نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,105 به 1,112 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    79

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

دوستای گلم
    یه مهمونی دارم
    پدر و مادر و خانواده برادرها و خواهرها و پدر و مادر عروس جدید جاری عزیز که جمعا 18 نفر هستن و هم زمان خانواده خواهر شوشو های بنده +برادر شوشو=5نفر یک وعده همگی خونه ما هستن که به احتمال زیاد روزش پنجشنبه 11/6 هست با توجه به اینکه 4شنبه سرکار هستم و خواهر و برادر های شوشو هم از شهر دیگه ای میان و کلا خونه ما هستن شام باشه بهتره یا ناهار و اینکه چی بپزم بهتره خودم به اینا فکر کردم لطفا شما هم راهنمایی کنید خیلی از همه ممنونم این بدوبدو از شوق مهمونامه

پیش غذا: کیک مرغ و گردو، کشک بادمجون
    غذای اصلی: ؟
    دسر: ژله موزائیک یا قاب ژله فانتزی، پان اسپانیا، حلوای هویج
    پیشاپیش ممنون از همه

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

هاناجون خانواده همسرت پنج شنبه ناهار هم خونه شما هستن ؟ اينطوري يعني بايد هم ناهار درست كني و هم اگه خانواده جاريت رو دعوت كني واسه شام . شام هم پزون پزون كني ؟

من معمولا واسه ناهار دعوت كنم كسي رو مخصوصا هوا هم خوب باشه و گرم نباشه حتما فسنجون درست ميكنم و دلمه بادمجون آخه هر دوتاشون به نظرم خيلي راحت درست ميشن . البته خيلي وقتها هم يه قسمت مهم ازغذاي اصلي رو ميندازم گردن همسر گرامي اگه گفتي چطوري ؟
    معلومه ديگه ، جوجه كباب خودم هم برنجش رو درست ميكنم و يه خورشت ديگه .
    بابا كم كه نيستن 20-25 نفر آدمن شوخي كه نيست .

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط Hana.s
    دوستای گلم
    یه مهمونی دارم
    پدر و مادر و خانواده برادرها و خواهرها و پدر و مادر عروس جدید جاری عزیز که جمعا 18 نفر هستن و هم زمان خانواده خواهر شوشو های بنده +برادر شوشو=5نفر یک وعده همگی خونه ما هستن که به احتمال زیاد روزش پنجشنبه 11/6 هست با توجه به اینکه 4شنبه سرکار هستم و خواهر و برادر های شوشو هم از شهر دیگه ای میان و کلا خونه ما هستن شام باشه بهتره یا ناهار و اینکه چی بپزم بهتره خودم به اینا فکر کردم لطفا شما هم راهنمایی کنید خیلی از همه ممنونم این بدوبدو از شوق مهمونامه

پیش غذا: کیک مرغ و گردو، کشک بادمجون
    غذای اصلی: ؟
    دسر: ژله موزائیک یا قاب ژله فانتزی، پان اسپانیا، حلوای هویج
    پیشاپیش ممنون از همه
    به نظر من شام باشه چون تعداد پذیرایی و ... کم میشه. پیش غذا سوپ هم اضافه کن. حالا یا خودت درست کن یا از بیرون بگیر. غذای اصلی هم اونجور که تو یه تاپیک دیگه متوجه شدم جات کوچیکه و مهمونهات چند روز می مونن یا از بیرون کباب بگیر و خودت مرغ درست کن. یا بدا آقایون کباب درست کنن و تو پلو رو بزار با مخلفات
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    79

MAMYHELENA عزیزم خانواده همسرم از 3شنبه خونه مون هستن واسه همین فکر می کنم واسه شام راحت تره که دعوتشون کنم و همون فسنجون رو هم می پزم از خانومی عز یز هم ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

هی وااااااااااااااااای من

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    33
    پسند کرده
    0

سلام دوستان من برای تولد پسرم میخوام خانواده ی همسرم رو دعوت کنم(هیچوقت نمیتونم خانواده ی خودم رو هم دعوت کنم چون دوخانواده با هم ناهماهنگ هستند والبته خونمون هم کوچک)حدودا"12 نفر میباشند.به نظرشما برای شام این غذاها رو درست کنم خوبه؟
    البته کیک هم خودم درست میکنم.
    خورش قورمه سبزی-باقالی پلو با مرغ-حلقه مرغ وریحان یا کاسترول بادمجان-من همیشه سالاد ماکارونی درست میکردم حالا سالادیونانی درست کنم خوب میشه؟
    دسر:ژله خورده شیشه ودسر پان اسپانیا
    ممنون میشم باهام همفکری کنید

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    70
    پسند کرده
    55

کمک و همفکری اول اینکه من یه سری مهمون دارم که همه همسن همیم و زوج های جوون بدون نی نی!!!!به یکی از اینا یه مهمونی بدهکارم راستش یبارم دعوتشون کردم ولی نتونستن بیان حالا هربار می خوام دعوتشون کنم فرصت نمیشه اینبار می خوام دعوت کنم فقط جدیدا برادر همین فرد هم نامزد کرده می خوام اونارو هم دعوت کنم فقط مشکلم اینه راستش سخاوتمندیم گل کرده می خوام برادر مریخی و جاری رو هم چون با همین افراد دوستن اونارو هم دعوت کنم(لازم به توضیح همین فرد وقتی برای بار اول برادرمریخی و جاری رو دعوت کرده بودن مارو هم دعوت کردن ولی با وجود اینکه بارها برادر مریخی و جاری اینارو دعوت کردن مارو ***** کردن )منم قسم خورده بودم وقتی اونارو دعوت کردم برادر مریخی و جاری رو ***** کنم اما راستش به نظر من خیلی بی ادبیه تویه اکیب دوستانه برادر ، برادر خودش رو دعوت نکنه و بقیه دوستارو دعوت کنه برای همین تصمیم گرفتم حتما دعوتشون کنم برای دل مریخی و اینکه پیش بقیه زشته دعوت نکردن!!!
    حالا این وسط میگم من یکی که زحمت اینارو می کشم پس دو تا دوستای مریخی رو هم دعوت کنم و گذشته از اون این سه تا که می شینن حرف می زنن لااقل خانمای دوستای مریخی که دوست من هستن بیان کنار دست خودم باشن لااقل (دارم یار جمع می کنم)
    اونوقت با این اوصاف تعدادمون 16 نفری میشیم!!!برای همین خیلی مشکل پیدا می کنم برای سفره پهن کردن در نتیجه می خوام سرو سرویسش کنم !!!!در نتیجه بازم می خوام کلا سوپ و برنج رو حذف کنم بنظرتون بد نشه اینجوری؟؟؟؟؟
    در عوض تصمیم دارم
    کشک بادمجون
    سالاد الویه
    سالاد ماکارونی
    باواریا دو رنگ
    خرده شیشه
    ترامیسو
    یه چیز گوشتی می خوام مثل کاسترول بادمجون یا پیتزا؟؟؟؟؟مشابهش رو پیشنهاد بدین لطفاً!!!!
    بیف استراگانف یا چیکن رو دوست داشتم درست کنم ولی طرف مورد نظر درست کرده بود انصافا هم خوشمزه بود!!!پس یه چیزه دیگه پیشنهاد؟؟؟؟
    باز پیشنهاد منویی رو بدین که بشه با باگت خوردش و خوب و عالی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یادگیری مداوم شرط لازم موفقیت در هر زمینه ای هست...

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10422
    پسند کرده
    11789

در عوض تصمیم دارم
    کشک بادمجون
    سالاد الویه
    سالاد ماکارونی
    باواریا دو رنگ
    خرده شیشه
    ترامیسو
    یه چیز گوشتی می خوام مثل کاسترول بادمجون یا پیتزا؟؟؟؟؟مشابهش رو پیشنهاد بدین لطفاً!!!!
    بیف استراگانف یا چیکن رو دوست داشتم درست کنم ولی طرف مورد نظر درست کرده بود انصافا هم خوشمزه بود!!!پس یه چیزه دیگه پیشنهاد؟؟؟؟
    باز پیشنهاد منویی رو بدین که بشه با باگت خوردش و خوب و عالی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/quote]

ترانه جون به نظر من مردا وقتي كه برنج نخورن يعني هيچ چيز نخوردن در ثاني ميز بدون غذاي نشاسته اي خالي به نطر ميرسه اگه نميخواي پلو خورشت باشه خوب ميتوني يه پلوي مخلوط يا لازانيا درست كني

به نظر من سالاد ماكاروني رو حذف كن

سالاد الويه

مرصع پلو كه خيلي راحته فقط پلو درست ميكني و روش رو با انواع مغزها و هويج سرخ شده و مرغ و كشمش تزيين ميكني هم شيكه هم خوشمزه من معمولا كمي از اب مرغ هم ميارم سر سفره كه اگه كسي نخواست خشك بخوره بريزه رو پلوش (*پلو رو به اندازه مثلا 9 نفر درست كني كافيه )

اگه مرصع پلو درست نكردي به جاش ميتوني لازانيا يا ميگو پلو يا ته چين گوشت و بادمجون درست كني

خوراك مرغ مكزيكي( باور كن خيلي شيك و همه پسند هست )

سالاد فصل

اگه بتوني به تعداد نفرات پيراشكي درست كني اونم خيلي خوبه يعني نفري يه دونه
    دسرات كه عالين