نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 1,025 به 1,032 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    سعیده بانو آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    1351
    پسند کرده
    1692

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    سلام خانوم گلا .م یخواستم نظر خواهی کنم واسه مهمانی شام .همه هم تقریبا خودمانی هستن و نمی خوام غذای برنجی بزارم به نظرتون به جز کیک مرغ و کشک و بادمجون چه غذایی بزارم که گوشت یا کالباس داشته باشه ولی شیک و خوشمزه هم باشه
    کیک گوشت شهرزاد جون هم در کنار کیک مرغ گزینه بسیار خوبیه هم شیکه هم خوشمزه هم بی دردسر

سعیده بانو آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    1351
    پسند کرده
    1692

نقل قول نوشته اصلی توسط mami kia
    سلام خانومای هنرمند
    جمعه تولد پسرمه و من میخوام یه تولد خودمونی براش بگیرم.به صرف عصرونه. فقط هم خانواده خودم و خواهر زاده هام و یکی از دوستام و بچه هاش هستن. کلا خودمون با بچه ها 15 نفر میشیم.
    کیک مرغ با ژله موزائیک و گلدار + دسر پان اسپانیا ، فعلا اینا به ذهنم میرسه. به نظرتون چه غذای دیگه ای واسه عصرونه خوبه بزارم؟
    از طرفی هم برای شلوغ شدن و خوش آب و رنگ شدن میز غذا چه ایده های دیگه ای دارین؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    تم خاصی در نظر نگرفتم ولی چون پسرم عاشق لاک پشتهای نینجاست احتمالا کیکشو اون مدلی سفارش بدم.
    من به شما هم کیک گوشت رو در کنار کیک مرغ پیشنهاد می کنم خیلی گزینه خوبیه برای تولد

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط zmm
    سلام من برای مهمونی 20 نفره ام که جونن و همه تازه عروس داماد بالاخره پس از فکر بسیار این منو رو انتخاب کردم ولی چون 2 تا ازغذاهام با گوشت چرخ کرده هستن اگه بجای یکی یه جایگزین بهم بدین خیلی خوشحال میشم البته جایگزینی که پلو خورشتی نباشه ولی خیلی سیر کننده باشه

پیش غذا: کیک مرغ و گردو، برانی اسفناج

غذا: لازانیا، کاسترو ل بادمجان

دسر: ژله شکلاتی راه راه، پان اسپانایا، دسر انار(که شامل بیسکویت ساقه طلائی و ژله اناره)

یاس صورتی جون هم گفته بودن اگه درمورد مقدار درست کردن دستورات غذائی سوال داشتم کمکم میکنن پس اگه زحمتی نیست لطفا بگین چقدر از هرچی درست کنم
    اگه نظرخاص دیگه ای هم دارین ممنون میشم بگین آخه اولین باره دارم مهمونی میگیرم
    ساندویج مرغ مکزیکی هم خیلییییییییی خوشمزه و خیلیییییییییییییییییییییی ییی راحته. حتما امتحان کن. حتی علاوه بر غذای اصلی خودت اون رو هم بزاری بهتر میشه. بقیه منوت عالیه
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط mami kia
    سلام خانومای هنرمند
    جمعه تولد پسرمه و من میخوام یه تولد خودمونی براش بگیرم.به صرف عصرونه. فقط هم خانواده خودم و خواهر زاده هام و یکی از دوستام و بچه هاش هستن. کلا خودمون با بچه ها 15 نفر میشیم.
    کیک مرغ با ژله موزائیک و گلدار + دسر پان اسپانیا ، فعلا اینا به ذهنم میرسه. به نظرتون چه غذای دیگه ای واسه عصرونه خوبه بزارم؟
    از طرفی هم برای شلوغ شدن و خوش آب و رنگ شدن میز غذا چه ایده های دیگه ای دارین؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین.
    تم خاصی در نظر نگرفتم ولی چون پسرم عاشق لاک پشتهای نینجاست احتمالا کیکشو اون مدلی سفارش بدم.
    گلم اولا تولد گل پسری مبارک. در قسمت مربوطه تولد نی نی ها تم ها و ایده های خیلی عالی هست که هنرمندهای سایت گذاشتن. ازشون استفاده کن حتما. می خوای یه پیش غذای گرم بزار مثل کشک بادمجون یا پیتزا تک نفره یا پیراشکی گوشت یا کرپ گوشت . البته می دونم کشک بادمجون برا تولد بچه کمی سنگینه ولی من خودم تا حالا درست نکردم به خاطر کالریش ولی همیشه عاشق اینم مهمون رفتم صاحبخونه درست کنه و من بخورم . کیک مرغ هم خوبه . یه سالاد نشاسته ای مثل یونانی یا الویه با طرح لاکپشت یا ماکارونی بزار . یه سالاد متناسب فصل. مثل سالاد لبو یا اسفناج .

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    سلام خانوم گلا .م یخواستم نظر خواهی کنم واسه مهمانی شام .همه هم تقریبا خودمانی هستن و نمی خوام غذای برنجی بزارم به نظرتون به جز کیک مرغ و کشک و بادمجون چه غذایی بزارم که گوشت یا کالباس داشته باشه ولی شیک و خوشمزه هم باشه
    کاسترول بادمجون ویا نوعی از کاسترول که لا خمیر میزارن که برا اسمش حضور ذهن ندارم گزینه خوبی می تونه باشه.لازانیا هم خوبه .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام
    من جمعه ناهار جاریمو پاگشا کردم حدود 20نفر مهمون دارم
    میشه نظرتون را در مورد منوی من بگید لطفا
    سوپ جو
    سالاد توپی
    سالاد فصل
    کیک مرغ یا رولت کالباس یا هر دو
    سالاد فصل
    ماست و خیار
    جوجه کباب
    پلو زعفرانی
    خورشت فسنجون با گوشت قلقلی
    ژله رنگین کمان و خورده شیشه
    و شیرینی کره ای هم میخوام درست کنم

اگر به هم نمیخوره یا کم و زیاده میشه راهنماییم کنید اولین باره دارم 20نفر مهمون دعوت میکنم

مدیر انجمن
    mitra40 آواتار ها
    میترا
    نوشته های وبلاگ
    32
    میزان امتیاز
    479
    پسند شده
    19310
    پسند کرده
    26905

سیمین جون من فکر می کنم اگه بجای جوجه کباب زرشک پلو با مرغ بذاری بهتره چون کباب با توجه به حجم مهمونا سرد می شه ولی زرشک پلو هک مجلسی تره هم گرم هم سرو می شه
    قورمه سبزی

sadi_eh آواتار ها
    سعیده
    میزان امتیاز
    146
    پسند شده
    5938
    پسند کرده
    11680

سلام.
    دوستای گل جمعه مهمونی مامانمه و من باید دسر ها و پیش غذاشو درست کنم. سوپ و باقالی پلو با مرغ و یه جور خورشت گوشتی و سالاد فصل خودش درست می کنه. واسه پیش غذا کیک مرغ خوبه؟ دسر چی؟ قبلا واسه همین مهمونا پان درست کرده بودم و پارافه. می خوام ژله رنگین کمان درست کنم و یه نوع هم می خوام که ژله ای نباشه. چی پیشنهاد می کنین؟ ممنونم ازتون.
    برای خاطر عطر نان گرم و برفی که آب می شود
    و برای نخستین گناه

تو را به خاطر دوست داشتن...دوست می دارم

• بانک بند ناف