک

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5300

نقل قول نوشته اصلی توسط elitanha
    مریم جان ممنون عزیزم اخه جنوبی هستش باید غذاهای دریایی رو دوست داشته باشه خانمی بادمجان رو بصورت سرخ کرده دوست داره نمیتونم دلمه بپزم نظرت چیه قیمه بادمجان بذارم با میگو سو خاری البته غیر از بادمجان چیزدیگه ای هم باشه میشه ها مهم اینه که میگو باشه دومی مهم نیست کمممک

به سلامتی انشاالله بهترین غذا رو بتونی بپزی .اما اگر جنوبی هست ومیگو دوست داره کارت یه کم سخت میشه چون باید مهارت خاصی تو درست کردنش به خرج بدی تا بهتر از اونی بشه که همیشه خورده.

اگر میدونی بادمجون دوست داره براش ته چین بادمجون درست کن که هم خوشمزه است هم چشم نواز برای آقایون. اینجوری میشن.

اگر هم قصد داری خورشت درست کنی قیمه بادمجون خوبه.ضمن اینکه سعی کنی خوشمزه بشه از یه تزئین خاص هم براش استفاده کن.
    یه لفمه نون حلال

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    173
    پسند کرده
    2939

ممنون ایلار جون به نظرت بادمجون شکم پر چطوره؟

mahta008 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    78
    پسند کرده
    140

سلام به همه خانومای کدبانو و با سلیقه
    من 5 ماهه که ازدواج کردم و شروع به اشپزی کردم و قبل از اون حتا به بار هم اشپزی نکرده بودم و کلن خیلی بی تجربه هستم در این زمینه! حالا قرار هست که خانواده شوهرم به همراه مادربزرگ و خاله هاش رو که جمعن 6 نفرن رو دعوت کنیم! ولی من اصلا نمیدونم چی درست کنم که خراب نشه و سخت نباشه و خوب هم باشه و اینقدر استرس دارم که همش مهمونی رو عقب میندازم! میخوام که راهنماییم کنیم که چی بپزم و چیکار کنم. ته چین مرغ چیکن استروگانف و قیمه رو تا حالا یه چندباری درست کردم و بد نشده سوپ کرم مرغ و ژله خرده شیشه هم همینطور ولی برنجام خوب در نمی یاد مرغ شکم پر هم درست کردم که به نظر خودم خیلی خوشمزه بود ولی خوب سخت بود تمیز و خوشگل درآوردنش و کلی استرس داشت . نمی خوام خیلی هم خودکشی و تحویل بازار باشه والله مادر شوهر محترم که هر وقت مهمون داره غذا از بیرون میگیره مبادا خسته شه!!!
    هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم
    من از آنچه تو میگویی متنفرم اما تا پای جان از حق تو برای گفتن آن دفاع میکنم

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط elitanha
    پیشنهاد من اینه که میگو سوخاری با سیب زمینی سرخ کرده درست کنین. خیلی مفصل نباشه بهتره. هم بدونه بلدین هم زیادی خوس به حالش نشه تا برین خونه خودتون.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط mahta008
    سلام به همه خانومای کدبانو و با سلیقه
    من 5 ماهه که ازدواج کردم و شروع به اشپزی کردم و قبل از اون حتا به بار هم اشپزی نکرده بودم و کلن خیلی بی تجربه هستم در این زمینه! حالا قرار هست که خانواده شوهرم به همراه مادربزرگ و خاله هاش رو که جمعن 6 نفرن رو دعوت کنیم! ولی من اصلا نمیدونم چی درست کنم که خراب نشه و سخت نباشه و خوب هم باشه و اینقدر استرس دارم که همش مهمونی رو عقب میندازم! میخوام که راهنماییم کنیم که چی بپزم و چیکار کنم. ته چین مرغ چیکن استروگانف و قیمه رو تا حالا یه چندباری درست کردم و بد نشده سوپ کرم مرغ و ژله خرده شیشه هم همینطور ولی برنجام خوب در نمی یاد مرغ شکم پر هم درست کردم که به نظر خودم خیلی خوشمزه بود ولی خوب سخت بود تمیز و خوشگل درآوردنش و کلی استرس داشت . نمی خوام خیلی هم خودکشی و تحویل بازار باشه والله مادر شوهر محترم که هر وقت مهمون داره غذا از بیرون میگیره مبادا خسته شه!!!
    هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم

به نظرم همون چیزهایی رو که 100% خوب درست می کنید انتخاب کنین.
    بیف استروگانف و ته چین با دو سه جور سالاد و دسرو برنج هم نداره که استرس بگیرین.

من اولین باری که مادر شوهرم اومد خونه مون لازانیا و آش رشته درست کردم. کلی هم تعریف کرد.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

• بانک بند ناف